Przewodnik po hashtagach na Instagramie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Przewodnik po hashtagach na Instagramie

Każdy użytkownik na Instagramie lubi jeden lub więcej określonych tematów bardziej niż inne. Być może śledzili kilka stron związanych z tymi tematami! To sprawiło Instagram dodaj wielką możliwość do swoich mediów społecznościowych, jaką jest możliwość śledzenia Hashtagi na Instagramie.

Wielu użytkowników wchodzi do sekcje wyszukiwania hashtagówwł., aby wyświetlić wszystkie posty powiązane z określonym hashtagiem na Instagramie; jeśli szukasz określonego hashtagu, np #urodaw postach na Instagramie od strony publiczne(Strony, które nie są prywatne), na których znajduje się hashtag. Oczywiście możesz zobaczyć posty dotyczące stron, które nie są prywatne. Załóżmy, że strona jest prywatna i opublikowała zdjęcie z #uroda. Jeśli nie obserwujesz tej strony, post z tej strony nie będzie wyświetlany w tym hashtagu.

W tym artykule nauczymy Cię, jak śledzić wybrane hashtagi i widzieć wszystkie ich posty. Jeśli jesteś gotowy, dołącz do nas!

Hashtagi na Instagramie to jedno z najskuteczniejszych narzędzi do zdobywania wyższego wskaźnika zaangażowania. Prawidłowe używanie hashtagów jest zdecydowanie lepsze niż nieużywanie ich wcale. Jak wyjaśniliśmy w artykule o kanałach tematycznych, wraz z pojawieniem się tej nowej aktualizacji Instagrama znaczenie używania hashtagów zostało podwojone w porównaniu z poprzednią wersją Instagrama. Strony korzystające z hashtagów na Instagramie mają większe szanse na zobaczenie ich przez miliony użytkowników Instagrama. W następnej sekcji wyjaśnimy, jak wydajniej korzystać z hashtagów.

Czym są hashtagi na Instagramie?

Pierwszym krokiem jest odpowiedź, czym są hashtagi na Instagramie. Hashtag to kombinacja liter, cyfr, a nawet emoji ze znakiem #, bez spacji między nimi. Hashtagi kategoryzują posty i ułatwiają wyszukiwanie podobnych treści. Może jesteś jak ci, którzy uciekają od używania hashtagów lub nie uzyskali żadnego wyniku przy użyciu tej opcji. Ale warto wiedzieć, że posty z hashtagami mają o 12% wyższy wskaźnik zaangażowania niż inne.

Jakich hashtagów na Instagramie używać?

Ludzie zwykle szukają popularnych hashtagów podczas publikowania, ale używanie tych hashtagów w celu uzyskania dobrych wyników tylko ze względu na ich popularność jest złe. Wielu użytkowników Instagrama myśli tak samo, co prowadzi do tego, że wielu konkurentów używa hashtagów i nie ma szans, aby Twój post stał się wirusowy.

Dlatego nie powinieneś używać popularnych hashtagów, takich jak #love, #happy czy #fashion. Wiele osób używa tych hashtagów i będziesz mieć wielu konkurentów. Dlatego naszą sugestią jest wybranie hashtagów równowagi, co oznacza, że ​​musisz wybrać popularne hashtagi na Instagramie, a Twój post również może stać się wirusowy wśród nich.

Jak wspiąć się wysoko na stronę z hashtagami na Instagramie?

Jak być może wiesz, hashtagi są podzielone na dwie różne sekcje, Top i Najnowsze. Aby uzyskać więcej informacji zwrotnych, musisz używać hashtagów w taki sposób, w jaki pojawiają się w sekcji Góra. Instagram ocenia posty na stronie z hashtagiem w zależności od czasu, w którym je udostępniasz, a także wskaźnika zaangażowania, który ma więcej polubień i komentarzy. Oznacza to, że jeśli dwa posty uzyskają dokładnie 10 000 polubień i komentarzy, ten opublikowany wcześniej pojawi się na górze strony z hashtagiem.

