Recenzja aplikacji Pogo – czy Pogo jest legalne i warte użycia?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja aplikacji Pogo – czy Pogo jest legalne i warte użycia?

W dzisiejszych czasach aplikacje z nagrodami to kilkanaście groszy. To świetna wiadomość, jeśli chcesz zdobywać nagrody za codzienne zakupy i mieć więcej pieniędzy w kieszeni.

Jednak wiele aplikacji nie jest tak pasywnych jak kiedyś. Oznacza to przesyłanie zdjęć paragonów, odbieranie ofert i przesyłanie dowodów płatności w celu zdobycia nagród.

Na szczęście Aplikacja Pogo to nowszy gracz w obszarze aplikacji z nagrodami, który jest pasywny. A najlepsze jest to, że płaci za dokonaną transakcję i pozwala wypłacić pieniądze prawdziwymi pieniędzmi.

Nasza recenzja aplikacji Pogo opisuje dokładnie, jak działa ta aplikacja, zalety i wady oraz jak zmaksymalizować swoje zarobki.

Co to jest aplikacja Pogo?

Pogo to aplikacja z nagrodami na Androida i iOS, która pozwala „zarabiać i oszczędzać na wszystkim”. Celem aplikacji jest pomoc użytkownikom w odblokowaniu mocy ich danych poprzez zarabianie na każdym aspekcie ich zakupów.

Dzięki Pogo zdobywasz punkty za każdą dokonaną transakcję. Możesz także zdobywać punkty za dzielenie się opinią w krótkich ankietach oraz udostępnianie danych o lokalizacji.

W pewnym sensie Pogo próbuje oddać znaczenie i moc danych z powrotem w ręce swoich użytkowników; jeśli marki chcą wykorzystywać Twoje dane, muszą za ten luksus zapłacić.

Jeśli jesteś fanem aplikacji z nagrodami, ale chcesz bardziej pasywnego zarabiania, aplikacja Pogo jest zdecydowanie jedną z tych, które warto mieć na swoim radarze.

Jak działa Pogo?

W chwili pisania tego tekstu aplikacja Pogo jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. A ponieważ musisz podłączyć kartę kredytową, aby zarabiać w aplikacji, prawdopodobnie masz co najmniej 18 lat, jeśli używasz tej aplikacji.

Ale rozpoczęcie pracy z aplikacją jest dość proste i wymaga zaledwie sześciu kroków:

 1. Pobierz Pogo na Androida lub iOS
 2. Połącz swoje konto bankowe z aplikacją
 3. Kupuj i zbieraj punkty
 4. Odpowiadaj na ankiety w aplikacji
 5. Obniż swoje rachunki
 6. Wypłacić

Czas omówić te kroki bardziej szczegółowo!

1. Połącz swój bank z Pogo

Po pobraniu aplikacji Pogo łączysz swoje konto bankowe z aplikacją za pośrednictwem bezpiecznego połączenia z Plaid. W ten sposób Pogo może śledzić Twoje transakcje i zacząć płacić za Twoje dane.

Plaid to ta sama technologia połączeń, z której korzystają popularne aplikacje, takie jak Drop i Dosh, więc jest to prawie standard branżowy.

Używam aplikacji współpracujących z Plaid od lat i nigdy nie miałem żadnych problemów ani obaw związanych z prywatnością. Pamiętaj jednak, że zasadniczo sprzedajesz swoje dane transakcyjne, gdy korzystasz z Pogo.

2. Kupuj i zbieraj punkty

Po połączeniu konta bankowego z Pogo nadszedł czas, aby zarabiać na zakupach! Za każdym razem, gdy robisz zakupy, Pogo płaci ci punktami i nie musisz przesyłać zdjęć paragonów ani ręcznie wprowadzać transakcji.

Fakt, że Pogo nie wymaga żadnej pracy, sprawia, że ​​jest to doskonała aplikacja do pasywnego dochodu. Jest to również jego główny punkt sprzedaży w porównaniu z aplikacjami konkurencji, takimi jak Fetch Rewards i Receipt Hog.

Zwykle zarabiasz od 2 do 5 punktów za transakcję, co daje punkty o wartości od 0,02 do 0,05 USD. Jak widać na tym przykładzie, zarówno zakupy Burger King, jak i Williams Chicken były płatne po 2 punkty.

To niewiele, ale znowu Pogo jest całkowicie pasywne i zdobywasz punkty za każdą transakcję. W przeciwieństwie do tego, wiele aplikacji nagradzających płaci ci punktami tylko wtedy, gdy robisz zakupy u określonych partnerów lub kupujesz określone produkty.

Możesz więc połączyć swoje konta z Pogo, robić zakupy i nigdy nie martwić się, że zapomnisz przesłać paragony lub ręcznie wprowadzić zakup, aby zdobyć punkty.

3. Odpowiadaj na ankiety w aplikacji

Innym sposobem na zdobywanie punktów w Pogo jest wypełnianie krótkich ankiet w aplikacji. Czasami pochodzą one od partnerów danej marki, takich jak Kroger lub Walmart, ale mogą to być również anonimowe ankiety do celów badania rynku.

Ankiety płacą znacznie więcej niż transakcje i mogą wahać się od kilkudziesięciu punktów do ponad 1000 punktów.

Fajne jest to, że wiele ankiet zajmuje tylko jedno pytanie lub kilka minut, czyli krócej niż większość płatnych witryn z ankietami.

🔥 Zalecana:  Skaluj zbiorcze obliczenia podobieństwa dla rzadkich osadzeń — w kierunku sztucznej inteligencji

Ankiety nie są gwarantowane, ale są dobrym sposobem na uzupełnienie punktów opartych na transakcjach i szybszą wypłatę.

4. Obniż swoje rachunki

Jedną z interesujących funkcji aplikacji Pogo jest sekcja, w której możesz porównać różne miesięczne rachunki z innymi dostawcami, aby spróbować znaleźć tańszą ofertę.

Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się do różnych dostawców rachunków, takich jak ubezpieczenie samochodu, rachunki internetowe, rachunki telefoniczne i inne rodzaje ubezpieczeń. Stamtąd Pogo porównuje Twoją aktualną stawkę ze stawkami innych dostawców, aby spróbować znaleźć lepszą ofertę.

To jest naprawdę tylko narzędzie do wyceny/porównania ubezpieczeń, a jest ich mnóstwo online.

Jednak fajnie, że Pogo ma kilka różnych funkcji, które pomogą Ci zaoszczędzić więcej pieniędzy każdego miesiąca.

5. Zdobądź nagrody za lokalizację

Innym sposobem zarabiania pasywnego dochodu dzięki aplikacji Pogo jest włączenie nagród lokalizacyjnych. Dzięki temu aplikacja może śledzić Twoją lokalizację za pomocą telefonu, a kiedy przechodzisz obok lub wchodzisz do sklepu partnerskiego, zdobywasz dodatkowe punkty.

Aplikacje takie jak Shopkick mają podobną funkcję i zasadniczo płacą ci darmowymi punktami za odwiedzenie niektórych z ich partnerów. Ale jeśli jesteś na zakupach , jest to świetny sposób na zmaksymalizowanie korzyści.

Możesz pójść o krok dalej, decydując się na „dywidendy danych” w Pogo. Dzięki temu Pogo może wyświetlać Ci bardziej spersonalizowane reklamy i udostępniać Twoje dane swoim partnerom badawczym, przyznając Ci jeszcze więcej punktów.

Ponownie, musisz czuć się komfortowo ze sprzedażą danych dotyczących transakcji i lokalizacji, aby wszystko to działało. Ale jeśli nie masz nic przeciwko temu, Pogo to dobry sposób na zarabianie pieniędzy na autopilocie.

6. Wypłata

Możesz wypłacić swoje punkty Pogo, gdy zdobędziesz 3000 punktów, które są warte 3 USD. Jest to dolna granica wymagań dotyczących wypłaty, a wiele aplikacji z nagrodami wymaga wypłaty od 5 do 15 USD lub nawet więcej.

Fetch Rewards to jeszcze jeden konkurent z wymogiem wypłaty 3 USD, ale jest to jeden z moich ulubionych aspektów aplikacji Pogo.

Opcje nagród Pogo

Obecnie możesz wymieniać swoje punkty Pogo za pośrednictwem PayPal lub Venmo. Nie ma opcji bezpłatnej karty podarunkowej, jak wiele aplikacji oferujących nagrody, ale nic tak naprawdę nie przebije darmowych pieniędzy PayPal lub przelewu Venmo.

Czy aplikacja Pogo jest legalna?

Tak, aplikacja Pogo to legalna aplikacja nagradzająca, która płaci za sprzedaż danych i wypełnianie ankiet. Ma średnią ocenę 4,9 gwiazdek w sklepie z aplikacjami i jest mnóstwo pozytywnych recenzji i dowodów płatności online.

Firma ma wielu znanych inwestorów i sponsorów, w tym dyrektora operacyjnego Stripe, The Chainsmokers i założycieli Honey, bardzo popularnego rozszerzenia zakupowego.

Tego rodzaju wsparcie jest pozytywnym znakiem dla każdej firmy, a Pogo zdecydowanie próbuje wstrząsnąć przestrzenią aplikacji z nagrodami.

Pamiętaj tylko, że ta aplikacja nie uczyni Cię bogatym. To niezłe źródło pieniędzy na piwo i pasywnej pobocznej krzątaniny, ale nie przyniesie ci setek dolarów ani nie zastąpi ci pracy.

Inne recenzje aplikacji Pogo

Dobrym sposobem, aby dowiedzieć się, czy warto korzystać z aplikacji z nagrodami, jest sprawdzenie, co inni użytkownicy mają do powiedzenia na jej temat. A w przypadku Pogo recenzje w sklepie z aplikacjami są na szczęście całkiem pozytywne.

Oto, co niektórzy użytkownicy mówią w ostatnich recenzjach Pogo w sklepie z aplikacjami Apple:

 • Ss Marie mówi: „Dopiero pobrałem tę aplikację na początku tego tygodnia, ale jestem doświadczonym użytkownikiem aplikacji „nagradzającej”. Ta aplikacja jest niezwykle przyjazna dla użytkownika i jest jedną z najłatwiejszych w użyciu aplikacji do nagradzania. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć swoją kartę debetową (karty debetowe) i bam, zbierasz punkty.”
 • mówi RebeccaAndrea93: „Lepsze niż pobieranie nagród. Pogo jest tak łatwe w użyciu, że nie mogę w to uwierzyć!!! Dzięki tej aplikacji po prostu łączę swoją kartę i automatycznie otrzymuję nagrody za WSZYSTKIE zakupy”.
 • Przeklęta AuraKT mówi: „Używam Pogo od wersji beta. Do tej pory mam 2,58 $ po około miesiącu. Nadal jest to pewien zwrot bez wysiłku, takiego jak skanowanie paragonów i przeprowadzanie łatwych ankiet, ale nie wydaje się warte klikania „odbierz” przez kilka minut (w zależności od historii zakupów i czasu ostatniego sprawdzania pogo). Potrzebujesz co najmniej 3 USD, aby wypłacić pieniądze (3000 punktów), a większość zakupów o wartości ponad 60 USD daje maksymalnie 20 punktów za zakup.
🔥 Zalecana:  19 najlepszych aplikacji i witryn z ofertami pracy dorywczej, aby zarobić poważne pieniądze

Jak widać, niektórzy użytkownicy to uwielbiają, a jeden użytkownik słusznie zwraca uwagę, że gromadzenie punktów i wypłacanie pieniędzy zajmuje naprawdę trochę czasu. Ale hej, to aplikacja do pasywnego dochodu, a to jest dość standardowe.

Aplikacja ma również średnią ocenę 4,9 gwiazdek i prawie 30 000 recenzji, więc jest bardzo popularna i dość wysoko oceniana.

Ta recenzja aplikacji pogo od YouTuber Real Finance z Heather zawiera również świetny opis działania aplikacji:

Podoba mi się, że Heather zwraca uwagę na to, że musisz czuć się komfortowo, łącząc swoją kartę kredytową z Pogo, aby w ogóle korzystać z aplikacji, ponieważ myślę, że może to stanowić barierę dla niektórych użytkowników.

Jednak Heather lubi pasywność aplikacji i po dwóch miesiącach była w stanie z powodzeniem wypłacić pieniądze za pomocą Pogo. Nadal testuję aplikację i zaktualizuję tę recenzję, jeśli / kiedy będę mógł również wypłacić pieniądze.

Za I przeciw

Zalety:

 • Całkowicie pasywny i nie wymaga skanowania paragonów
 • Płaci punkty za każdy zakup
 • Pozwala także zarabiać dzięki krótkim ankietom i udostępnianiu danych o lokalizacji
 • Możesz wypłacić gotówkę na PayPal lub przez Venmo
 • Niskie wymagania dotyczące wypłaty gotówki

Cons:

 • Musisz czuć się komfortowo, sprzedając i udostępniając swoje dane
 • Transakcje płacą tylko kilka groszy punktów

Najlepsze aplikacje, takie jak Pogo

Lubię Pogo, ponieważ jest całkowicie pasywne, co w dzisiejszych czasach nie jest zbyt powszechne w świecie aplikacji nagradzających.

Jednak zdecydowanie nie płaci tak dużo, jak niektórzy jego konkurenci. Zawsze możesz używać Pogo wraz z innymi aplikacjami i stronami internetowymi z nagrodami, aby zmaksymalizować swoje nagrody.

Niektóre z najlepszych alternatywnych aplikacji Pogo, z których możesz skorzystać, to m.in:

Ponownie, Pogo jest fajne, ponieważ jest to najbardziej pasywna opcja ze wszystkich tych alternatyw. Ale zawsze możesz wypróbować kilka aplikacji z nagrodami, aby znaleźć te, które pozwolą Ci zaoszczędzić najwięcej pieniędzy.

.

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że nasza recenzja aplikacji Pogo pomoże Ci zdecydować, czy warto z niej korzystać i jak działają wszystkie jej funkcje.

Podoba mi się, że Pogo idzie pasywną drogą, z której korzystało wiele aplikacji nagradzających. I chociaż może to nie dużo zapłacić, szybkie od 5 do 10 USD od czasu do czasu nigdy nie zaszkodzi!

Po prostu upewnij się, że możesz swobodnie sprzedawać swoje dane, ponieważ taka jest naprawdę ta aplikacja.

Dziękuje za przeczytanie!

Wypróbuj Pogo już dziś i zacznij zdobywać nagrody!

Szukasz bardziej kreatywnych sposobów zarabiania i oszczędzania pieniędzy? Wymeldować się:

Recenzja aplikacji Pogo

Nazwa: Pogo

Opis: Pogo to aplikacja z nagrodami, która płaci za udostępnianie danych transakcji i opinii. Zarabiaj pasywny dochód i wypłacaj pieniądze przez PayPal lub Venmo.

System operacyjny: Androida, iOSa

Kategoria aplikacji: Aplikacje nagród

Autor: Toma Blake’a

 • Potencjał zarobkowy

 • Opcje zarabiania

 • Łatwość użycia

 • Nagrody

 • Wypłacenie

 • Obsługa klienta

span, .wp-review-17612.wp-review-percentage-type .review-list li > span { display: inline-block; pozycja: absolutna; indeks z: 1; góra: 23px; po lewej: 45 pikseli; rozmiar czcionki: 14px; wysokość linii: 1; kolor: #ffffff; -webkit-touch-callout: brak; -webkit-user-select: brak; -khtml-user-select: brak; -moz-user-select: brak; -ms-user-select: brak; wybór użytkownika: brak; } .wp-review-17612.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li > span, .wp-review-17612.wp-review-percentage-type .wpr-user- cechy-ocena .review-list li > span { kolor: dziedziczenie; } .wp-review-17612.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-17612.wp-review- procent-typ .wpr-funkcje-użytkownika-ocena .review-list li .wp-review-zestaw-wejściowy + rozpiętość, .wp-review-17612.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating . lista recenzji li .wp-review-user-rating:hover + span, .wp-review-17612.wp-review-percentage-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-user -rating:hover + span { kolor: #fff; } .wp-review-17612.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: left; obramowanie po prawej: 1 piksel pełny #dfdaea; } .wp-review-17612 .review-links {wypełnienie: 30px 30px 20px 30px; } .wp-review-17612.review-wrapper.wp-review-point-type .review-result, .wp-review-17612.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-result, .wp- recenzja-17612.review-wrapper .review-point .review-result-wrapper, .wp-review-17612.view-wrapper .view-percentage .review-result-wrapper { wysokość: 28px; } .wp-review-comment-17612 .wp-review-comment-rating .review-point .review-result-wrapper .review-result, .wp-review-comment-17612 .wp-review-comment-rating .review -procent .review-result-wrapper .review-result { wysokość: 22px; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-result-wrapper i { rozmiar czcionki: 18px; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-plusy-cons { wyczyść: oba; wypełnienie: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-plus-cons .review-plus { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-pros-cons .review-cons { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-plusy .mb-5, .wp-review-17612.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-cons .mb-5 { grubość czcionki: pogrubiona; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; margines dolny: 10px; wypełnienie dna: 8px; } .wp-review-17612.review-wrapper .mb-5 {transformacja tekstu: wielkie litery; } .wp-review-17612.review-wrapper .wpr-user-features-rating { margin-top: -1px; oba czyste; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-17612 .user-review-area {wypełnienie: 18px 30px; górna granica: 1 px pełny; górny margines: -1px; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-title { odstępy między literami: 1px; grubość czcionki: 700; wypełnienie: 15px 30px; transformacja tekstu: brak; tło: #558eaa; kolor: #fff; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 40%; margines: 0; wypełnienie: 42px 0; kolor: #fff; wyrównanie tekstu: środek; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-list { wyczyść: brak; szerokość: 60%; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-list .review-star, .wp-review-17612.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star { float: left ; Blok wyświetlacza; margines: 10px 0 0 0; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star + span { clear: left; Blok wyświetlacza; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star, .wp-review-17612.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-star { margines: 0; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-result-wrapper {margin-left: -5px; margines-dolny: 6px; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star .review-result { odstępy między literami: -2.2px; } .wp-review-17612.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper { dopełnienie: 20px 0; } .wp-review-17612.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper .review-circle.review-total { margines: 0 auto; wyściółka górna: 10px; oba czyste; } .wp-review-17612 .review-total-wrapper .review-point.review-total, .wp-review-17612 .review-total-wrapper .review-percentage.review-total { szerokość: 70%; wyświetlanie: blok liniowy; margines: 20px auto 0 auto; } .wp-review-17612.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-17612.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box > div { display: none; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box { float: left; wyrównanie tekstu: środek; wypełnienie: 0; kolor: #4e565b; wysokość linii: 1,5; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box h5 {margines górny: 6px; kolor: dziedziczyć; } .wp-review-17612.review-wrapper.wp-review-point-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-17612.view-wrapper.wp-review-percentage-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-17612.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list, .wp-review-17612.review-wrapper.wp-review -thumbs-type .review-list { szerokość: 100%; } .wp-review-17612.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list li { border-right: 0; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-star.review-total { color: #fff; górny margines: 10px; } .wp-review-17612.review-wrapper .user-review-title { kolor: dziedziczenie; dopełnienie: 18px 30px 16px; margines: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe; górna granica: 1 px pełny; } .wp-review-17612.review-wrapper .user-total-wrapper .user-review-title { display: inline-block; kolor: dziedziczyć; transformacja tekstu: wielkie litery; odstępy między literami: 1px; wypełnienie: 0; granica: 0; górny margines: 3px; } .wp-review-17612.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper h5.user-review-title { margines-górny: 12px; } .wp-review-17612.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper span.user-review-title { margines-górny: 4px; } .wp-review-17612.review-wrapper .reviewed-item { dopełnienie: 30px; } .wp-review-17612.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-17612.review-wrapper .user-review-area .review-percentage, .wp-review-17612.view-wrapper .user-review-area .review-point { szerokość: 20%; pływak: prawy; górny margines: -2px; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-embed-code { wypełnienie: 10px 30px 15px; } .wp-review-17612.review-wrapper, .wp-review-17612 .review-title, .wp-review-17612 .review-list li, .wp-review-17612 .review-list li:ostatnie-dziecko , .wp-review-17612 .user-review-area, .wp-review-17612 .reviewed-item, .wp-review-17612 .review-links, .wp-review-17612 .wpr-user-features-ocena , .wp-review-17612.review-wrapper .user-review-title, .wp-review-17612.review-wrapper .review-total-wrapper, .wp-review-17612.review-wrapper .review-desc { kolor obramowania: #dfdaea; } .wp-review-17612 .wpr-rating-accept-btn { tło: #3a5d7c; margines: 10px 30px; szerokość: -moz-calc(100% – 60px); szerokość: -webkit-calc(100% – 60px); szerokość: -o-calc(100% – 60px); szerokość: calc(100% – 60px); promień obramowania: 3px; } .wp-review-17612.review-wrapper .user-review-area .review-circle, .wp-review-17612.review-wrapper .review-list .review-circle, .wp-review-17612.review- wrapper .review-circle .review-result-wrapper { wysokość: 32px; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating .review-krąg { wysokość: 50 pikseli; } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 570 pikseli) { .wp-review-17612.review-wrapper .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 100%; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; granica-lewo: 0; dopełnienie: 15 pikseli 0; } .wp-review-17612.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: none; obramowanie w prawo: 0; } } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 480 pikseli) { .wp-review-17612.review-wrapper .review-title, .wp-review-17612.view-wrapper .reviewed-item, .wp-review-17612 .review-wrapper .review-desc, .wp-review-17612.review-wrapper .user-review-area, .wp-review-17612.review-wrapper .review-embed-code, .wp-review-17612. recenzja-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy, .wp-review-17612.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 15px; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-pros-cons > div > div { dopełnienie: 15px; wyściółka: 0; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-list li, .wp-review-17612.review-wrapper .user-review-title { dopełnienie: 12px 15px; obramowanie w prawo: 0; } .wp-review-17612.review-wrapper .ui-tabs-nav {wypełnienie: 0 15px; } .wp-review-17612.review-wrapper .review-links { dopełnienie: 15px 15px 5px; } .wp-review-17612.review-wrapper .user-total-wrapper { maksymalna szerokość: 60%; rozmiar czcionki: 14px; } .wp-review-17612.wp-review-point-type .review-list li > span, .wp-review-17612.wp-review-percentage-type .review-list li > span { top: 12px; po lewej: 30px; } } ]]>