Recenzja Cash4Minutes (2023) – czy ta aplikacja jest legalna i warta użycia?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja Cash4Minutes (2023) – czy ta aplikacja jest legalna i warta użycia?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele witryn z nagrodami, które płacą za wypełnianie zadań, takich jak ankiety, a nawet oglądanie reklam.

Ale co by było, gdybyś mógł zarabiać po prostu wykonując połączenia telefoniczne?

Cash4Minutes, popularna witryna, na której można płacić, oferuje kreatywny sposób wykorzystania bezpłatnych minut na rozmowy telefoniczne w celu uzyskania nagród.

Ale czy Cash4Minutes jest legalne? I czy rzeczywiście warto wykorzystać pozostałe minuty na rozmowy telefoniczne, aby zarobić trochę pieniędzy?

W tej recenzji Cash4Minutes omawiamy wszystko, co musisz wiedzieć o witrynie, w tym potencjał zarobkowy.

Zanurzmy się!

Szukasz innych łatwych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie? Wymeldować się:

Co to jest Cash4Minutes?

Cash4Minutes to wyjątkowa strona, która pozwala zarabiać pasywny dochód, wykorzystując niewykorzystane minuty na rozmowy telefoniczne.

Zasadniczo, gdy masz pozostałe miesięczne minuty telefoniczne, możesz je wykorzystać do dzwonienia do internetowych audycji radiowych i zarabiania na tym gotówki.

Jest to więc w zasadzie aplikacja do pasywnego dochodu, która płaci również za słuchanie muzyki lub audycji radiowych, więc jest dość wyjątkowa.

Strona twierdzi, że wypłaciła ponad 11 milionów dolarów od czasu jej założenia w 2014 roku.

Z platformy korzysta ponad 150 000 użytkowników. Ale jak to wszystko działa?

Jak działa Cash4Minutes?

Cash4Minutes działa w 4 prostych krokach:

 1. Utwórz konto
 2. Wykonywanie połączeń
 3. Wysyłaj wiadomości SMS
 4. Poleć swoim znajomym

Przyjrzyj się, jak każdy z tych kroków jest podzielony poniżej.

1. Utwórz konto

Aby zarejestrować się i utworzyć konto w Cash4Minutes, przejdź do cash4minutes.com i naciśnij przycisk „Zarejestruj się”.

Możesz zarejestrować się za pomocą Facebooka lub adresu e-mail. Aplikacja prosi o podanie informacji, w tym:

 • Nazwa
 • E-mail
 • Hasło
 • Numer telefonu używany do połączeń

Co zaskakujące, ta strona nie prosi o podanie zbyt wielu informacji podczas rejestracji. Jeśli sceptycznie podchodzisz do udostępniania większej ilości danych osobowych, ta witryna to ułatwi!

Należy pamiętać, że Cash4Minutes nie jest aplikacją, którą można pobrać na telefon. Działa wyłącznie za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Nie zapomnij również dołączyć odpowiedniego numeru telefonu do swojego konta, ponieważ nie zarobisz pieniędzy, jeśli Twój numer nie będzie połączony.

2. Wykonuj połączenia

Po zarejestrowaniu się w Cash4Minutes masz dostęp do swojego pulpitu nawigacyjnego.

Pulpit nawigacyjny zawiera sekcję „Nasz numer”, w której możesz uzyskać dostęp do dostępnych numerów telefonów, pod które możesz dzwonić, aby zarabiać pieniądze.

Rozmowy telefoniczne są płatne za minutę, więc im więcej niewykorzystanych minut masz w każdym miesiącu, tym lepiej.

Pamiętaj, że niektóre numery są dostępne tylko w niektórych krajach.

Na przykład, jeśli mieszkasz w USA, a kraj obok numeru telefonu mówi Białoruś, nie zarobisz żadnych pieniędzy dzwoniąc pod ten numer.

Poza tym jest to całkiem proste. Możesz po prostu zostawić telefon w trakcie rozmowy na tyle minut, ile możesz, i zarabiasz na tym pieniądze.

Nie musisz też z nikim rozmawiać! To będzie po prostu audycja radiowa odtwarzana przez telefon.

Najlepiej śledzić, ile minut spędzasz na każdym połączeniu, aby uniknąć przekroczenia limitu minut u operatora telefonicznego.

3. Wysyłaj wiadomości SMS

Jeśli masz również niewykorzystane SMS-y, możesz je również wykorzystać do zarabiania pieniędzy na tej stronie.

Jest to koncepcja podobna do aplikacji takich jak McMoney i MoneySMS.

Zasadniczo otrzymujesz zapłatę za wysyłanie wiadomości weryfikacyjnych SMS i kodów na numery na całym świecie.

Istnieje oddzielna sekcja przeznaczona do wysyłania SMS-ów w Cash4Minutes, w której po prostu wysyłasz określone słowo lub frazę na ich sugerowane numery.

Można go wysłać z tego samego telefonu, który już zarejestrowałeś do rozmów na platformie.

Ponownie, upewnij się, że faktycznie masz dostępne resztki SMS-ów, ponieważ jesteś odpowiedzialny za samodzielne śledzenie wszystkich minut i danych.

Jeśli przekroczysz swój limit, Cash4Minutes nie ponosi odpowiedzialności za żadne dodatkowe opłaty. Zdecydowanie jest na co uważać.

Jesteś ograniczony do 300 wiadomości SMS dziennie i otrzymujesz zapłatę za każdą z nich, jeśli wyślesz dokładnie taką treść, jakiej Cash4Minutes wymaga od Ciebie.

4. Polecaj znajomym

Podobnie jak w przypadku innych aplikacji i stron internetowych z piwnymi pieniędzmi, Cash4Minutes ma również program rekomendacji.

🔥 Zalecana:  Ponad 10 najlepszych rzeczy do sprzedania na Mercari – najszybciej sprzedające się przedmioty Mercari!

Kiedy zapraszasz znajomych, a oni słuchają audycji radiowej, zarabiasz 5% ich zarobków i dodatkowy 1% zarobków za każdego znajomego, którego polecą.

Jeśli zbudujesz wystarczająco duży krąg, możesz zarobić niezłą część zarobków od wielu różnych użytkowników.

Te 5%, które zarabiasz dzięki poleceniom, nie jest odbierane również Twoim przyjaciołom; to dodatkowe zarobki wychodzące z kieszeni Cash4Minutes.

Oczywiście wszystko to przy założeniu, że osoby, które polecasz, są faktycznie zainteresowane korzystaniem z platformy. W przeciwnym razie trudno jest zarobić na poleceniach.

Ile płaci Cash4Minutes?

Średnio Cash4Minutes płaci od 0,03 USD do 0,10 USD za minutę rozmowy telefonicznej. Więc jeśli zarabiasz około 0,05 USD na minutę, potrzeba około 20 minut rozmowy telefonicznej, aby zarobić 1 USD.

Wysyłanie SMS-ów na platformie jest jeszcze mniej opłacalne i prawdopodobnie nie jest tego warte, ponieważ trzeba włożyć wysiłek w pisanie tekstów, aby zarobić ułamki groszy.

Warto również zauważyć, że to, ile płaci Cash4Minutes, jest dość zmienne, a różni użytkownicy doświadczają różnych stawek.

Istnieje kilka czynników, które wpływają na Twój potencjał zarobkowy w Cash4Minutes:

 • Lokalizacja (niektóre kraje zarabiają mniej za minutę)
 • Pozostałe minuty (możesz mieć dużo lub trochę do wykorzystania na połączenia)
 • Zaangażowanie (czy naprawdę zamierzasz codziennie mądrze wykorzystywać te minuty?)

Potencjał zarobkowy Cash4Minutes jest wyraźnie niski. Potrzebujesz setek godzin niewykorzystanych minut w swoim miesięcznym abonamencie telefonicznym, aby zrobić coś przyzwoitego.

Krótko mówiąc, ta aplikacja zapewnia prosty i łatwy dochód pasywny. Ale jest to podobne do oglądania reklam za pieniądze lub korzystania z witryn z mikrozadaniami i nie płaci dużo.

Opcje nagrody Cash4Minutes

Cash4Minutes ma cztery główne opcje nagród, za pomocą których możesz wypłacić pieniądze:

 1. Bezpośredni przelew bankowy
 2. Karty podarunkowe Amazon
 3. przelew bitcoinów
 4. Datki charytatywne

Chociaż bezpośredni przelew bankowy jest najbardziej kuszący, pamiętaj, że w przypadku banków międzynarodowych istnieją pewne opłaty za przelew. Opłaty te mogą wynosić od 5 do 15 USD za przelew.

Jeśli mieszkasz w USA, zwykle nie płacisz opłat za przelewy bankowe, więc jest to zaleta platformy.

Brak darmowych pieniędzy PayPal i więcej nagród w postaci kart podarunkowych to niewielki minus, ale dostęp do prawdziwej gotówki jest najważniejszy.

Posiadanie nagród Bitcoin też jest miłe, a darmowe karty podarunkowe Amazon są w zasadzie tak samo dobre jak gotówka, ponieważ na Amazon można kupić tak wiele różnych rzeczy.

Uwaga: Cash4Minutes ma w swoich warunkach klauzulę, która mówi, że „płatność nie jest gwarantowana”. Chociaż są o tym otwarci, wciąż jest coś, o czym należy pamiętać.

Kto może korzystać z Cash4Minutes?

Możesz korzystać z Cash4Minutes w prawie każdym kraju, ale jak wspomniano, niektóre kraje mają więcej numerów i płacą więcej niż inne.

Cash4Minutes ma numery z całego świata, ale zarabiasz tylko na dzwonieniu pod numer, jeśli mieszkasz w tym konkretnym kraju.

Podczas gdy członkowie z USA mogą nadal rejestrować się w Cash4Minutes, większość użytkowników stwierdziła, że ​​mogą zarobić więcej pieniędzy, jeśli mieszkają w innym kraju.

Numery dostępowe w USA są bardzo ograniczone lub często nie istnieją w porównaniu z innymi regionami, co zwykle jest dziwną rzeczą na stronach z nagrodami, takich jak ta.

Z drugiej strony ta strona jest idealna dla użytkowników w Europie, Azji, Kanadzie, Australii itp., którzy mają niewykorzystane minuty.

Za I przeciw

Nie byłaby to uczciwa recenzja Cash4Minutes bez omówienia zalet i wad tej witryny do zarabiania pieniędzy.

Jeśli potrzebujesz krótkiego podsumowania strony, mam nadzieję, że ta lista zalet i wad Cash4Minutes daje ogólne pojęcie…

Zalety:

 • Łatwy w użyciu
 • Wymaga niewielkiego lub żadnego wysiłku
 • Zamień niewykorzystane minuty na telefon na gotówkę
 • Dostępne w prawie każdym kraju
 • Gotówka jest opcją nagrody

Cons:

 • Potencjał bardzo zarobkowy
 • Potencjalne opłaty transakcyjne, jeśli przekroczysz swoje minuty
 • Brak gwarancji płatności
 • SMS-y prawie nic nie płacą

Wady są tutaj nieco gorsze niż zalety, ale może to być niewielki wysiłek, pasywna strona, którą zdecydujesz się przetestować.

Inne recenzje Cash4Minutes

Jednym z najlepszych sposobów, aby stwierdzić, czy warto korzystać z Cash4Minutes, jest sprawdzenie, co inni użytkownicy mają do powiedzenia na temat swoich doświadczeń.

🔥 Zalecana:  Jak zarabiać na Robocalls (Zamień Robocalls na gotówkę!)

Niestety, nie ma zbyt wielu recenzji Cash4Minutes na Reddit, ponieważ aplikacja nie jest zbyt popularna.

Ta recenzja z YouTuber PaidFromSurveys zawiera świetny przegląd platformy i ile pieniędzy możesz zarobić.

Ta recenzja świetnie wyjaśnia ryzyko związane z Cash4Minutes, takie jak przypadkowe przekroczenie minut na telefon.

Recenzja wyjaśnia również, w jaki sposób Cash4Minutes jest trochę dziwny, ponieważ stwierdza, że ​​płatności nie są gwarantowane, chyba że Cash4Minutes zostanie opłacony przez różne firmy telefoniczne.

Ogólnie rzecz biorąc, ten YouTuber uważa, że ​​stawki nie są warte wysiłku, ponieważ ta aplikacja ledwo płaci pieniądze.

A brak gwarantowanych płatności to główna czerwona flaga. A jeśli przypadkowo zadzwonisz na płatne numery, możesz nawet stracić pieniądze, zamiast je zarobić!

Najlepsze alternatywy Cash4Minutes

Naszym zdaniem nie warto korzystać z Cash4Minutes ze względu na niskie stawki wypłat i wymagany duży wysiłek.

Ale świetną wiadomością jest to, że istnieją inne aplikacje, takie jak Cash4Minutes, w których możesz zarabiać pasywny dochód za różne zadania.

Niektóre z najlepszych alternatyw Cash4Minutes obejmują:

Możesz także skorzystać z różnych witryn z płatnymi ankietami, takich jak Ankieta ćpunaGindabuck i Badania Szyszki jeśli chcesz bardziej niezawodnego sposobu zarabiania pieniędzy w Internecie.

Żadna z tych aplikacji ani stron internetowych nie uczyni Cię bogatym. Jednak albo płacą więcej niż Cash4Minutes, albo wymagają mniej pracy.

Dodatkowe czytanie: Jak szybko zarobić 2000 $.

Czy Cash4Minutes jest legalne?

W skrócie: tak. Cash4Minutes to legalna strona, która płaci za wykonywanie połączeń telefonicznych i słuchanie internetowych audycji radiowych.

Nie są oszustwem i wyraźnie stwierdzają, że płatność nie jest gwarantowana w ich warunkach.

Jasne, ich opcje nagród są nieco odbiegające, a potencjał zarobkowy jest niski, ale jest dość podobny do większości witryn, na których można zarabiać.

Ponadto nie proszą o wiele informacji podczas rejestracji. To sprawia, że ​​podejście do zarabiania pieniędzy bez zmartwień jest bardziej wyluzowane i wymaga minimalnego wysiłku.

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że ta recenzja Cash4Minutes dała ci nieco lepszy wgląd w to, czy strona jest warta korzystania.

W sumie zarobki są dość niskie, ale to nie znaczy, że nie warto próbować.

Powinieneś zadać sobie pytanie:

Czy masz wiele niewykorzystanych minut w moim abonamencie telefonicznym każdego miesiąca, które idą na marne? Czy jesteś zainteresowany wykorzystaniem tych minut do zarabiania bez wysiłku?

Jeśli odpowiesz „nie”, istnieje wiele lepszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie. Niezależnie od tego, czy chodzi o witryny takie jak Prolific, czy rejestrację w aplikacji koncertowej, takiej jak DoorDash, nadal będziesz mieć opcje do wyboru.

Jeśli odpowiesz „tak”, myślę, że nie zaszkodzi przynajmniej zarejestrować się i sprawdzić, czy w twoim kraju jest wiele dostępnych połączeń, i zobaczyć, ile płacą za minutę.

Tylko uważaj, aby nie dzwonić pod numery, które kosztują, ponieważ może to skończyć się utratą pieniędzy!

Mam nadzieję, że przyniesiesz przyzwoite zarobki!

Szukasz jeszcze więcej pomysłów na zarabianie pieniędzy? Wymeldować się:

Recenzja Cash4Minutes

Nazwa: Gotówka 4 minuty

Opis: Cash4Minutes pozwala zarabiać gotówkę i karty podarunkowe, dzwoniąc pod numery stacji radiowych z całego świata, aby ich słuchać.

System operacyjny: Sieć

Kategoria aplikacji: Witryny z nagrodami

Autor: Daniela Friedmana

 • Potencjał zarobkowy

 • Opcje zarabiania

 • Opcje nagrody

 • Wypłacenie

 • Łatwość użycia

 • Obsługa klienta

span, .wp-review-15640.wp-review-percentage-type .review-list li > span { display: inline-block; pozycja: absolutna; indeks z: 1; góra: 23px; po lewej: 45 pikseli; rozmiar czcionki: 14px; wysokość linii: 1; kolor: #ffffff; -webkit-touch-callout: brak; -webkit-user-select: brak; -khtml-user-select: brak; -moz-user-select: brak; -ms-user-select: brak; wybór użytkownika: brak; } .wp-review-15640.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li > span, .wp-review-15640.wp-review-percentage-type .wpr-user- cechy-ocena .review-list li > span { kolor: dziedziczenie; } .wp-review-15640.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-15640.wp-review- procent-typ .wpr-funkcje-użytkownika-ocena .review-list li .wp-review-zestaw-wejściowy + rozpiętość, .wp-review-15640.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating . lista recenzji li .wp-review-user-rating:hover + span, .wp-review-15640.wp-review-percentage-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-user -rating:hover + span { kolor: #fff; } .wp-review-15640.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: left; obramowanie po prawej: 1 piksel pełny #dfdaea; } .wp-review-15640 .review-links {wypełnienie: 30px 30px 20px 30px; } .wp-review-15640.review-wrapper.wp-review-point-type .review-result, .wp-review-15640.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-result, .wp- recenzja-15640.review-wrapper .review-point .review-result-wrapper, .wp-review-15640.view-wrapper .view-percentage .review-result-wrapper { wysokość: 28px; } .wp-review-comment-15640 .wp-review-comment-rating .review-point .review-result-wrapper .review-result, .wp-review-comment-15640 .wp-review-comment-rating .review -procent .review-result-wrapper .review-result { wysokość: 22px; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-result-wrapper i { rozmiar czcionki: 18px; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-plusy-cons { wyczyść: oba; wypełnienie: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-pros-cons .review-pluss { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-pros-cons .review-cons { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy .mb-5, .wp-review-15640.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-cons .mb-5 { grubość czcionki: pogrubiona; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; margines dolny: 10px; wypełnienie dna: 8px; } .wp-review-15640.review-wrapper .mb-5 {transformacja tekstu: wielkie litery; } .wp-review-15640.review-wrapper .wpr-user-features-rating { margin-top: -1px; oba czyste; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-15640 .user-review-area {wypełnienie: 18px 30px; górna granica: 1 px pełny; górny margines: -1px; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-title { odstępy między literami: 1px; grubość czcionki: 700; wypełnienie: 15px 30px; transformacja tekstu: brak; tło: #558eaa; kolor: #fff; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 40%; margines: 0; wypełnienie: 42px 0; kolor: #fff; wyrównanie tekstu: środek; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-list { wyczyść: brak; szerokość: 60%; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-list .review-star, .wp-review-15640.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star { float: left ; Blok wyświetlacza; margines: 10px 0 0 0; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star + span { clear: left; Blok wyświetlacza; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star, .wp-review-15640.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-star { margines: 0; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-result-wrapper {margin-left: -5px; margines-dolny: 6px; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star .review-result { odstępy między literami: -2.2px; } .wp-review-15640.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper { dopełnienie: 20px 0; } .wp-review-15640.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper .review-circle.review-total { margines: 0 auto; wyściółka górna: 10px; oba czyste; } .wp-review-15640 .review-total-wrapper .review-point.review-total, .wp-review-15640 .review-total-wrapper .review-percentage.review-total { szerokość: 70%; wyświetlanie: blok liniowy; margines: 20px auto 0 auto; } .wp-review-15640.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-15640.