Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja mobilnego miernika wydajności – czy jest legalna i warta użycia?
Jeśli nie możesz powiedzieć, jestem teraz na ogromnym pasywnym dochodowym upojeniu.
Zawsze uwielbiałem używać aplikacji i metod pasywnego dochodu do zarabiania pieniędzy w Internecie. Używam tego rodzaju aplikacji od czasów college’u i moich dni farmowania telefonu, aby zarobić dodatkową gotówkę.
Mobilny miernik wydajności, znana również jako Embee Meter CX, to jedna z najpopularniejszych aplikacji, która płaci za udostępnianie danych. Jest to również aplikacja, na której przez lata zarobiłem ponad 100 USD i zawsze uwielbiałem jej używać.
Ale czy Mobile Performance Meter jest legalny? A teraz ile ten pasywny dochód może zapłacić?
Cóż, moja recenzja Mobile Performance Meter udostępnia wszystko, co musisz wiedzieć o tym sprytnym zgiełku związanym z pasywnym dochodem.
Weźmy się za to!
Szukasz więcej pomysłów na dochód pasywny? Wymeldować się:
- Przybył: Zainwestuj w nieruchomości generujące dochód za jedyne 100 $!
- panelu Nielsena: Zarabiaj ponad 50 $ rocznie za udostępnianie swoich danych!
Co to jest mobilny miernik wydajności?
Mobile Performance Meter to aplikacja, która płaci za działanie w tle telefonu. Nie musisz wchodzić w interakcje z aplikacją, odpowiadać na ankiety ani robić nic, aby zarabiać, więc zasadniczo płacisz za nic nie robienie i udostępnianie danych.
Według Mobilny miernik wydajnościznanej również jako Embee Mobile, celem tej aplikacji jest dostarczanie danych z badań rynkowych dla operatorów telefonii komórkowej, takich jak Verizon i AT&T.
Jak stwierdza Mobile Performance Meter: „Firmy te chcą płacić ludziom takim jak Ty za mówienie im, jak dobrze działa Twój telefon. Aby Ci to bardzo ułatwić, stworzyliśmy aplikację Mobile Performance Meter, która automatycznie wykonuje całą pracę za Ciebie. Więc wszystko, co musisz zrobić, to pozwolić miernikowi wykonać pracę, a otrzymasz zapłatę”.
Ta pasywna natura sprawia, że Mobile Performance Meter jest tak wspaniały. W rzeczywistości jest to jedna z najlepszych aplikacji, jakich kiedykolwiek używałem do farmowania telefonu.
Jak wspomniano, to jest moja obecna konfiguracja starego telefonu z Androidem i mojego laptopa:
- Panel mobilny Nielsena – To zarabia około 50 dolarów rocznie.
- UpVoice – Będzie to około 50 dolarów rocznie.
- MobileXpression – Jest to od 30 do 40 USD rocznie, pod warunkiem, że aplikacja nadal działa (jest wybredna).
- Mobilny miernik wydajności – 36,50 USD rocznie.
- Aplikacja S`more – Kolejne 36,50 USD rocznie.
- Capital One Zakupy – To rozszerzenie przeglądarki zakupów ułatwia automatyczne znajdowanie kuponów, oszczędzanie pieniędzy i zdobywanie nagród, które można wymienić na bezpłatne karty upominkowe.
- Rakuten – Mam przyznane ponad 400 $ w rekomendacjach od Rakuten, ale jest to jeden z najłatwiejszych sposobów na uzyskanie zwrotu gotówki na komputerze.
Jak widać, Mobile Performance Meter jest jedną z najlepszych aplikacji w moim zestawie pasywnych dochodów.
Ale zagłębmy się i zobaczmy, jak działa ta aplikacja i czy jest legalna, czy nie.
Jak działa mobilny miernik wydajności?
Jak wspomniałem, używam Mobile Performance Meter od lat. W rzeczywistości jest to jedna z najlepiej płatnych aplikacji dla mojej farmy telefonicznej i zawsze uważałem, że jest bardzo łatwa w użyciu.
Należy jednak pamiętać, że Mobile Performance Meter jest dostępny tylko w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.
Ponadto aplikacja działa tylko na telefonach z Androidem i potrzebujesz karty SIM i planujesz się kwalifikować. Wiąże się to z celem aplikacji, jakim jest dostarczanie danych dostawcom sieci komórkowych.
Na szczęście faktyczne zarabianie pieniędzy za pomocą Mobile Performance Meter to tylko kilka kroków.
1. Zainstaluj i zarejestruj się
Niestety Mobile Performance Meter nie działa na każdym smartfonie.
Bardzo tanie Androidy zwykle nie działają. Uruchomiłem to na Moto G przez wieki bez problemów i możesz sprawdzić, czy Twoje urządzenie kwalifikuje się po pobraniu bezpłatnej aplikacji Mobile Performance Meter i rejestracji.
Nie da się niestety obejść tego kroku. Wygląda jednak na to, że dość przyzwoite telefony z Androidem i zwykli dostawcy usług komórkowych zwykle działają.
Aby utworzyć konto, musisz wprowadzić podstawowe informacje, takie jak imię i nazwisko, wiek, adres e-mail i płeć. Jest to część wymogu, aby stać się częścią tego panelu badawczego.
2. Uruchom aplikację i zbieraj punkty
Aby zarabiać pieniądze z Mobile Performance Meter, musisz pozostać aktywny w tle telefonu. W przypadku większości osób Mobile Performance Meter płaci 0,10 USD dziennie, gdy jest uruchomiony.
Jeśli kiedykolwiek zastanawiasz się, czy aplikacja działa, czy nie, aplikacja wyświetla dzienny dziennik tokenów za każdym razem, gdy je zdobędziesz:
To jest zrzut ekranu ze sklepu Google Play, ale od tego czasu aplikacja tak naprawdę się nie zmieniła. Jeśli działa poprawnie, powinieneś otrzymać nagrodę w postaci dziennego licznika za swoje wysiłki.
3. Wykorzystaj punkty licznika
Po osiągnięciu 500 Meter Points lub 5 $ możesz wypłacić pieniądze za pomocą Mobile Performance Meter.
Możesz wymienić nagrody w postaci kart podarunkowych za jedyne 150 punktów, ale otrzymujesz gorszą wartość swoich punktów, więc naprawdę warto poczekać na próg 500 punktów.
Osobiście zawsze wymieniałem punkty Mobile Performance Meter na darmową gotówkę PayPal. Fakt, że ta aplikacja ma nawet opcję PayPal, to kolejny powód, dla którego ją uwielbiam.
Dostępnych jest jednak kilka bezpłatnych kart podarunkowych, w tym karty podarunkowe dla sprzedawców detalicznych:
Istnieje wiele innych opcji, chociaż dostępność kart podarunkowych może ulec zmianie.
Kody kart podarunkowych są wysyłane drogą elektroniczną, a płatność zazwyczaj następuje w ciągu kilku godzin. PayPal czasami trwa trochę dłużej.
Ile płaci mobilny miernik wydajności?
Jak każda darmowa aplikacja do pasywnego dochodu, nie staniesz się bogaty ani znacząco nie zwiększysz swoich dochodów dzięki tego typu aplikacjom. Ale biorąc pod uwagę, jak mało wysiłku wymaga Mobile Performance Meter, nie o to chodzi. Czego więc należy się spodziewać, jeśli chodzi o wskaźnik zarobków?
Osobiście zarobiłem tylko 10 Meter Points dziennie, czyli 0,10 $.
Jednakże, niektórzy użytkownicy zgłoś, że zarabiasz co najmniej 5 USD miesięcznie na korzystaniu z Mobile Performance Meter:
Ten użytkownik rzeczywiście zarabia 30 punktów dziennie, co stanowi około 9 USD miesięcznie darmowego pasywnego dochodu.
Jednak zdecydowanie nie jest to zbyt powszechne. Jeśli sprawdzimy inne Recenzje mobilnego miernika wydajności na Reddicie zobaczysz, co mam na myśli:
Jeden użytkownik zgłasza 0,40 USD dziennie, ale myślę, że jest to niezwykle rzadkie. Naprawdę, można śmiało powiedzieć, że większość użytkowników zarabia od 10 do 20 punktów licznika.
Tak więc, jeśli chodzi o potencjał zarobkowy, oczekuj skądkolwiek 3 do 9 dolarów miesięcznie pod względem dochodu pasywnego, który prawdopodobnie znajduje się na dolnym końcu spektrum.
To może nie brzmieć dużo, ale to nic nie kosztuje 36,50 USD do 108 USD rocznie w darmowych pieniądzach, tylko za zainstalowanie jednej aplikacji. Nie jest zły.
Ponadto możesz również zarabiać na odpowiadanie na okazjonalne płatne ankiety które są rzucane w twoją stronę.
Nie sądzę, aby ankiety były tego warte, ale ankiety Mobile Performance Meter są na szczęście krótkie i pomagają zwiększyć miesięczne zarobki, gdy się pojawią.
Nowy program beta
Oprócz codziennego dochodu pasywnego i możliwych ankiet Mobile Performance Meter uruchomił niedawno program Beta, który zwiększa potencjał zarobkowy:
Ten program dodaje dodatkowe 10 Meter Points dziennie i znacznie więcej możliwości ankietowania. Ponadto ankiety mogą również zapłacić kilka dolarów.
Nie możesz zapisać się do tego programu, dopóki oferta nie pojawi się w Twojej aplikacji. Jest to jednak obiecujący znak na przyszłość tej aplikacji i zdecydowanie powinieneś skorzystać z wersji beta, jeśli masz szansę!
Czy mobilny miernik wydajności jest legalny?
Tak, Mobile Performance Meter to legalna aplikacja do pasywnego dochodu, która płaci za udostępnianie danych. Używam tej aplikacji od lat, a podczas moich dni farmowania telefonu była to jedna z moich najlepiej zarabiających aplikacji.
Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, wiele razy wypłacałem pieniądze za pomocą Mobile Performance Meter.
Jasne, ta aplikacja nie da ci 100 dolarów dziennie ani nic w tym rodzaju. Ale jest to zabawny dodatek i dobry sposób na zdobycie łatwej gotówki lub kart podarunkowych bez większego wysiłku.
Aplikacje takie jak Mobile Performance Meter
Jeśli podoba Ci się pomysł zarabiania pasywnego dochodu za pomocą telefonu i szukasz fajnych alternatyw dla mobilnego miernika wydajności, możesz również rozważyć:
- Panel mobilny Nielsena: Zarabiaj 50 USD rocznie za udostępnianie danych smartfonowi.
- UpVoice – Zarabiaj do 75 USD rocznie za zwykłe przeglądanie sieci.
- magnes gotówkowy – Zmień swój stary telefon z Androidem w urządzenie do automatycznego surfowania i zarabiaj do 15 USD miesięcznie na telefonie.
- Aplikacja panelu – Zarabiaj 1 USD miesięcznie za sprzedaż danych za pomocą telefonu.
- miód – Zarabiaj, sprzedając swoją przepustowość za pomocą aplikacji Honeygain na smartfonie.
- Panel klienta Amazon – Zarabiaj ponad 100 $ rocznie tylko za udostępnianie swoich paragonów Amazonowi!
- MobileXpression – Jest to prawdopodobnie najbardziej podobna aplikacja do Mobile Performance Meter i płaci za działanie w tle telefonu co miesiąc. Zamiast gotówki PayPal otrzymujesz różne bezpłatne karty podarunkowe za udział.
- więcej: Zarabiaj codziennie 0,10 $ za odblokowanie telefonu!
- Pogo: płaci ci gotówką PayPal za każdym razem, gdy robisz zakupy.
Nagrałem też film, który pokazuje jedne z najlepszych witryn i aplikacji o pasywnym dochodzie, z których możesz skorzystać, jeśli chcesz szybko zarobić pieniądze bez kiwnięcia palcem.
Ostatecznie te aplikacje, takie jak Mobile Performance Meter, nie uczynią cię bogatym ani nie pozwolą rzucić codziennej pracy. W rzeczywistości pozwalają po prostu zarabiać pieniądze na autopilocie bez większego nakładu pracy.
Istnieje jednak wiele aplikacji do pasywnego dochodu, takich jak Mobile Performance Meter, a jeśli używasz jednej, równie dobrze możesz wypróbować kilka innych, aby zmaksymalizować swoje miesięczne zarobki.
Dodatkowe czytanie — najlepsze aplikacje, które płacą prawdziwe pieniądze.
Za I przeciw
Zalety:
- Łatwy sposób na darmowe pieniądze
- Brak wpływu na żywotność baterii lub wydajność telefonu
- Duża różnorodność nagród
- Niski próg wypłaty
Cons:
- obawy dotyczące danych; musisz czuć się komfortowo z udostępnianiem swoich danych, aby korzystać z dowolnej aplikacji, takiej jak Mobile Performance Meter
- Tylko na Androida
- Wymaga karty SIM
- Brak bonusu za rejestrację
- Nie każde urządzenie się kwalifikuje
Często Zadawane Pytania
Ta aplikacja istnieje od lat. Jednak nadal istnieje kilka typowych pytań i wątpliwości, które należy rozwiązać przed zakończeniem przeglądu mobilnego miernika wydajności.
Czy mobilny miernik wydajności jest bezpieczny?
Podobnie jak w przypadku każdej aplikacji do zbierania danych, podczas rejestracji zgadzasz się zrezygnować ze swoich danych. Dlatego ważne jest, aby przeczytać tzw Zasady ochrony prywatności aplikacji Mobile Performance Meter całkowicie.
Oto dwa główne dania na wynos.
Po pierwsze, Embee Meter udostępnia dane Nielsena, kolejny ogromny panel badań rynkowych i konsumenckich. Ani szokujące, ani naprawdę wielka sprawa.
Jednak oto informacje, które Embee Meter, a pośrednio Nielsen, zbierają od Ciebie:
- Rodzaj używanych aplikacji i gier.
- Data, godzina, numer i czas trwania połączeń telefonicznych.
- Data, godzina, liczba wiadomości tekstowych.
- Żywotność baterii i stabilność urządzenia, w tym siła sygnału komórkowego.
Jeśli odpowiadasz na jakiekolwiek ankiety, udostępniasz również te dane.
Mobile Performance Meter stwierdza, że „Nielsen nie słucha ani nie nagrywa żadnych rozmów telefonicznych. Nie badamy, nie przechowujemy ani nie rejestrujemy żadnej treści wysyłanych lub odbieranych wiadomości tekstowych lub graficznych. Ponadto nie czytamy żadnej zawartości innych plików ani wiadomości e-mail przechowywanych na urządzeniu mobilnym”.
Ostatecznie Mobile Performance Meter jest bezpieczny. Jest to jednak dużo danych i dlatego ważne jest, aby przeczytać politykę prywatności i zastanowić się, co jesteś skłonny zrobić dla tego pasywnego dochodu.
Czy jest wymagany wiek?
Aby dołączyć do Mobile Performance Meter, musisz mieć ukończone 18 lat.
Czy to wyczerpuje moją baterię?
Mogę śmiało powiedzieć, że po korzystaniu z tej aplikacji z przerwami przez kilka ostatnich lat, nie wpływa to na żywotność baterii w znaczący sposób… i to pochodzi od faceta, który nadmuchuje swój telefon śmieciowymi aplikacjami na potrzeby testowania, więc zawsze mam oko na żywotność baterii.
Ogólne nastroje na Reddicie wydają się zgodne:
Uruchom aplikację, od czasu do czasu sprawdzaj status licznika, aby upewnić się, że zarabiasz, ale nie poświęcaj więcej czasu ani stresu.
Jaki jest limit urządzeń mobilnego miernika wydajności?
Możesz uruchomić kilka kont Mobile Performance Meter w jednym gospodarstwie domowym lub jednym adresie IP.
Jednak każde konto ma aktywny plan mobilny i korzysta ze smartfona i operatora, który akceptuje Mobile Performance Meter.
Miejmy nadzieję, że wszyscy w Twoim domu mogą korzystać z tej aplikacji, ale nie ma żadnych gwarancji!
Czy Mobile Performance Meter jest dostępny na iPhone’a?
Obecnie Mobile Performance Meter jest dostępny tylko na urządzenia z Androidem i nie jest dostępny na iPhone’y.
Jeśli jesteś użytkownikiem Apple, możesz sprawdzić mój post na temat najlepszych płatnych aplikacji do gier na iOS lub mój post na temat najlepszych prac, które możesz wykonać za pomocą telefonu.
Czy są jakieś hacki i kody zwiększające wydajność mobilną?
Nie ma żadnych hacków do Mobile Peformance Meter, które mogłyby niesprawiedliwie zwiększyć Twoje zarobki lub zarobić nieograniczoną gotówkę. Możesz zobaczyć reklamy lub strony internetowe, które twierdzą, że mają oprogramowanie, które może to zrobić, ale to wszystko są oszustwa. A próba oszukania Mobile Performance Meer jest potwierdzeniem zablokowania dostępu do aplikacji.
Końcowe przemyślenia
Wiem, że ostatnio naprawdę wpadłem w króliczą dziurę w aplikacjach do zarabiania pieniędzy, ale hej, tego rodzaju aplikacje zawsze przyciągają moją uwagę.
Korzystanie z Mobile Performance Meter oczywiście nie uczyni cię bogatym. Mam jednak nadzieję, że korzystając z tej aplikacji i podobnych, o których wspomniałem wcześniej w This Online World, możesz przynajmniej zafundować sobie lub komuś, kogo znasz, coś zabawnego.
Darmowe karty podarunkowe i gotówka PayPal nigdy nie zaszkodzą, nawet w niewielkich ilościach. Miejmy nadzieję, że Twój telefon współpracuje z Mobile Performance Meter i jesteś dzięki niemu bogatszy o co najmniej 36,50 USD rocznie!
Dziękuję bardzo za przeczytanie. Złapię was w następnym!
Szukasz jeszcze więcej pomysłów na zarabianie pieniędzy? Wymeldować się:
Przegląd mobilnego miernika wydajności
Nazwa: Mobilny miernik wydajności
Opis: Mobile Performance Meter to bezpłatna aplikacja do pasywnego dochodu, która płaci użytkownikom gotówką i kartami podarunkowymi PayPal za udostępnianie ich danych.
System operacyjny: Android
Kategoria aplikacji: Aplikacje pasywnego dochodu
Autor: Toma Blake’a
-
Potencjał zarobkowy
-
Łatwość użycia
-
Wypłacenie
-
Nagrody
span, .wp-review-6521.wp-review-percentage-type .review-list li > span { display: inline-block; pozycja: absolutna; indeks z: 1; góra: 23px; po lewej: 45 pikseli; rozmiar czcionki: 14px; wysokość linii: 1; kolor: #ffffff; -webkit-touch-callout: brak; -webkit-user-select: brak; -khtml-user-select: brak; -moz-user-select: brak; -ms-user-select: brak; wybór użytkownika: brak; } .wp-review-6521.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li > span, .wp-review-6521.wp-review-percentage-type .wpr-user- cechy-ocena .review-list li > span { kolor: dziedziczenie; } .wp-review-6521.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-6521.wp-review- procent-typ .wpr-funkcje-użytkownika-ocena .review-list li .wp-review-zestaw-wejściowy + rozpiętość, .wp-review-6521.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating . lista recenzji li .wp-review-user-rating:hover + span, .wp-review-6521.wp-review-percentage-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-user -rating:hover + span { kolor: #fff; } .wp-review-6521.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: left; obramowanie po prawej: 1 piksel pełny #dfdaea; } .wp-review-6521 .review-links {wypełnienie: 30px 30px 20px 30px; } .wp-review-6521.review-wrapper.wp-review-point-type .review-result, .wp-review-6521.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-result, .wp- recenzja-6521.review-wrapper .review-point .review-result-wrapper, .wp-review-6521.view-wrapper .view-percentage .review-result-wrapper { wysokość: 28px; } .wp-review-comment-6521 .wp-review-comment-rating .review-point .review-result-wrapper .review-result, .wp-review-comment-6521 .wp-review-comment-rating .review -procent .review-result-wrapper .review-result { wysokość: 22px; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-result-wrapper i { rozmiar czcionki: 18px; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-plusy-cons { wyczyść: oba; wypełnienie: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-pros-cons .review-pluss { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy .mb-5, .wp-review-6521.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-cons .mb-5 { grubość czcionki: pogrubiona; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; margines dolny: 10px; wypełnienie dna: 8px; } .wp-review-6521.review-wrapper .mb-5 {transformacja tekstu: wielkie litery; } .wp-review-6521.review-wrapper .wpr-user-features-rating { margin-top: -1px; oba czyste; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-6521 .user-review-area {wypełnienie: 18px 30px; górna granica: 1 px pełny; górny margines: -1px; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-title { odstępy między literami: 1px; grubość czcionki: 700; wypełnienie: 15px 30px; transformacja tekstu: brak; tło: #558eaa; kolor: #fff; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 40%; margines: 0; wypełnienie: 42px 0; kolor: #fff; wyrównanie tekstu: środek; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-list { wyczyść: brak; szerokość: 60%; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-list .review-star, .wp-review-6521.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star { float: left ; Blok wyświetlacza; margines: 10px 0 0 0; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star + span { clear: left; Blok wyświetlacza; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star, .wp-review-6521.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-star { margines: 0; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-result-wrapper {margines-left: -5px; margines-dolny: 6px; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star .review-result { odstępy między literami: -2.2px; } .wp-review-6521.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper { dopełnienie: 20px 0; } .wp-review-6521.