Przepraszamy, ale coś poszło nie tak” Na Instagramie? 7 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Przepraszamy, ale coś poszło nie tak” Na Instagramie? 7 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Aby naprawić „Przepraszamy, ale coś poszło nie tak. Proszę spróbuj ponownie.” błąd na Instagramie, przełącz połączenie internetowe, wyczyść pamięć podręczną aplikacji Instagram, poczekaj 24 godziny itp.

Jeśli pojawia się błąd „Coś poszło nie tak”, oznacza to, że Instagram nie działa, aplikacja ma usterkę, problem z Internetem, konto jest tymczasowo zablokowane itp.

W tym artykule dowiesz się, jak to zrobić naprawić „Przepraszamy, ale coś poszło nie tak. Proszę spróbuj ponownie” na Instagramie. A my wyjaśnimy, dlaczego występuje błąd.

PRZECZYTAJ TEŻ: Przepraszamy, nie mogliśmy zrealizować Twojej prośby na Instagramie? 7 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Co zrobić, gdy Instagram mówi „Coś poszło nie tak. Proszę spróbuj ponownie”?

Niektórzy użytkownicy narzekają, że widzą błędy na swoim koncie na Instagramie.

Jeśli zobaczysz komunikat o błędzie na Instagramie podczas próby edytowania swojego profilu lub uzyskania dostępu do funkcji, może to oznaczać, że nie masz połączenia z Internetem.

Błąd „Przepraszamy, ale coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie” często występuje z powodu usterki aplikacji lub połączenia internetowego.

Jeśli widzisz błąd, musisz najpierw sprawdzić, czy inne osoby też go widzą. Użyj Twittera lub wyszukaj, jeśli serwer nie działa.

Aby naprawić błąd „Przepraszamy, ale coś poszło nie tak” na Instagramie, wyczyść pamięć podręczną aplikacji i poczekaj około 24 godzin na rozwiązanie problemu.

Przełączaj się między różnymi sieciami internetowymi i dostawcami i wypróbuj je.

Będziesz także chciał zaktualizować aplikację do najnowszej wersji z Apple App Store lub Google Play Store.

PRZECZYTAJ TEŻ: Wystąpił problem z zalogowaniem się na Instagram? 7 sposobów, aby to naprawić

Dlaczego Instagram mówi „Przepraszamy, ale coś poszło nie tak”?

Tam są różny powody, dla których widzisz komunikat „Przepraszamy, ale coś poszło nie tak” na Twoim koncie na Instagramie.

Błąd oznacza, że ​​wystąpił problem z serwerem Instagrama lub nie masz silnego połączenia internetowego.

Może to również oznaczać, że próbowałeś edytować swój profil, czego Instagram nie akceptuje.

Twój adres IP został zablokowany przez Instagram. Ponieważ wykonujesz zbyt wiele czynności.

Jeśli tak się stanie, nie będziesz mógł załadować niektórych funkcji w aplikacji, a nawet wysyłać wiadomości na czacie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Brak połączenia z Internetem na Instagramie? 7 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Jak naprawić „Przepraszamy, ale coś poszło nie tak” na Instagramie?

Ponieważ znasz powód, dla którego Instagram mówi „Przepraszamy, ale coś poszło nie tak. Proszę spróbuj ponownie.” Możesz teraz napraw to za pomocą tego przewodnika.

🔥 Zalecana:  Midjourney zamierza zatrudnić szybkich inżynierów, aby ulepszyć swój model sztucznej inteligencji

Poprawka 1: poczekaj na rozwiązanie problemu (od 12 do 48 godzin)

Jeśli aplikacja nadal mówi „Przepraszamy, ale coś poszło nie tak”, może to dotyczyć całej aplikacji lub tylko określonego regionu.

A ponieważ jest to problem techniczny, nic nie możesz zrobić, aby go rozwiązać. Wszystko, co możesz zrobić, to po prostu czekać.

Jeśli występuje ten problem, może to oznaczać, że Instagram może nie działać w tym konkretnym regionie i nie będziesz w stanie nic zrobić, aby to naprawić.

Co możesz zrobić, to poczekaj 24-48 godzin, w tym czasie błąd naprawi się sam, a następnie zniknie. Wtedy będziesz mógł się zalogować.

Poprawka 2: Zmień dostawcę Internetu/sieć

Jednym z problemów powodujących wyświetlanie błędu w aplikacji Instagram i uniemożliwiających zmianę informacji w profilu lub korzystanie z funkcji jest połączenie internetowe.

Może wystąpić przerwa w zasięgu sieci. Aby rozwiązać ten problem, musisz zmienić sieć komórkową.

Przełącz się na inną sieć internetową i sprawdź, czy błąd Instagrama zniknie.

Sprawdź prędkość swojego internetu za pomocą fast.com i zobacz czy jest wolno. Włącz i wyłącz komórkową transmisję danych i spróbuj ponownie.

Możesz także spróbować przełączyć się między połączeniem Wi-Fi a komórkową transmisją danych, jeśli nie masz innego operatora sieci.

Jeśli wcześniej korzystałeś z Wi-Fi jako połączenia internetowego, zmień je na swoją sieć komórkową.

Naprawi to błąd „Przepraszamy, ale coś poszło nie tak” i ponownie zaczniesz korzystać z aplikacji.

Poprawka 3: Uruchom ponownie urządzenie

Jeśli otrzymujesz komunikat „Przepraszamy, ale coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie” w aplikacji Instagram i próbowałeś zmienić swoją sieć, ale to nie działa.

Możesz zrestartuj swojego Androida lub iPhone’a urządzenie, aby rozwiązać problem na urządzeniu.

Aplikacja może mieć tylko drobną usterkę, która powoduje jej nieprawidłowe działanie i uniemożliwia dobre korzystanie z aplikacji.

Po ponownym uruchomieniu urządzenia i otwarciu aplikacji Instagram błąd zostanie naprawiony i będzie można korzystać z Instagrama.

Dla Android: Stuknij przycisk zasilania i stuknij opcję restartu. Możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

Dla iphone: Możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie urządzenia, co usunie usterki i zatrzyma działanie aplikacji w tle.

Możesz także dotknąć i przytrzymać przycisk zasilania, aby go wyłączyć, a następnie włączyć.

PRZECZYTAJ TEŻ: Instagram 60 Seconds Story nie działa? 9 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Poprawka 4: Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Instagram

Jednym z najlepszych sposobów rozwiązania dowolnego problemu z aplikacjami jest wyczyszczenie pamięci podręcznej.

Jeśli używasz urządzenia mobilnego i masz problem z aplikacją, możesz to zrobić wyczyść pamięć podręczną aplikacji.

Aby naprawić problem „Przepraszamy, ale coś poszło nie tak”, musisz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

🔥 Zalecana:  5 prostych kroków, aby zostać testerem produktów Adidas

Otwórz ustawienia telefonu z systemem Android > Stuknij w Aplikacje i powiadomienia > Stuknij w Informacje o aplikacji > A następnie znajdź aplikację Instagram > Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna > Stuknij w Wyczyść pamięć podręczną.

Możesz także wyczyścić pamięć podręczną na ekranie głównym, stuknąć i przytrzymać aplikację Instagram > stuknąć ikonę Informacje o aplikacji > stuknąć Pamięć i pamięć podręczna > i stuknąć Wyczyść pamięć podręczną.

W przypadku użytkowników iPhone’a nie można bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w ustawieniach aplikacji na iPhone’a, a nawet w aplikacji Instagram. Instagram nie obsługuje jeszcze tej funkcji.

Ponieważ nie możesz bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w aplikacji Instagram ani w ustawieniach iPhone’a, musisz odciążyć aplikację.

Otwórz ustawienia iPhone’a > A następnie stuknij Ogólne > Stuknij Pamięć iPhone’a > Następnie znajdź aplikację Instagram i otwórz ją > I stuknij przycisk Odciąż aplikację.

Po wyładowaniu aplikacji z iPhone’a musisz ponownie zainstalować ją z Apple App Store, dotykając ikony aplikacji.

A następnie sprawdź Instagram, aby zobaczyć, czy komunikat o błędzie zniknął z aplikacji.

Poprawka 5: Zaktualizuj aplikację Instagram

Jeśli od dłuższego czasu nie aktualizowałeś aplikacji Instagram, aktualizacja aplikacji teraz to dobry moment na rozwiązanie problemów.

