Przewodnik krok po kroku dotyczący weryfikacji strony na Facebooku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Przewodnik krok po kroku dotyczący weryfikacji strony na Facebooku

Szukasz niebieskiego haczyka na swojej stronie na Facebooku, ale go tam nie ma. Dzięki temu przewodnikowi dowiesz się, jak zweryfikować stronę na Facebooku. Otrzymanie niebieskiej plakietki weryfikacyjnej daje użytkownikom pewność, że strona lub profil osobisty, które są przedmiotem zainteresowania publicznego, są autentyczne.

Uzyskanie zweryfikowanej strony na Facebooku nie jest skomplikowane dla większości dużych i małych firm. Spełnij wszystkie wymagania przed złożeniem wniosku o niebieski lub szary haczyk.

Większość firm chce uzyskać niebieski znacznik na swojej stronie na Facebooku i zwiększyć świadomość. W tym artykule pokażemy Ci, jak możesz zostać zweryfikowany na Facebooku, proces i dlaczego powinieneś zweryfikować swoją stronę firmową na Facebooku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Co to jest weryfikacja na Facebooku?

Weryfikacja na Facebooku pozwala Twojemu kontu lub stronie uzyskać plakietkę weryfikacyjną, aby pokazać, że konto jest autentyczne. Aby było jasne, nie oznacza to, że otrzymanie plakietki weryfikacyjnej oznacza, że ​​osoba stojąca za nią jest dobra, po prostu pokazuje, że konto jest autentyczne online dla tej osoby. The Weryfikacja na Facebooku obok nazwy konta.

Odznakę weryfikacyjną na Facebooku można zdobyć, jeśli masz określoną liczbę dużych obserwujących, lub możesz poprosić o odznakę. Plakietkę możesz też otrzymać, jeśli reprezentujesz popularną markę.

Po co weryfikować swoją stronę na Facebooku?

Zaznaczenie weryfikacyjne na Twojej stronie na Facebooku to świetny sposób na pokazanie odbiorcom swojej autentyczności online. Uzyskanie niebieskiego haczyka sprawia, że ​​Twoja strona pojawia się i zajmuje wyższą pozycję w wyszukiwarce Facebook i Google. Twoja wiarygodność biznesowa wzrośnie, a liczba odbiorców może równie dobrze wzrosnąć.

Firmy i wydawcy wkładają dużo pracy w tworzenie produktów i treści dla różnych kanałów mediów społecznościowych, muszą stworzyć społeczny dowód słuszności dla swoich odbiorców.

🔥 Zalecana:  Transformacyjne podejście obejmie CIO w 2022 roku

gdy masz niebieski haczyk obok nazwy swojej strony na Facebooku, uzyskasz dobry wgląd od swoich odbiorców i będą oni wiedzieć, że jest to rzeczywista weryfikacja strony na Facebooku dla Twojej firmy, a nie strona dla fanów. Warto wiedzieć, że poważnie traktujesz swoją obecność w mediach społecznościowych.

CZYTAĆ

Kto może ubiegać się o weryfikację

Osoby lub marki, które mogą ubiegać się o niebieski lub szary znacznik wyboru, to dziennikarze, marki, firmy, urzędnicy państwowi, celebryci, media rozrywkowe i firmy sportowe.

Jeśli należysz do którejkolwiek z tych kategorii, masz większą szansę na otrzymanie niebieskiej plakietki weryfikacyjnej. Pamiętaj, że szary haczyk nie jest dostępny dla wszystkich, a głównie dla lokalnych firm.

Jaka jest różnica między niebieskim a szarym haczykiem na stronie na Facebooku

Niebieski znacznik jest wyświetlany obok nazwy strony na Facebooku i potwierdza, że ​​jest to oficjalne konto firmy, marki lub osoby, podczas gdy szary znacznik pokazuje i potwierdza lokalizację określonej firmy.

Szary znacznik bardziej przypomina znacznik wyboru oparty na lokalizacji, jak firma mająca inną lokalną stronę na Facebooku. Podczas gdy niebieski znacznik wymaga czasu, szara plakietka jest mniejsza, ale każda z tych rzeczy może poprawić Twoją obecność w mediach społecznościowych.