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper .review-circle.review-total { margines: 0 auto; wyściółka górna: 10px; oba czyste; } .wp-review-6521 .review-total-wrapper .review-point.review-total, .wp-review-6521 .review-total-wrapper .review-percentage.review-total { szerokość: 70%; wyświetlanie: blok liniowy; margines: 20px auto 0 auto; } .wp-review-6521.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-6521.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box > div { display: none; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box { float: left; wyrównanie tekstu: środek; wypełnienie: 0; kolor: #4e565b; wysokość linii: 1,5; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box h5 {margines górny: 6px; kolor: dziedziczyć; } .wp-review-6521.review-wrapper.wp-review-point-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-6521.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-6521.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list, .wp-review-6521.review-wrapper.wp-review -thumbs-type .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-6521.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list li { border-right: 0; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-star.review-total { color: #fff; górny margines: 10px; } .wp-review-6521.review-wrapper .user-review-title {kolor: dziedziczenie; dopełnienie: 18px 30px 16px; margines: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe; górna granica: 1 px pełny; } .wp-review-6521.review-wrapper .user-total-wrapper .user-review-title { display: inline-block; kolor: dziedziczyć; transformacja tekstu: wielkie litery; odstępy między literami: 1px; wypełnienie: 0; granica: 0; górny margines: 3px; } .wp-review-6521.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper h5.user-review-title { margines-górny: 12px; } .wp-review-6521.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper span.user-review-title { margines-górny: 4px; } .wp-review-6521.review-wrapper .reviewed-item { dopełnienie: 30px; } .wp-review-6521.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-6521.review-wrapper .user-review-area .review-percentage, .wp-review-6521.review-wrapper .user-review-area .review-point { szerokość: 20%; pływak: prawy; górny margines: -2px; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-embed-code { wypełnienie: 10px 30px 15px; } .wp-review-6521.review-wrapper, .wp-review-6521 .review-title, .wp-review-6521 .review-list li, .wp-review-6521 .review-list li:ostatnie-dziecko , .wp-review-6521 .user-review-area, .wp-review-6521 .reviewed-item, .wp-review-6521 .review-links, .wp-review-6521 .wpr-user-features-ocena , .wp-review-6521.review-wrapper .user-review-title, .wp-review-6521.review-wrapper .review-total-wrapper, .wp-review-6521.review-wrapper .review-desc { kolor obramowania: #dfdaea; } .wp-review-6521 .wpr-rating-accept-btn { tło: #3a5d7c; margines: 10px 30px; szerokość: -moz-calc(100% – 60px); szerokość: -webkit-calc(100% – 60px); szerokość: -o-calc(100% – 60px); szerokość: calc(100% – 60px); promień obramowania: 3px; } .wp-review-6521.review-wrapper .user-review-area .review-circle, .wp-review-6521.review-wrapper .review-list .review-circle, .wp-review-6521.review- wrapper .review-circle .review-result-wrapper { wysokość: 32px; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating .review-circle { wysokość: 50px; } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 570 pikseli) { .wp-review-6521.review-wrapper .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 100%; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; granica-lewo: 0; dopełnienie: 15 pikseli 0; } .wp-review-6521.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: none; obramowanie w prawo: 0; } } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 480 pikseli) { .wp-review-6521.review-wrapper .review-title, .wp-review-6521.review-wrapper .reviewed-item, .wp-review-6521 .review-wrapper .review-desc, .wp-review-6521.review-wrapper .user-review-area, .wp-review-6521.review-wrapper .review-embed-code, .wp-review-6521. recenzja-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy, .wp-review-6521.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 15px; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-pros-cons > div > div { dopełnienie: 15px; wyściółka: 0; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-list li, .wp-review-6521.review-wrapper .user-review-title { dopełnienie: 12px 15px; obramowanie w prawo: 0; } .wp-review-6521.review-wrapper .ui-tabs-nav {wypełnienie: 0 15px; } .wp-review-6521.review-wrapper .review-links {wypełnienie: 15px 15px 5px; } .wp-review-6521.review-wrapper .user-total-wrapper { maksymalna szerokość: 60%; rozmiar czcionki: 14px; } .wp-review-6521.wp-review-point-type .review-list li > span, .wp-review-6521.wp-review-percentage-type .review-list li > span { top: 12px; po lewej: 30px; } } ]]>