Przekaż osocze za pieniądze (24 dobrze płatne centra krwiodawstwa)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Przekaż osocze za pieniądze (24 dobrze płatne centra krwiodawstwa)

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Nie mógłbym być bardziej wdzięczny za ośrodki, które oferują możliwość oddania osocza za pieniądze w pobliżu mnie.

Luty 2019 był jednym z najstraszniejszych okresów w moim życiu jako rodzica. Mój mały syn był chory nieustannie przez sześć miesięcy wcześniej. Miał nawracające choroby, których nie można było tak po prostu zbyć, jak typowych zarazków i chorób z przedszkola. To było coś więcej.

Walczyłem o dalsze testy, ponieważ w głębi duszy wiedziałem, że chodzi o coś więcej. Jego ciągłe choroby nie były normalne. I miałem rację; w jego historii było znacznie więcej. Nie byłem pewien, czego się spodziewać. Jednak nie byłem przygotowany na określenie „białaczka dziecięca”, które padło z ust jego pediatry.

Mój świat stanął na głowie. Co to dla niego oznaczało? Jak moglibyśmy mu pomóc? Jak byśmy zaczęli jego leczenie? Jakie były możliwości leczenia? Nasze życie zmieniło się na zawsze.

Transfuzje osocza to jedna z wielu opcji leczenia na liście pomocy chorym na białaczkę. Nigdy nie myślałem, że będę tak wdzięczny za możliwości, takie jak oddanie osocza, jak w dniu, w którym dowiedziałem się, że mój syn może tego potrzebować. Ludzie, którzy oddają osocze za pieniądze w pobliżu mnie, dają mojej rodzinie (i innym podobnym) nadzieję.

Ponieważ większość lokalizacji nie oczekuje, że ludzie będą oddawać osocze za darmo, postanowiłem znaleźć centra krwiodawstwa, które płacą w pobliżu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o miejscach, które znalazłem.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Co to jest plazma i do czego służy?

Osocze to przezroczysta płynna część krwi. Po usunięciu czerwonych krwinek, białych krwinek, płytek krwi i innych składników pozostaje tylko osocze.

Osocze jest znane jako transporter komórek i innych ważnych substancji w organizmie. Ma wiele funkcji w organizmie, w tym krzepnięcie krwi, zwalczanie chorób i inne krytyczne potrzeby.

Ogólnie rzecz biorąc, osocze jest zwykle stosowane u pacjentów po urazach, oparzeniach i wstrząsach. Pacjenci z innymi chorobami i niedoborami krzepnięcia również należą do tych, którzy otrzymują transfuzje osocza.

Jak często mogę oddawać osocze?

Według FDA, osocze musi być oddane w odstępie co najmniej 48 godzin, maksymalnie dwa razy w ciągu siedmiu dni. Ciało musi być w stanie uzupełnić się, zanim będzie mogło ponownie oddać. Po zdrowym odżywianiu organizm powinien być w stanie uzupełnić oddane osocze w ciągu 24 do 48 godzin.

Ile kosztuje darowizna osocza?

Podczas moich poszukiwań znalazłem w pobliżu najlepiej opłacane centrum oddawania osocza i porównałem honoraria otrzymywane przez dawców z innymi lokalizacjami. Średnio ośrodki płacą 30 USD za darowiznę lub do 400 USD miesięcznie, jeśli przekazują darowizny w maksymalnym dozwolonym czasie i otrzymują górną granicę skali wynagrodzeń. Ponadto niektóre firmy oferują programy nagród, które pozwalają na większe zarobki.

Kto może oddać osocze?

Wymagania dotyczące donacji osocza różnią się w zależności od lokalizacji. Ogólnie rzecz biorąc, dawcy muszą mieć co najmniej 18 lat i nie mogą ważyć mniej niż 110 funtów. Po tych wstępnych kryteriach dawcy będą musieli przejść badania medyczne. Badanie to obejmuje wypełnienie szczegółowego kwestionariusza medycznego.

Podczas wizyty w centrum dawstwa osocza wymagane będą następujące elementy:

 • ważny dokument tożsamości ze zdjęciem;
 • Dowód zamieszkania;
 • dowód posiadania numeru ubezpieczenia społecznego;
 • Karta przekraczania granicy lub wiza (jeśli dotyczy).

Jeśli jesteś osobą, która wyzdrowiała z COVID-19, nadal możesz przekazać darowiznę. Przejrzyj swoją historię medyczną ze specjalistami w centrum dawstwa, aby określić uprawnienia.

Korzyści z donacji osocza

Możliwość oddania osocza jest darem, ponieważ istnieje duża populacja, która nie może oddać osocza z różnych powodów. Możliwość zarabiania pieniędzy za oddanie osocza jest jeszcze większym darem dla tych, którzy szukają różnych sposobów zarabiania pieniędzy.

Oprócz rekompensaty za oddanie osocza, wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że osocze jest jednym z nielicznych składników, których nie można sztucznie wytworzyć i na które jest duże zapotrzebowanie. Dlatego bardzo poszukiwane są darowizny od ludzi, aby pomóc ratować życie ludzi na całym świecie.

Dążenie do oddania osocza za pieniądze jest kuszące, jednak nie zapominaj o różnicy, jaką możesz zrobić na świecie dzięki każdej donacji osocza!

🔥 Zalecana:  10 wyjątkowych i zabawnych dodatkowych zajęć, aby zarobić dodatkowe pieniądze

Jak zarobić więcej pieniędzy, przekazując osocze

Według Grifols oddanie osocza za pieniądze może zająć średnio 45 minut. Możesz po prostu zrelaksować się i posłuchać muzyki siedząc w fotelu dawcy lub wykorzystać dodatkowy czas na zarabianie pieniędzy na swoim smartfonie.

Zarejestruj się teraz w niektórych z tych bezpłatnych witryn internetowych, aby być gotowym do maksymalizacji swoich zarobków podczas pierwszej donacji osocza.

1. Graj w gry na swoim telefonie

Jeśli już to robisz, będzie to bezproblemowe dostosowanie, aby zacząć zarabiać na graniu w gry na telefonie.

Korzystanie z witryny typu pomyłka, możesz zarobić od 50 do 200 jednostek za wypróbowanie nowej gry. Po osiągnięciu 1500 jednostek możesz wypłacić kartę Visa o wartości 5 USD lub kartę podarunkową do popularnego sklepu, takiego jak Amazon.

2. Uzupełnij płatne oferty

Niektóre firmy zapłacą za wypełnienie ofert, które nie kosztują ani grosza. Możesz przeglądać oferty za każdym razem, gdy oddajesz osocze!

Skrzynka odbiorczaDolary ma mnóstwo ofert (zarówno darmowych, jak i płatnych), które lubię przeglądać w wolnym czasie. Czasami trafisz na dobrze płatną ofertę, która zajmie Ci tylko kilka minut.

Swagbucks to kolejna witryna, która pęka w szwach od możliwości uzupełnienia ofert za dodatkową gotówkę. Przeglądaj oferty za każdym razem, gdy przekazujesz osocze, aby zarobić jeszcze więcej.

3. Wypełnij kwestionariusze

Wypełnianie kwestionariuszy w najlepiej płatnych witrynach z ankietami może przynieść dodatkowe pieniądze podczas oddawania osocza.

Korzystam z serwisów np Badania Szyszki zarobić trochę gotówki biorąc ankiety. Możesz teraz zarejestrować się jako bezpłatny członek i wziąć udział w pierwszej ankiecie w fotelu darowizn, aby zacząć zarabiać co najmniej 3 USD za wypełnioną ankietę!

Inną witryną, w której można zarejestrować się w celu wzięcia udziału w ankietach, jest Markowe ankiety. Możesz zarabiać na dzieleniu się swoją opinią na temat produktów i usług, z których już korzystasz.

4. Czytaj e-maile

Prawdopodobnie i tak sprawdzasz pocztę e-mail, gdy oddajesz osocze, więc dlaczego nie otrzymać zapłaty za czytanie e-maili?

