Recenzja programu DollarSprout Rewards — czy to rozszerzenie zakupów jest uzasadnione?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja programu DollarSprout Rewards — czy to rozszerzenie zakupów jest uzasadnione?

Jeśli masz zbliżającą się wyprawę na zakupy online, dobrą wiadomością jest to, że zarabianie na zakupach nigdy nie było łatwiejsze.

W dzisiejszych czasach istnieje wiele sposobów na uzyskanie zwrotu gotówki i nagród za codzienne zakupy. W rzeczywistości, dzięki odpowiedniemu rozszerzeniu zakupów ze zwrotem gotówki, możesz zarobić prawdziwy zwrot gotówki, robiąc zakupy w tysiącach popularnych sprzedawców.

Nagrody DollarSprout, jedna nowa platforma nagród typu cash-back, jest doskonałym przykładem. Jego bezpłatne rozszerzenie pomaga zaoszczędzić pieniądze u ponad 15 000 handlowców i możesz wypłacać pieniądze bezpośrednio do PayPal, aby cieszyć się swoimi zarobkami.

Zarejestrowałem się w programie DollarSprout Rewards, aby przetestować nowe rozszerzenie. A moja recenzja DollarSprout Rewards pokazuje, jak działa to rozszerzenie, czego się spodziewać i niektóre z twoich najlepszych alternatyw.

Weźmy się za to!

Szukasz innych pomysłów na zaoszczędzenie pieniędzy? Wymeldować się:

 • Swagbucks: Zabawny sposób na zarabianie kart upominkowych i gotówki poprzez zakupy online i wypełnianie ankiet.
 • Capital One Zakupy: Automatycznie stosuj kody kuponów przy kasie, aby zaoszczędzić więcej pieniędzy!

Czym są nagrody DollarSprout?

DollarSprout Rewards to strona cashback ze strony finansowej DollarSprout, która pomaga zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów online u ponad 15 000 sprzedawców.

Platforma oferuje bezpłatne rozszerzenie, a także aplikację na iOS dla kupujących. Członkowie mogą również korzystać z kodów kuponów i zniżek w sklepach partnerskich oprócz nagród w postaci zwrotu gotówki.

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z aplikacji nagradzających lub rozszerzeń zakupów, takich jak Honey lub Rakuten, DollarSprout Rewards powinno wydawać się znajome.

A moim ulubionym aspektem DollarSprout Rewards jest to, że pozwala ci wypłacić pieniądze PayPal, gdy zarobisz zaledwie 5 $.

Jak działają nagrody DollarSprout?

Ponieważ jestem fanem aplikacji do zarabiania pieniędzy i sposobów oszczędzania pieniędzy, pobrałem DollarSprout Rewards, aby to przetestować. Ogólnie rzecz biorąc, rozszerzenie jest łatwe w użyciu i składa się z czterech kroków:

 1. Pobierz rozszerzenie i zarejestruj się
 2. Kupuj u kwalifikujących się sprzedawców detalicznych
 3. Zarabiaj zwrot gotówki
 4. Dostać zapłatę

Czas omówić każdy krok bardziej szczegółowo!

1. Pobierz rozszerzenie

Aby zacząć oszczędzać pieniądze z DollarSprout Rewards, musisz to zrobić pobierz jego rozszerzenie lub aplikacja mobilna iOS.

Rozszerzenie jest dostępne dla Chrome i Safari i jest całkowicie bezpłatne. Po pobraniu tworzysz konto, łącząc się za pośrednictwem konta Facebook, Google lub Apple.

Następnie łączysz swoje konto PayPal z kontem DollarSprout Rewards. Ten krok jest konieczny, abyś mógł ostatecznie wypłacić pieniądze.

Według DollarSprout nigdy nie udostępnia tych danych ani żadnych danych osobowych sprzedawcom detalicznym, co mi się podoba. Potrzebuje tylko adresu e-mail i identyfikatora PayPal, a nie żadnych poufnych danych logowania.

2. Kupuj online

Podobnie jak inne aplikacje i strony internetowe typu cashback, takie jak Rakuten i TopCashBack, DollarSprout pomaga znaleźć oferty i nagrody typu cashback u tysięcy sprzedawców detalicznych.

Według strony internetowej DollarSprout Rewards współpracuje z ponad 15 000 partnerów. Niektóre z najbardziej znanych nazwisk to m.in:

 • BJ’s
 • Zatrzymaj grę
 • Szafka na stopy
 • Stara Marynarka Wojenna
 • Microsoftu
 • Sephora
 • Walgreens
 • Walmart

Po zainstalowaniu rozszerzenia DollarSprout Rewards wskazuje również, którzy sprzedawcy detaliczni oferują zwrot gotówki podczas przeglądania sieci.

Na przykład szukałem odzieży, a rozszerzenie poinformowało mnie, że Old Navy oferuje do 1,3% zwrotu gotówki.

Możesz również znaleźć wyższe stawki zwrotu gotówki w zakresie od 5% do 10% lub nawet więcej, w zależności od sprzedawcy i trwających promocji.

3. Zdobądź zwrot gotówki

Gdy będziesz gotowy gdzieś zrobić zakupy, wszystko, co musisz zrobić, to aktywować ofertę Cashback DollarSprout Rewards, aby zarobić.

Rozszerzenie ma poręczne wyskakujące okienko i przycisk „aktywuj”, aby ci przypomnieć. Gdy klikniesz aktywuj, rozszerzenie może śledzić Twój zakup, dzięki czemu otrzymasz zwrot gotówki.

To łatwe, darmowe pieniądze na zakup czegoś, co i tak byś kupił. A aktywacja jednym kliknięciem jest bardzo prosta.

Według DollarSprout zwrot gotówki zwykle pojawia się na Twoim koncie w ciągu pięciu dni od kwalifikującego się zakupu. Możesz śledzić wszystkie swoje zarobki na głównym pulpicie nawigacyjnym.

A DollarSprout Rewards kumuluje się również z nagrodami za karty kredytowe! Możesz więc zasadniczo zarabiać pasywny dochód z tego rozszerzenia i dowolnej karty nagród, z którą robisz zakupy.

4. Zarabiaj

Możesz wypłacić gotówkę, gdy zarobisz co najmniej 5 USD. DollarSprout Rewards wypłaca ci automatycznie co miesiąc za pośrednictwem PayPal, o ile masz wystarczającą ilość środków.

🔥 Zalecana:  Najlepsze oferty pracy w domu bez inwestycji

Fakt, że otrzymujesz comiesięczne wynagrodzenie i darmową gotówkę PayPal, to dwie korzyści. A 5 USD to dość niskie minimum do wypłaty, ponieważ niektóre platformy zakupowe, takie jak Drop, wymagają 25 USD do wypłaty.

Jeśli masz problem z płatnościami lub prawidłowym śledzeniem zakupów, możesz wysłać e-mail na adres [email protected] w celu uzyskania pomocy.

Ile płaci DollarSprout Rewards?

Podczas gdy kwota, którą zarobisz dzięki DollarSpout Rewards, zależy od tego, ile robisz zakupów, w większości przypadków możesz konsekwentnie zarobić około 2% do 10% na zakupach. Ponadto niektóre stawki zwrotu gotówki są nawet wyższe w zależności od sprzedawcy.

Ale znowu, to, ile zarobisz z DollarSprout (lub jakąkolwiek witryną cashback) naprawdę zależy od tego, ile zakupów robisz online.

Podczas gdy większość zakupów online robię podczas wakacji i wiosny (kiedy mam dużo urodzin), otrzymuję zwrot gotówki za zakupy, które robię online przez cały rok.

Czasami zarabiam 20 $, 50 $ lub nawet więcej w ciągu miesiąca, jeśli robię dużo zakupów. Innym razem może to być zaledwie kilka dolarów. Jednak postrzegam ten zwrot jako darmowe pieniądze na piwo lub pieniądze na lunch, które otrzymuję i mogę wykorzystać na inne cele.

Co prawda na tych oszczędnościach się nie wzbogacimy, ale szybkie zarobienie pieniędzy na zakupy nigdy nie jest złe.