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box > div { display: none; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box { float: left; wyrównanie tekstu: środek; wypełnienie: 0; kolor: #4e565b; wysokość linii: 1,5; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box h5 {margines górny: 6px; kolor: dziedziczyć; } .wp-review-15640.review-wrapper.wp-review-point-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-15640.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-15640.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list, .wp-review-15640.review-wrapper.wp-review -thumbs-type .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-15640.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list li { border-right: 0; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-star.review-total { color: #fff; górny margines: 10px; } .wp-review-15640.review-wrapper .user-review-title { kolor: dziedziczenie; dopełnienie: 18px 30px 16px; margines: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe; górna granica: 1 px pełny; } .wp-review-15640.review-wrapper .user-total-wrapper .user-review-title { display: inline-block; kolor: dziedziczyć; transformacja tekstu: wielkie litery; odstępy między literami: 1px; wypełnienie: 0; granica: 0; górny margines: 3px; } .wp-review-15640.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper h5.user-review-title { margines-górny: 12px; } .wp-review-15640.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper span.user-review-title { margines-górny: 4px; } .wp-review-15640.review-wrapper .reviewed-item { dopełnienie: 30px; } .wp-review-15640.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-15640.view-wrapper .user-review-area .view-percentage, .wp-review-15640.view-wrapper .user-review-area .review-point { szerokość: 20%; pływak: prawy; górny margines: -2px; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-embed-code { wypełnienie: 10px 30px 15px; } .wp-review-15640.review-wrapper, .wp-review-15640 .review-title, .wp-review-15640 .review-list li, .wp-review-15640 .review-list li:ostatnie-dziecko , .wp-review-15640 .user-review-area, .wp-review-15640 .reviewed-item, .wp-review-15640 .review-links, .wp-review-15640 .wpr-user-features-ocena , .wp-review-15640.view-wrapper .user-review-title, .wp-review-15640.review-wrapper .review-total-wrapper, .wp-review-15640.review-wrapper .review-desc { kolor obramowania: #dfdaea; } .wp-review-15640 .wpr-rating-accept-btn { tło: #3a5d7c; margines: 10px 30px; szerokość: -moz-calc(100% – 60px); szerokość: -webkit-calc(100% – 60px); szerokość: -o-calc(100% – 60px); szerokość: calc(100% – 60px); promień obramowania: 3px; } .wp-review-15640.review-wrapper .user-review-area .review-circle, .wp-review-15640.review-wrapper .review-list .review-circle, .wp-review-15640.review- wrapper .review-circle .review-result-wrapper { wysokość: 32px; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating .review-circle { wysokość: 50px; } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 570 pikseli) { .wp-review-15640.review-wrapper .review-list { width: 100%; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 100%; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; granica-lewo: 0; dopełnienie: 15 pikseli 0; } .wp-review-15640.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: none; obramowanie w prawo: 0; } } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 480 pikseli) { .wp-review-15640.review-wrapper .review-title, .wp-review-15640.review-wrapper .reviewed-item, .wp-review-15640 .review-wrapper .review-desc, .wp-review-15640.review-wrapper .user-review-area, .wp-review-15640.review-wrapper .review-embed-code, .wp-review-15640. recenzja-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy, .wp-review-15640.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 15px; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-pros-cons > div > div { dopełnienie: 15px; wyściółka: 0; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-list li, .wp-review-15640.review-wrapper .user-review-title { dopełnienie: 12px 15px; obramowanie w prawo: 0; } .wp-review-15640.review-wrapper .ui-tabs-nav {wypełnienie: 0 15px; } .wp-review-15640.review-wrapper .review-links {wypełnienie: 15px 15px 5px; } .wp-review-15640.review-wrapper .user-total-wrapper { maksymalna szerokość: 60%; rozmiar czcionki: 14px; } .wp-review-15640.wp-review-point-type .review-list li > span, .wp-review-15640.wp-review-percentage-type .review-list li > span { top: 12px; po lewej: 30px; } } ]]>