Recenzja MyPoints: czy możesz wymienić punkty na gotówkę?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja MyPoints: czy możesz wymienić punkty na gotówkę?

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Czasami mamy dużo więcej wolnego czasu. Co by było, gdybyśmy mogli wycisnąć dodatkowe 20-30 minut w ciągu dnia, aby wygenerować dodatkowy dochód?

Czy to w czasie, gdy stoimy w kolejce, czekając na nasze zamówienie na obiad, czy w minutach, które spędzamy na przeglądaniu mediów społecznościowych przed snem, te minuty mogą zsumować się w dolarach przy użyciu aplikacji takiej jak MyPoints.

Każdemu z nas przydałoby się trochę dodatkowych pieniędzy w naszym budżecie każdego miesiąca. Posiadanie dodatkowego dochodu jest atrakcyjne, ale większość z nas nie ma czasu ani energii, aby znaleźć inną pracę w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin. W tym miejscu pojawiają się legalne możliwości pracy z domu. Możesz zarabiać pieniądze na boku, korzystając z czasu, który masz.

To jest uczciwa i dokładna recenzja MyPoints. Podamy dane firmy i podpowiemy, czy warto się do niej zapisać.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Podsumowanie recenzji MyPoints i krótkie fakty

MojePunkty to strona z nagrodami, która daje użytkownikom możliwość zdobywania punktów poprzez wypełnianie ankiet i wypełnianie krótkich zadań online. Członkowie mogą wymieniać te punkty na karty podarunkowe, nagrody, a nawet gotówkę.

Użytkownicy mogą również otrzymać do 40% zwrotu gotówki za każdy zakup w ponad 2000 sprzedawców internetowych.

Plusy MyPoints

 • Całkowicie darmowe dołączenie
 • Ankiety i zadania można wykonywać w dowolnym miejscu
 • Tysiące dostępnych ankiet i projektów
 • Przyjazna dla użytkownika aplikacja
 • Zawiera przeglądarkę wyników przypominającą o nagrodach dostępnych za codzienne zakupy online

Minusy MyPoints

 • Nie wszystkie zdobyte punkty gromadzą się na Twoim koncie od razu (może to potrwać do 90 dni)
 • Ograniczone do osób mieszkających w USA
 • Zgromadzenie wystarczającej liczby punktów zajmuje trochę czasu, aby wymienić je na gotówkę lub bezpłatne karty upominkowe

Ocena MyPoints BBB

 • A+ (przeciętny klient 4,1 na 5)

Powiązane: Kim jest respondent?

Co to jest MyPoints i jak działa?

MyPoints to platforma internetowa, która płaci użytkownikom za wyrażanie opinii i wykonywanie mikrozadań. Niezależnie od tego, czy chodzi o wysoko płatne ankiety, wyszukiwanie w Internecie, granie w gry online czy oglądanie filmów, platforma pozwala użytkownikom zarabiać pieniądze w ruchu.

🔥 Zalecana:  Recenzja SamCart: czy warto robić szum, czy tylko kolejny wózek?

Rozpoczęty w 1998 roku, MyPoints widział ponad 30 lat sukcesów w branży. Użytkownicy zdobywają punkty, które można wymienić na gotówkę, karty podarunkowe, mile lotnicze i inne nagrody.

Zarejestruj się w MyPoints

Zapisywanie się na MojePunkty zajmuje tylko kilka minut. Aby dołączyć, musisz podać swój adres e-mail i hasło oraz odpowiedzieć na kilka standardowych pytań. Dodatkiem dla firmy jest premia za rejestrację w wysokości 5 USD, którą otrzymasz po wypełnieniu pierwszych pięciu ankiet.

Uzupełnij swój profil

Nowi członkowie mogą natychmiast wypełniać ankiety lub uzyskiwać dostęp do innych projektów, nad którymi mogą pracować. Należy jednak uzupełnić informacje profilowe imieniem i nazwiskiem, adresem i danymi demograficznymi. Pomaga to MyPoints wysyłać Ci ankiety, które są dla Ciebie istotne.

Wypełniaj ankiety

MyPoints ma obszerną listę dostępnych ankiet. Każda ankieta określa, ile punktów jest warta i ile czasu zajmie jej wypełnienie. Większość ankiet nie jest trudna do wypełnienia, ale wymaga przemyślenia i uczciwości. Jeśli Twoje odpowiedzi nie są spójne w kolejnych ankietach, możesz stracić swoje zarobki i otrzymać zakaz wypełniania ankiet.

Powiązane: 10 ankiet, które natychmiast wypłacają gotówkę

Dostać zapłatę

Ponieważ MyPoints oblicza zarobki w punktach, każdy ukończony płatny projekt doda punkty do Twojego salda.

W przeciwieństwie do innych serwisów z płatnymi ankietami, MyPoints zapewnia dostęp do punktów za większość projektów natychmiast po zakończeniu pracy. Istnieją sytuacje, w których zgromadzenie punktów na koncie może potrwać do 90 dni. Możesz przejrzeć warunki, aby zobaczyć czas oczekiwania przed złożeniem oferty.

Metody płatności i minimalna wypłata

Możesz poprosić o płatność za pośrednictwem PayPal lub wymienić je na karty podarunkowe lub mile lotnicze. Ponieważ MyPoints nie wysyła czeków fizycznych, możesz spodziewać się wypłaty w ciągu kilku dni roboczych.

MyPoints oferuje szeroką gamę kart podarunkowych, na które możesz wymienić swoje punkty. Większość kart podarunkowych wymaga 380-3970 punktów do zrealizowania. Możesz je wymienić, gdy osiągniesz minimalny próg wypłaty 3 USD za bezpłatną kartę podarunkową Amazon lub 25 USD za gotówkę PayPal.

Powiązany: 10 dodatkowych miejsc, w których można wziąć udział w ankietach dotyczących kart podarunkowych

Kalkulator płatności MyPoints

Skorzystaj z naszego prostego kalkulatora, aby oszacować ile pieniędzy możesz zarobić w ciągu godziny wypełniając ankiety na MyPoints (Przykład: 400 punktów za 15-minutową ankietę = 10,08 USD za godzinę). Listę ankiet z punktami i szacowanym czasem do wypełnienia znajdziesz na swoim koncie po zarejestrowaniu się.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

Inne sposoby zarabiania pieniędzy na MyPoints

Podczas gdy ankiety są najbardziej znanym sposobem na zdobywanie punktów MojePunktyfirma oferuje inne sposoby na zwiększenie zarobków.

🔥 Zalecana:  Ranking 10 najlepszych gier Nintendo Switch dla dorosłych

1. Kupuj online

Kiedy robisz zakupy online, sprawdź MyPoints, aby zobaczyć, czy sprzedawca, u którego robisz zakupy, jest na liście. Możesz zdobyć do 25 punktów za każdego dolara wydanego online. Jeśli robisz zwykłe zakupy, jest to świetny sposób na odzyskanie gotówki z zakupów.

Powiązane: Recenzja Rakuten: Czy naprawdę możesz zarobić zwrot gotówki?

2. Łap okazje

Moje punkty przedstawiają najlepsze oferty na stronie Oferty. Możesz wymienić swoje punkty tutaj, aby uzyskać najlepszy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki (tzw. ciężko zarobione punkty). Pamiętaj, aby obliczyć wartość, którą otrzymujesz w zamian za swoje punkty, ponieważ może to spowodować wykładniczy wzrost wartości czasu.

3. Wydrukuj kupony

Możesz zdobyć jeden punkt za każdy wydrukowany kupon spożywczy. Otrzymasz dodatkowe 25 punktów, gdy wykorzystasz kupon w sklepie.

MyPoints oferuje również kody kuponów, które można zastosować przy zakupach online, aby zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy.

4. Oglądaj filmy

Możesz wybrać listę odtwarzania filmów, aby zarabiać pieniądze w MyPoints. Łatwo je przeglądać za pomocą smartfona lub komputera. Gdy oglądasz swoją playlistę, punkty są dodawane do Twojego konta. Większość wyświetleń wideo nie przynosi wielu punktów (zwykle 2-4 punkty).

5. Graj w gry

Możesz zdobywać punkty za granie w gry takie jak Angry Birds, Bejeweled i Solitaire. Większość gier ma opłatę startową, którą należy uiścić, aby zdobyć punkty.

6. Zarezerwuj podróż

MyPoints zapewnia punkty za rezerwację podróży za pośrednictwem ich strony internetowej. Punkty te będą się gromadzić na podstawie zakupionych przedmiotów. Na przykład każdy wydany dolar może przynieść do dwóch punktów.

Powiązane: Jak uzyskać bezpłatne pobyty Airbnb

7. Ustaw miesięczny cel

Funkcja miesięcznego celu MyPoints umożliwia obstawianie samego siebie. Ustalenie miesięcznego celu dla kategorii takich jak wypełnianie ankiet, oglądanie filmów lub liczba playlist nCrave, które obejrzysz, wygeneruje dodatkowe miesięczne punkty, jeśli osiągniesz swoje cele.

8. Ukończ The Daily 5

MyPoints oferuje codziennie 5 kategorii działań, aby zdobyć 5 punktów bonusowych. Większość działań jest dostosowana do Twoich projektów lub ankiet, a ich ukończenie zajmuje niewiele czasu.

9. Odpowiedz na codzienną ankietę

Dzienna ankieta pozwala zdobyć jeden punkt dziennie za odpowiedź na szybkie pytanie. Chociaż to niewiele, możesz zarobić 30 dodatkowych punktów miesięcznie za codzienne głosowanie jednym kliknięciem.

Powiązane: InboxDollars Review: Ile pieniędzy naprawdę możesz zarobić?

10. Zainstaluj wynik!

Unikalna platforma, MyPoints oferuje Score! Score to dodatkowe rozszerzenie, które instalujesz w swojej przeglądarce. Narzędzie uruchamia się przy każdym uruchomieniu przeglądarki. Pomaga zmaksymalizować zarobki podczas zakupów online, przypominając o korzystaniu z MyPoints, gdy pojawia się potencjalna okazja do zarobku.

11. Szukaj i zarabiaj

MyPoints przyznaje punkty za korzystanie z Internetu za pomocą ich wyszukiwarki. Skorzystaj z funkcji wyszukiwania w MyPoints, aby codziennie „googlować” i zdobywać punkty.

12. Czytaj e-maile

Punkty możesz zdobyć za samo otwarcie e-maila i kliknięcie w prezentowaną ofertę. Jeśli zdecydujesz się uzupełnić ofertę, możesz zdobyć jeszcze więcej punktów.

13. Polecaj znajomym

MyPoints płaci Ci za polecanie znajomych do rejestracji. Możesz otrzymać 25 punktów za znajomego oraz do 750 punktów, jeśli ten znajomy wyda ponad 20 USD. Ponadto zarabiasz 10% punktów zgromadzonych przez znajomego na jego koncie. Warto rozpowszechniać informacje o MyPoints.

🔥 Zalecana:  Zarabiaj dobre pieniądze dzięki tym 30 rzeczom, o których nie wiedziałeś, że możesz je zastawić w 2023 r

Powiązane: Jak zdobyć darmowe pieniądze już teraz

Pytania i odpowiedzi dotyczące moich punktów

Czy naprawdę mogę na tym zarobić? Czy to oszustwo? Oto uzasadnione pytania, na które odpowiadamy poniżej. Tysiące użytkowników doświadczyło wspaniałych rzeczy podczas używania MojePunkty (stąd doskonała ocena BBB, jaką posiada firma).

Czy moje punkty są legalne?

MyPoints oferuje użytkownikom legalne sposoby zarabiania pieniędzy na boku za pomocą komputera lub smartfona. Mimo to ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że byłby to trudny sposób na uzyskanie dochodu w pełnym wymiarze godzin.

Tak długo, jak Twoje oczekiwania i cele są realistyczne, MyPoints jest legalnym sposobem zarabiania pieniędzy na stosunkowo prostych zadaniach.

Powiązane: Zarabiaj, aby ukończyć oferty online

Jak wymienić punkty na MyPoints?

Wymiana punktów jest prosta. Jeśli klikniesz przycisk wymiany punktów obok swojego konta, zostaniesz przeniesiony na stronę z nagrodami, na której możesz wymienić punkty na karty podarunkowe lub inne korzyści.

Jakie są najlepsze nagrody MyPoints?

Karty podarunkowe to świetny sposób na wymianę punktów na MyPoints. Dzięki sortowalnej liście możesz zobaczyć, które karty możesz wykorzystać. Wykorzystaj te karty podarunkowe na wybrane przez siebie zakupy online lub w sklepie.

Czy istnieje aplikacja MyPoints?

Aplikacja MyPoints jest dostępna w sklepach App Store i Google Play. Ma średnią ocenę klientów 3,2 na 5 gwiazdek.

Powiązane: Aplikacje, które płacą Ci prawdziwe pieniądze

Końcowa recenzja MyPoints

Nie wzbogacisz się dzięki MyPoints. Mimo to przyjazny dla użytkownika interfejs i prostota zadań są warte zbadania.

Niezależnie od tego, czy chcesz otrzymać dodatkową gotówkę lub karty podarunkowe na listę świąteczną, czy po prostu przynosić dodatkowe dolary każdego miesiąca, MyPoints zapewnia wygodny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki. Spróbuj i nie zapomnij odebrać swoich 5 $ MojePunkty premia za rejestrację!