Recenzja 27-calowego monitora do wideokonferencji Dell C2722DE

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja 27-calowego monitora do wideokonferencji Dell C2722DE

Obecnie jeden z najlepiej sprzedających się monitorów do wideokonferencji na rynku, ten 27-calowy monitor Dell do wideokonferencji, Dell C2722DE, pozostaje produktem, którego nie mogliśmy nie wypróbować, tworząc 27-calowy monitor do wideokonferencji Dell C2722DE, recenzję i polecam wam chłopaki.

Do tej pory monitor do wideokonferencji nie był jednym z największych typów monitorów, jakie można znaleźć, ale pandemia 2020 r. stworzyła zapotrzebowanie na monitory z kamerami internetowymi, głośnikami i mikrofonami, a oto jeden z najnowszych na rynku .

Recenzja 27-calowego monitora do wideokonferencji Dell C2722DE — wydanie

27-calowy monitor do wideokonferencji Dell C2722DE został zaprezentowany na targach CES 2021, a ogłaszając nowy monitor, firma reklamowała go jako pierwszy 27-calowy monitor do wideokonferencji QHD od nich, który jest certyfikowany dla Microsoft Teams.

Monitor jest wyposażony w przycisk Teams, który można dotknąć i natychmiast wyświetlać wszystkie czaty i połączenia. Jest to szczególnie idealne dla milionów ludzi w tej chwili, ponieważ wiele osób nadal pracuje, uczy się i przebywa w domu w wielu częściach świata.

Przyjrzyjmy się jeszcze bliżej monitorowi jako całości i zobaczmy, jak bardzo pokochaliśmy tę niesamowitą technologię.

Projekt

Jedną z najlepszych cech monitora jest dla nas smukły i elegancki wygląd, który został zachowany, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę zakres portów i funkcji, w które jest wyposażony. Z tyłu znajduje się podstawa monitora, która obsługuje pełen zakres regulacji, od pochylania, obracania i dostosowywania wysokości do poziomu oczu. Trapezowa podstawa stojaka spełnia wymagania, ponieważ była bardzo stabilna i nie powinieneś doświadczać trzęsących się ekranów.

Występuje w kombinacji matowej czerni i srebra, dzięki czemu doskonale pasuje do stacji roboczych. Ekran jest również pozbawiony ramek z trzech stron, dzięki czemu masz jeden z najlepszych zakresów widzenia podczas pracy. Przy 12,7 funta myśleliśmy, że waga jest zdrowa, zwłaszcza w porównaniu z innymi monitorami w tym przedziale cenowym i funkcji.

🔥 Zalecana:  Recenzja Ledger Nano S Plus 2023

Obudowa została wykonana z tworzywa sztucznego i chociaż zauważyliśmy, że ma wystarczająco dużo wzmocnień, aby zapewnić brak problemów, takich jak wyginanie lub pękanie, czuliśmy, że jakość obudowy mogłaby być lepsza, ponieważ nie wydawała się naprawdę zajebista dotykać.

Doceniłem również obecność i umiejscowienie joysticka z wyświetlaczem ekranowym, który sprawia, że ​​dostęp do ustawień i funkcji oraz ich zmiana są całkiem łatwe i bezproblemowe. I myślę, że ze wszystkich cech konstrukcyjnych tę szczególnie cenię.

Czy wspominałem, że kamera internetowa jest wyskakującą kamerą internetową? Cóż, tak, a fakt, że wyskakuje, oznacza, że ​​możesz łatwo przenosić monitor bez obawy o uszkodzenie aparatu; w rzeczywistości, odkąd pomagamy użytkownikom w zakupie monitorów z kamerami internetowymi, jedną z największych trudności będzie zasugerowanie czegoś z kamerą internetową, która nie zepsułaby się szybko, więc jest to przepustka w naszych książkach.

Oprócz 5-megapikselowej kamery na podczerwień z 2-megapikselowym zoomem, która jest dostarczana z 27-calowym monitorem do wideokonferencji Dell C2722DE, otrzymujesz także dwa zintegrowane głośniki o mocy 5 W, które zapewniają wyraźny i żywy dźwięk w każdym miejscu pracy. Monitor jest również wyposażony w mikrofon z redukcją szumów do wideokonferencji na Zoom, Skype, Microsoft Teams i Google Hangout.

Czytaj także: Najlepsze monitory do domowego biura

Ekran, wyświetlacz, częstotliwość odświeżania, czas reakcji i kolor

27-calowy monitor do wideokonferencji Dell C2722DE jest wyposażony w 27-calowy ekran, rozdzielczość 2560 x 1440, czas reakcji 5 MS i częstotliwość odświeżania 60 Hz. 27-calowe monitory 1440p to jedne z najbardziej pożądanych monitorów dla osób, które potrzebują monitora do produktywności, a ten spełnia wymagania.

Jeśli chodzi o jakość wyświetlacza, ekran nie wpływa na oczy i nie jest zbyt ostry do czytania. Jeśli chodzi o oświetlenie, ten monitor jest wyposażony w podświetlenie o wartości znamionowej 350 cd / 2 i współczynnik proporcji 1000: 1, jaki można znaleźć w większości paneli IPS dostępnych na rynku. Jednak jednym z największych minusów dla nas był fakt, że bardziej nadaje się jako monitor biznesowy i produktywny, a mniej jako coś do rekreacji i rozrywki, co jest dość zauważalne w szybkości i HDR.

🔥 Zalecana:  Plusy i minusy używania stylu AP w postach na blogu

Podczas oglądania filmów i używania tego monitora do wideokonferencji w Zoom, Google Hangout, Microsoft Teams i Skype, kolory to tylko niektóre z rzeczy, które monitor do wideokonferencji Dell C2722DE 27” doskonale obsługuje. Kolory wyglądały realistycznie, kontrast był świetny, zdjęcia były ostre, kolory były dobrze nasycone, a każdy szczegół był widoczny, niezależnie od tego, czy jesteś w ciemnych, czy jasnych obszarach.

Nie mogę zakończyć tej recenzji monitora do wideokonferencji Dell C2722DE 27”, nie wspominając, że wyświetlacz obejmuje 100% przestrzeni kolorów sRGB, ma około 140,2% gamy kolorów i 85% DCI-P3. Nie podobało nam się, że domyślna dokładność nie była tak dobra, ponieważ dE ustawiono na około 3,13, dlatego trzeba by przeprowadzić kalibrację kolorów.

Przeczytaj także: Najlepsze monitory do wideokonferencji Amazon

Porty monitora do wideokonferencji Dell C2722DE 27”.

Czy możemy w ogóle zamknąć recenzję monitora do wideokonferencji Dell C2722DE 27” bez wzmianki o portach, które wykrywa? To jest jeden monitor z dużą liczbą naprawdę przydatnych portów, nowoczesny monitor z nowoczesnymi portami, jeśli wolisz. Dostępny jest port HDMI, dwa złącza DisplayPort i jedno wyjście DisplayPort do szeregowego łączenia dodatkowych monitorów za pomocą Multi-Stream Transport DisplayPort.

Istnieją również dwa porty upstream USB-C [one is for only data, while the second supports DisplayPort over the USB alternate mode] które dostarczają do 90 watów mocy, dzięki czemu będziesz mógł ładować laptopa podłączonego do monitora, MacBooka, HP lub Dell. Jest to funkcja Always On Power Delivery, która umożliwia ładowanie laptopa za pomocą monitora, nawet gdy ten monitor jest wyłączony.

Otrzymasz również cztery porty USB 3.2 typu A, jeden port USB-C o mocy około 15 watów, wyjście audio 3,5 mm, gdy chcesz podłączyć zestaw słuchawkowy do monitora. Wszystkie porty są skierowane w dół, co ułatwia podłączenie wszystkich połączeń i bezproblemowe zarządzanie kablami.

🔥 Zalecana:  Recenzja najtańszych laptopów 4K (nasze najlepsze rekomendacje)

Przeczytaj także: Najlepsza kamera internetowa do wideokonferencji

Ostatnia aktualizacja 2023-06-03 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.