Recenzja GoTranscript 2023: Zarabiaj za pisanie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja GoTranscript 2023: Zarabiaj za pisanie

Chcesz wiedzieć, jak zarabiać na pisaniu? W tym poście dowiesz się, jak zarabiać pieniądze w domu dzięki zadaniom transkrypcji w tej recenzji GoTranscript.

Rozpoczęcie dodatkowej pracy lub pracy zdalnej to świetny sposób na zarabianie pieniędzy. Ponadto stworzysz znacznie więcej swobody.

Będziesz miał czas na pracę, kiedy Ci to odpowiada i możesz przepracować tyle godzin, ile chcesz.

Kiedy skończysz dzień, po prostu zamknij laptopa i idź cieszyć się resztą swojego czasu.

Kto tego nie chce?

Dlaczego transkrypcja to świetny sposób na zarabianie pieniędzy

Pokrótce omówiłem, dlaczego zarabianie pieniędzy w Internecie dzięki transkrypcji jest tak wspaniałe.

Oto 6 powodów, dla których zarabianie na pisaniu jest tak wspaniałe:

 • Wielu odeszło przed tobą – co oznacza, że ​​jest to legalna praca z domu.
 • Możesz być niezależny od lokalizacji – potrzebujesz tylko połączenia z internetem i laptopa. Dlaczego nie zrobić tego z miejsca, które kochasz najbardziej?
 • Ceny stałe – wiesz, ile zapłacisz, ponieważ ceny za słowo lub minutę audio są często stałe.
 • Wysoki popyt – zlecenia związane z transkrypcją są bardzo poszukiwane i istnieją setki firm, które chcą, abyś dla nich pracował. W tej dziedzinie zawsze jest praca!
 • Zyski rosną z czasem – kiedy zaczniesz zarabiać na transkrypcji, możesz zrobić z tego swoją karierę. Budujesz doświadczenie i relacje z klientami, co oznacza, że ​​z czasem Twoje zarobki będą wyższe.
 • Połącz to z innymi pobocznymi sprawami lub rodziną – ponieważ ta praca polegająca na transkrypcji jest tak elastyczna, że ​​możesz ją połączyć ze wszystkim. Niezależnie od tego, czy jesteś mamą w domu, czy masz 9-5? Możesz to zaplanować w dowolnym momencie!

Jak więc właściwie zarabiać na pisaniu dla GoTranscript? To właśnie czytasz Recenzja GoTranscript na prawo.

🔥 Zalecana:  Recenzja Pretty Links: najlepsze narzędzie do zarządzania linkami partnerskimi na rynku?

Jak zarabiać na pisaniu za pomocą GoTranscript?

GoTranscript jest jedną z wielkich firm oferujących transkrypcję z domu.

W tym Recenzja GoTranscriptnajpierw przyjrzymy się, dlaczego jest taki wspaniały?

 • GoTranscript to globalna firma, z której może korzystać każdy. Bez względu na to, w jakim kraju mieszkasz, GoTranscript zapewni Ci najlepszą transkrypcję z prac domowych.
 • Dzięki GoTranscript nie musisz mieć żadnego doświadczenia w transkrypcji tekstu lub dźwięku. To doskonały początek Twojej kariery transkrypcyjnej!
 • Inne firmy często proszą o pisanie z określoną prędkością, a GoTranscript nie stanowi problemu. Dają ci 6 godzin na każdy 10-minutowy plik audio, to wystarczy bez względu na szybkość pisania.
 • W porównaniu z innymi firmami zajmującymi się transkrypcją, GoTranscript daje więcej miejsca na rozwój. Otrzymałeś regularne informacje zwrotne, aby rozwijać swoje umiejętności. Daje to duże możliwości rozwoju zawodowego!
 • Otrzymasz wypłatę co tydzień, za pośrednictwem PayPal lub Payoneer.
 • Mają szeroki wybór zajęć, co oznacza, że ​​nie będziesz się nudzić. Jednego dnia będziesz pracować nad propozycją badań, a następnego nad tłumaczeniem dochodzenia policyjnego.
 • Sam wybierasz godziny pracy i własne projekty. Ty decydujesz kiedy pracujesz i ile godzin na to poświęcasz.

Proces aplikacji

Możesz zarejestrować się na ich stronie tutaj. W ten sposób twierdzą, że możesz zarobić do 1215 $ miesięcznie. Oprócz regularnych dochodów. Oznacza to, że płacą do 0,60 USD za minutę za dźwięk lub wideo.

Po zarejestrowaniu się odpowiadasz na 14 pytań, które zadali, aby sprawdzić Twój angielski. Następnie dokonujesz transkrypcji kilku minut dźwięku z pliku testowego.

Po wypełnieniu i przesłaniu tego, wrócą do Ciebie w ciągu 2 tygodni.

Teraz zaczyna się zabawa

Po zakończeniu procesu aplikacji i otrzymaniu informacji zwrotnej możesz wybrać swoją pracę.

Po wybraniu zadania masz określoną ilość czasu na jego wykonanie. W przypadku 10-minutowego pliku audio możesz nie spieszyć się i przepisać go w 6 godzin. Jeśli potrzebujesz więcej czasu, po prostu kliknij przycisk „Przedłuż czas”.

🔥 Zalecana:  Recenzja Dell S2422HZ

Jeśli chcesz rozpocząć transkrypcję i jesteś początkującym, te narzędzia są szczególnie przydatne.

Narzędzie do transkrypcji GoTranscript regularnie zapisuje Twoją pracę, więc nie musisz się martwić, że Twoja praca zostanie utracona.

Po przesłaniu pracy możesz zobaczyć ostateczną zredagowaną transkrypcję. Sprawdź zmiany, aby usprawnić swoją pracę w przyszłości.

Jeśli wykonujesz dobrą pracę i ukończyłeś co najmniej 15 zadań związanych z transkrypcją i masz ocenę powyżej 4,5, możesz ubiegać się o pracę redaktora. Dostaniesz podwyżkę i większą odpowiedzialność.

Jakich narzędzi potrzebujesz do pracy?

1. Laptop lub komputer

2. Internet

3. Słuchawki – muszą być po prostu wygodne, nie muszą być drogie. Pamiętaj tylko, że nosisz je przez długi czas.

Ile pieniędzy można zarobić na pisaniu z domu?

Zarabiasz do 0,60 $ za minutę audio lub wideo. Średnie miesięczne zarobki wynoszą 150 dolarów. Jeśli jednak podejdziesz do tego jak do pracy, możesz zarobić do 1215 $ miesięcznie. Kiedy zdobędziesz więcej doświadczenia i awansujesz na redaktora, będzie jeszcze więcej pieniędzy.

Czy GoTranscript jest legalny?

Krótka odpowiedź: TAK! GoTranscript powstała w 2005 roku i działa od tamtej pory. Koncentrują się na zadaniach związanych z transkrypcją online i mają ogromnych klientów, takich jak Netflix i BBC. Ponadto mają ocenę 9,5 na portalu Trustpilot. Nie byłoby to możliwe, gdyby były oszustwem.

Jeśli chcesz szybko rozpocząć swoją karierę w Internecie, zarabianie pieniędzy przez wpisywanie może być świetnym miejscem do rozpoczęcia. Może zarobić do 1215 USD miesięcznie, a godziny pracy są elastyczne.

Nie potrzebujesz wiele oprócz komputera, słuchawek i internetu.

Daj mi znać, co myślisz, gdy już go wypróbujesz!

Jeśli chcesz spróbować innych pobocznych zajęć do zarabiania pieniędzy, sprawdź te: