Przepraszamy, nie mogliśmy zrealizować Twojej prośby na Instagramie? 7 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Przepraszamy, nie mogliśmy zrealizować Twojej prośby na Instagramie? 7 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Aby naprawić błąd „Przepraszamy, nie mogliśmy zrealizować Twojego żądania. Spróbuj ponownie za chwilę” na Instagramieprzełącz połączenie internetowe, zaktualizuj aplikację, poczekaj 24 godziny itp.

Jeśli pojawia się błąd „Przepraszamy, nie mogliśmy zrealizować Twojego żądania”, oznacza to, że Instagram nie działawystąpił problem z aplikacją lub Twoje konto zostało zawieszone.

W tym artykule dowiesz się jak naprawić „Przepraszamy, nie mogliśmy zrealizować Twojego żądania. Spróbuj ponownie za chwilę” na Instagramie. A my wyjaśnimy, dlaczego występuje błąd.

PRZECZYTAJ TEŻ: Wystąpił problem z zalogowaniem się na Instagram? 7 sposobów, aby to naprawić

Co zrobić, gdy Instagram mówi przepraszam, nie mogliśmy zrealizować Twojej prośby?

Niektórzy użytkownicy narzekają, że nie mogą zalogować się na swoje konta na Instagramie. I dostają błąd, gdy chcą się zalogować.

Jeśli zobaczysz komunikat o błędzie na Instagramie podczas próby zalogowania się na swoje konto, może to być czasami frustrujące.

Błąd „Przepraszamy, nie mogliśmy zrealizować Twojego żądania. Spróbuj ponownie za chwilę”. często występuje, gdy użytkownicy chcą zalogować się na swoje konta.

Jeśli nie możesz się zalogować, nie będziesz mógł korzystać z Instagrama. Jak więc naprawić błąd, gdy pojawia się komunikat?

Jeśli jesteś widząc błąd, musisz najpierw sprawdzić, czy inne osoby też widzą ten błąd. Użyj Twittera lub wyszukaj, jeśli serwer nie działa.

Naprawić Błąd „Przepraszamy, nie mogliśmy zrealizować Twojej prośby” na Instagramie, wyczyść pamięć podręczną aplikacji i poczekaj około 24 godzin na rozwiązanie problemu.

Przełącznik między różnymi sieciami internetowymi i dostawcami i wypróbuj je.

Będziesz także chciał zaktualizować aplikację do najnowszej wersji z Apple App Store lub Google Play Store.

Jeśli masz problemy z zalogowaniem się na konto za pomocą aplikacji mobilnej, możesz spróbować użyć internetowej wersji Instagrama i sprawdzić, czy będziesz mógł się zalogować.

PRZECZYTAJ TEŻ: Brak połączenia z Internetem na Instagramie? 7 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Dlaczego na Instagramie pojawia się komunikat „Przepraszamy, nie mogliśmy zrealizować Twojej prośby”?

Tam są rózne powody dlaczego widzisz błąd „Przepraszamy, nie mogliśmy zrealizować Twojej prośby” podczas próby zalogowania się na swoje konto.

W większości przypadków oznacza to, że istnieje problem z serwerem Instagrama. Twój adres IP został zablokowany przez Instagram.

Błąd może być również spowodowany problemem z Internetem. Jeśli nie masz silnego połączenia, nie będziesz mógł się zalogować.

Błąd pojawi się również, gdy Twoje konto zostanie zawieszone za złamanie warunków korzystania z usługi Instagram.

Jeśli spróbujesz zalogować się zbyt wiele razy, możesz zobaczyć błąd.

A jeśli niedawno dezaktywowałeś swoje konto i spróbujesz zalogować się ponownie, możesz zobaczyć błąd.

🔥 Zalecana:  Lider na rynku transformacyjnych programów Deeptech

PRZECZYTAJ TEŻ: Instagram 60 Seconds Story nie działa? 9 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Jak naprawić komunikat „Przepraszamy, nie mogliśmy zrealizować Twojej prośby”?

Ponieważ znasz powód, dla którego Instagram mówi „Przepraszamy, nie mogliśmy zrealizować Twojej prośby. Spróbuj ponownie za chwilę”. Możesz teraz napraw to za pomocą tego przewodnika.

Poprawka 1: poczekaj na rozwiązanie problemu (od 12 do 48 godzin)

Jeśli aplikacja nadal mówi „Przepraszamy, nie mogliśmy wykonać Twojej prośby”, może to dotyczyć całej aplikacji lub tylko określonej lokalizacji.

A ponieważ jest to problem techniczny, nic nie możesz zrobić, aby go rozwiązać. Wszystko, co możesz zrobić, to po prostu czekać.

Jeśli występuje ten problem, może to oznaczać, że Instagram może nie działać w tym konkretnym regionie i nie będziesz w stanie nic zrobić, aby to naprawić.

Jeśli Twoje konto jest zawieszone, nadal musisz odczekać określony czas, a następnie po około 24-48 godzinach spróbować się zalogować.

Co możesz zrobić, to odczekaj 24-48 godzin, w tym czasie błąd naprawi się sam, a następnie zniknie. Wtedy będziesz mógł się zalogować.

Poprawka 2: Zmień dostawcę Internetu/sieć

Jednym z problemów, który powoduje wyświetlanie błędu w aplikacji Instagram i uniemożliwia logowanie, jest połączenie internetowe.

Może wystąpić przerwa w zasięgu sieci. Aby rozwiązać ten problem, musisz zmienić sieć komórkową.

Przełącznik do innej sieci internetowej i sprawdź, czy błąd logowania do Instagrama zniknie.

Sprawdź prędkość swojego internetu za pomocą fast.com i zobacz czy jest wolno. Włącz i wyłącz komórkową transmisję danych i spróbuj ponownie.

Możesz także spróbować przełączyć się między połączeniem Wi-Fi a komórkową transmisją danych, jeśli nie masz innego operatora sieci.

Jeśli wcześniej korzystałeś z Wi-Fi jako połączenia internetowego, zmień je na swoją sieć komórkową.

Naprawi to błąd „Przepraszamy, nie mogliśmy wykonać Twojej prośby” i ponownie zaczniesz korzystać z aplikacji.

Poprawka 3: Uruchom ponownie urządzenie

Jeśli otrzymujesz komunikat „Przepraszamy, nie mogliśmy zrealizować Twojej prośby. Spróbuj ponownie za chwilę” w aplikacji Instagram i próbowałeś zmienić swoją sieć, ale to nie działa.

Możesz ponownie uruchomić urządzenie z Androidem lub iPhone’a, aby rozwiązać problem na swoim urządzeniu.

Raz ty uruchom ponownie urządzenie i otwórz aplikację Instagram, błąd zostanie naprawiony i będziesz mógł zalogować się do Instagrama.

W aplikacji może występować drobna usterka, która powoduje jej nieprawidłowe działanie i uniemożliwia zalogowanie się na konto.

Ponowne uruchomienie urządzenia może rozwiązać problem.

Dla Android: Stuknij przycisk zasilania i stuknij opcję ponownego uruchomienia. Możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

Dla iphone: Możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie urządzenia, co usunie usterki i zatrzyma działanie aplikacji w tle.

Możesz także dotknąć i przytrzymać przycisk zasilania, aby go wyłączyć, a następnie włączyć.

🔥 Zalecana:  Intella X zabezpiecza 12 milionów dolarów na ekosystem gier web3

PRZECZYTAJ TEŻ: Nie można załadować użytkowników na Instagramie? 2 najlepsze sposoby naprawy błędu (rozwiązane)

Poprawka 4: Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Instagram

Jednym z najlepszych sposobów rozwiązania dowolnego problemu z aplikacjami jest wyczyszczenie pamięci podręcznej.

Jeśli używasz urządzenia mobilnego i masz problem z aplikacją, możesz to zrobić wyczyść pamięć podręczną aplikacji.

Aby rozwiązać problem „Przepraszamy, nie mogliśmy wykonać Twojej prośby”, musisz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Otwórz ustawienia telefonu z systemem Android > Stuknij w Aplikacje i powiadomienia > Stuknij w Informacje o aplikacji > A następnie znajdź aplikację Instagram > Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna > Stuknij w Wyczyść pamięć podręczną.

Możesz także wyczyścić pamięć podręczną na ekranie głównym, stuknąć i przytrzymać aplikację Instagram > stuknąć ikonę Informacje o aplikacji > stuknąć Pamięć i pamięć podręczna > i stuknąć Wyczyść pamięć podręczną.

W przypadku użytkowników iPhone’a nie można bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w ustawieniach aplikacji na iPhone’a, a nawet w aplikacji Instagram. Instagram nie obsługuje jeszcze tej funkcji.

Ponieważ nie możesz bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w aplikacji Instagram ani w ustawieniach iPhone’a, musisz odciążyć aplikację.

Otwórz ustawienia iPhone’a > A następnie stuknij Ogólne > Stuknij Pamięć iPhone’a > Następnie znajdź aplikację Instagram i otwórz ją > I stuknij przycisk Odciąż aplikację.

Po wyładowaniu aplikacji z iPhone’a musisz ponownie zainstalować ją z Apple App Store, dotykając ikony aplikacji.

A następnie sprawdź Instagram, aby zobaczyć, czy komunikat o błędzie zniknął z aplikacji.

Poprawka 5: Zaktualizuj aplikację Instagram

Jeśli nie zaktualizowane aplikacji Instagram od dłuższego czasu, aktualizacja aplikacji teraz to dobry moment na rozwiązanie problemów.

Stara wersja aplikacji Instagram może nie działać poprawnie, powodując awarię aplikacji. Musisz zaktualizować do najnowszej wersji.

Aby zaktualizować aplikację Instagram na swoim urządzeniu, przejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store. Gdy zobaczysz aktualizację, kliknij ją, aby od razu ją zaktualizować.

Poprawka 6: Użyj innego urządzenia

Jeśli próbowałeś już wszystkiego i nic nie działa, spróbuj użyć inne urządzenie aby zalogować się na swoje konto.

Aby rozwiązać problem „Przepraszamy, nie mogliśmy wykonać Twojej prośby”, spróbuj zalogować się na swoje konto na Instagramie za pomocą innego telefonu.

Gdy spróbujesz zalogować się na swoje konto, sprawdź, czy błąd pojawi się na innym urządzeniu.

Jeśli nie możesz zalogować się na swoje konto, oznacza to, że wystąpił problem z kontem i musisz poczekać, aż odzyskasz dostęp.

PRZECZYTAJ TEŻ: Tagowanie na Instagramie nie działa? 10 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Poprawka 7: Użyj sieci Instagram

Jeśli masz problemy z logowaniem się na konto za pomocą aplikacji mobilnej, możesz spróbować użyć Wersja internetowa Instagrama i sprawdź, czy będziesz mógł się zalogować.

Po prostu przejdź do swojej ulubionej przeglądarki i przejdź do Instagram.com. Jeśli możesz się zalogować, będziesz wiedział, że wystąpił problem z aplikacją. I po prostu trzeba dać temu trochę czasu.

🔥 Zalecana:  Konto Venmo zamrożone z pieniędzmi? Oto jak to naprawić

Jeśli nie możesz zalogować się na swoje konto, oznacza to, że przyczyną problemu jest Twoje konto na Instagramie.

Wniosek

Jeśli zobaczysz komunikat „Przepraszamy, nie mogliśmy zrealizować Twojej prośby. Spróbuj ponownie za chwilę” na swoim koncie, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdzić, czy serwer Instagrama nie działa.

Możesz wyszukać „Czy Instagram nie działa”. Chcesz również sprawdzić swoje połączenie internetowe i router, jeśli korzystasz z Wi-Fi.

Jeśli Twoje połączenie internetowe jest dobre i nadal widzisz błąd, oznacza to, że wystąpił problem z aplikacją lub Twoim kontem.

Aby naprawić błąd „Przepraszamy, nie mogliśmy zrealizować Twojego żądania. Spróbuj ponownie za chwilę”, przełącz się do innej sieci internetowej, uruchom ponownie urządzenie, wyczyść pamięć podręczną aplikacji Instagram i zaktualizuj aplikację.

Gdy to wszystko zrobisz, będziesz mógł zalogować się na swoje konto na Instagramie, jeśli nie możesz. Spróbuj użyć innego urządzenia do zalogowania się lub użyj Instagrama w sieci.

PRZECZYTAJ TEŻ: Przepraszamy, ale coś poszło nie tak” Na Instagramie? 7 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Często Zadawane Pytania

Dlaczego wystąpił błąd „Przepraszamy, nie mogliśmy zrealizować Twojego żądania”?

Istnieją różne powody, dla których widzisz komunikat „Przepraszamy, nie mogliśmy zrealizować Twojej prośby. Spróbuj ponownie za chwilę” podczas próby zalogowania się na konto. W większości przypadków oznacza to problem z serwerem Instagrama. Twój adres IP, którego próbujesz użyć, aby uzyskać dostęp, jest zablokowany.

Jak naprawić komunikat „Przepraszamy, nie mogliśmy zrealizować Twojej prośby”?

Aby rozwiązać problem „Przepraszamy, nie mogliśmy wykonać Twojej prośby”, przełącz się do innej sieci internetowej, uruchom ponownie urządzenie, wyczyść pamięć podręczną Instagrama i zaktualizuj aplikację. Gdy to wszystko zrobisz, będziesz mógł zalogować się na swoje konto na Instagramie, jeśli nie możesz. Spróbuj użyć innego urządzenia do zalogowania się lub użyj Instagrama w sieci.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie