RateHub.ca Recenzja: Porównanie oprocentowania kredytów hipotecznych online

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: RateHub.ca Recenzja: Porównanie oprocentowania kredytów hipotecznych online

Ratehub to portal internetowy, który umożliwia odwiedzającym porównanie kilku produktów finansowych online, w tym oprocentowania kredytów hipotecznych, kart kredytowych, wysokooprocentowanych kont oszczędnościowych, produktów ubezpieczeniowych i tak dalej.

Znaczące oszczędności można znaleźć, korzystając z porównywarek online, aby zawęzić opcje podczas poszukiwania konkurencyjnych stawek i bez wychodzenia z domu.

Strony internetowe oferujące usługi podobne do Ratehub zyskały ostatnio na popularności, ponieważ Kanadyjczycy zdali sobie sprawę, że mogą zaopatrywać się w produkty finansowe, takie jak kredyty hipoteczne, za pośrednictwem brokera kredytów hipotecznych, zamiast negocjować z własnym bankiem.

Aby uzyskać jedne z najlepszych i najniższych stawek kredytów hipotecznych dostępnych w Kanadzie, powinieneś również sprawdzić IntelliMortgage.

O Ratehubie

Ratehub.ca (lub Ratehub.com) została założona w 2010 roku przez Alyssę Richard, a jej biuro znajduje się pod adresem 70 Richmond Street East, 4th Floor, Toronto, Ontario.

Kiedy platforma została uruchomiona po raz pierwszy, skupiono się na internetowym porównaniu oprocentowania kredytów hipotecznych – po raz pierwszy dla Kanadyjczyków.

Na swojej stronie internetowej możesz porównać oprocentowanie kredytów hipotecznych we wszystkich dziedzinach, w tym stałe, zmienne, HELOC i oprocentowanie kredytów hipotecznych typu cashback.

Ponad 140 różnych stawek jest dostępnych od brokerów kredytów hipotecznych i kanadyjskich banków.

Zasadniczo Ratehub zapewnia coś, co można nazwać punktem kompleksowej obsługi do porównywania oprocentowania kredytów hipotecznych!

Ratehub zapewnia również porównania innych produktów finansowych, w tym:

 • Karty kredytowe: najlepsze karty kredytowe, nagrody, transfer salda, niskooprocentowane, bez opłat, zabezpieczone, studenckie i biznesowe karty kredytowe.
 • Konta bankowe: Wysoko oprocentowane konta oszczędnościowe, konta TFSA, Youth i Senior.
 • Inwestowanie: GIC z różnymi warunkami i stawkami, w tym dla kont zarejestrowanych.
 • Ubezpieczenia: ubezpieczenie na życie (pełne, terminowe, bez medycznego, hipoteczne i gwarantowane), ubezpieczenie domu i ubezpieczenie samochodu.
 • W 2018 r. firma Ratehub kupiła od firmy Rogers popularną witrynę dotyczącą finansów osobistych MoneySense.
🔥 Zalecana:  Recenzja Binance.US 2023

Jeśli zastanawiasz się, ile będzie Cię kosztować ta usługa, odpowiedź brzmi – nic – to nic nie kosztuje! Ratehub otrzymuje opłatę marketingową od instytucji finansowej lub banku, który ostatecznie otrzymuje Twoją firmę za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Dlaczego Ratehub?

Istnieją dobre powody, dla których Ratehub odwiedza co miesiąc 800 000 Kanadyjczyków.

 • Stawki są aktualizowane codziennie – i dostosowane do Twojej lokalizacji.
 • Wiele stawek kredytów hipotecznych na całym rynku – ponad 140 stawek do wyboru (pochodzących od brokerów kredytów hipotecznych i banków).
 • Zobacz podsumowanie opcji przedpłaty, okresu wstrzymania kursu, opcji wstępnego zatwierdzenia i innych warunków — wszystko w jednym miejscu.
 • Porównaj stawki różnych instytucji finansowych dla kont bankowych, GIC, ubezpieczeń i innych.
 • Edukacja finansowa – uzyskaj dostęp do cennych nieruchomości, własności domów, zarządzania kredytami i innych osobistych informacji finansowych.
 • Uzyskaj dostęp do zaawansowanych kalkulatorów do obliczania płatności hipotecznych, przystępności cenowej, podatku od przeniesienia własności gruntów, ubezpieczenia kredytu hipotecznego, refinansowania; konsolidacja zadłużenia i nagrody za karty kredytowe.
 • Skorzystaj z ofert specjalnych, które są zawsze dostępne.

Potencjalne oszczędności w porównaniu do oprocentowania kredytów hipotecznych

Załóżmy, że jesteś na rynku nowego domu i postanawiasz zrobić sprytną rzecz, porównując oprocentowanie kredytów hipotecznych na Ratehub.

W dniu 31 lipca 2017 r.

w Winnipeg podano następujące stawki za 5-letnią stałą hipotekę (400 000 USD):

 • CanWise Financial: 2,69%
 • Pierwszy krajowy: 2,99%
 • Laurencjan: 3,04%
 • Finanse na PC: 4,44%
 • CIBC: 4,79%

Załóżmy, że zdecydujesz się na stawkę 2,69% oferowaną przez CanWise Financial.

W porównaniu ze stawką 4,44% oferowaną przez PC Financial (i prawdopodobnie dość podobnymi warunkami), Twoje oszczędności wynikające z niższej stawki są następujące:

 • Miesięczne oszczędności na spłatach kredytu hipotecznego: 1830 USD w przypadku CanWise Financial w porównaniu z 2201 USD w przypadku PC Financial, przy miesięcznych oszczędnościach w wysokości 371 USD.
 • Oszczędności w ciągu 5 lat: W okresie kredytowania, tj.

  5 lat, możesz spodziewać się łącznie 33 236 USD oszczędności na odsetkach (49 634 USD w porównaniu z 82 870 USD)!

Pamiętaj, że im mniej płacisz odsetek, tym więcej spłacasz głównego długu i tym szybciej spłacasz kredyt hipoteczny.

Chociaż powyższy przykład jest nieco uproszczony, wyraźnie pokazuje, że uzyskanie bardziej konkurencyjnego i niższego oprocentowania kredytu hipotecznego pozwoli Ci zaoszczędzić tysiące dolarów na dłuższą metę.

warunki przedpłaty (ryczałtowe i regularne), opcje wstępnego zatwierdzenia, okresy blokady

Jeśli szukasz kredytu hipotecznego, możesz wyszukać najlepsze oprocentowanie kredytów hipotecznych w Kanadzie tutaj lub skorzystać z poniższego widżetu.

Bezpłatna ocena kredytowa i inne zasoby

Możliwość porównania produktów finansowych nie jest jedynym darmowym zasobem dostępnym na Ratehub.ca.

Możesz również uzyskać dostęp do swojej oceny kredytowej.

Proces ten zajmuje mniej niż 3 minuty online i nie ma negatywnego wpływu na Twoją zdolność kredytową (uważany za miękkie zapytanie).

Punktacja kredytowa dostarczona przez Ratehub to Equifax Risk Score i jest oparta na zastrzeżonym modelu Equifax – znanym również jako ERS 2.0.

Na podstawie Twojej oceny kredytowej Ratehub może rekomendować produkty finansowe, które uznają za przydatne dla Ciebie.

Oczywiście nie jesteś zobowiązany do rozważenia żadnej z tych ofert.

Oprócz bezpłatnych ocen kredytowych mają bardzo obszerny blog, na którym można uzyskać odpowiednie informacje i uzyskać dostęp do kilku przydatnych kalkulatorów.

Konkurs

Podczas gdy Ratehub jest wiodącą internetową witryną porównującą produkty finansowe w Kanadzie, istnieje kilka innych firm, które oferują dość podobne usługi, w tym IntelliMortgage, RateSpy, Najniższe stawki i Homewise.

Piękno porównywarek internetowych polega na tym, że nie musisz wychodzić z domu, aby uzyskać konkurencyjne oferty i nie ma żadnych zobowiązań.

Jeśli nie jesteś zadowolony z oferowanej stawki, możesz po prostu wypróbować innego dostawcę.

Żadnych kłopotów!

Powiązany: Kompletny przewodnik po zakupach domów dla Kanadyjczyków

Recenzja Ratehub w Kanadzie

 • Wiarygodność

 • Konkurencyjne stawki

 • Łatwość użycia

 • Narzędzia i zasoby

 • Obsługa klienta

Streszczenie

Ratehub był pierwszym dużym internetowym portalem porównującym oprocentowanie kredytów hipotecznych w Kanadzie.

Oprócz porównywania stawek różnych pożyczkodawców masz również dostęp do kilku przydatnych kalkulatorów związanych z posiadaniem domu i innych informacji.