Lubię korzystać z serwisów typu MojePunkty zarabiać pieniądze w wolnym czasie. MyPoints ma wiele różnych sposobów na zarobienie dodatkowej gotówki, ale jednym z łatwych sposobów jest przeczytanie i potwierdzenie e-maili, które wysyłają do Twojej skrzynki odbiorczej. To takie proste, a zarobki się sumują!

Najwyżej płatne centra krwiodawstwa w pobliżu mnie

Aby oddać osocze za pieniądze w pobliżu, ważne jest, aby wiedzieć, czy w pobliżu są jakieś ośrodki, które można odwiedzić. Możesz być zaskoczony liczbą ośrodków oferujących płatne darowizny osocza w całych Stanach Zjednoczonych.

Te pierwsze pięć centrów krwiodawstwa zwykle płaci najwięcej za osocze, a każde z nich ma do 250 lokalizacji. Sprawdź, które są najbliżej Ciebie.

1. Plazma BioLife

BioLife Plasma to wiodąca usługa pobierania osocza w branży plazmowej. Działa w wielu obiektach na terenie Stanów Zjednoczonych oraz Austrii.

Lokalizacje: Ponad 120 lokalizacji w 31 stanach

Ile się opłaca: Dawcy osocza BioLife otrzymują kartę debetową, na którą wpłacane jest ich odszkodowanie. Dla stałych dawców średnie wynagrodzenie waha się od 30 do 50 USD za darowiznę. Jednak strona mówi: „Nowi dawcy osocza BioLife mogą zarobić 1000 $ na 8 darowiznach osocza! Pobierz naszą aplikację i wpisz kod promocyjny DONOR1000.” Kwoty odszkodowania różnią się w zależności od lokalizacji.

2. Osocze CSL

Commonwealth Serum Laboratories (CSL Plasma) to jedna z największych na świecie sieci pobierania osocza. Jej siedziba znajduje się w Boca Raton na Florydzie.

Lokalizacje: Ponad 250 lokalizacji w 39 stanach

Ile się opłaca: CSL Plasma reklamuje zarobki do 400 $ miesięcznie dla nowych dawców, otrzymywane na doładowywanej karcie przedpłaconej. Rzeczywiste kwoty płatności będą się różnić w zależności od lokalizacji.

Darczyńcy również mogą liczyć na nagrody. CSL Plasma wykorzystuje iGive Rewards, które daje darczyńcom punkty za każdą dokonaną darowiznę. Punkty te można zapisać, aby wykorzystać je do wymiany kart podarunkowych i innych nagród. Wynagrodzenie różni się w zależności od lokalizacji.

3. KEDPLAZMA

Firma KEDPLASMA powstała w 2004 roku z misją pozyskiwania wysokiej jakości osocza. Jest spółką zależną Kedrion Biopharma, która jest firmą specjalizującą się w produkcji i dystrybucji produktów leczniczych pochodzących z osocza.

Lokalizacje: 26 lokalizacji w 14 stanach

Ile się opłaca: W poprzednich latach (2018) darczyńcy zarabiali do 400 USD miesięcznie, przekazując darowizny za pośrednictwem KEDPLASMA. Płatności dokonywane są za pomocą przedpłaconej karty debetowej. Nowsza wysokość wynagrodzenia nie została opublikowana. Sprawdź w centrum darowizn konkretne kwoty opłat.

4. Osocze Octapharma

Octapharma opracowuje i produkuje wysokiej jakości białko ludzkie z ludzkiego osocza. Jest to największy prywatny i niezależny frakcjonator osocza na świecie.

Lokalizacje: Ponad 110 lokalizacji w 34 stanach.

Ile się opłaca: Nowi darczyńcy Octapharma Plasma mogą zarobić do 400 USD miesięcznie dzięki promocji dla nowych dawców. Powracający darczyńcy mogą zarobić wyższą kwotę i zostać zgłoszeni do wygrywania nagród i innych nagród przez cały rok. Opłaty i nagrody różnią się w zależności od lokalizacji.

5. Plazma BPL

Bio Products Laboratory (BPL) to brytyjska firma zajmująca się zbieraniem osocza. Od ponad 25 lat jest światowym liderem w branży plazmowej.

🔥 Zalecana:  Jak Zarabiać Pieniądze Online Za Darmo (Zerowe Koszty Startu)

Lokalizacje: Ponad 50 lokalizacji w 13 stanach

Ile się opłaca: W połączeniu z promocjami, opłatami za polecenie i opłatami za darowizny BPL reklamuje, że powtarzający się darczyńcy mogą zarobić do 300 USD miesięcznie. Konkretne opłaty i promocje różnią się w zależności od lokalizacji.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

Wysoko płatne centra dawstwa osocza według stanu

Te kolejne wysoko płatne centra oddawania osocza mają ograniczoną liczbę placówek w USA. Jeśli jesteś w New Jersey, Kalifornii, Georgii, Tennessee, Teksasie, Waszyngtonie, Indianie lub Idaho, możesz mieć jeden w pobliżu.

6. B Dodatnie osocze (tylko NJ)

B Positive Plasma to firma zajmująca się pozyskiwaniem osocza, która pobiera ludzkie osocze od dawców w celu zapewnienia terapii ratujących życie innym.

Lokalizacje: 2 lokalizacje w stanie New Jersey

Ile się opłaca: Dawcy osocza B dodatniego mogą zarobić do 500 USD miesięcznie, jeśli regularnie przekazują darowizny w połączeniu z zachętą za polecenie. Środki są wpłacane na przedpłaconą kartę debetową. Konkretne kwoty odszkodowania różnią się w zależności od lokalizacji.

Powiązany: 8 aplikacji, które płacą prawdziwe pieniądze za łatwe zadania i występy

7. Biocentrum ADMA (tylko GA i TN)

ADMA Bio Center to licencjonowana przez FDA placówka specjalizująca się w pobieraniu ludzkiego osocza. Stara się zapewnić dawcom najwyższy komfort.

Lokalizacje: 2 lokalizacje w Georgii i Tennessee

Ile się opłaca: Darczyńcy ADMA Bio Center mogą otrzymać wynagrodzenie do 400 USD miesięcznie. Dostępne są również kupony umożliwiające uzyskanie dodatkowego wynagrodzenia w ramach promocji. Wysokość odszkodowania różni się w zależności od lokalizacji.

8. Physicians Plasma Alliance (firma specjalizująca się w biologii)

Physicians Plasma Alliance jest jednym z najlepiej opłacanych centrów dawstwa osocza. Firma prowadzi badania z wykorzystaniem osocza, aby pomóc znaleźć lekarstwa na choroby.

Lokalizacje: Johnson City, TN i Berkley, Kalifornia

Ile się opłaca: Do 500 $ za darowiznę jeśli się kwalifikujesz.

9. Plazma GCAM

Green Cross America Plasma (GCAM) to amerykański oddział specjalizujący się w pobieraniu osocza. Jej siedziba znajduje się w Korei Południowej.

Lokalizacje: 12 lokalizacji w 5 stanach

Ile się opłaca: GCAM płaci darczyńcom od 25 do 30 USD za darowiznę. Dodatkowo powracający dawcy są uprawnieni do programu premiowego z nagrodami i nagrodami. Dokładne kwoty odszkodowania będą się różnić w zależności od lokalizacji.

Powiązany: 10 najlepszych weekendowych prac, aby zarobić więcej pieniędzy w wolnym czasie

10. Scantibodies (tylko CA)

Scantibodies zajmuje się znajdowaniem lepszych opcji leczenia poważnych schorzeń poprzez zbieranie osocza krwi od zdrowych dawców.

Lokalizacje: 1 Lokalizacja w stanie Kalifornia

Ile się opłaca: Nowi dawcy Scantibodies otrzymują wynagrodzenie w wysokości 40 USD za pierwszą wizytę, a następnie 60 USD za drugą wizytę. Powracający dawcy mogą otrzymać wynagrodzenie w wysokości do 60 USD tygodniowo. Płatności dokonywane są w gotówce.

11. Plazma TrueHealth (tylko NJ)

TrueHealth Plasma (thplasma) to centrum oddawania osocza, którego celem jest pobieranie ludzkiego osocza od dawców.

Lokalizacje: 1 Lokalizacja w stanie New Jersey

Ile się opłaca: Nowi dawcy mogą zarobić 50 USD za każdą darowiznę dla pierwszych pięciu darowizn w TrueHealth Plasma. Powracający dawcy mogą zarobić do 450 USD miesięcznie.

Centra dawstwa osocza, które nie publikują stawek płac

Te centra darowizn mogą dobrze płacić, ale będziesz musiał się z nimi skontaktować, aby poznać oferowane przez nie stawki. Upewnij się, że w pobliżu znajduje się centrum, zanim zadzwonisz, aby uzyskać więcej informacji.

12. Plazma Grifols Biomat

Grifols to firma medyczna znana na całym świecie od 1909 roku. Jest jedną z największych firm zajmujących się nauką o plazmie na świecie.

Lokalizacje: Ponad 250 lokalizacji w 33 stanach

Ile się opłaca: Nie publikowany

13. Centra Bio ImmunoTek

ImmunoTek Bio Centers to wschodząca firma biotechnologiczna zajmująca się bezpiecznym pobieraniem ludzkiego osocza.

Lokalizacje: 13 lokalizacji w 11 stanach– Znajduje się w stanach południowych i wschodnich

Ile się opłaca: Nie publikowany

14. Międzystanowy Bank Krwi, Inc.

Interstate Blood Bank, Inc. (IBBI) to firma specjalizująca się w pobieraniu krwi pełnej i osocza. Firma ta istnieje na rynku od 1949 roku z siedzibą główną w Tennessee.

Lokalizacje: 36 lokalizacji w 15 stanach– Lokalizacje znajdują się na wschodnim wybrzeżu, niektóre w Teksasie i na Florydzie.

Ile się opłaca: Nie publikowany

Powiązany: 16 łatwych letnich prac, które oferują zabawny sposób na zarobienie pieniędzy

15. Nowojorskie Centrum Krwiodawstwa

Od ponad 50 lat NY Blood Center zbiera osocze dla ofiar wypadków i oparzeń, pacjentów chorych na raka i wielu innych.

Lokalizacje: 16 lokalizacji w Nowym Jorku

Ile się opłaca: Firma nie publikuje stawek odszkodowań za oddanie osocza. Zadzwoń do lokalnego biura, aby uzyskać szczegółowe informacje.

16. Nuvance Health (wcześniej Western Connecticut Health Network)

Firma Nuvance Health oferuje trzy lokalizacje, w których można oddać osocze. Obecnie poszukuje dawców, którzy wyzdrowiali z COVID-19.

🔥 Zalecana:  Recenzja Bingo Cash: Czy naprawdę możesz zarabiać pieniądze?

Lokalizacje: 3 lokalizacje w Connecticut

Ile się opłaca: Nie publikowany. Zadzwoń do najbliższego centrum darowizn, aby zapytać o płatność. Tylko w tym czasie szukaj prawdziwych darowizn.

17. Osocze Hemarusa

Specjalizująca się w pobieraniu osocza firma Hemarus Plasma jest licencjonowaną placówką zarządzaną przez zespół ekspertów.

Lokalizacje: 1 Lokalizacja w stanie Floryda

Ile się opłaca: Nie publikowany

18. Saturn Bio

Zgodnie z wytycznymi FDA i HIPAA, Saturn Bio jest jednym z wiarygodnych centrów dawstwa osocza w Stanach Zjednoczonych.

Lokalizacje: 1 Lokalizacja w stanie Indianapolis

Ile się opłaca: Nie publikowany

19. Południowe służby krwi

Southern Blood Services to firma specjalizująca się w osoczu, która poszukuje dawców z określonymi typami przeciwciał w swoim organizmie z ciąży, transfuzji krwi lub niektórych rodzajów szczepionek.

Lokalizacje: 3 lokalizacje w Alabamie i Tennessee

Ile się opłaca: Nie publikowany

Powiązany: 60+ Natychmiastowe Zatrudnienie Pracy Z Domu

20. Zasoby plazmy Promedic

Promedic Plasma Resources gromadzi osocze do produkcji szerokiej gamy produktów potencjalnie ratujących życie.

Lokalizacje: 1 Lokalizacja w stanie Nowy Jork

Ile się opłaca: Nie publikowany. Oferuje nieokreślony bonus, jeśli polecisz znajomemu, który dwukrotnie oddaje osocze.

21. Badania krwi i osocza, Inc.

Blood and Plasma Research, Inc., będąca lokalną własnością i zarządzana, jest jednym z nielicznych ośrodków, które gromadzą i dostarczają surowce potrzebne do wytwarzania produktów specjalistycznych.

Lokalizacje: 1 Lokalizacja w stanie Teksas

Ile się opłaca: Nie publikowany

22. Istotne oddawanie krwi

Vitalant akceptuje różne rodzaje donacji, a jednym z nich jest osocze. Jest to jedna z największych i najstarszych organizacji zajmujących się transfuzją w kraju.

Lokalizacje: 125 lokalizacji w 19 stanach

Ile się opłaca: Vitalant Blood Donations oferuje program nagród dla dawców, który umożliwia dawcom zdobywanie punktów, które można wymienić na prezenty.

23. Opieka nad krwią Cartera

Carter BloodCare dostarcza środki ratujące życie do ponad 200 placówek medycznych. Jego historia rozpoczęła się w 1951 roku jako organizacja non-profit.

Lokalizacje: Ponad 20 lokalizacji w stanie Teksas

Ile się opłaca: Nie publikowany

24. Amerykański Czerwony Krzyż

Amerykański Czerwony Krzyż przyjmuje osocze od dawców, którzy niedawno wyzdrowieli z COVID-19. Specjalne przeciwciała obecne u odzyskanych dawców pomogą zakażonym pacjentom w leczeniu nowego wirusa.

Lokalizacje: Lokalizacje różnią się w zależności od tego, kiedy odbywa się zbiórka darowizn

Ile się opłaca: Nie publikowany

Powiązany: Jak uzyskać darmowe pieniądze już teraz (w systemie PayPal lub pocztą)

Kto płaci najwięcej za plazmę?

Rekompensata za oddanie osocza jest hojna dla stałych dawców. Na podstawie podanych tutaj informacji dawcy mogą spodziewać się największego odszkodowania, jeśli udają się do centrum krwiodawstwa, które ma wiele lokalizacji w całym kraju. Są one uważane za „łańcuchy”.

Najlepiej płatnym centrum krwiodawców osocza w pobliżu jest Octapharma Plasma. Jeśli zastanawiasz się, które centrum plazmy w Twojej okolicy jest najbardziej opłacalne, być może będziesz musiał zadzwonić do lokalnych centrów, aby zapytać. Oferty i zachęty mogą się różnić w zależności od lokalizacji i aktualnego zapotrzebowania na datki.

Aby otrzymać wynagrodzenie za oddanie osocza, dawcy muszą spełniać wszystkie wymagania i uczciwie przedstawiać swoją historię medyczną, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim. Po zakończeniu darowizny możesz spodziewać się późniejszej płatności.

Odwiedź każdą witrynę w tym poście, aby sprawdzić, czy firma ma lokalizację w pobliżu. Umów się na spotkanie z darowizną, dzwoniąc do nich i zapytaj o konkretną kwotę opłaty za darowizny w tej lokalizacji. Upewnij się, że rozumiesz, jak często możesz przekazywać darowizny.

Oddawanie osocza za pieniądze jest satysfakcjonujące dla Twojego zysku finansowego. Ponadto rozważ szerszy obraz tego, co faktycznie robi twoje osocze dla kogoś innego! Twoja darowizna może uratować życie.

Powiązany: 18 ofert pracy w niepełnym wymiarze godzin online, o które możesz aplikować już dziś