Czy nagrody DollarSprout są legalne?

Tak, program DollarSprout Rewards jest legalny, a bezpłatne rozszerzenie umożliwia uzyskanie zwrotu gotówki od ponad 15 000 sprzedawców detalicznych. I chociaż rozszerzenie jest dość nowe, blog i zespół DollarSprout działają na rynku od 2015 roku i od tego czasu pomogły ponad 20 milionom czytelników poprawić ich finanse.

To prawda, nie wzbogacisz się z żadnym rozszerzeniem zakupów. Ale liczy się każdy bit i podoba mi się, jak łatwe jest korzystanie z tego rozszerzenia.

Ponadto zawsze możesz korzystać z aplikacji do zakupów w sklepie, takich jak Fetch Rewards lub papierowe kupony, aby zaoszczędzić podczas zakupów osobistych. Ale jeśli chodzi o zakupy online, obejmują Cię rozszerzenia takie jak DollarSprout Rewards.

Za I przeciw

Zalety:

 • Darmowy w użyciu
 • Łatwa instalacja
 • Niska wypłata minimum 5 $
 • Dostępnych jest ponad 15 000 sprzedawców detalicznych
 • Wypłata następuje co miesiąc
 • Możesz łączyć nagrody z nagrodami za karty kredytowe
 • Działa na Chrome i Safari, a także na urządzeniach z iOS

Cons:

 • Brak ofert cashback w sklepie
 • PayPal to jedyna opcja nagrody
 • Brak premii za polecenie lub premii za rejestrację
 • Brak zwrotu gotówki od Amazon (niewiele aplikacji do zwrotu gotówki to oferuje)

Najlepsze strony, takie jak DollarSprout Rewards

Po przetestowaniu DollarSprout Rewards podoba mi się łatwość użycia tego rozszerzenia. I podoba mi się to, że wypłaca się szybko przez PayPal, a także wyróżnia oferty podczas surfowania po Internecie.

Istnieje jednak wiele innych oszczędzających pieniądze aplikacji i rozszerzeń, które możesz wypróbować, w tym:

 • Capital One Zakupy: Jeden z najlepszych sposobów automatycznego stosowania kodów kuponów i zdobywania darmowych kart podarunkowych podczas zakupów online.
 • Hoopla Doopla: Kolejna wiodąca platforma zakupowa typu cashback, która również wypłaca zwrot gotówki i ma minimalną wypłatę w wysokości 5 USD.
 • Rakuten: Jedna z wiodących platform z nagrodami za zakupy, która ma również premię za rejestrację w wysokości 30 USD.
 • Miód: Kolejne popularne rozszerzenie kuponów, które pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze w Stanach Zjednoczonych i za granicą.
 • Sława: To nowe rozszerzenie pomaga wybrać odpowiednią kartę kredytową podczas zakupów, aby zmaksymalizować nagrody.

Tom nakręcił także film o niektórych z najlepszych aplikacji do zwrotu gotówki, których możesz użyć, aby zaoszczędzić jeszcze więcej podczas zakupów online i w sklepie.

Pod koniec dnia tego rodzaju taktyki pomagają zarobić gotówkę z autopilota podczas zakupów. I prawdopodobnie możesz zaoszczędzić kilkaset dolarów rocznie dzięki odpowiedniej kombinacji aplikacji i rozszerzeń.

Dodatkowe czytanie – ponad 20 najlepszych aplikacji do pasywnego dochodu.

Często Zadawane Pytania

Kto może korzystać z nagród DollarSprout?

Każdy kupujący online, który ukończył 18 lat, może korzystać z programu DollarSprout Rewards podczas zakupów online. Musisz także mieć konto PayPal i zweryfikować to konto.

Chociaż DollarSprout nie wymienia ograniczeń geograficznych, wydaje się, że w tej chwili dostępny jest głównie zwrot gotówki dla sprzedawców detalicznych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii. Możliwości zwrotu gotówki poza tymi regionami pozostają ograniczone.

🔥 Zalecana:  Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Twój numer? (wszystkie możliwe znaki)

Dodatkowe czytanie – najlepiej płatne aplikacje do zarabiania pieniędzy.

DollarSprouts Rewards vs Rakuten – który jest najlepszy?

Wypróbowałem DollarSprout w weekend w ramach tej recenzji DollarSprout Rewards. Chociaż co prawda nie miałem zbyt wielu zakupów online, wypróbowałem to w kilku różnych sytuacjach w witrynach, w których zwykle kupuję.

Jestem wieloletnim użytkownikiem Rakuten i obie aplikacje wydają się mieć podobne oszczędności i promocje. Chociaż istnieje kilka drobnych różnic w zakresie funkcjonalności, głównie widzę wybór sprowadzający się do osobistych preferencji.

powiem to Rakuten jest lepszy, jeśli chcesz otrzymać natychmiastowy bonus za rejestrację, ponieważ płaci ci 30 $, gdy zarejestrujesz się i wydasz co najmniej 30 $. Jest również lepszy w przypadku ofert podróży i zakupów w sklepie, ponieważ ma aplikację mobilną i niektóre lokalne oferty.

Jednakże, Nagrody DollarSprout jest lepszy niż Rakuten, jeśli chcesz szybkich płatności, ponieważ płaci co miesiąc zamiast kwartalnie.

Ostatecznie obie te aplikacje oszczędzające pieniądze dadzą ci darmowy zwrot pieniędzy za zakupy online. Niezależnie od tego, czy korzystasz z jednego, czy drugiego, nie przegap swojej szansy na otrzymanie bezpłatnych płatności PayPal jako nagrody za zakupy online.

Dodatkowa lektura – Jak szybko zdobyć 150 USD.

Końcowe przemyślenia

Odkąd zacząłem oszczędzać ponad półtorej dekady temu, korzystałem z wielu różnych aplikacji, aby oszczędzać pieniądze, i stron internetowych, które pomagały nam oszczędzać.

Kupowanie i oszczędzanie pieniędzy w Internecie bardzo się zmieniło w ciągu ostatnich kilku lat, a inteligentne zakupy polegają teraz mniej na wycinaniu kuponów z niedzielnej gazety, a bardziej na korzystaniu z technologii w celu obniżenia kosztów podczas zakupów w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Ta zmiana może niepokoić tych, którzy są mniej obeznani z technologią, ale prawda jest taka, że ​​nie może być łatwiej. Jeśli możesz robić zakupy online lub korzystać z aplikacji, masz łatwe sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy.

Rozszerzenia przeglądarki, takie jak DollarSprout Rewards, to doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy podczas zakupów online. Pomogą Ci znaleźć największe oszczędności i określić najniższą cenę.

Chociaż posiadanie rozszerzenia w przeglądarce może dotyczyć kilku osób w związku z obawami dotyczącymi prywatności, DollarSprout nie udostępnia ani nie sprzedaje informacji konsumenckich. (Widzieć Polityka prywatności DollarSprout.)

Zwykle jestem zbyt ostrożny z moimi danymi osobowymi z powodu kradzieży tożsamości w przeszłości i osobiście nie widzę szkody w tym rozszerzeniu.

DollarSprout może wiedzieć, że ciągle kupuję nowe spodnie dla mojego nastoletniego syna lub że kupuję wystarczającą ilość nasion dla ptaków, aby nakarmić wszystkie ptaki i wiewiórki w całym trójhrabstwie. Są to jednak dane podobne do tych, które gromadzi Twoja karta członkowska sklepu spożywczego, i sądzę, że te informacje pomogą mu znaleźć lepsze promocje, które pomogą mi zaoszczędzić pieniądze.

Krótko mówiąc, DollarSprout i inne aplikacje cashback mogą pomóc Ci zaoszczędzić podczas zakupów online. I będziesz chciał się upewnić, że używasz tej lub innej podobnej aplikacji, aby uzyskać jak największe oszczędności i darmowe pieniądze.

Dziękuję za przeczytanie mojej recenzji DollarSprout Rewards i życzę udanych zakupów!

Szukasz więcej wskazówek dotyczących zarabiania pieniędzy? Wymeldować się:

Przegląd nagród DollarSprout

Nazwa: Nagrody DollarSprout

Opis: DollarSprout Rewards to bezpłatne rozszerzenie cashback do przeglądarek Chrome, Safari i iOS, które umożliwia zarabianie pieniędzy w systemie PayPal podczas zakupów u 15 000 sprzedawców.

System operacyjny: Rozszerzenia zakupów

Kategoria aplikacji: Chrome, Safari, iOS

Autor: Kim Ritter

 • Potencjał oszczędności

 • Łatwość użycia

 • Wypłacenie

 • Partnerzy detaliczni

span, .wp-review-22205.wp-review-percentage-type .review-list li > span { display: inline-block; pozycja: absolutna; indeks z: 1; góra: 23px; po lewej: 45 pikseli; rozmiar czcionki: 14px; wysokość linii: 1; kolor: #ffffff; -webkit-touch-callout: brak; -webkit-user-select: brak; -khtml-user-select: brak; -moz-user-select: brak; -ms-user-select: brak; wybór użytkownika: brak; } .wp-review-22205.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li > span, .wp-review-22205.wp-review-percentage-type .wpr-user- cechy-ocena .review-list li > span { kolor: dziedziczenie; } .wp-review-22205.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-22205.wp-review- procent-typ .wpr-funkcje-użytkownika-ocena .review-list li .wp-review-zestaw-wejściowy + rozpiętość, .wp-review-22205.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating . lista recenzji li .wp-review-user-rating:hover + span, .wp-review-22205.wp-review-percentage-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-user -rating:hover + span { kolor: #fff; } .wp-review-22205.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: left; obramowanie po prawej: 1 piksel pełny #dfdaea; } .wp-review-22205 .review-links {wypełnienie: 30px 30px 20px 30px; } .wp-review-22205.review-wrapper.wp-review-point-type .review-result, .wp-review-22205.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-result, .wp- recenzja-22205.review-wrapper .review-point .review-result-wrapper, .wp-review-22205.view-wrapper .view-percentage .view-result-wrapper { wysokość: 28px; } .wp-review-comment-22205 .wp-review-comment-ocena .review-point .review-result-wrapper .review-result, .wp-review-comment-22205 .wp-review-comment-ocena .review -procent .review-result-wrapper .review-result { wysokość: 22px; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-result-wrapper i { rozmiar czcionki: 18px; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-plusy-cons { wyczyść: oba; wypełnienie: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-pros-cons .review-pluss { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-pros-cons .review-cons { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-plusy .mb-5, .wp-review-22205.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-cons .mb-5 { grubość czcionki: pogrubiona; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; margines dolny: 10px; wypełnienie dna: 8px; } .wp-review-22205.review-wrapper .mb-5 {transformacja tekstu: wielkie litery; } .wp-review-22205.review-wrapper .wpr-user-features-rating { margin-top: -1px; oba czyste; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-22205 .user-review-area {wypełnienie: 18px 30px; górna granica: 1 px pełny; górny margines: -1px; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-title { odstępy między literami: 1px; grubość czcionki: 700; wypełnienie: 15px 30px; transformacja tekstu: brak; tło: #558eaa; kolor: #fff; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 40%; margines: 0; wypełnienie: 42px 0; kolor: #fff; wyrównanie tekstu: środek; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-list { wyczyść: brak; szerokość: 60%; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-list .review-star, .wp-review-22205.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star { float: left ; Blok wyświetlacza; margines: 10px 0 0 0; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star + span { clear: left; Blok wyświetlacza; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star, .wp-review-22205.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-star { margines: 0; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-result-wrapper {margin-left: -5px; margines-dolny: 6px; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star .review-result { odstępy między literami: -2.2px; } .wp-review-22205.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper { dopełnienie: 20px 0; } .wp-review-22205.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper .review-circle.review-total { margines: 0 auto; wyściółka górna: 10px; oba czyste; } .wp-review-22205 .review-total-wrapper .review-point.review-total, .wp-review-22205 .review-total-wrapper .review-percentage.review-total { szerokość: 70%; wyświetlanie: blok liniowy; margines: 20px auto 0 auto; } .wp-review-22205.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-22205.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box > div { display: none; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box { float: left; wyrównanie tekstu: środek; wypełnienie: 0; kolor: #4e565b; wysokość linii: 1,5; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box h5 {margines górny: 6px; kolor: dziedziczyć; } .wp-review-22205.review-wrapper.wp-review-point-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-22205.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-22205.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list, .wp-review-22205.review-wrapper.wp-review -thumbs-type .review-list { szerokość: 100%; } .wp-review-22205.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list li { border-right: 0; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-star.review-total { color: #fff; górny margines: 10px; } .wp-review-22205.review-wrapper .user-review-title { kolor: dziedziczenie; dopełnienie: 18px 30px 16px; margines: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe; górna granica: 1 px pełny; } .wp-review-22205.review-wrapper .user-total-wrapper .user-review-title { display: inline-block; kolor: dziedziczyć; transformacja tekstu: wielkie litery; odstępy między literami: 1px; wypełnienie: 0; granica: 0; górny margines: 3px; } .wp-review-22205.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper h5.user-review-title { margines-górny: 12px; } .wp-review-22205.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper span.user-review-title { margines-górny: 4px; } .wp-review-22205.review-wrapper .reviewed-item { dopełnienie: 30px; } .wp-review-22205.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-22205.review-wrapper .user-review-area .view-percentage, .wp-review-22205.review-wrapper .user-review-area .review-point { szerokość: 20%; pływak: prawy; górny margines: -2px; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-embed-code { wypełnienie: 10px 30px 15px; } .wp-review-22205.review-wrapper, .wp-review-22205 .review-title, .wp-review-22205 .review-list li, .wp-review-22205 .review-list li:ostatnie-dziecko , .wp-review-22205 .user-review-area, .wp-review-22205 .reviewed-item, .wp-review-22205 .review-links, .wp-review-22205 .wpr-user-features-ocena , .wp-review-22205.review-wrapper .user-review-title, .wp-review-22205.review-wrapper .review-total-wrapper, .wp-review-22205.review-wrapper .review-desc { kolor obramowania: #dfdaea; } .wp-review-22205 .wpr-rating-accept-btn { tło: #3a5d7c; margines: 10px 30px; szerokość: -moz-calc(100% – 60px); szerokość: -webkit-calc(100% – 60px); szerokość: -o-calc(100% – 60px); szerokość: calc(100% – 60px); promień obramowania: 3px; } .wp-review-22205.review-wrapper .user-review-area .review-circle, .wp-review-22205.review-wrapper .review-list .review-circle, .wp-review-22205.review- wrapper .review-circle .review-result-wrapper { wysokość: 32px; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating .review-circle { wysokość: 50px; } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 570 pikseli) { .wp-review-22205.review-wrapper .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 100%; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; granica-lewo: 0; dopełnienie: 15 pikseli 0; } .wp-review-22205.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: none; obramowanie w prawo: 0; } } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 480 pikseli) { .wp-review-22205.review-wrapper .review-title, .wp-review-22205.view-wrapper .reviewed-item, .wp-review-22205 .review-wrapper .review-desc, .wp-review-22205.review-wrapper .user-review-area, .wp-review-22205.review-wrapper .review-embed-code, .wp-review-22205. recenzja-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy, .wp-review-22205.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 15px; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-pros-cons > div > div { dopełnienie: 15px; wyściółka: 0; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-list li, .wp-review-22205.review-wrapper .user-review-title { dopełnienie: 12px 15px; obramowanie w prawo: 0; } .wp-review-22205.review-wrapper .ui-tabs-nav {wypełnienie: 0 15px; } .wp-review-22205.review-wrapper .review-links {wypełnienie: 15px 15px 5px; } .wp-review-22205.review-wrapper .user-total-wrapper { maksymalna szerokość: 60%; rozmiar czcionki: 14px; } .wp-review-22205.wp-review-point-type .review-list li > span, .wp-review-22205.wp-review-percentage-type .review-list li > span { top: 12px; po lewej: 30px; } } ]]>