Ważne uwagi dotyczące używania hashtagów na Instagramie:

 • Oprócz hashtagów społeczności używaj markowych hashtagów dla swojej firmy. Markowe hashtagi, które są specyficzne dla Twojej firmy i marki, są przydatnym narzędziem do mierzenia działań marketingowych.
 • Upewnij się, że używasz powiązanych hashtagów. Używanie popularnych hashtagów, które nie mają związku z Twoją stroną, może nie przynieść żadnych korzyści.
 • Lepiej jest używać hashtagów w języku angielskim, jeśli chcesz dotrzeć do sekcji kanałów tematycznych, ponieważ Instagram jest bardziej wrażliwy na język angielski niż na jakikolwiek inny język.
 • Chociaż możesz użyć 30 hashtagów dla każdego posta, nie ma obowiązku używania wszystkich 30 możliwych hashtagów. Nie poświęcaj jakości na rzecz ilości. Używaj pokrewnych i wysokiej jakości hashtagów, aby zaoszczędzić sobie szansy na stanie się wirusowym i poświęć czas na znalezienie tych hashtagów.
 • Ostatnią rzeczą do powiedzenia jest to, że jeśli użyjesz niepowiązanych i powtarzających się hashtagów, Twoja strona może zostać ukarana przez Instagram za używanie hashtagów przez około 14 dni i zostać zablokowana w cieniu. Bądź więc ostrożny w używaniu hashtagów.

Śledzenie hashtagów na Instagramie

Jeśli chcesz zobaczyć posty i historie związane z określonym hashtagiem, powinieneś najpierw śledzić popularny hashtag swojego tematu. Aby śledzić hashtag na Instagramie, musisz wejść na stronę hashtagu; są na to dwa sposoby:

• Użyj posta, który używał hashtagu, kliknij hashtag, aby wejść na stronę tego hashtagu.

• Włóż Zakładka znaczników w Przeglądaj sekcję Instagram i wyszukaj swój własny hashtag. Teraz wprowadź posty i zobacz hashtagi.

Teraz, gdy wejdziesz na stronę hashtagu, zobaczysz opcję u góry strony o nazwie Podążać. Możesz więc kliknąć go, aby dodać hashtag do sekcji obserwowanego hashtagu w profilu.

Od teraz wszystkie jego nowe posty i historie będą wyświetlane na kanale Instagram.

Jak przestać obserwować hashtagi obserwowane na Instagramie

Za pomocą hashtagów możesz zobaczyć tematy, które Cię interesują. Ale co powinieneś zrobić, jeśli przypadkowo zaobserwujesz hashtag, którego nie lubisz lub zdecydujesz się przestać obserwować jeden z hashtagów, który Cię wcześniej interesował?

Wielu użytkowników po śledzeniu hashtagu na Instagramie decyduje się na to przestać obserwować hashtag z różnych powodów, takich jak duża liczba nowych postów. Wystarczy wejść na swój profil na Instagramie, aby to zrobić. Następnie przejdź do sekcji Hashtagi w części Obserwacja i przestań obserwować hashtag. Możesz także wejść na stronę hashtagu (tę samą część, w której podążałeś za hashtagiem) i kliknąć na nią, a następnie przestać obserwować obserwowany hashtag.

🔥 Zalecana:  Google Imagen Model lepszy niż DALLE-2? – W stronę SI

Metoda 1: Wyszukaj hashtag, którego chcesz przestać obserwować

 1. Zaloguj się na swoje konto na Instagramie i dotknij ikony wyszukiwania, która wygląda jak szkło powiększające.
 2. W polu wyszukiwania wpisz nazwę hashtagu, który już obserwujesz i chcesz przestać go obserwować.
 3. Lista hashtagów związanych z tym, co wpisałeś, zostanie wyświetlona jako wynik wyszukiwania. Teraz wybierz ten, który obserwowałeś, aby wejść do jego profilu.
 4. Stuknij w następujący przycisk i wybierz opcję przestań obserwować.

Pamiętaj, że tę metodę można wykonać, gdy pamiętasz dokładne brzmienie hashtagu, który obserwowałeś.

Metoda 2: Przestań obserwować hashtagi w poniższej sekcji

Jakie jest rozwiązanie, jeśli nie pamiętasz dokładnej treści hashtagu, który obserwowałeś wcześniej? Czy istnieje sposób, aby je usunąć? Odpowiedź brzmi tak. Hashtagi, które obserwujesz, zostaną zapisane na Instagramie, na przykład użytkownicy, których obserwujesz. Jak znaleźć i przestać obserwować te hashtagi?

 1. Otwórz aplikację Instagram i przejdź do swojego profilu.
 2. Stuknij w następny przycisk na swojej stronie profilu.
 3. W tej sekcji możesz zobaczyć następujące hashtagi. Poszukaj frazy hashtagi z obrazkiem z hashtagiem po lewej stronie i kliknij na niego.
 4. Tutaj możesz zobaczyć obserwowane hashtagi. Wyszukaj żądany hashtag wśród dostępnych hashtagów.
 5. Gdy znajdziesz hashtag, którego szukasz, stuknij w następny przycisk po prawej stronie, aby przestać go obserwować.
 6. Stuknij Przestań obserwować, aby potwierdzić tę czynność.

W jaki sposób obserwowane hashtagi na Instagramie pojawiają się na kanale Instagram?

Jako użytkownik Instagrama prawdopodobnie śledziłeś wielu użytkowników i obserwowałeś posty na ich pierwszej stronie na Instagramie! Posty użytkowników są wyświetlane wraz z ich nazwa użytkownika na pierwsza strona i możesz zobaczyć liczbę polubień, a nawet komentarzy do tego posta.

Hashtagi postów różnią się nieco od postów użytkowników! Jeśli obserwujesz hashtag, zobaczysz tylko niektóre posty z tego hashtagu. W oparciu o algorytmy Instagrama, na pierwszej stronie Instagrama wyświetlane są posty, które mogą Cię zainteresować. Ponieważ jeśli Instagram chce pokazać Ci wszystkie Twoje ulubione hashtagi, codziennie na Twojej pierwszej stronie na Instagramie pojawiają się tysiące postów, które tylko Ci przeszkadzają. Z tego powodu Instagram, na podstawie Twojej aktywności w tym serwisie społecznościowym, pokazuje Ci tylko ograniczoną liczbę postów powiązanych z następującymi hashtagami.

Jeśli śledziłeś określony hashtag, Instagram wyświetla nazwę następującego hashtagu zamiast nazwy użytkownika osoby, która opublikowała ten post:

Na powyższym obrazku obserwuje użytkownik hashtagu #uroda a Instagram wyświetla post z tym hashtagiem. Zamiast nazwy użytkownika wyświetlana jest nazwa hashtagu. I oczywiście nazwa użytkownika osoby udostępniającej obraz znajduje się pod hashtagiem.

Warto wiedzieć, że Instagram podczas wyświetlania obserwowanych przez Ciebie hashtagów zamiast nazwy użytkownika wyświetla nazwę tego hashtagu. Z drugiej strony, zamiast wyświetlać plik historie indywidualnie, wszystkie historie, które są wyświetlane w wyniku obserwowanego hashtagu, będą znajdować się w jednej historii.

Powyższe zdjęcie przedstawia historie związane z #uroda hashtag. Jeśli otworzysz tę historię, zostaną wyświetlone wszystkie historie, które użytkownicy udostępniają za pomocą hashtagu. Tak więc setki historii nie będą na twoim profilu i nie będą cię skrzywdzić. I możesz łatwo zobaczyć historie tego hashtagu. Innym ważnym punktem jest to, że w sekcji historii zobaczysz ten hashtag zamiast nazwy użytkownika, a nazwę użytkownika osoby udostępniającej tę historię można zobaczyć pod hashtagiem.

Punkt

Jeden ważny punkt!

W każdym hashtagu, który obserwujesz, jest mnóstwo fajnych postów, które lubisz, i są posty, których nie lubisz oglądać! Polubiwszy i wstawiając komentarz pod postami, które Cię interesują, Instagram dowie się, których postów szukasz, a na pierwszej stronie Instagrama pokaże Ci posty, które Ci się podobają. Więc jeśli obserwujesz dowolny hashtag, tak jak posty, które kochasz. A jeśli nie jesteś zainteresowany postem, nie lajkuj go, w przeciwnym razie Instagram pokaże Ci takie posty, dlatego będziesz zirytowany.

Ponadto, jeśli nie podoba Ci się post, po prostu kliknij … w prawym górnym rogu tego posta i wybierz Nie pokazuj dla tego hashtagu, aby nie widzieć innych podobnych postów na Twoim kanale na Instagramie.

Pamiętaj, że niektóre hashtagi, oprócz tego, że są specyficzne, mogą być nazwy marek lub nawet specjalne warunki używane na Instagramie! Na przykład, jeśli lubisz zwierzęta, możesz śledzić hashtag kozy i oczekiwać, że będą wyświetlane tylko zdjęcia tego zwierzęcia! Ale faktem jest, że jeśli wyszukujesz ten hashtag na Instagramie, wielu sportowców używa słowa koza (podsumowane jako termin najlepszy wszechczasów), a jeśli śledzisz ten hashtag, wiele postów sportowców pojawia się na Twojej stronie. Oczywiście ten problem można łatwo rozwiązać w ciągu kilku dni; po prostu kliknij … w niepowiązanych postach i wybierz opcję Nie pokazuj dla tego hashtagu. Z biegiem czasu Instagram dowiaduje się, że Twoim celem jest śledzenie hashtagu na Instagramie i wyświetlanie tylko postów, których szukasz. Po kilku dniach śledzenia hashtagów i ukrywania niepowiązanych treści możesz z łatwością przeglądać swoje treści w kanale na Instagramie i cieszyć się obserwowaniem hashtagów na Instagramie.