Wymagania przed złożeniem wniosku o odznakę na Facebooku

Zanim będziesz mógł ubiegać się o niebieski znacznik wyboru, musisz spełnić wymagania, aby upewnić się, że Twoja strona jest zgodna Regulamin korzystania z Facebooka. Aby poprosić o niebieski lub szary znacznik weryfikacyjny, Twoja strona lub profil musi spełniać następujące warunki:

 • Autentyczny: Reprezentuj prawdziwą osobę, zarejestrowaną firmę lub podmiot.
 • Unikalny: Bądź jedyną osobą lub firmą. Można zweryfikować tylko jedną stronę lub profil na osobę lub firmę, z wyjątkami dla stron i profili w określonych językach. Nie weryfikujemy stron i profili o tematyce ogólnej (na przykład: memy ze szczeniakami).
 • Kompletny: mieć sekcję z informacjami, stronę lub zdjęcie profilowe i ostatnią aktywność, w tym co najmniej jeden post.
 • Znaczny: reprezentują dobrze znaną, często wyszukiwaną osobę, markę lub podmiot. Sprawdzamy strony i profile, które pojawiają się w wielu źródłach wiadomości, i nie uważamy treści płatnych ani promocyjnych za źródła do sprawdzenia.
🔥 Zalecana:  Przewodnik dla początkujących. – W stronę SI

Gdy spełnisz te wymagania, możesz ubiegać się o plakietkę weryfikacyjną, aby zweryfikować swoją stronę na Facebooku lub w swoim osobistym profilu.

 • Zdjęcie na okładkę
 • Zdjęcie profilowe
 • Nazwa zgodna z wytycznymi Facebooka
 • Treść jest regularnie publikowana na stronie.
 • Strona internetowa / nie jest wymagana, ale zalecana
 • Informacje kontaktowe
 • Informacje o szczegółach i opisie.
 • Zadbaj o to, aby Twoja strona wyglądała dobrze i atrakcyjnie, zadbaj o jej profesjonalizm. Zaktualizuj informacje o swojej firmie i podaj wszystkie szczegółowe informacje o swojej stronie oraz link do oficjalnej strony.

Ze wsparcia Facebooka: „Jeśli kategoria Twojej strony to Lokalna firma, firma lub organizacja, Twoja strona może kwalifikować się do szarej plakietki weryfikacyjnej. Jeśli jesteś administratorem, Twoja strona ma zdjęcie profilowe i zdjęcie na okładkę i kwalifikuje się, zobaczysz tę opcję w ustawieniach swojej strony”.

Jak zweryfikować swoją stronę na Facebooku

1. Aby poprosić o weryfikację na swojej stronie na Facebooku lub w swoim profilu, musisz wypełnić formularz formularz weryfikacyjny. To pierwszy krok do potwierdzenia autentyczności.

2. Aby poprosić o plakietkę weryfikacyjną dla swojej strony na Facebooku, musisz przesłać jeden z posiadanych typów dokumentów.

3. Następnie wybierz kategorię swojej strony, jeśli odpowiada ona interesowi publicznemu. Z listy kategorii będziesz musiał wybrać tę, która najlepiej reprezentuje Twoją stronę.

4. Wybierz kraj lub region, w którym Twoja strona lub profil są najbardziej popularne, a następnie opisz osoby, które obserwują Twoją stronę i dlaczego ją obserwują. W następnej sekcji dodaj wszystkie nazwy, z których znana jest Twoja strona.

5. Ostatnia sekcja jest ważna, aby uzyskać niebieską plakietkę weryfikacyjną od Facebooka. Musisz podać link do 5 artykułów i mediów społecznościowych, aby pokazać, że Twoja strona lub profil jest w interesie publicznym.

Otrzymasz powiadomienie z Facebooka, gdy Twoja prośba zostanie rozpatrzona w skrzynce odbiorczej pomocy technicznej. Nie przesyłaj zbyt wielu próśb dotyczących Twojego konta.

🔥 Zalecana:  Jak znaleźć osierocone strony w 3 prostych krokach (i jak je rozwiązać)

Jak długo trwa weryfikacja?

Liczba dni, po których możesz uzyskać weryfikację niebieskiego znacznika, wynosi od dnia wysłania prośby do 45 dni. Zależy to również od rodzaju posiadanej strony firmowej, a firmom i celebrytom zajmuje to więcej czasu, szara plakietka zajmuje mniej czasu.

Jak pozostać zweryfikowanym na Facebooku

Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest usunięcie niebieskiej plakietki weryfikacyjnej ze strony na Facebooku po jej otrzymaniu. Są rzeczy, których nie musisz robić, aby utrzymać plakietkę weryfikacyjną w ryzach: Nie naruszaj zasad Facebooka Warunki usługi Lub Standardy społeczności. I unikaj podawania fałszywych lub wprowadzających w błąd informacji podczas procesu weryfikacji.

Możesz również poprosić o weryfikację swojego konta na Instagramie, proces jest taki sam. Zweryfikowanie strony na Facebooku nie oznacza, że ​​Twoje konto na Instagramie również zostanie zweryfikowane. Ale najszybszym sposobem na to jest połączenie kont na Facebooku i Instagramie.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie