Recenzja GrabPoints: czy to legalne, czy oszustwo?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja GrabPoints: czy to legalne, czy oszustwo?

Jeśli chcesz zarabiać w Internecie, być może myślisz o skorzystaniu z witryn oferujących płatne ankiety i inne sposoby zarabiania pieniędzy.

Te strony internetowe, na których można zarabiać, są obecnie dziesiątkami. Ale cały ten wybór może sprawić, że trudno będzie stwierdzić, które witryny są legalne, a które nie.

ChwyćPunkty jest jedną z bardziej popularnych opcji. A dzięki licznym sposobom zarabiania i mnóstwu nagród jest popularny nie bez powodu.

Ale czy GrabPoints jest legalny i warty użycia? A ile pieniędzy możesz realistycznie zarobić na tej stronie z nagrodami?

W tej recenzji Grabpoints podzielę się tym, jak działa ta strona, potencjałem zarobkowym i moimi własnymi doświadczeniami z korzystania z GrabPoints.

Weźmy się za to!

Szukasz innych dobrze płatnych stron z nagrodami? Wymeldować się:

Co to jest GrabPoints?

GrabPoints to strona z nagrodami, na której zdobywasz punkty za wykonywanie zadań, takich jak płatne oferty, oglądanie reklam, odpowiadanie na ankiety i inne podstawowe czynności. Z ponad 4 milionami użytkowników, ta dobrze znana i wysoko oceniana witryna znana jest z niezawodnych płatności za wykonanie zadań.

Jeśli kiedykolwiek wcześniej korzystałeś z witryn oferujących pieniądze na piwo, takich jak Swagbucks lub Grindabuck, GrabPoints wyda Ci się bardzo znajome.

Pozwala zarabiać szybkie pieniądze, wykonując różne mikro-zadania, a rejestracja i korzystanie z niego jest całkowicie bezpłatne.

Jak działa GrabPoints?

Podobnie jak inne witryny GPT, GrabPoints jest bardzo łatwy w użyciu i działa w siedmiu prostych krokach:

 1. Zapisać się
 2. Wypełniaj płatne ankiety za pieniądze
 3. Kompletne oferty z OfferWall
 4. Oglądaj filmy i reklamy
 5. Pobierz aplikacje
 6. Poleć znajomym
 7. Wypłacić

Omówmy bardziej szczegółowo, jak działa każdy z tych kroków.

1. Zarejestruj się

Rejestracja w GrabPoints jest proste. Utwórz bezpłatne konto na ich stronie internetowej, podając swój adres e-mail i hasło. Lub jako inną opcję możesz połączyć swoje konto na Facebooku i łatwo utworzyć konto.

Nie musisz podawać informacji o karcie kredytowej ani nic płacić, aby utworzyć konto.

2. Odpowiedzi na ankiety

Głównym sposobem zarabiania pieniędzy z GrabPoints jest wypełnianie płatnych ankiet.

Firmy chcą dowiedzieć się więcej o tym, co konsumenci myślą o ich markach, a ankiety to świetny sposób, aby to zrobić!

Te agencje reklamowe i korporacje korzystają z witryn takich jak GrabPoints, aby zbierać dane i oferować płatne nagrody, takie jak te, które można zdobyć dzięki reklamom GrabPoints.

Oznacza to, że GrabPoints nie jest firmą faktycznie prowadzącą ankiety. Działa raczej z panelami badawczymi, takimi jak Peanut Labs i Your Surveys, aby połączyć Cię z odpowiednimi ankietami prowadzonymi przez te grupy badawcze.

3. Kompletne oferty

Innym sposobem zarabiania z GrabPoints jest wypełnianie ofert zarabiania pieniędzy. Ta witryna z ankietami płaci Ci za wypełnianie ofert takich jak:

 • Pobieranie i granie w gry mobilne
 • Żądanie bezpłatnych próbek
 • Zapisywanie się do biuletynów lub nowych usług online
 • Kupowanie różnych produktów lub subskrypcji
Niektóre aktualne oferty na moim koncie GrabPoints.

Oferty te są podobne do witryn takich jak Swagbucks i Kashkick, a niektóre z nich mogą być dość lukratywne.

Jednak chociaż niektóre z tych możliwości są łatwe i nie wymagają żadnych zobowiązań poza pobraniem gry i graniem w nią, inne wymagają zarejestrowania się w usługach, których tak naprawdę chcesz lub nie, i które mogą pobierać opłaty za usługę.

4. Oglądaj filmy

Jednym z najłatwiejszych zadań w GrabPoints jest oglądanie filmów w celu zdobycia niewielkich ilości punktów.

Są to filmy, które zawierają reklamy i zazwyczaj dotyczą interesujących tematów. Kiedy go wypróbowałam, miałam okazję obejrzeć wiele filmów z przepisami i rękodziełem.

Chociaż oglądanie tych filmów i dołączonych do nich reklam jest bardzo łatwe, jest to jedno z najniżej płatnych zadań, a większość wyświetleń wideo nagradza cię tylko ułamkiem centa za obejrzenie.

To łatwy pomysł na pasywny dochód, ale znowu nie zarabiasz dużo na każdej obejrzanej reklamie.

5. Pobierz aplikacje

Jak wspomniano, GrabPoints płaci również za pobieranie różnych aplikacji i wypróbowywanie ich.

Jest to podobne do platform nagród w grach, takich jak Mistplay i Gamehag. A jeśli jesteś już fanem gier mobilnych, jest to przydatna funkcja GrabPoints, z której możesz skorzystać.

Te oferty zwykle nie wymagają płacenia pieniędzy. Jednak zdobycie osiągnięć w aplikacji, które kwalifikują Cię do zdobycia nagród, może zająć kilka dni lub tygodni, więc pamiętaj o tych wymaganiach.

6. Zaproś znajomych

Dzięki programowi rekomendacji GrabPoints możesz zapraszać ludzi do przyłączenia się do witryny i zdobywać zachętę za polecenie w wysokości 500 punktów, co odpowiada 50 centom.

🔥 Zalecana:  „Dla ludzi” — nowe cyfrowe euro nie ma Web3 na zdjęciu

Aby znaleźć swój kod polecający, skorzystaj z sekcji w prawym górnym rogu, gdzie możesz uzyskać dostęp do kodu linku polecającego GrabPoints, aby udostępnić go rodzinie i znajomym.

Czy GrabPoints jest legalny?

Tak, Grabpoints to legalna strona internetowa, która płaci za kwalifikowanie się i wypełnianie ankiet, oglądanie filmów, pobieranie aplikacji i wypełnianie recenzji. Ta strona ma kilka milionów członków i wiele pozytywnych recenzji, którzy są zadowoleni ze swoich wyników na stronie. Istnieje również wiele dowodów płatności online, które pokazują, że ta strona płaci.

Opcje nagród GrabPoints i sposób wypłaty

Jedną z zalet korzystania z GrabPoints jest to, że istnieje kilka opcji nagród, za które można wymienić punkty:


Nagrody PayPal zaczynają się już od 5 USD, co jest dość niskim wymogiem wypłaty. Wiele kart podarunkowych również zaczyna się od 5 do 10 USD, więc realistycznie możesz otrzymać nagrodę w ciągu jednego lub kilku dni pracy.

Ile warte są GrabPoints?

Zasadniczo 1000 GrabPoints to jeden dolar. Chociaż współczynnik konwersji punktów na płatności w niektórych witrynach i aplikacjach może być czasem mylący, odkryłem, że GrabPoints jest dość łatwy do zrozumienia i prosty.

Próg wypłaty dla Grabpoints jest również znacznie niższy niż w przypadku witryn takich jak InboxDollars i ułatwia szybkie odebranie nagród.

Ile kosztuje GrabPoints?

Kwota, którą otrzymujesz za wykonanie różnych czynności w GrabPoints, różni się w zależności od trudności i długości zadania. Ostatecznie możesz prawdopodobnie zarobić kilka dolarów na godzinę dzięki tej witrynie, więc nie spodziewaj się, że w najbliższym czasie rzucisz swoją codzienną pracę.

Najniżej opłacane wydaje się oglądanie filmów z reklamami, a wypełnianie ankiet i ofert najlepiej płatnymi zadaniami.

Ankiety na GrabPoints są przeprowadzane przez kilku różnych dostawców ankiet, z których niektórzy płacą więcej niż inni.

W ciągu pierwszych kilku godzin na GrabPoints, Powiedziano mi, że mam dostępnych 930 ankiet. Większość ankiet kosztowała tylko 0,25 USD, a najlepiej płatna ankieta kosztowała 11,91 USD. GrabPoints wskazuje, że im dłużej jesteś na ich stronie i im więcej uczestniczysz, tym lepsze oferty otrzymasz.

Niektóre oferty są również dobrze płatne. Ale najlepiej płatne oferty zwykle wiążą się z zobowiązaniem finansowym, takim jak dokonanie zakupu lub przynajmniej skorzystanie z oferty próbnej, z której będziesz musiał zrezygnować lub zostaniesz obciążony później.

Upewnij się, że przeczytałeś wszystkie szczegóły przed zakończeniem, aby upewnić się, że jesteś poinformowany o wszystkich szczegółach.

Za I przeciw

Po spędzeniu czasu na przeglądaniu ich witryny w ramach tej recenzji Grabpoints, oto zalety i wady Grabpoints, które widzę jako użytkownik.

Zalety:

 • Niskie minimalne wypłaty – Dzięki niskim minimalnym wypłatom, zaczynającym się od 5 $, możesz szybko i często wypłacać pieniądze z GrabPoints.
 • Szybkie płatności – GrabPoints jest znany z szybkich płatności i wypłacania znacznie szybciej niż niektórzy z ich konkurentów. Zazwyczaj nagrody otrzymujesz w ciągu dwóch dni po wypłacie.
 • Brak pobierania aplikacji – Jeśli nie jesteś fanem konieczności posiadania miliona aplikacji na swoim telefonie, z przyjemnością dowiesz się, że żadna aplikacja nie jest potrzebna do udziału w GrabPoints. Ankiety i inne działania są wykonywane za pośrednictwem ich strony internetowej. Witryna GrabPoints jest przyjazna dla urządzeń mobilnych i można z niej korzystać na telefonie. Do wykonywania czynności nie jest jednak potrzebna żadna aplikacja.
 • Różnorodność nagród – Pomiędzy nagrodami pieniężnymi PayPal i szeroką gamą kart podarunkowych masz wiele opcji wypłaty.

Cons:

 • Wiele e-maili – Po dołączeniu do GrabPoints moje konto e-mail zostało natychmiast zalane e-mailami o różnych okazjach. Chociaż jest to dobre do zarabiania pieniędzy, może być również przytłaczające. Rozważ użycie oddzielnego konta e-mail dla tej witryny z ankietami.
 • Niskie zachęty za polecenie – Tam, gdzie wiele stron internetowych oferuje nagrodę motywacyjną, aby zachęcić Cię do przekonania znajomych i członków rodziny do dołączenia do witryny, GrabPoints ma niską zachętę do polecania.
 • Niższe stawki kwalifikacyjne – Użytkownicy zgłaszają, że czasami trudno jest zakwalifikować się do ankiet na GrabPoints, ponieważ ich kwalifikacje są wysokie. Użytkownicy zgłaszają, że około 30% osób nie kwalifikuje się do różnych ankiet.

To ostatnie oszustwo jest prawdziwym minusem.

Ankiety zadają pytania kwalifikacyjne i możesz zostać wyeliminowany w zależności od twoich odpowiedzi. Zostałem wyeliminowany z ankiety, ponieważ nie odpowiedziałem właściwie, jakim typem superbohatera chciałbym być. (Nawiasem mówiąc, jaka jest poprawna odpowiedź na to pytanie?).

🔥 Zalecana:  Jak wymienić USD na STEPN

Zostałem również wyeliminowany z kolejnej ankiety, ponieważ nie kupiłem butów Adidasa w ciągu ostatnich 2 miesięcy i trzeciej z powodu wieku i rasy.

Inne recenzje GrabPoints

Testowałem GrabPoints przez jakiś czas, aby dowiedzieć się, jak działa platforma i zobaczyć, ile pieniędzy mogę zarobić. Ale innym świetnym sposobem na stwierdzenie, czy jest to uzasadnione, jest sprawdzenie, co mają do powiedzenia inni użytkownicy.

W tej recenzji GrabPoints YouTuber Vinsane opisuje, jak działa platforma i jakie są jego uczucia na platformie.

Visane wskazuje, jak bardzo szybko zarobił 5 $ dzięki GrabPoints. Ale podkreśla również, że przed wypłatą musiał zweryfikować swoje konto PayPal i tożsamość, co nie jest dobrą wiadomością.

Otrzymanie zapłaty przez GrabPoints zajęło tylko dwa dni, co jest szybką i świetną wiadomością. Ale znowu, nie oczekuj, że zarobisz setki dolarów na tej stronie.

Dodatkowe czytanie – jak zdobyć 150 $ już teraz.

Najlepsze alternatywy GrabPoints

GrabPoints jest liderem w obszarze zarabiania, ale nie jest to jedyna opcja. Niektóre witryny mogą płacić nieco więcej lub mieć niższe wymagania dotyczące wypłaty.

Niektóre z najlepszych witryn, takich jak GrabPoints, obejmują:

 • Ankieta ćpuna: Wypełniaj ankiety i wypłacaj gotówkę PayPal lub karty upominkowe po 5 USD.
 • Badania Szyszki: Dołącz do panelu ankiet premium i zarabiaj 3 $ za ankietę!
 • Markowe ankiety: Zdobywaj punkty bonusowe co miesiąc, im więcej ankiet wypełnisz, i zarabiaj pieniądze za swoje opinie.
 • Swagbucks: Zarabiaj za wypełnianie ankiet, granie w ciekawostki, zakupy online i nie tylko.
 • ZoomBucks: Kolejna witryna z ankietami, której właścicielem jest również GrabPoints.

Pamiętaj tylko: żadna z tych witryn nie zarobi tysięcy dolarów ani nie zastąpi głównego źródła dochodu. Są po prostu łatwym źródłem pieniędzy na piwo, a nie pracą.

Jeśli chcesz uzyskać stały dochód, lepiej skorzystaj z aplikacji pobocznych, takich jak DoorDash lub Uber Eats, lub wypróbuj freelancing online lub coś podobnego.

Dodatkowe czytanie – jak zarobić 500 $ dziennie.

Końcowe przemyślenia

Spędziłem około pół dnia na odkrywaniu GrabPoints na potrzeby tej recenzji GrabPoints. Z pewnością możesz zarabiać pieniądze online dzięki tej bocznej zgiełku, a płatności są zwykle wyższe niż w innych podobnych witrynach z nagrodami. To powiedziawszy, GrabPoints też nie uczyni cię bogatym.

Wykonywanie zadań w GrabPoints nie spłaci kredytu hipotecznego ani nie zastąpi codziennej pracy. Jest to jednak darmowy program, w którym możesz zarabiać pieniądze online w wolnym czasie.

Od lat wraz z mężem przeprowadzamy ankiety wieczorami, kiedy oglądamy telewizję lub w poczekalniach, np. przy odbiorze ze szkoły. To świetny sposób na zabicie czasu i zarobienie trochę dodatkowego dochodu. Karty podarunkowe i zarobki mogą się sumować i pomóc w opłaceniu niektórych dodatków, na które zwykle nie możesz sobie pozwolić.

Kiedy szukasz dodatkowego zarobku, aby zarobić dodatkowe pieniądze, tylko Ty możesz zdecydować, jakie możliwości są dla Ciebie warte. Polecam dać szansę różnym aplikacjom i koncertom, a następnie wybrać kilka ulubionych, aby regularnie zarabiać.

Zdecydowanie warto wypróbować GrabPoints jako sposób na zarabianie pieniędzy na telefonie, a jeśli lubisz dzielić się swoimi opiniami, spodoba ci się wypełnianie ankiet za gotówkę na tej stronie.

Szukasz innych sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy? Wymeldować się:

Recenzja GrabPoints

Nazwa: ChwyćPunkty

Opis: GrabPoints to strona internetowa, na której można zarabiać, dzięki której możesz zarabiać w gotówce PayPal i bezpłatnych kartach podarunkowych za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, oglądanie filmów i nie tylko!

System operacyjny: Pulpit

Kategoria aplikacji: Witryny z nagrodami

Autor: Kim Ritter

 • Potencjał zarobkowy

 • Opcja zarabiania

 • Opcje nagrody

 • Wypłacenie

 • Łatwość użycia

 • Obsługa klienta

span, .wp-review-16363.wp-review-percentage-type .review-list li > span { display: inline-block; pozycja: absolutna; indeks z: 1; góra: 23px; po lewej: 45 pikseli; rozmiar czcionki: 14px; wysokość linii: 1; kolor: #ffffff; -webkit-touch-callout: brak; -webkit-user-select: brak; -khtml-user-select: brak; -moz-user-select: brak; -ms-user-select: brak; wybór użytkownika: brak; } .wp-review-16363.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li > span, .wp-review-16363.wp-review-percentage-type .wpr-user- cechy-ocena .review-list li > span { kolor: dziedziczenie; } .wp-review-16363.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-16363.wp-review- procent-typ .wpr-funkcje-użytkownika-ocena .review-list li .wp-review-zestaw-wejściowy + rozpiętość, .wp-review-16363.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating . lista recenzji li .wp-review-user-rating:hover + span, .wp-review-16363.wp-review-percentage-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-user -rating:hover + span { kolor: #fff; } .wp-review-16363.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: left; obramowanie po prawej: 1 piksel pełny #dfdaea; } .wp-review-16363 .review-links {wypełnienie: 30px 30px 20px 30px; } .wp-review-16363.review-wrapper.wp-review-point-type .review-result, .wp-review-16363.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-result, .wp- recenzja-16363.review-wrapper .review-point .review-result-wrapper, .wp-review-16363.review-wrapper .view-percentage .review-result-wrapper { wysokość: 28px; } .wp-review-comment-16363 .wp-review-comment-rating .review-point .review-result-wrapper .review-result, .wp-review-comment-16363 .wp-review-comment-rating .review -procent .review-result-wrapper .review-result { wysokość: 22px; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-result-wrapper i { rozmiar czcionki: 18px; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-plusy-cons { wyczyść: oba; wypełnienie: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-pros-cons .review-pluss {wypełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-pros-cons .review-cons { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-plusy .mb-5, .wp-review-16363.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-cons .mb-5 { grubość czcionki: pogrubiona; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; margines dolny: 10px; wypełnienie dna: 8px; } .wp-review-16363.review-wrapper .mb-5 {transformacja tekstu: wielkie litery; } .wp-review-16363.review-wrapper .wpr-user-features-rating { margin-top: -1px; oba czyste; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-16363 .user-review-area {wypełnienie: 18px 30px; górna granica: 1 px pełny; górny margines: -1px; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-title { odstępy między literami: 1px; grubość czcionki: 700; wypełnienie: 15px 30px; transformacja tekstu: brak; tło: #558eaa; kolor: #fff; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 40%; margines: 0; wypełnienie: 42px 0; kolor: #fff; wyrównanie tekstu: środek; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-list { wyczyść: brak; szerokość: 60%; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-list .review-star, .wp-review-16363.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star { float: left ; Blok wyświetlacza; margines: 10px 0 0 0; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star + span { clear: left; Blok wyświetlacza; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star, .wp-review-16363.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-star { margines: 0; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-result-wrapper {margin-left: -5px; margines-dolny: 6px; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star .review-result { odstępy między literami: -2.2px; } .wp-review-16363.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper { dopełnienie: 20px 0; } .wp-review-16363.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper .review-circle.review-total { margines: 0 auto; wyściółka górna: 10px; oba czyste; } .wp-review-16363 .review-total-wrapper .review-point.review-total, .wp-review-16363 .review-total-wrapper .review-percentage.review-total { szerokość: 70%; wyświetlanie: blok liniowy; margines: 20px auto 0 auto; } .wp-review-16363.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-16363.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box > div { display: none; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box { float: left; wyrównanie tekstu: środek; wypełnienie: 0; kolor: #4e565b; wysokość linii: 1,5; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box h5 {margines górny: 6px; kolor: dziedziczyć; } .wp-review-16363.review-wrapper.wp-review-point-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-16363.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-16363.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list, .wp-review-16363.review-wrapper.wp-review -thumbs-type .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-16363.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list li { border-right: 0; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-star.review-total { color: #fff; górny margines: 10px; } .wp-review-16363.review-wrapper .user-review-title { kolor: dziedziczenie; dopełnienie: 18px 30px 16px; margines: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe; górna granica: 1 px pełny; } .wp-review-16363.review-wrapper .user-total-wrapper .user-review-title { display: inline-block; kolor: dziedziczyć; transformacja tekstu: wielkie litery; odstępy między literami: 1px; wypełnienie: 0; granica: 0; górny margines: 3px; } .wp-review-16363.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper h5.user-review-title {margines-top: 12px; } .wp-review-16363.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper span.user-review-title { margines-górny: 4px; } .wp-review-16363.review-wrapper .reviewed-item { dopełnienie: 30px; } .wp-review-16363.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-16363.review-wrapper .user-review-area .review-percentage, .wp-review-16363.view-wrapper .user-review-area .review-point { szerokość: 20%; pływak: prawy; górny margines: -2px; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-embed-code { wypełnienie: 10px 30px 15px; } .wp-review-16363.review-wrapper, .wp-review-16363 .review-title, .wp-review-16363 .review-list li, .wp-review-16363 .review-list li:ostatnie-dziecko , .wp-review-16363 .user-review-area, .wp-review-16363 .reviewed-item, .wp-review-16363 .review-links, .wp-review-16363 .wpr-user-features-ocena , .wp-review-16363.review-wrapper .user-review-title, .wp-review-16363.review-wrapper .review-total-wrapper, .wp-review-16363.review-wrapper .review-desc { kolor obramowania: #dfdaea; } .wp-review-16363 .wpr-rating-accept-btn { tło: #3a5d7c; margines: 10px 30px; szerokość: -moz-calc(100% – 60px); szerokość: -webkit-calc(100% – 60px); szerokość: -o-calc(100% – 60px); szerokość: calc(100% – 60px); promień obramowania: 3px; } .wp-review-16363.review-wrapper .user-review-area .review-circle, .wp-review-16363.review-wrapper .review-list .review-circle, .wp-review-16363.review- wrapper .review-circle .review-result-wrapper { wysokość: 32px; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating .review-circle { wysokość: 50 pikseli; } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 570 pikseli) { .wp-review-16363.review-wrapper .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-total-wrapper { szerokość: 100%; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; granica-lewo: 0; dopełnienie: 15 pikseli 0; } .wp-review-16363.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: none; obramowanie w prawo: 0; } } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 480 pikseli) { .wp-review-16363.review-wrapper .review-title, .wp-review-16363.view-wrapper .reviewed-item, .wp-review-16363 .review-wrapper .review-desc, .wp-review-16363.review-wrapper .user-review-area, .wp-review-16363.review-wrapper .review-embed-code, .wp-review-16363. recenzja-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy, .wp-review-16363.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 15px; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-pros-cons > div > div { dopełnienie: 15px; wyściółka górna: 0; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-list li, .wp-review-16363.review-wrapper .user-review-title { dopełnienie: 12px 15px; obramowanie w prawo: 0; } .wp-review-16363.review-wrapper .ui-tabs-nav { dopełnienie: 0 15px; } .wp-review-16363.review-wrapper .review-links { dopełnienie: 15px 15px 5px; } .wp-review-16363.review-wrapper .user-total-wrapper { maksymalna szerokość: 60%; rozmiar czcionki: 14px; } .wp-review-16363.wp-review-point-type .review-list li > span, .wp-review-16363.wp-review-percentage-type .review-list li > span { top: 12px; po lewej: 30px; } } ]]>