Recenzja ParaWorks — nowa, dobrze płatna aplikacja do pracy na koncertach

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja ParaWorks — nowa, dobrze płatna aplikacja do pracy na koncertach

W świecie aplikacji ekonomicznych koncerty dostarczania są jednymi z najbardziej dochodowych.

Od otrzymywania zapłaty za dostarczanie paczek po jedzenie, istnieje wiele aplikacji pobocznych, które płacą za bycie kurierem. Jeśli chcesz elastycznego bocznego zgiełku, to doskonała wiadomość.

Jednak jedną wadą wielu koncertów dostawczych jest to, że stawka godzinowa nie zawsze jest bardzo wysoka. I frustrujące może być otrzymanie nisko płatnego zamówienia po nisko płatnym zamówieniu.

na szczęście ParaWorksnowa platforma gig economy z aplikacji Para, stara się to zmienić.

Dzięki ParaWorks możesz znaleźć lukratywne zlecenia jazdy na żądanie, a także zaplanowane prace. Ostatecznie pomaga to skrócić czas oczekiwania i włożyć więcej pieniędzy do kieszeni.

Czas zapoznać się z nową platformą ParaWorks i dowiedzieć się, czego powinni spodziewać się giganci.

Co to jest ParaWorks?

ParaWorks to nowa platforma ekonomiczna gigów od ustaplikacja, która pomaga pracownikom gigów zarządzać zamówieniami i uzyskać większą przejrzystość akceptowanych ofert.

W tym momencie Para istnieje już od ponad roku i ma funkcje.

Na przykład ma przydatną funkcję automatycznego akceptowania/odrzucania, która pomaga automatycznie unikać złych zamówień. Zawiera również ukryte informacje o ofercie, takie jak szacowany czas dostawy, potencjalne ukryte wskazówki i inne.

Aplikacja skupiała się na koncertach dostawczych, takich jak DoorDash. Ale od tego czasu rozgałęzia się, aby wspierać Uber Eats, Uber, Grubhub i Lyft.

A nowa platforma ParaWorks idzie o krok dalej. Jego celem jest pomoc dostawcom w znalezieniu większej ilości pracy, zarabianiu więcej na godzinę i efektywniejszym korzystaniu z wielu aplikacji.

Jeśli obecnie korzystasz z płatnych aplikacji do jazdy, takich jak te, które wymieniłem powyżej, to doskonała wiadomość. Przyjrzyjmy się dokładnie, jak działa ParaWorks, aby pomóc kierowcom zarabiać więcej.

Jak działa ParaWorks?

Rozpoczęcie pracy z ParaWorks jest dość proste. Wszystko co musisz zrobić to zapisz się do ustutwórz swój profil ParaWorks, a następnie zacznij ubiegać się o dostępne oferty pracy w Twojej okolicy.

Oto bardziej szczegółowy opis każdego kroku, który pomoże Ci zacząć.

1. Zarejestruj się

ParaWorks jest dostępny bezpłatnie w sklepach z aplikacjami Google i Apple.

Kiedy się zarejestrujesz, Para faktycznie udostępnia swoją historię jazdy swoim partnerom. To sprawia, że ​​onboarding jest bardzo szybki, więc nie musisz pisać CV, a następnie indywidualnie aplikować do firm lub koncertów, aby znaleźć pracę.

Nie musisz przechodzić przez żmudne sprawdzanie przeszłości z partnerami, ponieważ Paraworks to w zasadzie twoje CV.

Po pobraniu aplikacji i zakończeniu rejestracji możesz także wyświetlić listę dostępnych ofert pracy w Twojej okolicy, aby szybko zorientować się, co dzieje się na Twoim rynku.

2. Akceptuj oferty pracy

Dostępne koncerty można znaleźć w zakładce „prace” ParaWorks. Mapa w aplikacji pokazuje, gdzie odbywają się koncerty, a także ile zapłacili z góry.

Jest to przewaga nad pracą na stanowiskach takich jak Uber Eats czy Instacart, gdzie nigdy tak naprawdę nie wiesz, ile zarabiasz na godzinę.

Możesz dotknąć dostępnego koncertu, aby dowiedzieć się, z czym to się wiąże, na przykład, co dostarczasz lub jak daleko jedziesz. Obecnie ParaWorks oferuje kilka typów koncertów, w tym:

 • Dostawa artykułów spożywczych
 • Towar
 • Dostawa kurierska
 • Duże zamówienia cateringowe

Różnorodność koncertów jest fajna, ponieważ możesz szukać pracy, która Cię interesuje. I znowu, głównym punktem sprzedaży jest to, że wiesz, ile zarabiasz.

ParaWorks jest również przydatny do wielu aplikacji, ponieważ możesz go przeglądać, aby znaleźć dodatkową pracę, jeśli inne aplikacje działają wolno.

3. Ukończ zadania

Po złożeniu wniosku o pracę, ParaWorks wysyła Ci wszystkie informacje potrzebne do wykonania zadania. Obejmuje to informacje, takie jak kiedy i gdzie się pojawić, a także adres zwrotny.

🔥 Zalecana:  Oberlo vs Spocket: co jest lepsze dla Shopify Dropshipping?

Istnieje również kilka kategorii koncertów w ParaWorks:

 • Indywidualne koncerty: Są to zadania jednorazowe z okresem realizacji od jednego do dwóch dni.
 • Koncerty na żądanie: Są to zadania wymagające większej ilości czasu, które należy wykonać jak najszybciej.
 • Zmiany: Te prace wymagają od ciebie określonej liczby godzin.
 • Dostawa trasy: Ten rodzaj koncertu polega na dostarczeniu paczek na wcześniej zaplanowaną trasę, podobnie jak Amazon Flex.

Pojawianie się na czas jest ważne niezależnie od rodzaju pracy. Według strony internetowej Para, ukończenie większej liczby koncertów zwiększa szanse na otrzymanie większej liczby ofert, dzięki czemu możesz zarobić więcej na dłuższą metę.

Jak widać na powyższym przykładzie ParaWorks, jest to dostawa o długości 5,4 mili dla firmy o nazwie China Live. Płaci 25,50 $ i możesz zobaczyć wszystkie informacje o ofercie w aplikacji.

4. Zarabiaj

ParaWorks płaci ci różnie w zależności od partnera, z którym pracujesz. Dzieje się tak dlatego, że ParaWorks ma wielu partnerów, z których niektórzy przetwarzają płatności w inny sposób.

Możesz sprawdzić harmonogram płatności ParaWorks na jego strona internetowa. Ale wiedz, że w przypadku większości koncertów Para przetwarza płatności w każdy wtorek za pośrednictwem Gigwage. Jednak kilku wybranych partnerów korzysta z Gusto, Cash App, Venmo i innych platform przetwarzania płatności.

Ostatecznie ParaWorks to realny sposób na szybkie zarobienie pieniędzy, a zapłatę otrzymujesz w ciągu tygodnia od zakończenia pracy.

Ile płaci ParaWorks?

Według swojej strony internetowej ParaWorks płaci średnio 25 USD za godzinę. To, ile zarabiasz, zależy od rodzaju pracy, którą wykonujesz i liczby godzin, w których pracujesz. Ale zawsze wiesz dokładnie, ile zarabiasz, zanim złożysz wniosek o pracę.

I znowu, ParaWorks zwykle płaci więcej za godzinę niż prace takie jak Uber Eats lub DoorDash, co jest ogromną zaletą. A jeśli dostaniesz długą zmianę lub dostawę na trasę, możesz zarobić całkiem przyzwoitą gotówkę.

Niektóre prace mają również premie za przybycie, które płacą ci za wykonanie wszystkich przydzielonych zadań. Możesz także otrzymać premię za terminowość, chociaż nie każda praca oferuje premię.

Gdzie jest dostępny ParaWorks?

Obecnie ParaWorks jest dostępny w kilku miastach, w tym:

 • Waszyngton
 • Los Angeles
 • Hrabstwo Orange
 • San Francisco
 • San Jose
 • Seattle
 • Chicago
 • Nowy Jork
 • Austina
 • Filadelfia
 • Denver

ParaWorks rozwija się również na nowych rynkach, takich jak West Palm, Miami, Salt Lake City, Huntsville, Oklahoma City i Minneapolis. Możesz również zarejestrować się, aby otrzymywać powiadomienia, jeśli i kiedy ParaWorks pojawi się w Twojej okolicy.

Dodatkowe czytanie – najlepsze miejsca do zrobienia DoorDash.

Za I przeciw

Zalety:

 • ParaWorks płaci średnio więcej niż większość platform ekonomicznych
 • Wiesz dokładnie, ile zarabiasz, zanim zgłosisz się na zmianę
 • Możesz realizować wiele rodzajów dostaw i zmian
 • Aplikacja Para ma inne przydatne funkcje dla pracowników koncertowych

Cons:

 • ParaWorks to nowa platforma, która nie jest jeszcze dostępna w każdym mieście
 • Na niektórych rynkach ParaWorks może działać wolniej niż aplikacje koncertowe, takie jak DoorDash czy Instacart

Ostatecznie uważam, że ParaWorks powinien być używany w połączeniu z innymi koncertami dostarczającymi. Może pomóc w ustabilizowaniu pracy po stronie dostawy, a stawka godzinowa jest świetna. Po prostu nie polegaj na nim, jeśli chodzi o dochód w pełnym wymiarze godzin lub wszystkie twoje zamówienia.

Przydatne alternatywy dla ParaWorks

Jak wspomniano, ParaWorks to przydatna aplikacja do uzupełniania zwykłej pracy koncertowej o lepiej płatne prace. A ogólna aplikacja Para zawiera wiele narzędzi, które ułatwiają korzystanie z wielu aplikacji.

To powiedziawszy, posiadanie kilku głównych aplikacji jest nadal przydatne, aby utrzymać napływ zamówień. Niektóre z najpopularniejszych dostaw, które możesz wypróbować, to:

Możesz także dodać więcej koncertów dostarczających jedzenie, takich jak Uber Eats lub Grubhub, z którymi Para współpracuje.

🔥 Zalecana:  5 najlepszych ergonomicznych krzeseł biurowych z podnóżkiem [Reclining and Heavy Duty]

Tak długo, jak masz kilka aplikacji w ruchu, nie ma powodu, dla którego nie możesz uzyskać stałych dostaw, aby utrzymać napływ gotówki.

Dodatkowe czytanie — najlepsze aplikacje, które natychmiast płacą prawdziwe pieniądze.

Kto powinien używać ParaWorks?

Jeśli obecnie korzystasz z wielu aplikacji, aby zarabiać pieniądze w gospodarce koncertowej, myślę, że warto spróbować ParaWorks. Przydatny zestaw narzędzi Para może pomóc w przyjmowaniu lepszych zamówień, dzięki czemu zarabiasz więcej. ParaWorks oferuje również dobrze płatne koncerty, które możesz wykorzystać w czasie przestoju.

Średnia stawka godzinowa w wysokości 25 USD jest również doskonała. A ponieważ ParaWorks rozszerza się na nowe rynki, mam nadzieję, że będzie nadal poszerzać listę partnerów dostarczających, aby było również więcej dostępnej pracy.

Jeśli obejrzysz powyższy film, zobaczysz również, co inni pracownicy gigów mają do powiedzenia na temat swoich doświadczeń z Paraworks.

Głównymi zaletami, które lubią kierowcy, jest szybkość wdrażania w Paraworks. I płaci średnio więcej niż inne aplikacje koncertowe na prawie każdym rynku.

Jeśli jesteś zupełnie nowy w ekonomii koncertów, myślę, że bardziej sensowne jest zarejestrowanie się na platformie dostarczania, takiej jak Amazon Flex lub DoorDash.

To pozwala ci nauczyć się podstaw koncertów dostawczych. Gdy masz już pewne doświadczenie, możesz rozpocząć pracę z wieloma aplikacjami i dodawać aplikacje, takie jak ParaWorks, do miksu.

Dodatkowe czytanie – Jak szybko zarobić 2000 $.

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że ta recenzja i zestawienie ParaWorks pomoże ci zrozumieć, jak działa ta nowa platforma koncertowa i czego się spodziewać.

Zawsze myślałem, że ekonomia koncertów daje ludziom niesamowite możliwości zwiększenia dochodów. Więc kiedy firmy takie jak Para próbują pomóc ludziom jak najlepiej wykorzystać ekonomię koncertów, jestem na pokładzie.

Chociaż ParaWorks nie jest jeszcze dostępny wszędzie, podoba mi się jego założenie. A jeśli obecnie zarabiasz pieniądze w ekonomii koncertów, może to być sprytny sposób na zarobienie trochę więcej.

Dziękuję bardzo za przeczytanie!

Możesz rozważyć zapisanie się do ust i wspieranie This Online World za pomocą mojego linku.

Możesz także przeczytać inne przydatne poradniki dotyczące zarabiania pieniędzy:

Recenzja ParaWorks

Nazwa: ParaWorks

Opis: ParaWorks to platforma do pracy na koncertach z aplikacji Para, która pomaga dostawcom zarabiać więcej pieniędzy. Płaci średnio 25 USD za godzinę i ma różne zadania dostawy dla kierowców.

System operacyjny: Androida, iOSa

Kategoria aplikacji: Aplikacje koncertowe

Autor: Toma Blake’a

 • Stawka godzinowa

 • Potencjał zarobkowy

 • Dostępność

 • Łatwość użycia

 • Zarabianie

 • Inne funkcje

span, .wp-review-20140.wp-review-percentage-type .review-list li > span { display: inline-block; pozycja: absolutna; indeks z: 1; góra: 23px; po lewej: 45 pikseli; rozmiar czcionki: 14px; wysokość linii: 1; kolor: #ffffff; -webkit-touch-callout: brak; -webkit-user-select: brak; -khtml-user-select: brak; -moz-user-select: brak; -ms-user-select: brak; wybór użytkownika: brak; } .wp-review-20140.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li > span, .wp-review-20140.wp-review-percentage-type .wpr-user- cechy-ocena .review-list li > span { kolor: dziedziczenie; } .wp-review-20140.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-20140.wp-review- procent-typ .wpr-funkcje-użytkownika-ocena .review-list li .wp-review-zestaw-wejściowy + rozpiętość, .wp-review-20140.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating . lista-przeglądów li .wp-review-user-rating:hover + span, .wp-review-20140.wp-review-percentage-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-user -rating:hover + span { kolor: #fff; } .wp-review-20140.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: left; obramowanie po prawej: 1 piksel pełny #dfdaea; } .wp-review-20140 .review-links { dopełnienie: 30px 30px 20px 30px; } .wp-review-20140.review-wrapper.wp-review-point-type .review-result, .wp-review-20140.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-result, .wp- recenzja-20140.view-wrapper .review-point .review-result-wrapper, .wp-review-20140.view-wrapper .view-percentage .view-result-wrapper { wysokość: 28px; } .wp-review-comment-20140 .wp-review-comment-rating .review-point .review-result-wrapper .review-result, .wp-review-comment-20140 .wp-review-comment-rating .review -procent .review-result-wrapper .review-result { wysokość: 22px; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-result-wrapper i { rozmiar czcionki: 18px; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-plusy-cons { jasne: oba; wypełnienie: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-pros-cons .review-cons { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-plusy .mb-5, .wp-review-20140.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-cons .mb-5 { grubość czcionki: pogrubiona; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; margines dolny: 10px; wypełnienie dna: 8px; } .wp-review-20140.review-wrapper .mb-5 {transformacja tekstu: wielkie litery; } .wp-review-20140.review-wrapper .wpr-user-features-rating { margin-top: -1px; oba czyste; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-20140 .user-review-area { dopełnienie: 18px 30px; górna granica: 1 px pełny; górny margines: -1px; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-title { odstępy między literami: 1px; grubość czcionki: 700; wypełnienie: 15px 30px; transformacja tekstu: brak; tło: #558eaa; kolor: #fff; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 40%; margines: 0; wypełnienie: 42px 0; kolor: #fff; wyrównanie tekstu: środek; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-list { wyczyść: brak; szerokość: 60%; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-list .review-star, .wp-review-20140.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star { float: left ; Blok wyświetlacza; margines: 10px 0 0 0; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star + span { clear: left; Blok wyświetlacza; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star, .wp-review-20140.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-star { margines: 0; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-result-wrapper {margin-left: -5px; margines-dolny: 6px; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star .review-result { odstępy między literami: -2.2px; } .wp-review-20140.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper { dopełnienie: 20px 0; } .wp-review-20140.