Stara wersja aplikacji Instagram może nie działać poprawnie, powodując awarię aplikacji. Musisz zaktualizować do najnowszej wersji.

Do zaktualizuj aplikację Instagram na swoim urządzeniu przejdź do sklepu Google Play Store lub Apple App Store, gdy zobaczysz aktualizację, kliknij ją, aby od razu ją zaktualizować.

PRZECZYTAJ TEŻ: Posty na Instagramie się nie ładują? 10 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Poprawka 6: Użyj innego urządzenia

Jeśli próbowałeś już wszystkiego i nic nie działa, spróbuj użyć inne urządzeniezaloguj się na swoje konto i sprawdź, czy pojawi się komunikat o błędzie.

Aby rozwiązać problem „Przepraszamy, ale coś poszło nie tak”, zaloguj się na swoje konto na Instagramie za pomocą innego telefonu.

Po zalogowaniu się na konto sprawdź, czy na urządzeniu pojawi się komunikat o błędzie.

Jeśli widzisz błąd, oznacza to, że wystąpił problem z kontem i musisz zaczekać.

Poprawka 7: Użyj sieci Instagram

Jeśli masz problemy z logowaniem się na konto za pomocą aplikacji mobilnej, możesz spróbować użyć Sieć Instagrama wersję i sprawdź, czy będziesz mógł się zalogować.

Po prostu przejdź do swojej ulubionej przeglądarki na komputerze PC lub Mac i przejdź do Instagram.com.

Jeśli możesz się zalogować i nie widzisz komunikatu o błędzie, oznacza to, że wystąpił problem z aplikacją. I po prostu trzeba dać temu trochę czasu.

Jeśli nadal widzisz komunikat, oznacza to, że przyczyną problemu jest Twoje konto na Instagramie.

Możesz także skorzystać z tzw Aplikacja Instagrama zarówno na komputerach Mac, jak i Windows. Możesz pobrać ją ze sklepu Microsoft Store lub Apple App Store dla komputerów Mac.

🔥 Zalecana:  Facebook nie działa? 15 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Wniosek

Jeśli zobaczysz komunikat „Przepraszamy, ale coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie” na swoim koncie, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdzić, czy serwer Instagrama nie działa.

Możesz wyszukać „Czy Instagram nie działa”. Chcesz również sprawdzić swoje połączenie internetowe i router, jeśli korzystasz z Wi-Fi.

Jeśli Twoje połączenie internetowe jest dobre i nadal widzisz błąd, oznacza to, że wystąpił problem z aplikacją lub Twoim kontem.

Aby rozwiązać problem „Przepraszamy, ale coś poszło nie tak”, przełącz się do innej sieci internetowej, uruchom ponownie urządzenie, wyczyść pamięć podręczną na Instagramie i zaktualizuj aplikację.

Gdy to wszystko zrobisz, będziesz mógł korzystać ze swojego konta na Instagramie, jeśli nie możesz.

Spróbuj użyć innego urządzenia, aby się zalogować, lub użyj aplikacji internetowej Instagram lub aplikacji komputerowej, aby się zalogować.

PRZECZYTAJ TEŻ: Kołowrotki na Instagramie się nie ładują? 8 sposobów rozwiązania problemu

Często Zadawane Pytania

Dlaczego „Przepraszamy, ale coś poszło nie tak. spróbuj ponownie” wystąpił błąd?

Istnieją różne powody, dla których widzisz komunikat „Przepraszamy, ale coś poszło nie tak. proszę spróbuj ponownie.” błąd podczas próby zalogowania się na konto. W większości przypadków oznacza to problem z serwerem Instagrama, słabe połączenie internetowe itp.

Jak naprawić „Przepraszamy, ale coś poszło nie tak. proszę spróbuj ponownie.”?

Aby rozwiązać problem „Przepraszamy, nie mogliśmy wykonać Twojej prośby”, przełącz się do innej sieci internetowej, uruchom ponownie urządzenie, wyczyść pamięć podręczną aplikacji Instagram i zaktualizuj aplikację. Gdy to wszystko zrobisz, będziesz mógł zalogować się na swoje konto na Instagramie, jeśli nie możesz. Spróbuj użyć innego urządzenia do zalogowania się lub użyj Instagrama w sieci.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie