Recenzja Fetch Rewards 2023: Czy Fetch Rewards jest bezpieczna?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja Fetch Rewards 2023: Czy Fetch Rewards jest bezpieczna?

Z pewnością słyszałeś już o aplikacjach cashback? Jeśli nie, to nie martw się! Aplikacje Cashback pomagają swoim użytkownikom w zarobieniu dodatkowej gotówki. Aby uzyskać więcej informacji, ta recenzja Fetch Rewards jest dla Ciebie.

Przez ostatnie lata, pasywny dochód metody i poboczne zagrywki odnotowano gwałtowny wzrost z powodu braku kontaktów towarzyskich i redukcji przedsiębiorstw, co oznacza, że ​​wiele osób straciło pracę. W rezultacie wzrosła liczba aplikacji takich jak Fetch Rewards.

Dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych aplikacja Fetch Rewards jest łatwą w użyciu aplikacją mobilną, w której można zdobywać punkty i wymieniać je na karty podarunkowe lub trochę dodatkowych pieniędzy, wypełniając ankiety internetowegrając w gry, oglądając filmy, robiąc zakupy online itp.

Ale jak to naprawdę działa? Jak zmaksymalizować tę aplikację? Rozbijmy to.

Co to jest pobieranie nagród?

Dzięki tej aplikacji po prostu zeskanuj paragony po zakupach spożywczych i to wszystko. Zdobądź nagrody zajmie się resztą. Otrzymasz określone punkty w zależności od ilości dokonanych zakupów i możesz je wykorzystać do wymiany kart podarunkowych na elektronikę, odzież, transport itp.

Liczba punktów potrzebnych do zdobycia czegoś wartościowego w postaci kart upominkowych może być dla niektórych osób duża, ale wszystko zależy od ilości zakupów, które robisz. Karty upominkowe można wymienić w dużych sklepach, takich jak Target, Amazon, Walmart itp., Gdzie 1000 punktów pobierania to 1 USD.

Najlepszym sposobem pełnego wykorzystania tej aplikacji jest powiązanie z nią swojego adresu e-mail, jeśli robisz zakupy online, aby móc skanować swoje cyfrowe paragony i zdobywać punkty. Poza tym podczas zakupów możesz również skorzystać z ofert specjalnych i zeskanować paragon, aby zdobyć maksymalną liczbę punktów.

Dostępne są inne funkcje, takie jak program poleceń, w którym otrzymujesz punkty za polecenie znajomego lub opcję podarować do Czerwonego Krzyża. Ponadto od czasu do czasu pojawiają się oferty specjalne i możesz skorzystać z punktów bonusowych.

Fetch Rewards działa tylko na urządzeniach mobilnych i nie ma opcji na prawdziwe pieniądze. Zamiast tego otrzymasz zapłatę tylko w postaci kart podarunkowych, które możesz wymienić na zgromadzone punkty.

Więc jeśli nie masz nic przeciwko kartom podarunkowym, ponieważ produkty, które możesz kupić, nadal będą cenne, to jest w porządku. Ale jeśli chcesz zarabiać pieniądze w Internecie, Fetch Rewards nie jest dla Ciebie.

Jak działa pobieranie nagród?

Zdobądź nagrody współpracuje bezpośrednio z markami i sklepami. Marki składają oferty za pośrednictwem Fetch Rewards, za pomocą których można otrzymać kartę podarunkową lub wiele kart podarunkowych w zależności od ilości zakupów.

To dotyczy Ciebie, ale w jaki sposób ten model biznesowy przynosi korzyści Fetch Rewards?

Odpowiedź jest taka, że ​​sprzedaje dane swoim markom partnerskim.

Zanim stracisz panowanie nad sobą i pomyślisz, że to naruszenie prywatności, wiedz, że wszystkie udostępniane dane są całkowicie anonimowe. Więc nikt nie zna twojego konkretnego nawyki wydawania pieniędzy lub co wykorzystałeś wcześniej.

Istnieją 3 sposoby wykorzystania Fetch Rewards do zdobywania punktów, skanowania, polecania i ofert specjalnych.

🔥 Zalecana:  Co to jest UFS w pisaniu listów? (Wyjaśnione dla początkujących)

1. Skanowanie

Aby zdobyć punkty premiowe tą metodą, wystarczy zeskanować paragon otrzymany po zakończeniu zakupów. Następnie aplikacja automatycznie przypisze Ci punkty. Liczba pozycji na liście oraz marki, które kupiłeś, odpowiadają za liczbę punktów, które otrzymujesz.

Obraz powinien być wyraźny, a produkty i nazwa sklepu powinny być czytelne, aby paragon został zaakceptowany. Na przesłanie paragonu będziesz mieć 14 dni, licząc od dnia wydrukowania paragonu.

Niektóre produkty związane z określonymi markami pozwolą Ci zdobyć punkty, ale nie zaleca się kupowania tego produktu tylko po to, aby zdobyć punkty. To przynosi efekt przeciwny do zamierzonego i spowoduje utratę pieniędzy zamiast ich oszczędzania.

Po prostu kup to, czego potrzebujesz, a nagrody same przyjdą.

2. Oferty specjalne

W ramach swoich korzyści Fetch Rewards oferuje specjalne oferty w aplikacji. Oferta może dotyczyć różnych produktów, takich jak szampon lub karton soku, aby otrzymać punkty bonusowe.

Dajmy konkretny przykład.

Zwykle, gdy kupujesz szampon w supermarkecie, daje ci to 10 punktów. Jednak w ramach oferty specjalnej otrzymasz 300 punktów plus oryginalne 10, co daje 310 punktów. Ta oferta to świetny sposób na gromadzenie punktów i nie musisz się wysilać, aby cokolwiek zrobić.

3. Odnosząc się

Za polecenie kogokolwiek, przyjaciela lub rodziny, oboje zdobędziecie punkty nagrody. Kiedy polecona przez Ciebie osoba zarejestruje się w aplikacji i prześle swoje pierwsze potwierdzenie, obie strony otrzymają punkty o wartości 2 USD (2000 punktów Fetch).

Kilka funkcji sprawia, że ​​Fetch Rewards jest doskonałą aplikacją do uzyskiwania dodatkowych dochodów.

  • Nagrody otrzymujesz w ciągu kilku godzin, mimo że oficjalny czas to 3 dni. Oznacza to, że możesz łatwo korzystać z kart podarunkowych bez długiego czekania.
  • Ponieważ jest to wciąż stosunkowo nowa aplikacja, oferty Fetch Rewards będą z czasem rosły. Zawsze dostępnych jest co najmniej 10 do 15 ofert specjalnych, które można wykorzystać do szybkiego zebrania dodatkowych punktów.
  • Aplikacja posiada specjalną funkcję śledzenia wydatków oraz opcję skanowania cyfrowych paragonów. Będziesz musiał połączyć swoją aplikację ze skrzynką odbiorczą e-mail, która będzie skanować w poszukiwaniu cyfrowych paragonów.
  • Mają również solidny system bezpieczeństwa, więc nie musisz się martwić o wyciek lub przechowywanie danych.
  • Masz również możliwość połączenia swojego konta Amazon. W ten sposób otrzymasz punkty za możliwość robienia zakupów online.
  • Wreszcie, ich system poleceń jest jednym z najlepszych sposobów na zdobywanie nagród poprzez szybkie gromadzenie punktów.

Chociaż wszystko powyższe wydaje się całkowicie w porządku i zachęcające, oto kilka wskazówek dotyczących kilku rzeczy:

  • Ta aplikacja działa tylko w Stanach Zjednoczonych, co oznacza, że ​​nie możesz jej używać ani korzystać z jej nagród, jeśli jesteś poza nią.
  • Nie ma możliwości zamiany punktów nagrody na gotówkę ani odzyskania części gotówki. Nie jest to dobra wiadomość, ponieważ nie wszyscy chcą otrzymywać karty podarunkowe. Ludziom podoba się opcja otrzymywania rzeczywistej gotówki lub inwestowania jej w inną aplikację lub w dowolne miejsce.

