Recenzja aplikacji Lucky Day: czy jest zaufana?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja aplikacji Lucky Day: czy jest zaufana?

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Wokół jest dość głośno o tym, jak ludzie mogą wygrać dodatkowe pieniądze za pomocą zabawnych aplikacji, takich jak Lucky Day. Chociaż istnieje kilka aplikacji i platform mobilnych, które oferują tę zaletę, ważne jest również, aby poświęcić trochę czasu na zakwestionowanie zasadności każdej witryny.

Być może zastanawiasz się, czy Lucky Day jest zaufany. Zrobiłem trochę badań na temat aplikacji, aby móc podzielić się zaletami, wadami i wszystkim pomiędzy, aby pomóc Ci zdecydować, czy jest warta twojego czasu.

Każda aplikacja ma swoje dobre i złe strony. Rozważ większy obraz z aplikacją Lucky Day przed jej pobraniem. Jeśli widzisz sporo skarg online dotyczących aplikacji, nie jest złym pomysłem wcześniejsze zapoznanie się z nimi. Wyjaśnijmy „Czy Lucky Day jest legalny?” raz i na zawsze.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Podsumowanie przeglądu aplikacji Lucky Day i krótkie fakty

Aplikacja Lucky Day ma na celu zapewnienie graczom „szczęśliwego dnia”, oferując im szansę na wygranie pieniędzy lub nagród w oparciu o szczęście. Gracz nie musi wiele zrobić, aby wygrać, stąd nazwa „Szczęśliwy dzień”. Nagrody są dostępne w sklepie z aplikacjami i można je bezpłatnie pobrać i grać.

Zalety aplikacji Lucky Day

 • Niewiele energii z twojej strony do zarobienia
 • Różne nagrody do wyboru
 • Fajna rywalizacja z innymi graczami

Wady aplikacji Lucky Day

 • Raporty o trudnościach z wypłatą wygranych
 • Obsługa klienta nie jest zbyt responsywna
 • Aplikacja często się zawiesza
 • Zarobki nie kumulują się szybko, czasem potrzeba lat, aby zarobić wystarczająco dużo na nagrodę

Ocena aplikacji Lucky Day BBB

Lucky Day ma obecnie ocenę „F” w swoim profilu biznesowym na stronie internetowej Better Business Bureau. BBB ocenia firmę na podstawie prawdopodobieństwa, że ​​firma zareaguje i wejdzie w interakcję z klientami. Spośród 104 skarg przeciwko firmie Lucky Day odpowiedział tylko na 21 z nich, oceniając ją na „F” za brak odpowiedzi.

Na stronie recenzji klientów Lucky Day ma 3,59 na 5 gwiazdek. Wiele skarg dotyczy braku możliwości wypłaty nagród, gdy użytkownik w końcu dotrze do punktu, w którym można odebrać nagrodę. Istnieją również skargi, że użytkownicy nie otrzymują odpowiedzi od działu obsługi klienta przez tygodnie lub wcale.

🔥 Zalecana:  Osiągnięcie 33. stopnia (ze 186) na granicy pola żniwnego NASA… – W stronę sztucznej inteligencji

Powiązany: Aplikacje do gier gotówkowych na prawdziwe pieniądze

Co to jest aplikacja Lucky Day i jak działa?

Lucky Day to aplikacja oferująca gry, w których można płacić prawdziwymi pieniędzmi, i jest dostępna do pobrania w sklepie Google Play. Twierdzi, że oferuje użytkownikom szansę na wygranie pieniędzy, po prostu grając na ich szczęście.

Użytkownicy mogą grać w wirtualne zdrapki, rywalizować z innymi graczami, aby zobaczyć, kto zdobył więcej trofeów, a nawet zarabiać pieniądze, oglądając reklamy wideo.

Zasadniczo Lucky Day przypomina grę w lotto; nigdy nie wiesz, czy masz zwycięską kartę. Jeśli masz zwycięską kartę, to jest twój szczęśliwy dzień.

Jeśli zdecydujesz się kontynuować, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami. Aplikacja jest weryfikowana przez Play Protect, a wszelkie zakupy w aplikacji są bezpieczne.

Powiązany: Recenzja nagrody

1. Pobierz Szczęśliwy dzień

Znajdź aplikację w sklepie Google Play na dowolnym urządzeniu z Androidem i pobierz ją za darmo. Poczekaj na zakończenie instalacji, a następnie otwórz ją na swoim urządzeniu.

Powiązany: Najlepsze aplikacje do gier na Androida, które płacą prawdziwe pieniądze

2. Kliknij „Odtwórz”

Po zakończeniu pobierania kliknij przycisk „Odtwórz”. Następnie zostaniesz przeniesiony na stronę główną gry, gdzie możesz utworzyć swój profil za pomocą konta Google lub profilu na Facebooku.

Zaloguj się i zweryfikuj swoje konto. Kontynuując proces rejestracji, zgadzasz się na warunki gry i politykę prywatności.

Powiązany: Witryny, które płacą za rejestrację

3. Zdrap i wygraj

Twoim pierwszym zadaniem jest podrapanie przedstawionego drapaka. Twoje pierwsze dwie zdrapki będą najprawdopodobniej oznaczać niskie wygrane. Trzeci zdrapka zaoferuje ci trofea jako nagrodę, których możesz użyć do wzięcia udziału w codziennych turniejach pieniężnych.

4. Dowiedz się o aplikacji

Postępuj zgodnie z instrukcjami gry, aby dowiedzieć się, jak grać, wygrywać i wypłacać pieniądze. Sprawdź ekran tabeli liderów, aby zobaczyć, ile trofeów potrzebujesz, aby wygrać codzienną nagrodę pieniężną.

Powiązany: Zagraj w Bingo na prawdziwe pieniądze

5. Zezwól na powiadomienia

Zezwól aplikacji na powiadamianie Cię, gdy inni gracze Cię wyprzedzą. Pomoże Ci to wiedzieć, kiedy ponownie zalogować się do gry, aby więcej grać i zdobywać więcej trofeów, aby utrzymać się na szczycie tabeli liderów. Utrzymanie się na szczycie zwiększy Twoje szanse na wygranie dziennej puli.

6. Wypłata

Miej oko na to, ile wygrywasz. Przejdź do sklepu w aplikacji, aby zobaczyć, ile musisz wypłacić za wybraną nagrodę. Po osiągnięciu tej kwoty poproś o nagrodę i otrzymaj zapłatę.

Powiązany: Blackout Bingo Recenzja

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

Alternatywy aplikacji Lucky Day

Biorąc pod uwagę mieszane recenzje znalezione podczas moich badań w tej recenzji aplikacji Lucky Day, normalne jest, że chcesz wiedzieć, czy istnieją inne sposoby zarabiania pieniędzy w podobny sposób jak Lucky Day. Na szczęście istnieje kilka alternatywnych aplikacji Lucky Day. Jeśli nie chcesz korzystać z Lucky Day, zamiast tego wybierz jedną z poniższych aplikacji.

🔥 Zalecana:  Stare pieniądze a nowe pieniądze: jaka jest różnica i czy to ma znaczenie?

Skrzynka odbiorczaDolary

Skrzynka odbiorczaDolary to bezpłatna platforma dla członków, aby zarobić dodatkowe pieniądze. Możesz pobierać gry za pośrednictwem InboxDollars i otrzymywać nagrody za ukończenie określonych poziomów. Twoje nagrody zostaną przelane na Twoje konto InboxDollars, które możesz później wypłacić na karty podarunkowe lub wpłacić na konto PayPal.

Powiązany: Skrzynka odbiorcza Przegląd dolarów

Swagbucks

Swagbucks to strona używana przez członków do zarabiania pieniędzy w wolnym czasie. Znajdź gry na platformie, które Cię interesują i pobierz je na swoje urządzenie. Zarabiaj SB w tych grach, wykonując określone zadania i poziomy. Wymień swoje SB na nagrody pieniężne, takie jak karty podarunkowe do depozytów Starbucks, Target, Home Depot lub PayPal.

Powiązany: Recenzja Swagbucksa

Skillz, Inc.

Skillz to firma oferująca gry mobilne typu pay-to-play. Gry jak Kostka pasjansa, Zaciemniające Bingo, a wielu innych może zapłacić ci duże pieniądze za samą grę. Znajdź odpowiednią grę na Skillz i zwiększ swoje szanse na wygranie dużych pieniędzy. Możesz bezpiecznie wypłacić pieniądze zaksięgowane na koncie PayPal lub kartami podarunkowymi Visa, MasterCard i American Express.

Wprowadź kod promocyjny Skillz APget5 i otrzymaj BEZPŁATNĄ premię gotówkową przy pierwszej wpłacie w wysokości 5 USD lub więcej.

Kliknij, aby skopiować 👇🏻

Powiązany: Recenzja Skillza

pomyłka

pomyłka to aplikacja, która nagradza członków za granie w gry. Istnieje duży wybór gier do wyboru i wiele innych gier, które są dodawane każdego dnia. Wybierz grę, która wydaje Ci się zabawna, graj i zarabiaj, a następnie wykup swoje ulubione nagrody, takie jak karty upominkowe do sklepu Google Play, Amazon, Visa, Xbox i nie tylko.

Powiązany: Recenzja Mistplay

Często zadawane pytania dotyczące aplikacji Lucky Day

Aby uzyskać jeszcze większą pomoc w zrozumieniu, czy Lucky Day jest prawdziwy, przeczytaj często zadawane pytania, które zadają inni, aby naprawdę pogłębić swoją wiedzę i podjąć świadomą decyzję.

Czy Lucky Day kiedykolwiek uzupełnia karty podarunkowe?

To zależy od Lucky Day, w jaki sposób zdecyduje się oferować płatności graczom. Istnieją doniesienia od innych użytkowników, że nagrody, których chcą, nigdy nie są dostępne w magazynie. Jedynym sposobem na uzyskanie prawdziwej odpowiedzi jest bezpośredni kontakt z Lucky Day, ale to, czy obsługa klienta odpowie, czy nie, jest kwestią losową.

Powiązany: Jak zdobyć bezpłatne karty podarunkowe

Czy Lucky Day jest zaufany?

To jest postanowienie, które musisz podjąć sam. Tylko ty możesz odpowiedzieć, czy uważasz, że aplikacja jest warta twojego czasu. Jest zaufany, ponieważ jest to legalna aplikacja do wygrywania pieniędzy. Jednak zarobienie tych pieniędzy zajmuje dużo czasu, a jeszcze więcej czasu, aby móc się o nie ubiegać, jeśli w ogóle.

Czy Lucky Day nie jest dostępny w App Store?

Obecnie aplikacja Lucky Day nie jest dostępna w sklepie Apple Store. Ze względu na pewne wymagania reklamowe aplikacja Lucky Day naruszyła wytyczne Apple i została usunięta.

🔥 Zalecana:  10 kroków do stworzenia przepływu pracy w marketingu treści

Powiązany: Aplikacje takie jak Mistplay na iPhone’a

Co oznacza szczęśliwy dzień?

Dla każdego może to wyglądać inaczej, ale ogólnie rzecz biorąc, szczęśliwy dzień zwykle odnosi się do kogoś, kto miał dzień pełen szczęścia, czy to w postaci wygrania pieniędzy, czy dobrych rzeczy, które mu się przydarzyły.

Niektórzy uważają wygraną na loterii za szczęśliwy dzień, ponieważ osoba ta nie musiała wiele robić, aby zdobyć pieniądze. Po prostu byli we właściwym miejscu we właściwym czasie i kupili zwycięski los. Lub zgadli losowe liczby, dzięki którym wygrali dodatkową gotówkę.

Szczęście jest zwykle określane jako coś pozytywnego, co dzieje się w życiu człowieka i przynosi mu w jakiś sposób korzyść.

Powiązany: Przegląd iSurveyWorld

Czy aplikacja Lucky Day jest fałszywa?

To nie jest fałszywa aplikacja, ponieważ istnieje sporo dowodów na to, że jest to rzeczywista aplikacja, która się opłaca. Jednak niektóre części prawdy mogą wydawać się mylące, biorąc pod uwagę, że tak naprawdę nie można wygrać dużych sum pieniędzy w ciągu jednego dnia.

Powiązany: Zagraj w pasjansa na prawdziwe pieniądze

Recenzja aplikacji Lucky Day: ostatnie przemyślenia?

Recenzja aplikacji Lucky Day pokazała dobre, złe i brzydkie strony. Chociaż aplikacja jest legalną aplikacją, o której wiadomo, że płaci niektórym użytkownikom, nie jest to najlepszy wybór, jeśli chodzi o uzyskanie dodatkowej wypłaty.

Istnieje znacznie więcej skarg dotyczących braku płatności niż rzeczywistych recenzji dotyczących dokonywania płatności. Jednak aplikacja nie oszukuje nikogo, hakując Twoje urządzenie lub konto bankowe. Kiedy rejestrujesz się w aplikacji i płacisz za dodatkowe funkcje i ulepszenia, już wiesz i zgadzasz się, że istnieje szansa, że ​​możesz nie odzyskać tych pieniędzy.

Jednak świadomość, że potencjalnie zmarnowałeś godziny swojego życia, grając w grę, która ma niewielkie szanse na zapłacenie ci, pozostawia niesmak. Najwięcej straciłeś to czas. Jeśli chcesz wypróbować aplikację Lucky Day, pamiętaj, że w przyszłości możesz nie doświadczyć tak wielu szczęśliwych dni, jak się spodziewałeś.

Powiązany: Recenzja kostki pasjansa