Recenzja MyPoints – Zarabiaj w Internecie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja MyPoints – Zarabiaj w Internecie

Witryny z nagrodami są najdłużej działającymi i jednymi z najłatwiejszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie. Ponieważ coraz więcej osób znajduje sposoby na zarobienie dodatkowych dochodów, chcą sprawdzić różne platformy. W tej recenzji MyPoints dowiesz się dokładnie, jak zarabiać na tej platformie.

Zarobienie dodatkowej gotówki jest zawsze wyzwaniem. Ale jeśli wiesz, gdzie szukać, wiele drzwi może się przed tobą otworzyć.

W dzisiejszych czasach istnieje wiele witryn i platform, które mogą zapewnić tak bardzo potrzebne dodatkowe pieniądze. Ale którą platformę wybrać? Jaka strona może teraz dać ci pieniądze?

Damy Ci przegląd MyPoints, jak możesz zbierać punkty i jak coraz więcej osób uzależnia się od tej witryny do zarabiania pieniędzy. Dowiedz się, jak osiągnąć zysk w najlepszy możliwy sposób na własnej osi czasu.

Co to jest MyPoints?

MojePunkty to platforma z nagrodami, na której można zdobywać punkty za zakupy online, oglądać filmy, przeprowadzanie ankiet, grając w gry i nie tylko. MyPoints to jedna z najstarszych witryn z ankietami online, która zapewnia nagrody i gotówkę ludziom w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Istnieją od 1996 roku i mają ponad 20 milionów użytkowników. Dostęp do MyPoints można uzyskać za pośrednictwem ich strony internetowej lub bezpłatnej aplikacji mobilnej.

Gromadzenie punktów na platformie jest łatwe i zaczynasz je zdobywać już podczas rejestracji. Jakie to łatwe?

Jak zarabiać na MyPoints?

Zdobywanie punktów to jedno, ale co powiesz na zarabianie na MojePunkty? Możesz zdobywać punkty, robiąc zakupy, korzystając z kuponów, wypełniając ankiety, czytając e-maile i oglądając filmy.

Im więcej punktów zbierzesz, tym większą wartość otrzymasz, gdy je wymienisz. Większość ludzi zbiera punkty przez cały rok i zamienia je na gotówkę, kiedy chcą coś kupić.

Aby wymienić punkty, możesz je wypłacić przez Paypal, poproś o karty podarunkowe, lub kredyt swój United MileagePlus konto. Kart podarunkowych można używać w popularnych witrynach, takich jak Amazon, Barnes and Noble i iTunes.

Dodatkowo podczas rejestracji z naszym linkiemotrzymasz 10 $, gdy dokonasz pierwszego zakupu platformy w ramach zwrotu gotówki.

Jak zarejestrować się w MyPoints?

Zapisywanie się na MojePunkty jest tak proste jak 1-2-3 i za darmo! Najpierw przejdź do strony lub pobierz aplikację. Po drugie, zarejestruj się i uzupełnij potrzebne informacje. Na koniec zweryfikuj i potwierdź swój adres e-mail.

Możesz teraz zacząć korzystać z MyPoints i zbierać punkty. Kiedy wydasz 20 USD za pośrednictwem MyPoints u dowolnego uczestniczącego sprzedawcy w ciągu pierwszych 30 dni członkostwa, otrzymasz dodatkową premię za rejestrację w wysokości 1750 punktów, co wystarczy na kartę podarunkową o wartości 10 USD.

Zarejestruj się teraz z nasz link aby zdobyć kartę podarunkową o wartości 10 USD.

Uważa się, że MyPoints ma największe możliwości zdobywania punktów w porównaniu z innymi witrynami i aplikacjami. Niesamowite, prawda?

Jak działa system ankiet MyPoints?

MojePunkty jest jedną z najlepszych witryn, jeśli chodzi o ankiety. Jest to najpopularniejsza metoda zarabiania poprzez panele badań rynku, na której łatwo zarobić. Łącząc to z MyPoints, możesz zarabiać gotówką.

Podczas rejestracji w MyPoints konieczne będzie podanie danych osobowych. Dzięki temu MyPoints zobaczy, jakie kryteria spełniasz, i wyśle ​​​​ci odpowiednie ankiety dla twoich danych demograficznych, dzięki którym zdobędziesz punkty.

Za każde 10 pytań, na które odpowiesz, zdobędziesz punkty. To lepsze niż większość witryn z płatnymi ankietami, które często nie informują Cię, dopóki nie odpowiesz na wszystkie pytania. A jeśli nie spełniasz ich kryteriów i nie kwalifikujesz się do ukończenia ankiety, zostaniesz zdyskwalifikowany bez zdobywania punktów. To się nie stanie z MyPoints.

🔥 Zalecana:  Partner kontra partner: jaka jest różnica i jak wygrać z obydwoma?

Nawet jeśli nie zakwalifikowałeś się do badania, nadal otrzymujesz 1 punkt. Możesz otrzymać do 5 punktów dziennie, nawet jeśli nie kwalifikujesz się do ankiety. Nie martw się o marnowanie czasu w tym procesie. W ciągu sekundy lub dwóch ankiety dowiesz się, czy kwalifikujesz się do tej ankiety, czy nie.

Jak działa zdobywanie punktów z MyPoints?

Jedna z zalet używania MojePunkty to ich systemy zdobywania punktów. To coś więcej niż tylko sieć ankiet online i dotyczy różnych sposobów generowania punktów nagrody.

Oto kilka sposobów zarabiania pieniędzy dzięki MyPoints:

 • Oglądanie filmów w Internecie
 • Grać w gry wideo
 • Wykonywanie ankiet online
 • Zakupy za pośrednictwem uczestniczących sprzedawców detalicznych
 • Czytanie e-maili promocyjnych
 • Odnosząc się do programu znajomego
 • Korzystanie z MyPoints Yahoo! Wyszukiwarka
 • Uczestnictwo w lokalnych okazjach i ofertach kuponowych

Funkcje MyPoints

Istnieje kilka funkcji, z których możesz korzystać podczas korzystania MojePunktya oto niektóre z nich i sposób ich działania.

Wynik

W MyPoints jest wbudowany pasek przeglądarki, aby sprawdzić wynik. Zwykle będziesz go używać podczas zakupów online. Gdy jesteś zajęty sprawdzaniem przedmiotów, Twoje konto MyPoints zostanie automatycznie zasilone punktami w zależności od Twoich zakupów.

Wynik to doskonała cecha, ponieważ większość z nas nie pamięta o korzystaniu z konta MyPoints podczas zakupów. Pominięcie tej funkcji MyPoint sprawi, że później będziesz tego żałować, przeglądając swoje punkty.

Wynik będzie również oferował kupony, kupony, oferty i najnowsze promocje, ułatwiając i przyspieszając gromadzenie punktów premiowych.

Oferty Dzienne

Codzienne oferty to najbardziej lubiana funkcja w Moich punktach. Przedstawia największe promocje, jakie można uzyskać codziennie, korzystając z MyPoints. Chociaż ta funkcja nie ma wyskakującego powiadomienia ani gwizdków, w przeciwieństwie do innych stron internetowych, które dostarczają informacji o bieżących lub przyszłych transakcjach. Oferuje jednak swoim członkom najłatwiejszy możliwy sposób zbierania punktów. Myślę, że to się liczy jako zawodowiec, prawda?

Kupuj w sklepie

Opcja sklepu w sklepie nie jest tak powszechna na innych platformach, a korzystanie z niej z MyPoints czyni ją wygodniejszą. To najprostszy sposób na wykorzystanie nagród MyPoints.

Zawsze, gdy robisz zakupy w tych uczestniczących sklepach, wystarczy zeskanować paragon za pomocą smartfona, a właśnie zapłaciłeś za zakupy punktami MyPoints.

Sklep internetowy

Jeśli nie chcesz robić zakupów w sklepie, możesz zrobić to online. Rozejrzyj się po liście sprzedawców detalicznych, kliknij ten, w którym chcesz robić zakupy, i zostań przekierowany na ich stronę internetową.

Zakupy online sprawią, że za każdego kupionego dolara zdobędziesz określoną liczbę punktów, a MyPoints automatycznie i bez żadnych problemów dopisze je do Twojego konta.

Mając ponad 1900 partnerów handlowych, nie będziesz się nudzić robiąc zakupy i zarabiając dodatkowe pieniądze. Oto niektórzy z uczestniczących sprzedawców detalicznych:

 • Amazonka
 • Walmart
 • Cel
 • Magazyn domowy
 • Kohla

Każdy sklep ma inną stawkę nagród. Zwykle nagrody MyPoints wahają się od 1 do 40 punktów za dolara.

Jak wymieniać punkty w MyPoints?

Dzieliliśmy się z Tobą, jak to zrobić MojePunkty to świetna witryna lub aplikacja, ale tak naprawdę nie rozmawialiśmy o tym, jak wymieniać punkty. Będziesz zaskoczony, jak elastyczny jest ich system wykupu.

Możesz wymienić punkty na karty podarunkowe po zgromadzeniu 700 punktów, co zwykle odpowiada karcie podarunkowej o wartości 5 USD. To właściwie dość niski próg wypłaty, biorąc pod uwagę konkurencję.

🔥 Zalecana:  Przegląd Mintos 2023 – 12,02% zwrotu po dwóch latach

Istnieje wiele opcji wykupu, z których możesz wybierać, a oto niektóre z nich:

 • Rób zakupy w uczestniczących sklepach, w tym głównych marek, takich jak Kohl’s, Old Navy, Target, Walmart i innych.
 • Zamieniaj punkty na mile lotnicze za pomocą kont United MileagePlus.
 • Wymieniaj punkty na prawdziwe pieniądze, przelewając je na konto przedpłacone PayPal lub Visa, a następnie na konto bankowe.

Plusy i minusy korzystania z MyPoints

Dokonując recenzji, trudno nie wskazać plusów i minusów tej usługi. Porozmawiajmy o mocnych i słabych stronach, które mogą pomóc Ci rozróżnić, czy MojePunkty jest dla ciebie pomocny, czy nie.

Zalety MyPoints

 • MyPoints ma wygodną aplikację, którą można pobrać i zainstalować, dostępną zarówno na iOS, jak i na Androida. Po zainstalowaniu aplikacji natychmiast otrzymasz 100 punktów bonusowych dodanych do Twojego salda.
 • MyPoints ma funkcję paska przeglądarki internetowej o nazwie Score, która jest bardzo przydatna podczas zakupów online. Zapobiega zapomnieniu o zdobyciu punktów podczas zakupów na uczestniczących stronach internetowych.
 • Korzystając z MyPoints, możesz na wiele sposobów dodawać punkty i wymieniać je na prawdziwe pieniądze. Nie ogranicza się tylko do zakupów online, ale także do oglądania list odtwarzania wideo, odpowiadania na ankiety i grania w gry wideo.
 • Punkty zdobyte w ankietach z MyPoints zostaną natychmiast dodane do Twojego konta.
 • Po wymianie punktów na konto PayPal możesz je wyświetlić w ciągu kilku minut.

Wady MyPoints

 • MyPoints działa tylko dla osób mieszkających w Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie. Tak więc, jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi lub Kanadą, lepiej sprawdzić inne platformy, takie jak Skrzynka odbiorczaDolary Lub Swagbucks.
 • Jeśli chcesz przelać pieniądze na swoje konto PayPal, musisz mieć punkty o wartości co najmniej 25 USD.
 • Kompromis nie jest spójny i zależy od tego, jakie nagrody wybierasz. Nawet w przypadku karty podarunkowej AMC o wartości 25 USD będziesz musiał mieć 3520 punktów, a w przypadku karty podarunkowej Amazon będziesz musiał zebrać 3950 punktów.

Kto może korzystać z MyPoints?

Jest MojePunkty dla wszystkich? Sprawdźmy, czy następujące elementy pasują do Twojego rachunku:

 • Osoby, które spędzają w Internecie od 3 do 6 godzin – Jeśli spędzanie czasu online jest jednym z twoich reżimów, to MyPoints jest zdecydowanie dla ciebie!
 • Osoby, które uwielbiają udzielać informacji zwrotnych – ponieważ MyPoints to strona z ankietami, Twoja opinia jest ceniona i nagradzana punktami w zamian.
 • Kupujący online – gdzie są moi koledzy robiący zakupy online? Korzystanie z MyPoints podczas zakupów online przyniesie nam korzyści i pozwoli nam zarabiać pieniądze.
 • Osób szukających dodatkowego dochodu – za pomocą MyPoints możesz zdobywać punkty w zamian za gotówkę, karty podarunkowe, kupony i inne nagrody. To może nie być dużo w stosunku do tego, na co patrzysz, ale pomaga.
 • Miłośnicy kuponów – MyPoints jest bardzo kuszące dla osób, które uwielbiają zbierać kupony, aby zaoszczędzić pieniądze. Korzystanie z MyPoints i rejestracja mogą pomóc Ci zdobyć duże punkty, które możesz wymienić na kupony i wykorzystać je na zakupy w uczestniczących sklepach.

Witryny takie jak MyPoints

Od MojePunkty jest ograniczona do osób mieszkających tylko w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, oto kilka alternatywnych witryn, które zdecydowanie trzeba zobaczyć jako platforma, która ma te same funkcje, co Moje punkty.

Skrzynka odbiorczaDolary

Skrzynka odbiorczaDolary jest jedną z popularnych witryn, która ma najlepszą platformę ankiet w tym roku. Podobnie jak MyPoints, InboxDollars zapewnia wiele sposobów zarabiania pieniędzy. Jeśli wypełnianie ankiet nie jest Twoją mocną stroną, możesz spróbować grać w gry, robić zakupy online i oglądać filmy w zamian za punkty. Nawet czytanie e-maili może sprawić, że zdobędziesz punkty.

🔥 Zalecana:  Recenzja KOHO Earn Interest (wcześniej KOHO Save)

Dzięki InboxDollars wypełnienie ankiety przez 25 minut może przynieść od 50 centów do 5 USD.

Sprawdź nasze pełne Recenzja InboxDollars i zacznij zarabiać dzięki tej platformie.

Swagbucks

Swagbucks to kolejna strona, którą możesz sprawdzić. Zapewniają również szeroki wachlarz metod zarabiania pieniędzy. Prawda jest taka, że ​​członkowie zarobili już ponad 470 milionów dolarów w nagrodach.

Na początek możesz zacząć wypełniać ankiety, Swagbucks. Następnie możesz surfować po Internecie, oglądać filmy, grać w gry i robić zakupy online, aby uzyskać więcej nagród. Opcje te są dostępne i bezpłatne również w aplikacji mobilnej.

Aby wymienić punkty, masz wiele opcji. Począwszy od wypłaty gotówki za pomocą PayPal lub jeśli wolisz karty podarunkowe, oni też to mają. Ponadto możesz wymieniać punkty na kredyty u sprzedawców detalicznych, takich jak Walmart, Amazon i nie tylko.

Swagbucks ma również bezpłatne członkostwo i codziennie rozdaje prawie 7000 kart podarunkowych. Dowiedz się więcej w naszym Recenzja Swagbucksa Tutaj.

Dosz

Dosh ma ciekawy sposób na zarabianie dodatkowej gotówki, umożliwiając swoim klientom gromadzenie zwrotu gotówki za zakupy, podróże i zakupy w restauracjach. Ponadto nie musisz śledzić swoich wydatków, aby zdobywać punkty.

Dosh współpracuje z ponad 15 000 sprzedawców detalicznych i restauracji, co oznacza, że ​​masz wiele szans na zarobienie pieniędzy. Możesz nawet zarobić do 10% zwrotu gotówki w partnerskiej restauracji i 40% zwrotu gotówki za pobyty w hotelach.

Sklepik

Klienci mogą korzystać z Shopkick, aby otrzymywać nagrody i wymieniać je w taki sam sposób, jak MyPoints. Zamiast wypełniać ankiety, Shopkick pozwala zdobywać nagrody zwane zakupami online i w sklepach stacjonarnych.

Możesz także gromadzić kopnięcia za darmo, wykonując określone czynności, takie jak skanowanie przedmiotów i odwiedzanie sklepów stacjonarnych. Kicks można również wymienić na karty podarunkowe od najlepszych sprzedawców, takich jak Apple i BestBuy.

Wniosek — przegląd MyPoints

Poszukiwanie innych sposobów na zarobienie dodatkowego dochodu może być skomplikowane, ale nie takie trudne. Platforma MyPoints może wydawać się kolejną witryną z ankietami, ale oferuje więcej niż oczekiwano. Może dać ci tak bardzo potrzebny impuls dla twojego konta bankowego, jeśli jego usługi są dostosowane do twoich oczekiwań i potrzeb.

MyPoints to więcej niż ankiety. To jak wszechstronna platforma, na której możesz oglądać różne filmy, grać w dowolną liczbę gier, czytać e-maile promocyjne i robić zakupy online. W zamian otrzymujesz punkty, które możesz wymienić na gotówkę lub bezpłatne karty podarunkowe. Wydaje się wystarczająco rozsądne, ponieważ w końcu dostaniesz zapłatę, prawda?

Zaletą tego jest to, że odzyskujesz część wydanych pieniędzy. Jest to ogromna pomoc dla tych, którzy szukają sposobów na zarobienie więcej pieniędzy niż ich codzienna praca.

Zarejestruj się za pomocą MojePunkty już dziś i zacznij zarabiać już teraz!