Połączenie tych czynników stawia Fetch Rewards w niekorzystnej sytuacji.

🔥 Zalecana:  Co to jest Cannabis SEO i jak to działa?

Jakie nagrody oferuje Fetch?

Aby dać ci impuls na start, Zdobądź nagrody daje swoim użytkownikom 750 punktów za przesłanie pierwszego paragonu i 500 punktów za drugie przesłanie. Do realizacji kart podarunkowych wymagane jest co najmniej 3000 punktów.

Nagrody cashback, które otrzymasz, zależą wyłącznie od Ciebie, ponieważ wykorzystasz karty podarunkowe. Możesz go wymienić w CVS, Amazon, Walmart itp. na dowolny produkt lub usługę.

Kiedy spojrzysz na ilość czasu, który poświęcasz, w porównaniu z nagrodami, które możesz zdobyć, okazuje się, że dostajesz bardzo dużo.

Nie musisz się wysilać, żeby coś kupić, jesteś już na zakupach spożywczych, a na koniec po prostu zeskanuj paragon, co zajmie ci ledwie kilka sekund, i otrzymujesz punkty.

Proces jest prosty, jeśli robisz zakupy online i łączysz je ze swoją skrzynką odbiorczą. Aplikacja automatycznie wyszuka cyfrowe paragony i poda odpowiednią liczbę punktów.

Co więcej, program poleceń nagradza Ciebie i Twoich znajomych. Po użyciu kodu promocyjnego zarówno Ty, jak i Twój znajomy otrzymacie dodatkowe 1,50 USD. To sytuacja, w której wszyscy wygrywają.

Pobierz alternatywne nagrody

Istnieją inne niezawodne aplikacje podobne do Fetch Rewards, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze dzięki rabatom gotówkowym lub zarobić trochę gotówki, wykonując proste zadania jako dodatek. Oto przykłady najlepszych alternatyw Fetch Rewards online:

Ankieta ćpuna

Po prostu dołączając Ankieta ćpuna, jednej z najpopularniejszych, niezawodnych i łatwych w użyciu witryn z ankietami, otrzymasz premię w wysokości 5 USD i zaczniesz zdobywać punkty, które możesz wymienić na karty podarunkowe lub gotówkę za pośrednictwem konta PayPal. Możesz szybko odebrać nagrody po zgromadzeniu punktów o wartości co najmniej 5 USD.

Bezpłatna, legalna i bezpieczna aplikacja Survey Junkie istnieje od 2013 roku i ma ponad 10 milionów użytkowników. Dowiedz się więcej o Zbadaj hacki Junkie i zarabiać więcej pieniędzy.

Swagbucks

Wykonując proste zadania, takie jak odpowiadanie na ankiety, oglądanie filmów, testowanie produktów itp., możesz zarobić trochę dodatkowej gotówki Swagbucks.

Podobnie jak Fetch Rewards, ta popularna aplikacja umożliwia również gromadzenie punktów, które można wymienić na rabaty gotówkowe, karty podarunkowe, kupony na zakupy i gotówkę za pośrednictwem PayPal.

Tutaj jest co myślimy o platformie Swagbucks. Czeka na Ciebie premia za rejestrację w wysokości 5 USD.

Ibotta

Ibotta to darmowa aplikacja do zwrotu gotówki i rozszerzenie przeglądarki, w której musisz wykonywać zadania, aby zdobywać nagrody pieniężne, które można wymienić za pośrednictwem PayPal lub kart podarunkowych. Im więcej zadań wykonasz, tym większy zwrot gotówki otrzymasz.

Sprawdź nasze pełny Recenzja Ibotty dla szczegółów.

Zanim będziesz mógł otrzymać nagrodę pieniężną, wystarczy wykonać proste zadania, takie jak wzięcie udziału w ankiecie online, obejrzenie krótkiego filmu, skomentowanie produktu lub opublikowanie wpisu na swojej stronie na Facebooku. Następnie zapłać za zakupy u ponad 1500 marek i sprzedawców detalicznych za pośrednictwem aplikacji, przedstaw dowód zakupu i gotowe.

Rakuten

Dawniej znany jako Ebates, Rakuten to popularna aplikacja i rozszerzenie przeglądarki, które pozwala zaoszczędzić pieniądze na codziennych zakupach ponad 2500 marek. Możesz zarobić 10 $ po rejestracji i zarobić 25 $ więcej, jeśli polecisz znajomemu korzystanie z Rakuten.

🔥 Zalecana:  Co oznacza „bum” na Facebooku?

Chociaż aplikacja jest łatwa w użyciu z wieloma dostępnymi ofertami i kilkoma opcjami zwrotu gotówki, odebranie wypłaty zajmie co najmniej 4 miesiące.

Możesz znaleźć więcej szczegółów na temat Rakuten w naszym Recenzja Rakutena.

Kasa 51

Rozsądna aplikacja Cashback i rozszerzenie przeglądarki, Checkout 51, może być używane podczas kupowania benzyny i artykułów spożywczych w sklepie lub podczas zakupów online, przesyłając paragony.

Ta bezpłatna aplikacja została założona w 2012 roku. Ma cotygodniowe oferty z nieograniczonymi 4% rabatami gotówkowymi od ponad 300 sprzedawców detalicznych.

Usługa Checkout 51, dostępna w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, dostarcza nagrodę przy minimalnej wypłacie w wysokości zaledwie 20 USD za pośrednictwem czeku papierowego lub konta PayPal. Wypłacił ponad 30 milionów dolarów nagród swoim ponad 2 milionom obecnych użytkowników. Zapewnia również sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy poprzez wypełnianie płatnych ankiet i wykonywanie łatwych zadań.

Często zadawane pytania (FAQ) — przegląd programu Fetch Rewards

Czy pobieranie nagród jest legalne?

Fetch Rewards to legalna aplikacja, która jest łatwa w użyciu i nagradza użytkowników wymienialnymi kartami upominkowymi. Ma świetne recenzje i wysoką ocenę zarówno w App Store, jak i Google Play Store.

Chociaż niektórzy klienci są rozczarowani niskimi nagrodami pieniężnymi aplikacji i minimalną kwotą wymaganą do wypłaty, aplikacja jest jednak legalna.

Ile pieniędzy możesz zarobić dzięki Fetch Rewards?

Niestety, Fetch Rewards nie jest aplikacją do zarabiania pieniędzy. Nie ma możliwości zamiany punktów na szybką gotówkę. Oferuje tylko karty podarunkowe za zdobyte punkty, które możesz wymienić na partnerskie marki i inne sklepy.

Ta aplikacja jest świetna do oszczędzania tu i tam i uzyskiwania darmowych rzeczy. To może nie być pieniądze, ale może to być coś, co chciałeś kupić, więc to się równoważy.

Wniosek — recenzja Fetch Rewards

Wiele aplikacji na rynku oferuje tę samą opcję skanowania i odbierania wraz z innymi metodami zdobywania punktów, takimi jak oglądanie filmów, granie w gry, wypełnianie ankiet online itp. Zapewniają one również karty podarunkowe lub zamieniają punkty na pieniądze. Fetch Reward powinien zmienić swoje ograniczone opcje nagród, w szczególności politykę braku zwrotu gotówki, aby wyróżniać się na tle innych.

Mimo to celem tej platformy nie jest oszczędzanie dużych pieniędzy każdego dnia lub tygodnia, ale pomoc w oszczędzaniu trochę tam, gdzie to możliwe. W tym sensie, Zdobądź nagrody to przydatna i mile widziana aplikacja dla małej platformy do oszczędzania pieniędzy. Tylko nie rezygnuj z codziennej pracy.

Aby porównać inne programy nagród, sprawdź te powiązane artykuły: