Recenzja magicznego narzędzia Semrush Keyword: jak dobre jest naprawdę?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja magicznego narzędzia Semrush Keyword: jak dobre jest naprawdę?

Pisanie treści nie zawsze jest łatwym zadaniem. Jednoczesne pisanie treści i monitorowanie wskaźników SEO może być trudne i frustrujące.

Aby złagodzić ten problem, Semrush stworzył zestaw narzędzi SEO. Pomaga znaleźć odpowiednie słowa kluczowe dla danego tematu i zoptymalizować treść, aby upewnić się, że odpowiada czynnikom SEO. Semrush Keyword Magic Tool przeprowadza badanie słów kluczowych i stanowi część zestawu Semrush Toolkit.

Semrush Keyword Magic Tool umożliwia analizę słów kluczowych przy użyciu określonych spostrzeżeń. Zmierz wartość i perspektywy słów kluczowych za pomocą kluczowych wskaźników, takich jak liczba wyszukiwań słów kluczowych, CPC (Cost per Click jak w reklamach Google), trudność słów kluczowych i wiele więcej.

Wypróbuj Magiczne narzędzie słów kluczowych Semrush już dziś!

POBIERZ SEMRUSH TUTAJ

Znaczenie badania słów kluczowych

Słowa kluczowe to określone terminy i wyrażenia, które kierują ruch do stron wyników wyszukiwania.

Twórcy treści szukają słów kluczowych, ale Google i inne wyszukiwarki będą również czytać treść Twojej witryny, szukając słów kluczowych, aby zrozumieć, o czym jest Twoja treść i uszeregować Cię pod kątem takich terminów.

Badanie słów kluczowych rozpoczyna się od znalezienia słów kluczowych i fraz w zapytaniach Google związanych z produktami lub usługami Twojej witryny.

Badanie słów kluczowych jest kluczowym elementem każdej cyfrowej kampanii marketingowej. Kluczem do sukcesu jest poświęcenie czasu i zrozumienie swoich odbiorców oraz tego, czego szukają w wyszukiwarkach takich jak Google czy Bing (ich intencji wyszukiwania).

Funkcje narzędzia Magia słów kluczowych

Dwie z mocnych cech tego narzędzia do badania słów kluczowych to ogromna liczba słów kluczowych zwróconych po przedstawieniu początkowego słowa kluczowego lub głównego słowa kluczowego oraz liczba filtrujących opinii w Semrush Keyword Magic Tool. Opcje filtrowania pozwalają przekopać się i znaleźć żądane słowa kluczowe.

Baza danych

Baza danych używana przez Keyword Magic Tool jest ogromna. Składa się z 20 miliardów słów kluczowych. Obejmuje to 20 milionów pomysłów na jedno słowo kluczowe. Baza obejmuje 142 geobazy.

metryka

Semrush Keyword Magic Tool sortuje znalezione słowa kluczowe według następujących wskaźników:

Intencja wyszukiwania

Jaki był cel wyszukiwania klientów? Dowiedz się, czy słowo kluczowe ma charakter informacyjny, nawigacyjny, komercyjny lub transakcyjny.

Wyszukaj głośność

Jest to średnia miesięczna liczba wyszukiwań określonego słowa kluczowego w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Trendy

Trendy odzwierciedlają poziom zainteresowania wyszukiwanym hasłem w ciągu ostatnich 12 miesięcy przedstawiony w formie 12-paskowego wykresu.

Cena za kliknięcie

Liczba CPC to średnia cena, jaką reklamodawca zapłaci za kliknięcie reklamy Google przez użytkownika. Im wyższa liczba, tym cenniejszy przedmiot wyszukiwania.

🔥 Zalecana:  Odporna podróż programofobicznego inżyniera w kierunku nauki o danych - w kierunku sztucznej inteligencji

Trudność słowa kluczowego

Na oszacowaną trudność słowa kluczowego wpływa szeroki zakres parametrów, w tym intencja słowa kluczowego, dostępne funkcje SERP oraz analiza linków zwrotnych czołowych rywali. Słowo kluczowe o niskiej konkurencji będzie miało niski wynik KD.

Funkcje SERP

Jest to liczba fragmentów rozszerzonych, które pojawiają się w SERP dla określonego słowa kluczowego. Magiczne narzędzie słów kluczowych wyświetli, które SERP zawiera artykuł uzyskany po kliknięciu ikony.

Wyniki

Wyniki to liczba adresów URL wyświetlanych w organicznych wynikach wyszukiwania dla danego słowa kluczowego.

Głęboka analiza słów kluczowych

Aby znaleźć określone słowa kluczowe, musimy przekopać się przez ogromną liczbę słów kluczowych zwracanych przez Narzędzie Magia słów kluczowych i skupić się na tych, które odpowiadają naszym potrzebom.

