Recenzja Dell S2422HZ

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja Dell S2422HZ

Niedawno dostaliśmy ten naprawdę fajny monitor i byliśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy zrobić recenzję eleganckiego ekranu. Tutaj jest mój Dell S2422HZ recenzja.

Recenzja Dell S2422HZ

Dell naprawdę wypadł z parku dzięki ekranowi S2422HZ. Jeśli szukasz znakomitej, niedrogiej opcji do wideokonferencji, ta zdecydowanie powinna znaleźć się na twoim radarze.

Jedną z wyróżniających się cech tego złego chłopca są jego zabójcze głośniki. Dają mocne uderzenie i zapewniają krystalicznie czysty dźwięk, dzięki któremu wszystkie wirtualne spotkania będą brzmiały tak, jakby odbywały się osobiście.

Co więcej, dzięki wbudowanej kamerze internetowej nie musisz się martwić o podłączenie zewnętrznej lub szukanie odpowiedniego ustawienia.

A teraz kolory – powiem wam, ludzie, są fantastyczne od razu po wyjęciu z pudełka.

Spośród wszystkich wyświetlaczy Dell, które do tej pory przetestowaliśmy w tej kategorii, S2422HZ zajmuje pierwsze miejsce, jeśli chodzi o jakość kolorów.

A nawet lepiej? Stosunek ceny do wydajności jest również na najwyższym poziomie.

Biorąc wszystko pod uwagę, jeśli szukasz niedrogiego wyświetlacza do wideokonferencji, który zapewnia imponujący dźwięk i oszałamiające efekty wizualne bez rozbijania banku — nie szukaj dalej niż S2422HZ firmy Dell. To prawdziwy zwycięzca w mojej książce!”

Monitoruj wydajność

Panel IPS naprawdę pomaga zachować ostrość, nawet po przechyleniu ekranu.

A jeśli lubisz zwykłe gry, z przyjemnością dowiesz się, że radzi sobie z niską częstotliwością odświeżania wynoszącą 4 ms. Pamiętaj tylko, że to nie jest monitor 4K; kończy się w rozdzielczości 1080.

Postanowiłem przetestować tego złego chłopca za pomocą mojego laptopa do gier Dell G15 (który jest dostarczany z mocną 100-watową ładowarką).

Chociaż monitor nie wskazywał, że się ładuje, zauważyłem, że bateria mojego laptopa rozładowuje się wolniej niż zwykle, co było miłe.

🔥 Zalecana:  Recenzja YNAB Canada: najlepsza płatna aplikacja do budżetowania w 2023 r

Wszystko inne też działało jak urok! Zakręciłem się także z nowym tabletem Surface Pro 8 i znalazłem podobne wyniki – a ponadto wskaźnik ładowania faktycznie uruchomił się w systemie Windows.

Jedną z całkiem fajnych funkcji, które podobały mi się w tym monitorze, jest łatwość obsługi wbudowanej kamery internetowej. Możesz go obniżyć, aby zachować prywatność, gdy nie korzystasz z rozmów wideo, lub wysunąć go, gdy będziesz gotowy do transmisji na żywo!

Jakość wideo jest najwyższa w jasnych warunkach oświetleniowych, ale uważaj na ziarnisty materiał, jeśli Twoje biuro jest słabo oświetlone – warto zaopatrzyć się w lampę pierścieniową.

Ostatnim, ale nie mniej ważnym elementem są głośniki – chociaż sprawdzają się wystarczająco dobrze podczas spotkań online, wydają się cichutkie i brakuje im basu, co oznacza, że ​​muzyka nie jest dobrze odtwarzana.

Łączność

Byłem zachwycony tym, jak ten ekran zdołał spakować kilka naprawdę imponujących funkcji bez rozbijania banku!

Zaufaj mi, kiedy mówię, że będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz z tym.

Ma zabójczą gamę opcji łączności, w tym 1x HDMI, 1x Display Port, 1x wyjście słuchawkowe, 1x USB-C i nie tylko jeden, ale DWA porty USB 3.2!

Jakość kamery internetowej Dell S2422HZ

Naprawdę fajne jest to, że kiedy go nie używasz, możesz go łatwo schować, a następnie wysunąć, gdy chcesz wskoczyć na rozmowę wideo.

Nigdy więcej majstrowania przy kablach lub odłączania rzeczy! Wystarczy nacisnąć przycisk i voila – Twoja kamera internetowa jest gotowa do pracy.