Ranking 10 najlepszych gier Nintendo Switch dla dorosłych

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ranking 10 najlepszych gier Nintendo Switch dla dorosłych

Jeśli myślałeś, że Nintendo Switch to konsola do gier dla dzieci zawierająca tylko gry dla dzieci, ta lista najlepszych gier Nintendo Switch dla dorosłych, którą tu mamy, z pewnością będzie niespodzianką.

Na Nintendo Switch dostępne są niesamowite gry towarzyskie i fabularne, igraszki i upiorne horrory oraz bardzo brutalne gry akcji.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Nintendo Switch oferuje ponad 2000 różnych gier, więc możemy sobie wyobrazić, dlaczego ma sens tylko to, że istnieją gry zaprojektowane specjalnie dla dorosłych. Grałem w trwającą dekadę klasyczną sagę, Mortal Kombat, a także jedne z najlepszych gier przygodowych, takie jak Night in the Woods. Inne, w które grałem, to niektóre popularne, takie jak Przejście dla zwierzątGrimvalor, Rogue Company i Crysis Remastered.

Zebrałem 10 najlepszych, najciekawszych i najpopularniejszych gier Nintendo Switch dla dorosłych.

Ranking najlepszych gier Nintendo Switch dla dorosłych

Kroniki Xenoblade: Edycja ostateczna -…

Fire Emblem: Three Houses (Nintendo Switch)

Super Smash Bros. Ultimate — Nintendo Switch

Deadly Premonition 2: Błogosławieństwo w przebraniu -…

The Legend of Zelda: Breath of the Wild — Nintendo…

Sid Meier’s Civilization VI – Nintendo Switch

Kroniki Xenoblade: Edycja ostateczna -…

Fire Emblem: Three Houses (Nintendo Switch)

Super Smash Bros. Ultimate — Nintendo Switch

Deadly Premonition 2: Błogosławieństwo w przebraniu -…

The Legend of Zelda: Breath of the Wild — Nintendo…

Sid Meier’s Civilization VI – Nintendo Switch

# 1. Kroniki Xenoblade: Edycja ostateczna

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition to gra fabularna dla jednego gracza na Nintendo Switch, dostępna w około 8 językach. W Definitive Edition dołączasz do walki między człowiekiem a maszyną, odkrywasz pochodzenie Shulka, gdy on i jego towarzysze stawiają czoła niepowstrzymanemu mechanicznemu zagrożeniu.

W tej grze RPG możesz strategicznie rozmieszczać członków drużyny, brać udział w walkach w czasie rzeczywistym, dzierżyć ostrze, które widzi przyszłość, i przeprowadzać wspólne ataki ze swoją drużyną.

Dopiero gdy zostałeś zaatakowany przez Mechona, mechanicznych najeźdźców, Shulk odkrył, że ostrze, znane jako Monado, może widzieć przyszłość. Z tym potężnym ostrzem Shulk wyrusza na misję zniszczenia Mechona raz na zawsze. Gra ma nowy epilog, który daje wyobrażenie o tym, co dzieje się rok po wydarzeniach z głównej gry. Epilog skupia się głównie na Shulku i jego przyjaciółce Melii.

#2. Godło ognia: trzy domy

The Fire Emblem: Three Houses to kolejna interesująca gra fabularna i przygodowa dla jednego gracza. Twoim zadaniem jest nauczanie jednego z trzech potężnych domów prestiżowej Akademii Oficerskiej prowadzonej przez Kościół Seiros na kontynencie Fodlan. Domy te mają studentów reprezentowanych przez rodzinę królewską z jednego z trzech terytoriów, a Twoim zadaniem jest poprowadzenie uczniów zarówno w turowych bitwach RPG, jak iw życiu akademickim.

Każda tura ma swoje unikalne wymagania strategiczne. Wiesz, że za każdym razem, gdy jeden z twoich uczniów umiera, to twoja wina, ponieważ byłeś odpowiedzialny za ich rozwój i osiągnięcia, byłeś odpowiedzialny za utrzymywanie ich w gotowości do stawienia czoła temu, co stanie na ich drodze.

🔥 Zalecana:  Jak zostać księgowym z domu w 6 prostych krokach

The Fire Emblem: Three Houses to wszystko, o czym możesz pomyśleć, od bycia symulatorem związku, przez grę pełną flirtu, romansu i dawania prezentów, po bycie jedną z najlepszych taktycznych gier strategicznych, w jakie będziesz grać. Wszystkie elementy tej gry, fabuła, rozgrywka taktyczna, relacje; wszystko jest traktowane jako równie ważne.

#3. Super Smash Bros Ultimate

Super Smash Bros. Ultimate to jedna z najlepszych gier akcji i walki dla wielu graczy. Gra pozwala maksymalnie 8 graczom w swoim ostatecznym trybie dla wielu graczy. Otrzymujesz dostęp do nowych postaci, Simona Belmonta i Kinga K. Roola, którzy dołączają do każdego innego wojownika w historii Super Smash Bros. Szybkość została zwiększona, aw grze są teraz nowe etapy.

Możesz stawić czoła dowolnej z kultowych postaci, jeśli uznasz to za stosowne. Bardzo łatwo jest zacząć, wybrać postać i walczyć. Jednym z powodów, dla których ta gra pozostaje jedną z najlepszych, jest fakt, że nauka tego, co potrafią postacie, jest niezwykle łatwa, nie musisz uczyć się skomplikowanych kombinacji danych wejściowych, jak w podobnych grach, takich jak Tekkens, Street Fighters i Mortal Kombat.

Kolejną ważną różnicą między tą grą a wieloma innymi jest to, że nie jesteś ograniczony paskami zdrowia. Im częściej uderzasz i atakujesz przeciwnika, tym wyższy jest jego procent, a wtedy jeszcze łatwiej jest zmiażdżyć go silnym atakiem. Zasadniczo Super Smash Bros. Ultimate odchodzi o krok od nadmiernego koncentrowania się na mniejszej liczbie szans, które masz, aby pokazać, że zawsze masz szansę na walkę.

#4. Deadly Premonition 2: Błogosławieństwo w przebraniu

Jesteś agentem specjalnym FBI, York. Gdy tylko wrócisz do pracy, musisz rozwiązać zupełnie nową zagadkę morderstwa. Musisz wielokrotnie podróżować po mieście le Carre zarówno pieszo, jak i na deskorolce, odkrywając morderstwo, które jest częścią historycznego śledztwa.

Agentowi specjalnemu pozostawiono poruszanie się z deskorolką, kiedy zdał sobie z tego sprawę – to była jedyna rzecz, jaka pozostała po tym, jak jego samochód został unieruchomiony. Oprócz nowego środka transportu i wymagań związanych z pracą, udaje mu się znaleźć czas na grę w kręgle i skakanie po kamieniach.

W mgnieniu oka dołączyła do niego młoda dama o imieniu Patrycja. Patricia jest upartą córką szeryfa, która szybko stanie się najgłupszą osobą, jaką York spotka. York wraz z Patricią próbuje rozwiązać zagadki i pobić pisklęta kradnące piwo i papierosy.

#5. The Legend of Zelda: Breath of the Wild

The Legend of Zelda: Breath of the Wild to z pewnością jedna z najlepszych gier dla jednego gracza, w które grałem. Link, który jest bohaterem serialu, budzi się w ciemnej karawanie, jest prowadzony do tabletu przez bezcielesny głos i używa tabletu do nawigacji po Hyrule.

Zgodnie z fabułą, siły zła zniszczyły większość świata około wieku temu, a natura odzyskała zamki i zaśmieciła ziemię porzuconymi maszynami wojennymi. Podczas gdy ludzie nadal mieszkają w stajniach i małych miasteczkach, większość Hyrule znalazła się pod kontrolą potworów, a twoim zadaniem jako bohatera jest naprawianie sytuacji.

The Breath of the Wild zawiera teraz dwa dodatki, które całkowicie zmienią sposób, w jaki postrzegasz otaczający świat. Masz teraz konia pieszego i szybką podróż. Link może teraz wspinać się na prawie wszystkie powierzchnie, od góry po zamek, na wszystko. Nadal musiałbyś zwiększać wytrzymałość Linka za pomocą mikstur, ponieważ rozwija się ona w czasie.

🔥 Zalecana:  Telefon (1) programista Nic do zrzutu NFT dla członków społeczności

The Breath of the Wild pozostaje jedną z najlepszych gier Nintendo Switch dla dorosłych i jest warta każdego wydanego na nią grosza. Czas potrzebny na ukończenie gry wyniósł około 60 godzin, co czyni The Legend of Zelda: Breath of the Wild jednym z najnowszych arcydzieł Nintendo.

#6. Sid Meier’s Civilization VI

Sid Meier’s Civilization VI to jedna z najlepszych gier strategicznych, w jakie grasz na Nintendo Switch; w rzeczywistości polecam, jeśli szukasz gry strategicznej, powinieneś spróbować tej gry. W tej turowej grze strategicznej próbujesz zbudować imperium, które przetrwa próbę czasu. Będziesz musiał badać nowe technologie, eksplorować i powiększać swoją ziemię, pokonywać wrogów i stawić czoła wyzwaniom z jednymi z najpotężniejszych przywódców na świecie.

Civilization VI zawiera cztery nowe elementy zawartości. Otrzymasz pakiet cywilizacji i scenariusza Persji i Macedonii, pakiet cywilizacji i scenariusza Australii, pakiet cywilizacji i scenariusza Polski oraz pakiet scenariuszy Wikingów. Możesz grać jako jeden z 24 różnych przywódców z różnych krajów i kontynentów, a każdy z nich ma inne umiejętności, jednostki i infrastrukturę, a ty masz swobodę grania nimi w dowolny sposób.

Civilization VI zawiera także kooperacyjny i konkurencyjny tryb wieloosobowy, który pozwala łączyć się w pary z innymi graczami, aby rywalizować ze sobą lub współpracować o dominację.

#7. Diablo III: Wieczna Kolekcja

Diablo III: Eternal Collection to wieloosobowa (do 4 graczy) gra akcji, fabularna, towarzyska i przygodowa. Twoim zadaniem jest stanąć wysoko wśród potulnych i niegodziwców Santuary, aby walczyć z Władcami Piekieł, chodzącymi trupami, upadłymi serafinami i przerażającymi kultystami, aby mieć szansę powstrzymania ich przed odzyskaniem świata, który został zrodzony przez anioły i demony wieki temu.

Diablo III: Eternal Collection zawiera zarówno pakiet Przebudzenie Nekromanty, jak i rozszerzenie Reaper of Souls. Dla graczy Nintendo Switch Eternal Collection zawiera zwierzaka towarzyszącego Cucco, ekskluzywny zestaw do transmogryfikacji, który pozwala twoim bohaterom nosić zbroję Ganondorfa, ramkę portretu Triforce i unikalne ozdobne skrzydła.

Masz do wyboru 7 klas mrocznej fantazji z różnymi sposobami zabijania. Możesz grać w epickiej kampanii z gwiazdami, używać różnych kombinacji umiejętności, aktualizować kolekcję sprzętu, ścigać się w różnych rodzajach lochów i grać na preferowanym poziomie trudności.

Ogólnie rzecz biorąc, Diablo III: Eternal Collection pozostaje jedną z najlepszych gier Nintendo Switch dla dorosłych, jakie znajdziesz. To jest dobre.

#8. Światy zewnętrzne

Powinieneś zagrać w The Outer Worlds, jeśli szukasz gry FPS na Nintendo Switch. W tej grze budzisz się ze stanu hibernacji na statku kolonistów, który zaginął w drodze do Halcyon, najdalszego krańca galaktyki. Odkryłeś, że istnieje spisek mający na celu zniszczenie Halcyon, a podczas eksploracji odkrywasz coraz więcej frakcji, które walczą o władzę nad kolonią.

Dla każdej wybranej postaci możesz określić, jak potoczy się historia. Twoje wybory wpływają również na przebieg historii. Ciekawą cechą tej gry jest to, że możesz odkrywać i wybierać spośród różnych wad. Jeśli wybierzesz wadę Raptifobia, będziesz otrzymywać debuffy podczas konfrontacji z Raptidonami, ale otrzymasz nagrody, takie jak dodatkowe atuty postaci.

🔥 Zalecana:  Recenzja Jasper AI: gramatyka, ranking, jakość i więcej

The Outer Worlds pozwala także poznać inne postacie, które chcą dołączyć do twojej załogi. Będziesz mógł nimi poprowadzić, ale mają swoje unikalne zdolności, różne misje, motywacje i ideały. Ogólnie rzecz biorąc, The Outer Worlds pozostaje jedną z najlepszych gier science-fiction FPS RPG, jakie znajdziesz na Nintendo Switch.

#9. Wiedźmin 3: Dziki Gon

Oto jedna z najlepszych gier przełączanych offline, Wiedźmin 2: Dziki Gon. Wild Hunt zdobył ponad 250 nagród Game of the Year i jest grą fabularną, którą pokochasz. Grałbyś jako Geralt z Rivii, najemny zabójca potworów, który ma do dyspozycji wszystkie narzędzia potrzebne do zabijania potworów.

Masz wiele opcji do wyboru – od potężnej magii bojowej, przez ostre jak brzytwa miecze, po śmiercionośne mikstury i kusze. Jesteś przygotowany do zmierzenia się z kontynentem spustoszonym przez wojny, który jest teraz opanowany przez potwory. Twoim zadaniem jest teraz odnalezienie Child of Prophecy, ludzkiej broni, która może zmienić kształt świata.

Jeśli szukasz gry, w którą możesz grać w sposób ciągły na więcej niż jednym urządzeniu, Wild Hunt jest wyposażony w Cloud Saves, funkcję, która pozwala zapisywać swoje postępy i grać zarówno na Nintendo Switch, jak i PC podczas przesyłania strumieniowego gry.

Ukończenie Wiedźmina 3: Dziki Gon zajmuje około 150 godzin, a przez cały czas gra zapewnia jedne z najbardziej intensywnych, opartych na fabule wrażeń z gier, jakie widziałem. Warto spróbować.

#10. Nieśmiertelne królestwa: wojny wampirów

Kolejną interesującą grą strategiczną, którą warto wypróbować, jest Immortal Realms: Vampire Wars. Ta gra jest osadzona w mrocznym świecie wampirów, który pogrąża się w chaosie. Ta gra łączy zarządzanie imperium i walkę opartą na turbo.

The Vampire Wars ma około 12 skrupulatnie przygotowanych misji i możesz wybierać między czterema różnymi władcami wampirów. Masz możliwość wyboru pomiędzy trzema klanami wampirów, klanami, które mają charakterystyczne jednostki, moce, postacie i style gry.

Możesz także dowodzić swoimi armiami, odblokowywać nowe technologie, rekrutować nowe jednostki i grać w trybach, takich jak tryb potyczki, w którym musisz sprawdzić swoje umiejętności. Ogólnie rzecz biorąc, Immortal Realms: Vampire Wars to jedna z najlepszych gier strategicznych, w jakie grałem, ponieważ oferuje unikalne podejście do strategicznej rozgrywki.

Przeczytaj: Najlepsze książki o historii gier wideo, które musisz przeczytać

Ostatnia aktualizacja 06.06.2023 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.