Temat dogłębnej analizy słów kluczowych jest szeroki i wykracza poza zakres tego artykułu, ale aby zademonstrować użycie różnych filtrów, modyfikatorów i grup prezentowanych nam przez narzędzie do badania słów kluczowych, zaczniemy od małego przykładu.

Użyjmy początkowego słowa kluczowego „buty”. Narzędzie Keyword Magic Tool zwraca około 4 milionów słów kluczowych. Po lewej stronie widzimy słowa kluczowe posortowane w grupy. Jeśli interesują nas tylko słowa kluczowe zawierające „buty” i „mężczyźni”, klikamy na mężczyzn, a wynik skurczy się do około 290 000 słów kluczowych.

Narzędzie Keyword Magic po wstępnych filtrach

Załóżmy, że interesuje nas łatwe słowo kluczowe, które będzie oznaczać trudność słowa kluczowego (KD) na poziomie 15-29%. Wybieramy Easy z rozwijanego menu KD%, a Semrush zwróci około 136 000 słów kluczowych.

Rozwijane menu KD narzędzia Magia słów kluczowych

Teraz możemy wybrać „intencję”, aby być „transakcyjnym” z wolumenem od 1000 do 10 000 wyszukiwań miesięcznie.

Narzędzie Keyword Magic po filtrach głośności i intencji

Na tym etapie mamy około 750 słów kluczowych, które możemy sortować według CPC w kolejności malejącej i wybrać zakres CPC powyżej 1,5 USD, co daje 52 słowa kluczowe.

Narzędzie Keyword Magic po filtrze CPC

W filtrach zaawansowanych możemy wybrać słowa kluczowe o minimalnej liczbie słów 3, co daje nam wynik 37 słów kluczowych.

Narzędzie Keyword Magic po zaawansowanych filtrach

Po zastosowaniu wszystkich filtrów.

Magiczne narzędzie słów kluczowych po wszystkich filtrach

Ten przykład pokazuje dogłębną analizę słów kluczowych, do której jest zdolne narzędzie Semrush Magic Tool: od 4 milionów skupiliśmy się na 37 słowach kluczowych.

Przegląd słów kluczowych

Możesz kliknąć słowo kluczowe i przejść do Przeglądu słów kluczowych (czasami nazywanego analizatorem słów kluczowych).

Przegląd słów kluczowych Semrush

Funkcja przeglądu słów kluczowych wyświetla wszystkie dostępne informacje o słowie kluczowym, od globalnej liczby po pytania, powiązane słowa kluczowe i analizę SERP.

Ceny Semrush

Semrush oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Aby uzyskać dostęp do wersji próbnej, musisz wprowadzić dane karty kredytowej, ale anulowanie subskrypcji w okresie próbnym nie wiąże się z żadnymi opłatami. Jeśli skorzystasz z naszego linku poniżej, okres próbny zostanie przedłużony do 14 dni!

🔥 Zalecana:  Sztuczna inteligencja i transport autobusowy

Semrush ma cztery różne plany cenowe. Najtańsze oferty obejmują rozliczenie roczne.

  • Pro – Ten plan jest przeznaczony dla witryn o ograniczonym budżecie i freelancerów. Zaczyna się od 99,95 USD / m przy rozliczeniu rocznym.
  • Guru – agencje SEO oraz małe i średnie firmy uznają funkcje tego planu za idealne do codziennego zarządzania witrynami z treścią (a Semrush to nasz najlepszy wybór w przypadku narzędzia SEO z białą etykietą). Guru zaczyna się od 191,62 USD/mc.
  • Biznes – ten plan jest idealny dla sklepów i agencji e-commerce i kosztuje 374,95 USD/mc
  • Enterprise – Jeśli masz rozbudowaną strategię dotyczącą treści, wykraczającą poza możliwości innych planów, Semrush może dostosować plan do Twoich potrzeb (i to Semrush jest naszym najlepszym wyborem dla narzędzia SEO dla przedsiębiorstw).

Wniosek

Podczas badania słów kluczowych może być trudno uzyskać dobre pomysły na pisanie treści i zrozumienie, czego tak naprawdę szukają ludzie.

Narzędzie Keyword Magic Tool firmy Semrush jest naprawdę dobre w rozwiązywaniu tych problemów. Daje Ci to możliwość znalezienia nowych słów kluczowych i odfiltrowania tych słabych, które nie pasują do Twojej niszy. W ten sposób możesz skupić się na tym, co działa najlepiej, bez marnowania czasu na przeszukiwanie każdej możliwej opcji. Ogólnie rzecz biorąc, oszczędza to dużo czasu i wysiłku. W połączeniu z pomocną dłonią z zasobów i akademii Semrusha, z pewnością zbudujesz potężny arsenał doskonałych słów kluczowych, na które będziesz celować w przyszłości!

Skorzystaj z Magicznego narzędzia słów kluczowych Semrush, aby zbadać konkurencję, znaleźć słowa kluczowe z długim ogonem i zrozumieć, czego szukają ludzie. To narzędzie pomaga w łatwym wyszukiwaniu słów kluczowych. Po zorganizowaniu wykorzystaj swoje pomysły do ​​stworzenia lepszych treści, aby zacząć kierować reklamy do określonych odbiorców.

Często zadawane pytania dotyczące narzędzia Magia słów kluczowych

W czym pomaga Narzędzie Magia słów kluczowych?

Narzędzie Keyword Magic Tool jest niezwykle pomocne. Ujawnia zaawansowane informacje związane z wyszukiwanymi hasłami, o których istnieniu nawet nie wiedziałeś.

Narzędzie Keyword Magic ma bazę danych słów kluczowych zawierającą ponad 20 miliardów słów kluczowych. Dzięki niemu będziesz mógł przeprowadzać bardziej dogłębne badania w podróży, korzystając z usprawnionego interfejsu.

Gdy wpiszesz słowo lub frazę w pasku wyszukiwania, otrzymasz responsywną tabelę wskazującą różne cechy zapytania, takie jak jego trafność statystyczna i reprezentacja trendów na podstawie danych z ostatniego roku. Stąd łatwo zdecydować, które wyniki warto zbadać dalej, a które odłożyć na później.

Czy narzędzie Semrush Keyword Magic Tool jest bezpłatne?

Użytkownicy bezpłatnej wersji próbnej mogą wykonywać dziesięć żądań dziennie, ale każde zapytanie wlicza się do dziennego limitu dziesięciu zapytań w Analizie domen i słów kluczowych.

🔥 Zalecana:  7 najlepszych turowych gier RPG na Androida i iOS

Kto powinien korzystać z narzędzia Magia słów kluczowych?

Krótko mówiąc – każdy, kto chce spenetrować niszę. Magiczne narzędzie słów kluczowych doskonale nadaje się do znajdowania słów kluczowych, które mogą pomóc w zdobyciu autorytetu w wąskiej niszy, do której można kierować reklamy słowa kluczowe z długim ogonem z niską trudnością słów kluczowych i dużą liczbą wyszukiwań.

Jakie są najlepsze narzędzia do badania słów kluczowych?

  • Semrush to kompletny zestaw narzędzi SEO do przeprowadzania badań słów kluczowych i poprawiania rankingów SEO.
  • AnswerThePublic to zupełnie inne narzędzie do badania słów kluczowych. Przechwytuje zapytania wyszukiwarek i organizuje je w bibliotekę wizualną, którą można kliknąć według kaprysu. Masz również dostęp do ich API (Application Programming Interface), aby zintegrować to narzędzie z własnymi potrzebami projektowymi.
  • Ubersuggest to bezpłatne narzędzie propozycji słów kluczowych Neil Patel. Oferuje dane dotyczące liczby wyszukiwań, sugestie słów kluczowych, wyobrażenie o tym, jak trudne będzie pozycjonowanie słowa kluczowego (trudność słowa kluczowego) i więcej.
  • Ahrefs to kolejne doskonałe narzędzie do badania słów kluczowych, które dostarcza nam dodatkowych propozycji słów kluczowych. Karta „Pomysły na słowa kluczowe” znajduje się w opcji „Eksplorator pozycji” i jest przydatna do uzyskiwania bardziej ukierunkowanych propozycji słów kluczowych niż te, które znajdziemy w raporcie przeglądowym SERP. Tutaj wystarczy wpisać słowo kluczowe, a pojawią się wszystkie istotne dane!
  • Planer słów kluczowych Google to bezpłatne narzędzie dla marketerów. Zaletą tego narzędzia jest to, że można go również używać do celów SEO. Jeśli szukasz narzędzia słów kluczowych Google, które obejmuje liczbę wyszukiwań, sugerowaną stawkę i poziom konkurencji, może to być narzędzie dla Ciebie.
  • The Eksplorator słów kluczowych Moz to świetne narzędzie do użycia, gdy szukasz słów kluczowych pasujących do Twojej witryny lub produktu. Możesz wprowadzać wyszukiwania potencjalnych klientów do oprogramowania i filtrować je według wskaźników, takich jak poziom konkurencji i miesięczna liczba wyszukiwań. Moz łączy wszystkie te dane w jednym, łatwym do zrozumienia interfejsie.