Przewodnik po tym, jak działają hacki Pokemon Go

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Przewodnik po tym, jak działają hacki Pokemon Go

Jedna z najgorętszych gier rzeczywistości rozszerzonej nazywa się teraz Pokemon Go. Wystartowała jako gra wideo Nintendo i przeniosła się do innej serii gier wideo, anime i filmów. Pozwala ci spełnić nastoletnią fantazję o byciu mistrzem Pokémonów, a każdy urodzony w latach 90. prawdopodobnie był nieco podekscytowany Pokémonami w latach szkolnych.

Pokemon i jego wspaniałość

Wędrowanie po świecie i szukanie gatunków jest ekscytujące i piękne w ciągu dnia. Walcz z kumplami, jeśli się odważysz i wyrusz w globalną podróż w poszukiwaniu zbyt rzadkich i silnych potworów. Gra zachęca do przemieszczania się z jednego miejsca do drugiego w poszukiwaniu Pokémonów, ale głównym motywem jest zdobywanie punktów XP i monet poprzez zbieranie Pokémonów, kontrolowanie Siłowni, udział w wydarzeniach i tak dalej. Tutaj musisz wybrać, czy chcesz ciężko pracować, aby zdobyć więcej punktów, czy użyć jednego z wielu hacków i kodów, które sprawiają, że gra jest płynniejsza.

Dlaczego warto stosować hacki Pokemon Go?

Wychodzenie z domu nie jest nam nawet potrzebne do grania w Pokemon Go, jeśli posiadamy sprzęt Pokemon Go Plus lub hack do Pokemon Go. Mamy swobodę przeskakiwania w dowolne miejsce na ziemi, a naszymi postaciami możemy poruszać się wyłącznie za pomocą wirtualnego joysticka.

Co więcej, byłoby fantastycznie, gdybyśmy mogli użyć kilku prostych sztuczek, aby wejść głębiej w grę. Z wielu powodów mieszkańcy dużych miast odnoszą ogromne korzyści z Pokémon Go; w związku z tym aplikacja jest nieco pochylona na tę korzyść.

Gra wydaje się być bardziej ekscytująca, gdy odbywa się w ruchliwej miejskiej scenie. Dlatego nie uważamy za niesprawiedliwe stosowanie takich narzędzi w celu zwiększenia ogólnej radości z gry. Musimy tylko uruchomić darmową aplikację, aby odblokować hack Pokemon Go bez rootowania. Jest to wspaniała funkcja dla osób pozostających w domu z powodu choroby lub innych warunków.

🔥 Zalecana:  Znaczenie weryfikacji tożsamości w kasynie online

Co pozwala ci Pokemon Go Plus?

  • Przede wszystkim nie rób nic, tylko pobierz PokeGo ++ z BuildStore, a następnie usuń klasyczne Pokémon Go z telefonu. Aby wyświetlić mapę po zalogowaniu się do Pokémon Go, użyj poniższej metody:
  • W tym polu kliknij Ustawienia (znajdujące się w lewym górnym rogu menu).
  • Kliknij przycisk „Fałszywa lokalizacja” w sekcji „Podszywanie się”.
  • Możesz ostatecznie zapisać lokalizację, dotykając opcji Zawsze w czasie.

Ta zmodyfikowana wersja aplikacji Pokémon Go jest lepsza od zwykłej ze względu na opcję automatycznego chodzenia, która znacznie upraszcza grę.

Teleportacja w miejsce pożądanego Pokemona znacznie ułatwia szybkie zdobycie go. Aby szybciej dotrzeć tam, dokąd zmierzasz, po prostu złap te rzadkie pokemony, które chcesz, aby móc chwalić się nimi przed znajomymi. Będziesz mieć przewagę nad swoimi kumplami podczas polowania na wirtualne stworzenia, które są solidne w porównaniu z oryginalną aplikacją.

  • Joystick, system transportu:

Moglibyśmy użyć joysticka do łatwego eksplorowania Pokemon Go++ b Ipogo. Ta funkcja pozwala nam szybko przenosić twojego bohatera w wybrane przez ciebie miejsca, pozwalając nam kontrolować grę. Strumień zawiera również dane o Pokemonach, rajdach i misjach pobocznych, z których wszystkie możemy przeglądać. Gracze są również informowani o prawie każdej części gry.

Jakie są najczęściej używane sztuczki w Pokemon Go?

Pokémon Go to gra rzeczywistości rozszerzonej (AR), która trzyma Twój GPS i musi zejść ci z drogi, nawet przeprawić się przez rzekę, aby zdobyć potwory. Dowiaduje się, gdzie jesteś i sprawia, że ​​​​Pokemony wydają się być wokół ciebie. Musisz mieć świadomość, że Pokémon może się gdzieś ukrywać. Dzięki fałszywemu wysyłaniu GPS możesz oszukać grę, aby myślała, że ​​jesteś gdzie indziej, dzięki czemu możesz znaleźć więcej Pokemonów bez konieczności poruszania się.

Kiedyś było tak, że tylko ci, którzy pozostali w sercu kraju, mogli łapać Pokémony typu Wodnego, ale teraz każdy może to zrobić, po prostu zmieniając swoją lokalizację, a Pokémon pojawiał się tuż obok nich. Nie rób tego zbyt często, bo Niantic zacznie cię karać.

🔥 Zalecana:  Podsumowanie kart gotówkowych: jak może pomóc w inwestowaniu pieniędzy

Najbardziej leniwi ludzie, których znam, stosują to obejście. Dla tych, którzy nie chcą pracować, oferowane są twarde, prezentujące boty. Możesz utworzyć wiele kont botów, aby oszukać grę, aby myślała, że ​​jesteś gdzie indziej, a twoje boty będą podróżować w różne obszary, aby łapać rzadkie i potężne Pokémony na twoją korzyść.

Gry z obsługą AR są świetne, a częścią zabawy jest oglądanie Pokémonów przez telefon w dziwnych miejscach, na przykład na płocie. Ale skierowanie kamery na osobę z zewnątrz może sprawić, że poczuje się niezdarnie. Jeśli wyłączysz AR, pojawi się trawiaste pole z Pokémonem pośrodku. Mogą się poruszać, więc uchwycenie ich nie jest proste, ale nie musisz przenosić urządzenia i narażać się na obrażenia.

  • Pikachu to najlepszy Pokémon na początek

Pierwszą rzeczą do zrobienia na początku gry jest wybranie pokemona startowego. Jeśli chcesz wybrać Pikachu, musisz go wstrzymać. Kluczem jest jak najdłuższe oczekiwanie na wybór Pokemona; z czasem zobaczysz Pikachu i inne Pokémony na mapie. Podobnie jak nasz bohater, Ash Ketchum, Pikachu może być teraz nowicjuszem, jeśli chodzi o Pokémony.

Ponieważ gra wymaga, abyś łapał Pokémony, musisz to zrobić. Będą jednak chwile, w których będziesz musiał odejść z niektórymi. Są pokemony ze świetnym HP i CP, ale słabym IV. Tempo, w jakim Pokémon będzie rósł, jest pokazane przez jego ocenę IV. Jest to krytyczna, niewidoczna statystyka, na której powinieneś się skupić.

Konkluzja

Dzięki wielu surowym wytycznym wszyscy gracze muszą wystarczająco dobrze używać powyższych kodów. Nawet jeśli są przebiegli, po prostu nie powinieneś używać tych przełomowych narzędzi hakerskich, jeśli nie chcesz, aby Twoje konto Pokémon Go zostało zawieszone za nielegalne maniery. Polityka BuildStore wyjaśnia, że ​​w tym scenariuszu nie będą żałować.