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper .review-circle.review-total { margines: 0 auto; wyściółka górna: 10px; oba czyste; } .wp-review-20140 .review-total-wrapper .review-point.review-total, .wp-review-20140 .review-total-wrapper .review-percentage.review-total { szerokość: 70%; wyświetlanie: blok liniowy; margines: 20px auto 0 auto; } .wp-review-20140.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-20140.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box > div { display: none; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box { float: left; wyrównanie tekstu: środek; wypełnienie: 0; kolor: #4e565b; wysokość linii: 1,5; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box h5 {margines-top: 6px; kolor: dziedziczyć; } .wp-review-20140.review-wrapper.wp-review-point type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-20140.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-20140.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list, .wp-review-20140.review-wrapper.wp-review -thumbs-type .review-list { szerokość: 100%; } .wp-review-20140.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list li { border-right: 0; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-star.review-total { kolor: #fff; górny margines: 10px; } .wp-review-20140.review-wrapper .user-review-title { kolor: dziedziczenie; dopełnienie: 18px 30px 16px; margines: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe; górna granica: 1 px pełny; } .wp-review-20140.review-wrapper .user-total-wrapper .user-review-title { display: inline-block; kolor: dziedziczyć; transformacja tekstu: wielkie litery; odstępy między literami: 1px; wypełnienie: 0; granica: 0; górny margines: 3px; } .wp-review-20140.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper h5.user-review-title { margines-górny: 12px; } .wp-review-20140.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper span.user-review-title { margines-górny: 4px; } .wp-review-20140.review-wrapper .reviewed-item { dopełnienie: 30px; } .wp-review-20140.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-20140.review-wrapper .user-review-area .view-percentage, .wp-review-20140.view-wrapper .user-review-area .review-point { szerokość: 20%; pływak: prawy; górny margines: -2px; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-embed-code { wypełnienie: 10px 30px 15px; } .wp-review-20140.review-wrapper, .wp-review-20140 .review-title, .wp-review-20140 .review-list li, .wp-review-20140 .review-list li:ostatnie-dziecko , .wp-review-20140 .user-review-area, .wp-review-20140 .reviewed-item, .wp-review-20140 .review-links, .wp-review-20140 .wpr-user-features-ocena , .wp-review-20140.review-wrapper .user-review-title, .wp-review-20140.review-wrapper .review-total-wrapper, .wp-review-20140.review-wrapper .review-desc { kolor obramowania: #dfdaea; } .wp-review-20140 .wpr-rating-accept-btn { tło: #3a5d7c; margines: 10px 30px; szerokość: -moz-calc(100% – 60px); szerokość: -webkit-calc(100% – 60px); szerokość: -o-calc(100% – 60px); szerokość: calc(100% – 60px); promień obramowania: 3px; } .wp-review-20140.review-wrapper .user-review-area .review-circle, .wp-review-20140.view-wrapper .review-list .review-circle, .wp-review-20140.review- wrapper .review-circle .review-result-wrapper { wysokość: 32px; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating .review-circle { wysokość: 50px; } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 570 pikseli) { .wp-review-20140.review-wrapper .review-list { width: 100%; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 100%; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; granica-lewo: 0; dopełnienie: 15 pikseli 0; } .wp-review-20140.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: none; obramowanie w prawo: 0; } } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 480 pikseli) { .wp-review-20140.review-wrapper .review-title, .wp-review-20140.view-wrapper .reviewed-item, .wp-review-20140 .review-wrapper .review-desc, .wp-review-20140.review-wrapper .user-review-area, .wp-review-20140.review-wrapper .review-embed-code, .wp-review-20140. recenzja-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy, .wp-review-20140.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 15px; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-pros-cons > div > div { dopełnienie: 15px; wyściółka: 0; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-list li, .wp-review-20140.review-wrapper .user-review-title { dopełnienie: 12px 15px; obramowanie w prawo: 0; } .wp-review-20140.review-wrapper .ui-tabs-nav { dopełnienie: 0 15px; } .wp-review-20140.review-wrapper .review-links {wypełnienie: 15px 15px 5px; } .wp-review-20140.review-wrapper .user-total-wrapper { maksymalna szerokość: 60%; rozmiar czcionki: 14px; } .wp-review-20140.wp-review-point-type .review-list li > span, .wp-review-20140.wp-review-percentage-type .review-list li > span { top: 12px; po lewej: 30px; } } ]]>