Które hashtagi na Instagramie są przydatne do zwiększania liczby naszych klientów biznesowych?

Instagram ma wielu użytkowników, a to doprowadziło do istnienia każdego biznesowa grupa docelowa. Jeśli masz Instagram, prawdopodobnie zobaczysz wiele różnych stron, które są odpowiednie dla małych i dużych biznes lub firmy. Na przykład, jeśli uwielbiasz kupować sukienkę, zdecydowanie obserwujesz kilka stron o sklepie odzieżowym i robisz zakupy na tych stronach. Ile osób, takich jak Ty, kupuje na tych stronach?

🔥 Zalecana:  Sprawdzanie online na Instagramie, aby wiedzieć, kto jest online

Istnieje duża liczba użytkowników, którzy kupują produkty online i otrzymują produkt w mniej niż tydzień. W rzeczywistości te firmy używają Instagrama do przedstawiania swoich produktów lub usług i warto wiedzieć, że wiele z nich kilkakrotnie zwiększyło swoje przychody. Jeśli chcesz używać hashtagów do rozwoju swojej firmy, kilka hashtagów bardzo ci pomoże! Śledź nas, aby poznać pięć rodzajów hashtagów, które pomagają firmom się rozwijać:

Śledź hashtagi własnej marki

Wiele firm ma hashtag własnej marki; w rzeczywistości każdy post opublikowany z tym hashtagiem jest związany z Twoją marką. Wiele z tych postów oznacza Cię tagiem, ale niektóre z nich mogą Cię nie oznaczać, ale możesz zobaczyć te posty za pomocą hashtagów. Jeśli Twoja marka jest znana, będziesz mieć specjalny hashtag dla swojej marki. A jeśli go wyszukasz, zobaczysz wiele postów powiązanych z Twoim hashtagiem. Na przykład, jeśli przeszukasz #nike hashtag na Instagramie, widzisz miliony postów, a powodem jest to, że z produktów tej firmy korzystają miliony użytkowników. Teraz, jeśli szukasz nowego hashtagu biznesowego, zobaczysz bardzo niewiele postów z nim powiązanych. A większość z nich to posty publikowane na tej stronie biznesowej. Oczywiście nie martw się, bo z czasem liczba dedykowanych hashtagów w Twojej firmie będzie rosła. Aby zachęcić użytkowników do udostępniania postów z Twoimi hashtagami, śledź ich hashtagi i udostępniaj im powiązane strony. Zachęci to użytkowników do udostępniania postów z hashtagami przeznaczonymi wyłącznie dla Twojej firmy i może łatwo zmienić wskaźniki zaangażowania.

Użytkownicy czasami udostępniają niezwykłe posty, które dają świetne pomysły na tworzenie treści na tę stronę; na przykład użytkownicy dzielą się swoimi opiniami na temat twoich działań jako post lub relacja. Możesz więc z łatwością wykorzystywać opinie użytkowników do tworzenia treści relacji lub postów na Instagramie. W takim przypadku możesz nawet nauczyć użytkowników, jak śledzić Twoje hashtagi na Instagramie; na przykład możesz umieścić swój hashtag w historii i poprosić użytkowników o śledzenie hashtagów Twojej marki, wchodząc na tę stronę!

Śledź różne hashtagi wydarzeń

W każdej działalności biznesowej są wydarzenia, które mogą pomóc w tworzeniu treści strony na Instagramie. Zdarzenia te mogą znacznie poprawić interakcję użytkownika z Twoją stroną; na przykład możesz dyskutować z użytkownikami na temat tych wydarzeń lub udostępnić post o tym wydarzeniu, prosząc użytkowników o wyrażenie opinii. Niektóre z tych zdarzeń, które są przydatne w ulepszaniu interakcji użytkownika, obejmują:

• Konferencje związane z Twoją działalnością

• Wydarzenia na żywo związane z lokalizacjami działalności biznesowej, takie jak koncerty, sport lub uroczystości

• Imprezy wolontariackie i charytatywne

• Ciekawe wydarzenia dla użytkowników związanych z Twoją działalnością; na przykład, jeśli zajmujesz się sprzedażą teleskopów, możesz wykorzystać zaćmienie Księżyca, aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników, a nawet wygenerować treści.

Dzięki tym czterem pomysłom możesz łatwo tworzyć niesamowite posty i zwiększać interakcję ze stroną.

Korzystanie z popularnych tematów związanych z Twoją firmą

W każdym obszarze aktywności są tematy, z którymi użytkownicy bardzo dobrze sobie radzą; na przykład, jeśli masz internetowe restauracje z jedzeniem, możesz śledzić hashtagi z najlepszych restauracji. Pomoże Ci to uzyskać pomysły na tworzenie własnych treści. Na stronach firm na Instagramie czasami pojawiają się treści, które nie odnoszą się bezpośrednio do tej firmy, ale użytkownicy tej strony bardzo skutecznie wchodzą w interakcję z takimi postami. Pomoże Ci to zwiększyć liczbę wyświetleń postów za pomocą tych hashtagów i przyciągnie więcej użytkowników do Twojej strony.

Śledź Hashtagi, związane z Twoimi konkursami lub kampanią

Czy słyszałeś coś o konkursach na Instagramie lub widziałeś jakieś posty na ich temat? Konkursy na Instagramie to konkursy, które mogą znacznie zwiększyć interakcję użytkownika. Jednym ze sposobów publikowania postów konkursowych, które mogą pomóc w rozwoju strony, jest użycie specjalnego hashtagu dla konkurencji. Należy jednak pamiętać, że hashtag nie był używany przez innych użytkowników. Lub, jeśli jest używany, jest związany z przeszłymi datami. Ponieważ jeśli inni użytkownicy publikują niepowiązane posty z konkursem na Instagramie podczas konkursu, proces konkursowy napotyka mały problem!

Znajdowanie hashtagów do tworzenia fascynujących treści

Głównym celem użytkowników korzystających z Instagrama jest znalezienie rozrywki i spędzenie czasu! Chociaż Instagram jest wielką pomocą w rozwoju biznesu, rzeczywistość jest taka, jak powiedzieliśmy. W rzeczywistości użytkownicy dokonują zakupów na Twojej stronie na Instagramie, gdy spędzają wolny czas. Staraj się śledzić tematy i hashtagi na Instagramie, których możesz użyć do przyciągnięcia użytkowników. Nie zawsze szukaj treści, aby przedstawić swoje produkty i usługi. I staraj się tworzyć posty atrakcyjne dla użytkowników.

Jak znaleźć naszych odbiorców biznesowych za pomocą hashtagów?

Głównym celem firm korzystających z Instagrama jest znalezienie grupa docelowa! Grupa docelowa to ludzie, którzy potrzebują produktów lub usług biznesowych. Dzięki nowej funkcji Instagrama wszyscy użytkownicy mogą śledzić własne hashtagi i przeglądać posty z tymi hashtagami. W przeszłości, jeśli użytkownik potrzebował kupić konkretny produkt lub usługę, prawdopodobnie przechodził do powiązanych hashtagów po przeszukaniu różnych stron. Dzisiaj hashtagi na Instagramie są sprytniejsze dzięki algorytmom Instagrama. I zwykle wyświetlane są posty powiązane z hashtagami używanymi przez użytkowników.

🔥 Zalecana:  Jak wytrenować model tagowania tematów, aby przypisywać wysokiej jakości tematy… – W stronę sztucznej inteligencji

Używając hashtagów powiązanych z Twoimi produktami lub usługami, możesz łatwo pozyskać nowych klientów i sprzedawać swoje produkty lub usługi. Im bardziej celowe jest użycie hashtagów, tym bardziej przyciągnie odbiorców. A im większa grupa docelowa, tym większe szanse na zwiększenie liczby klientów, a ostatecznie na większą sprzedaż. Załóżmy na przykład, że masz lokalną firmę, która działa tylko w okolicy takiej jak Londyn! Dzięki hashtagowi London możesz łatwo przyciągnąć więcej odbiorców. Wdrażając więcej hashtagów, możesz przyciągnąć do swojej firmy wielu docelowych odbiorców.

Hashtagi na Instagramie to jedno z najskuteczniejszych narzędzi do zdobywania wyższego wskaźnika zaangażowania. Prawidłowe używanie hashtagów jest zdecydowanie lepsze niż nieużywanie ich wcale. Jak wyjaśniliśmy w artykule o kanałach tematycznych, wraz z pojawieniem się tej nowej aktualizacji Instagrama znaczenie używania hashtagów zostało podwojone w porównaniu z poprzednią wersją Instagrama. Strony korzystające z hashtagów na Instagramie mają większe szanse na zobaczenie ich przez miliony użytkowników Instagrama. W następnej sekcji wyjaśnimy, jak wydajniej korzystać z hashtagów.

Czym są hashtagi na Instagramie?

Pierwszym krokiem jest odpowiedź, czym są hashtagi na Instagramie. Hashtag to kombinacja liter, cyfr, a nawet emoji ze znakiem #, bez spacji między nimi. Hashtagi kategoryzują posty i ułatwiają wyszukiwanie podobnych treści. Może jesteś jak ci, którzy uciekają od używania hashtagów lub nie uzyskali żadnego wyniku przy użyciu tej opcji. Ale warto wiedzieć, że posty z hashtagami mają o 12% wyższy wskaźnik zaangażowania niż inne.

Jakich hashtagów na Instagramie używać?

Ludzie zwykle szukają popularnych hashtagów podczas publikowania, ale używanie tych hashtagów w celu uzyskania dobrych wyników tylko ze względu na ich popularność jest złe. Wielu użytkowników Instagrama myśli tak samo, co prowadzi do tego, że wielu konkurentów używa hashtagów i nie ma szans, aby Twój post stał się wirusowy. Dlatego nie powinieneś używać popularnych hashtagów, takich jak #love, #happy czy #fashion. Wiele osób używa tych hashtagów i będziesz mieć wielu konkurentów. Dlatego naszą sugestią jest wybranie hashtagów równowagi, co oznacza, że ​​musisz wybrać popularne hashtagi na Instagramie, a Twój post również może stać się wirusowy wśród nich.

Jak wspiąć się wysoko na stronę z hashtagami na Instagramie?

Jak być może wiesz, hashtagi są podzielone na dwie różne sekcje, Top i Najnowsze. Aby uzyskać więcej informacji zwrotnych, musisz używać hashtagów w taki sposób, w jaki pojawiają się w sekcji Góra. Instagram ocenia posty na stronie z hashtagiem w zależności od czasu, w którym je udostępniasz, a także wskaźnika zaangażowania, który ma więcej polubień i komentarzy. Oznacza to, że jeśli dwa posty uzyskają dokładnie 10 000 polubień i komentarzy, ten opublikowany wcześniej pojawi się na górze strony z hashtagiem.

Ważne uwagi dotyczące używania hashtagów na Instagramie:

 • Oprócz hashtagów społeczności używaj markowych hashtagów dla swojej firmy. Markowe hashtagi, które są specyficzne dla Twojej firmy i marki, są przydatnym narzędziem do mierzenia działań marketingowych.
 • Upewnij się, że używasz powiązanych hashtagów. Używanie popularnych hashtagów, które nie mają związku z Twoją stroną, może nie przynieść żadnych korzyści.
 • Lepiej jest używać hashtagów w języku angielskim, jeśli chcesz dotrzeć do sekcji kanałów tematycznych, ponieważ Instagram jest bardziej wrażliwy na język angielski niż na jakikolwiek inny język.
 • Chociaż możesz użyć 30 hashtagów dla każdego posta, nie ma obowiązku używania wszystkich 30 możliwych hashtagów. Nie poświęcaj jakości na rzecz ilości. Używaj pokrewnych i wysokiej jakości hashtagów, aby zaoszczędzić sobie szansy na stanie się wirusowym i poświęć czas na znalezienie tych hashtagów.
 • Ostatnią rzeczą do powiedzenia jest to, że jeśli użyjesz niepowiązanych i powtarzających się hashtagów, Twoja strona może zostać ukarana przez Instagram za używanie hashtagów przez około 14 dni i zostać zablokowana w cieniu. Bądź więc ostrożny w używaniu hashtagów.

Wniosek

Hashtag na Instagramie to świetna funkcja, za pomocą której użytkownicy mogą przeglądać różne posty na stronie. Nowe funkcje Instagrama pozwalają na następujące hashtagi na Instagramie i możesz łatwo śledzić posty ze swoich ulubionych hashtagów.

Teraz ty powiedz! Jeśli prowadzisz stronę na Instagramie i chcesz śledzić różne hashtagi, czy uważasz, że podążanie za hashtagami jako użytkownik zwiększy sprzedaż tego biznesu?