Recenzja AskWonder – czy AskWonder jest legalny i warty użycia?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja AskWonder – czy AskWonder jest legalny i warty użycia?

Ask Wonder to platforma badawcza, na której badacze mogą pracować jako asystenci osób i zespołów potrzebujących pomocy w rozwiązaniu określonych zadań.

W przeciwieństwie do wielu stron internetowych, które płacą za udzielanie porad, ale są bardziej ogólne, Ask Wonder obejmuje określone tematy badawcze i polega na ekspertach, aby wykonać zadanie.

Tak więc, jeśli jesteś silnym badaczem i chcesz zarabiać pieniądze w Internecie, zostanie badaczem Ask Wonder może być właściwym wyborem!

Ale czy AskWonder jest legalny? I ile zarabiasz jako badacz w tej firmie?

W naszej recenzji AskWonder omawiamy wszystko, co musisz wiedzieć o tej płatnej firmie badawczej.

Weźmy się za to!

Szukasz innych prostych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie? Wymeldować się:

 • Markowe ankiety – Pozwala zarabiać pieniądze PayPal i darmowe karty upominkowe za wypełnianie krótkich ankiet!
 • Ankieta ćpuna – Podziel się swoją opinią z Survey Junkie i zdobądź karty podarunkowe oraz gotówkę PayPal!

Co to jest Ask Wonder?

Ask Wonder to firma zajmująca się pomocą badawczą, która rozpoczęła działalność w 2015 roku i ma siedzibę w Nowym Jorku.

W skrócie, Ask Wonder pozwala ludziom płacić za odpowiedzi na pytania oparte na badaniach.

Innymi słowy, jeśli jesteś zbyt zajęty, aby rozwiązać złożony problem w Internecie, który wymaga dużo czytania, możesz zapłacić badaczowi Ask Wonder, aby wykonał pracę za Ciebie.

Popularne rodzaje ofert pracy Ask Wonder obejmują:

 • Polecanie produktu lub usługi w celu zaspokojenia czyichś potrzeb
 • Konkurencyjne zagospodarowanie terenu
 • Wyjaśnienie trendu lub zjawiska
 • Zbieranie statystyk
 • Określanie wielkości rynku

Na przykład, jako badacz Ask Wonder, możesz zarabiać na wyszukiwaniu różnych produktów i cen z listy konkurentów, a następnie przekazywać tę listę swojemu klientowi.

Jest to o wiele bardziej dogłębna praca niż dodatkowe czynności, takie jak odpowiadanie na płatne ankiety lub korzystanie z większości witryn z mikrozadaniami.

Jak działa Ask Wonder?

Jeśli chcesz zarabiać jako badacz Ask Wonder, proces obejmuje trzy proste kroki:

 1. Zarejestruj się jako badacz.
 2. Zdobądź zadania badawcze i odpowiedz na nie.
 3. Dostać zapłatę.

Omówmy każdy krok bardziej szczegółowo!

1. Ukończ proces aplikacji Ask Wonder

Nie możesz po prostu zarejestrować się jako badacz Ask Wonder, a następnie zacząć zarabiać.

W rzeczywistości musisz wypełnić aplikację Ask Wonderktóra zaczyna się od opowiedzenia firmie o swoim pochodzeniu, co sprawia, że ​​jesteś silnym badaczem i dlaczego jesteś zainteresowany.

Możesz ubiegać się o Ask Wonder z dowolnego miejsca na świecie, więc nie musisz być obywatelem USA. Musisz jednak mieszkać w kraju, w którym działa system PayPal.

Po złożeniu wniosku. musisz wykazać się umiejętnościami badawczymi poprzez quiz online i zadanie próbne.

Notatka: to nie jest płatne zlecenieco jest wadą ukończenia procesu aplikacji.

Niestety, według swojej strony internetowej Ask Wonder nie przyjmuje obecnie nowych badaczy.

Ale nadal warto często sprawdzać, czy otwierają się nowe stanowiska badawcze.

Do tego czasu możesz również sprawdzić najlepsze strony, takie jak Prolific, aby uzyskać więcej możliwości zarabiania pieniędzy online!

2. Zgłoś zadania badawcze

Po wypełnieniu aplikacji Ask Wonder musisz poczekać na zgodę na dołączenie do zespołu, co zwykle zajmuje 7 dni roboczych.

Zakładając, że wszystko pójdzie dobrze z oceną twoich umiejętności, bez żadnych problemów powinieneś zostać badaczem Ask Wonder!

Stamtąd możesz wyświetlić listę otwartych zadań badawczych na pulpicie badacza i zgłosić te, które chcesz ukończyć.

Oferty pracy określają, ile płacą, więc możesz zobaczyć te informacje z góry.

Jako nowy badacz Ask Wonder możesz pracować tylko nad pisaniem zleceń i pozyskiwaniem zleceń, co zasadniczo oznacza zadania badawcze na poziomie początkującym.

Ask Wonder może również przydzielić ci te prace, ale w miarę zdobywania doświadczenia możesz pracować nad bardziej złożonymi zadaniami badawczymi, które również są lepiej płatne.

Oto kilka przykładów niektórych ofert pracy Ask Wonder, które możesz napotkać:

 • „Proszę, zbuduj mi listę największych firm biotechnologicznych (5-10) zajmujących się leczeniem bólu oraz listę ostatnich transakcji fuzji i przejęć firm zajmujących się bólem?”
 • „Ilu ludzi, którzy zarabiają 150 000 USD rocznie lub więcej, chce kupić dom, ale nie może, ponieważ nie ma dość pieniędzy, aby zapłacić zaliczkę?”
 • „Jakie jest 10 najlepszych w swojej klasie rozwiązań personalizacji subskrypcji?”
 • „Kim są wybitni badacze na scenie hakerskiej urządzeń mobilnych (iOS/Android/BB/Windows)? jakie szczególne osiągnięcia osiągnęli i gdzie obecnie pracują?”
 • „Potrzebna pomoc z planem podróży na 3 dni w Berlinie.”

Jak widać, zadania są dość zróżnicowane, ale jeśli masz smykałkę do badania i wyszukiwania informacji w Internecie, będzie to dla Ciebie odpowiednie.

Możesz także pracować z dowolnego miejsca na świecie, a Ask Wonder pozwala ustawić własny harmonogram.

Jedynym haczykiem jest to, że firma prosi badaczy Ask Wonder o wykonanie jednego zadania badawczego tygodniowo.

Nie musisz tego robić, ale możesz otrzymywać mniej e-maili i możliwości od zespołu Wonder, jeśli staniesz się nieaktywny.

🔥 Zalecana:  Jak stać się bogatym z dnia na dzień: strategia, która faktycznie działa

3. Wykonuj zadania

Jak wspomniano, możesz ustawić własny harmonogram jako badacz Ask Wonder, co jest zaletą tej firmy.

Jeśli jednak zdecydujesz się ukończyć zadanie badawcze, zrobisz to za jednym razem.

Ask Wonder stwierdza, że ​​„prosi badaczy o ukończenie pracy na jednym posiedzeniu lub przekazanie jej innemu naukowcowi, aby ją ukończył”.

Długość zadania naprawdę zależy od tego, jak trudne jest zadanie, a także od twojego doświadczenia badawczego i znajomości tematu.

Ale oto kilka przybliżonych szacunków według FAQ Ask Wonder:

 • Odpowiedzi badawcze AZ. Oto ogólne zadania badawcze, które możesz wykonać. Spodziewaj się spędzić tutaj od 2 do 3 godzin.
 • Pozyskiwanie. Wymaga średnio od 60 do 90 minut.
 • Pismo. Wymaga średnio od 30 do 90 minut.
 • Redagowanie. Wymaga średnio od 30 do 60 minut.

Pamiętaj, że nie możesz zająć się więcej niż jednym zadaniem badawczym naraz.

Po przesłaniu badań otrzymasz również wiadomość e-mail od Ask Wonder, która dzieli się opinią klienta na temat Twojej pracy.

A jeśli kiedykolwiek utkniesz w jakimś zadaniu, możesz skorzystać z pomocy technicznej Ask Wonder, korzystając z kanału badawczego Slack.

4. Zarabiaj

Według Ask Wonder badacze zarabiają od 15 do 25 USD za godzinę. Ale zakłada to również, że możesz pracować dość szybko i wykonać zadania badawcze w ciągu kilku godzin.

Otrzymujesz zapłatę gotówką PayPal, a proces płatności odbywa się co dwa tygodnie.

Według wątek z reddita który daje własną recenzję Ask Wonder, oto niektóre z rzeczywistych stawek za różne zadania:

 • Pozyskiwanie miejsc pracy: 16 USD za pracę.
 • Edycja zadań: 16 USD za pracę.
 • Połączone prace: 30 dolarów za pracę.

Jednak w recenzji stwierdza się również, że początkujący badacze często zajmują od 4 do 5 godzin, aby wykonać swoje pierwsze zadania, gdy uczą się lin.

W innej recenzji stwierdzono również, że AskWonder zawsze płaci na czas, ale kontakt z niektórymi członkami wewnętrznego zespołu i analitykami może być czasami frustrujący.

Oznacza to, że Twoja początkowa stawka godzinowa w Ask Wonder będzie dość niska, ale z czasem może się poprawić.

Dodatkowe czytanie – jak zarobić 50 $ dziennie.

Ile kosztuje Ask Wonder?

Ile pieniędzy możesz zarobić jako badacz Ask Wonder? Cóż, jeśli spojrzysz na stawkę za projekt i jesteś w stanie wykonać od jednego do dwóch zadań tygodniowo w swoim wolnym czasie, patrzysz na około 100 do 200 USD miesięcznie dodatkowego dochodu.

W tym wątku Reddit jeden z badaczy Ask Wonder opowiada, jak zarabia około 15 USD, wypełniając zadania pisania na platformie.

Widzisz raporty online o niektórych badaczach Ask Wonder, którzy zarabiają kilka tysięcy dolarów lub dziesiątki tysięcy podczas pracy w firmie, ale nie jest to tak powszechne.

Ogólnie rzecz biorąc, wydaje się to być elastycznym dodatkowym zajęciem dla pieniędzy na piwo, ale nie sposobem na utrzymanie się.

Inne recenzje Ask Wonder

Co prawdziwi badacze Ask Wonder sądzą o pracy w tej firmie?

Cóż, wracając do tej oryginalnej recenzji Ask Wonder na Reddit, w rzeczywistości jest wiele przydatnych informacji z oryginalnego plakatu, a następnie kilku komentatorów.

Oto, co powiedzieli o pracy dla Ask Wonder:

 • WonderWonder111 mówi: „Pracuję z Wonder od ponad czterech lat i zarobiłem ponad 15 000 na platformie. Zasadniczo jestem jednym z odnoszących większe sukcesy analityków na platformie”.
 • mówi JD_Dorian: „Pracowałem dla Wonder kilka lat temu, ale odszedłem po kilku miesiącach. Moim głównym problemem związanym z Wonderem był długi i skomplikowany okres zatwierdzania, który pogarszały tamte małe Napoleonki. Interakcja na Slacku była często nieprofesjonalna, a czasami wręcz niegrzeczna. Reklamowana stawka godzinowa była również okropnie myląca”.

W innym Ask Wonder wątek z redditaoto co inni mieli do powiedzenia:

 • mówi usunięty użytkownik: „Jestem również badaczem Cudów, odpowiedziałem na około 4 lub 5 pytań i dostałem zapłatę za każde z nich, ale rodzaje zadawanych pytań i ilość czasu potrzebnego na wymyślenie ważnego i „dobrze zbadanego „odpowiedź nie jest warta kwoty, którą płacą za każde pytanie.”
 • — mówi etertay: „ROZPOWIEDZILI MOJĄ UMOWĘ PO ODPOWIEDZI NA TYLKO 5 PYTANIA. Byłem badaczem przez trzy dni, kiedy uznali, że nie jestem wystarczająco dobry, nie dając mi żadnych rozsądnych informacji zwrotnych i nie udzielając klientom UCZCIWYCH odpowiedzi. jeśli nie ma dostępnych informacji na dany temat, po prostu są to informacje bez względu na to, jak długo szukasz w Google”.

Jak widać, istnieje kilka negatywnych recenzji Ask Wonder, które narzekają na wynagrodzenie, a także stwierdzają, że ich praca badawcza nigdy nie jest wystarczająco dobra.

Ale z drugiej strony niektórzy badacze twierdzą, że zarobili tysiące dolarów na platformie.

Mój wniosek jest taki, że Twoja stawka godzinowa jest niska, gdy zaczynasz i zdobywasz doświadczenie. Potrzeba również czasu, aby dowiedzieć się, jaką jakość badań musisz zapewnić, więc początek może być frustrujący.

🔥 Zalecana:  Zdrowy rozsądek w sprawie funduszy inwestycyjnych: nowe imperatywy dla inteligentnego inwestora: recenzja książki

Za I przeciw

Profesjonaliści:

 • Może aplikować globalnie i pracować z dowolnego miejsca na świecie
 • Otrzymuj płatności w gotówce PayPal co dwa tygodnie
 • Ustaw swój własny harmonogram
 • Skuteczny sposób na zarabianie pieniędzy odpowiadając na pytania
 • Zarabiaj od 15 do 25 USD za godzinę, jeśli jesteś szybkim badaczem
 • Bardziej interesująca praca niż przeciętna witryna z płatnymi ankietami

Wady:

 • Proces aplikacji trwa kilka godzin i nie jest płatny
 • Twoja stawka godzinowa jest prawdopodobnie niska na początku
 • Obecnie nie możesz zapisać się do pracy badawczej Ask Wonder

Inne witryny, takie jak Ask Wonder

Jeśli szukasz realnych alternatyw dla Ask Wonder, aby zarabiać na swoich badaniach, masz kilka opcji.

Jednym z najlepszych dopasowań byłoby zgłoszenie się jako ekspert Tylko odpowiedzktóra płaci Ci za pomoc ludziom w ich konkretnych pytaniach.

Tak więc, jeśli masz specjalistyczną wiedzę, na przykład weterynarza, mechanika lub lekarza, możesz zarabiać, odpowiadając na pytania ludzi w Just Answer.

Możesz także zajrzeć do różnych witryn badawczych i podobnych do mikrozadań, w tym:

Możesz także wypróbować witryny takie jak Appen i uzyskać szansę pracy nad różnymi projektami uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji, co jest całkiem fajne!

Appen to niezwykle popularna opcja wyszukiwania mikrozadań.

Nie ma zbyt wielu witryn takich jak Ask Wonder, a ogólnie jest to dość niszowy pomysł na poboczną zgiełk.

Jeśli jednak jesteś specjalistą w jakiejś dziedzinie lub kochasz pracę badawczą, prawdopodobnie możesz znaleźć pracę na stronach, o których właśnie wspomniałem.

Wreszcie, nie bój się sprzedawać swoich umiejętności online, szukając pracy na Upwork lub innych platformach dla freelancerów!

Czy AskWonder jest legalny?

AskWonder to legalna firma, która płaci badaczom, a w Internecie jest wiele pozytywnych recenzji. Jednak wielu naukowców jest niezadowolonych, ponieważ ich praca nie jest akceptowana i zarabiają niską stawkę godzinową.

Szybsze wykonywanie zadań badawczych wymaga czasu, więc wiedz, że na początku Twoja stawka godzinowa będzie niska.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to legalna firma, która płaci naukowcom za ich pracę. Ale wiele innych bezpłatnych ofert pracy online, które są płatne, ma wyższe stawki i wyższy potencjał zarobkowy, więc miej to na uwadze.

Kto powinien używać Ask Wonder?

Moim zdaniem warto ubiegać się o stanowisko badacza Ask Wonder, jeśli kochasz zadania badawcze, masz doświadczenie w tego rodzaju pracy i chcesz mieć elastyczną pracę zdalną.

Ale jeśli jesteś nowy w pracy badawczej i analitycznej, będziesz miał bardzo niską stawkę godzinową.

Ponadto, jeśli chcesz zarabiać tysiące dolarów miesięcznie lub rzucić pracę, Ask Wonder nie jest odpowiednią firmą do pracy.

Dodatkowe czytanie – najlepsze prace, które płacą 5000 $ miesięcznie.

Często Zadawane Pytania

Ile zarabiasz na Askwonder?

Zadania Ask Wonder płacą od 15 do 30 $ po ukończeniu, więc to, ile zarobisz na godzinę, zależy od tego, jak szybko wyszukujesz i przesyłasz zadania. Otrzymujesz pieniądze PayPal za wykonywanie zadań.

Średnio oczekuj około 10 do 15 USD za godzinę po zdobyciu doświadczenia i przyspieszeniu.

Kiedy zaczniesz, prawdopodobnie będziesz mieć niską stawkę godzinową.

Czy Ask Wonder jest globalny?

Możesz ubiegać się o zostanie badaczem Ask Wonder z dowolnego miejsca na świecie, o ile masz ukończone 18 lat.

Musisz jednak mieć konto PayPal, ponieważ w ten sposób Ask Wonder ci płaci.

Dodatkowe czytanie – Jak zarobić 400 $ w jeden dzień.

Czy AskWonder.com jest prawdziwy czy fałszywy?

AskWonder to prawdziwa platforma badawcza, która płaci za wykonywanie różnych zadań pozyskiwania, pisania i edytowania. Istnieje dowód płatności online i wiele pozytywnych recenzji. Jednak dla wielu jest to tylko źródło szybkich pieniędzy i nie zastępuje pracy na pełny etat.

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że nasza recenzja pracy Ask Wonder pomoże Ci zdecydować, czy ta płatna platforma badawcza jest tego warta, czy nie.

Myślę, że istnieje potencjał, aby zarobić od 100 do 200 USD miesięcznie lub więcej, jeśli jesteś szybkim badaczem i lubisz ten rodzaj pracy.

Ale jeśli jesteś nowy w badaniach, po prostu wiedz, że będziesz mieć niską stawkę godzinową podczas nauki lin!

Powodzenia w walce z boku!

Szukasz innych sposobów zarabiania pieniędzy co miesiąc? Wymeldować się:

Zapytaj recenzję Wonder

Nazwa: Zapytaj Wondera

Opis: Ask Wonder to platforma badawcza, na której możesz zarabiać pieniądze PayPal, wykonując zadania badawcze dla innych osób!

System operacyjny: Pulpit

Kategoria aplikacji: Witryny internetowe, na których można zarabiać

Autor: Toma Blake’a

 • Potencjał zarobkowy

 • Stawka godzinowa

 • Łatwość użycia

 • Proces rejestracji

span, .wp-review-11330.wp-review-percentage-type .review-list li > span { display: inline-block; pozycja: absolutna; indeks z: 1; góra: 23px; po lewej: 45 pikseli; rozmiar czcionki: 14px; wysokość linii: 1; kolor: #ffffff; -webkit-touch-callout: brak; -webkit-user-select: brak; -khtml-user-select: brak; -moz-user-select: brak; -ms-user-select: brak; wybór użytkownika: brak; } .wp-review-11330.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li > span, .wp-review-11330.wp-review-percentage-type .wpr-user- cechy-ocena .review-list li > span { kolor: dziedziczenie; } .wp-review-11330.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-11330.wp-review- procent-typ .wpr-funkcje-użytkownika-ocena .review-list li .wp-review-zestaw-wejściowy + rozpiętość, .wp-review-11330.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating . lista recenzji li .wp-review-user-rating:hover + span, .wp-review-11330.wp-review-percentage-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-user -rating:hover + span { kolor: #fff; } .wp-review-11330.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: left; obramowanie po prawej: 1 piksel pełny #dfdaea; } .wp-review-11330 .review-links { dopełnienie: 30px 30px 20px 30px; } .wp-review-11330.review-wrapper.wp-review-point-type .review-result, .wp-review-11330.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-result, .wp- recenzja-11330.review-wrapper .review-point .review-result-wrapper, .wp-review-11330.view-wrapper .view-percentage .review-result-wrapper { wysokość: 28px; } .wp-review-comment-11330 .wp-review-comment-rating .review-point .review-result-wrapper .review-result, .wp-review-comment-11330 .wp-review-comment-rating .review -procent .review-result-wrapper .review-result { wysokość: 22px; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-result-wrapper i { rozmiar czcionki: 18px; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-plusy-cons { wyczyść: oba; wypełnienie: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-pros-cons .review-pluss {wypełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-pros-cons .review-cons { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy .mb-5, .wp-review-11330.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-cons .mb-5 { grubość czcionki: pogrubiona; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; margines dolny: 10px; wypełnienie dna: 8px; } .wp-review-11330.review-wrapper .mb-5 {transformacja tekstu: wielkie litery; } .wp-review-11330.review-wrapper .wpr-user-features-rating { margin-top: -1px; oba czyste; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-11330 .user-review-area {wypełnienie: 18px 30px; górna granica: 1 px pełny; górny margines: -1px; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-title { odstępy między literami: 1px; grubość czcionki: 700; wypełnienie: 15px 30px; transformacja tekstu: brak; tło: #558eaa; kolor: #fff; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 40%; margines: 0; wypełnienie: 42px 0; kolor: #fff; wyrównanie tekstu: środek; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-list { wyczyść: brak; szerokość: 60%; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-list .review-star, .wp-review-11330.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star { float: left ; Blok wyświetlacza; margines: 10px 0 0 0; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star + span { clear: left; Blok wyświetlacza; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star, .wp-review-11330.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-star { margines: 0; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-result-wrapper {margin-left: -5px; margines-dolny: 6px; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star .review-result { odstępy między literami: -2.2px; } .wp-review-11330.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper { dopełnienie: 20px 0; } .wp-review-11330.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper .review-circle.review-total { margines: 0 auto; wyściółka górna: 10px; oba czyste; } .wp-review-11330 .review-total-wrapper .review-point.review-total, .wp-review-11330 .review-total-wrapper .review-percentage.review-total { szerokość: 70%; wyświetlanie: blok liniowy; margines: 20px auto 0 auto; } .wp-review-11330.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-11330.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box > div { display: none; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box { float: left; wyrównanie tekstu: środek; wypełnienie: 0; kolor: #4e565b; wysokość linii: 1,5; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box h5 {margines górny: 6px; kolor: dziedziczyć; } .wp-review-11330.review-wrapper.wp-review-point-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-11330.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-11330.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list, .wp-review-11330.review-wrapper.wp-review -thumbs-type .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-11330.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list li { border-right: 0; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-star.review-total { kolor: #fff; górny margines: 10px; } .wp-review-11330.review-wrapper .user-review-title { kolor: dziedziczenie; dopełnienie: 18px 30px 16px; margines: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe; górna granica: 1 px pełny; } .wp-review-11330.review-wrapper .user-total-wrapper .user-review-title { display: inline-block; kolor: dziedziczyć; transformacja tekstu: wielkie litery; odstępy między literami: 1px; wypełnienie: 0; granica: 0; górny margines: 3px; } .wp-review-11330.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper h5.user-review-title { margines-górny: 12px; } .wp-review-11330.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper span.user-review-title { margines-górny: 4px; } .wp-review-11330.review-wrapper .reviewed-item { dopełnienie: 30px; } .wp-review-11330.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-11330.review-wrapper .user-review-area .review-percentage, .wp-review-11330.review-wrapper .user-review-area .review-point { szerokość: 20%; pływak: prawy; górny margines: -2px; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-embed-code { wypełnienie: 10px 30px 15px; } .wp-review-11330.review-wrapper, .wp-review-11330 .review-title, .wp-review-11330 .review-list li, .wp-review-11330 .review-list li:ostatnie-dziecko , .wp-review-11330 .user-review-area, .wp-review-11330 .reviewed-item, .wp-review-11330 .review-links, .wp-review-11330 .wpr-user-features-ocena , .wp-review-11330.review-wrapper .user-review-title, .wp-review-11330.review-wrapper .review-total-wrapper, .wp-review-11330.review-wrapper .review-desc { kolor obramowania: #dfdaea; } .wp-review-11330 .wpr-rating-accept-btn { tło: #3a5d7c; margines: 10px 30px; szerokość: -moz-calc(100% – 60px); szerokość: -webkit-calc(100% – 60px); szerokość: -o-calc(100% – 60px); szerokość: calc(100% – 60px); promień obramowania: 3px; } .wp-review-11330.review-wrapper .user-review-area .review-circle, .wp-review-11330.view-wrapper .review-list .review-circle, .wp-review-11330.review- wrapper .review-circle .review-result-wrapper { wysokość: 32px; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating .review-circle { wysokość: 50 pikseli; } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 570 pikseli) { .wp-review-11330.review-wrapper .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 100%; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; granica-lewo: 0; dopełnienie: 15 pikseli 0; } .wp-review-11330.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: none; obramowanie w prawo: 0; } } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 480 pikseli) { .wp-review-11330.review-wrapper .review-title, .wp-review-11330.review-wrapper .reviewed-item, .wp-review-11330 .review-wrapper .review-desc, .wp-review-11330.review-wrapper .user-review-area, .wp-review-11330.review-wrapper .review-embed-code, .wp-review-11330. recenzja-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy, .wp-review-11330.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 15px; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-pros-cons > div > div { dopełnienie: 15px; wyściółka: 0; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-list li, .wp-review-11330.review-wrapper .user-review-title { dopełnienie: 12px 15px; obramowanie w prawo: 0; } .wp-review-11330.review-wrapper .ui-tabs-nav { dopełnienie: 0 15px; } .wp-review-11330.review-wrapper .review-links {wypełnienie: 15px 15px 5px; } .wp-review-11330.review-wrapper .user-total-wrapper { maksymalna szerokość: 60%; rozmiar czcionki: 14px; } .wp-review-11330.wp-review-point-type .review-list li > span, .wp-review-11330.wp-review-percentage-type .review-list li > span { top: 12px; po lewej: 30px; } } ]]>