Przegląd rankingu SE: zalety, wady, funkcje i alternatywy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Przegląd rankingu SE: zalety, wady, funkcje i alternatywy

W tej recenzji rankingu SE dowiemy się, czy to jedyne w swoim rodzaju narzędzie SEO jest warte szumu!

Każdy menedżer SEO, właściciel osobistej witryny internetowej lub bloger musi skutecznie wykonywać różne zadania związane z optymalizacją wyszukiwarek.

Musisz być w stanie sprawdzać jakość linków zwrotnych, przeprowadzać badania słów kluczowych, przeprowadzać audyty i analizy witryn internetowych i wiele więcej, aby prawidłowo pozycjonować.

SE Ranking umożliwia to, dostarczając kompleksowe rozwiązanie, które obejmuje podstawowe zadania związane z optymalizacją wyszukiwania.

Ale jak dobrze to robi?

W tej recenzji rankingu SE przyjrzymy się jego funkcjom, zaletom, wadom, cenom i wielu innym.

Ponadto, jeśli to ci nie odpowiada, wymieniliśmy również kilka alternatyw, które możesz wypróbować.

Wypróbuj ranking SE przez 14 dni za darmo już dziś!

Skorzystaj z 14-dniowej bezpłatnej wersji próbnej rankingu SE


Przegląd rankingu SE

Streszczenie

SE Ranking to wszechstronne narzędzie SEO, które pomaga użytkownikom poprawić ich ranking na stronach wyników wyszukiwania dzięki licznym funkcjom, takim jak sprawdzanie jakości linków zwrotnych, audyt witryny itp.

Wypróbuj SE Ranking przez 14 dni za darmo!

Zalety

 • Bardzo łatwy w konfiguracji
 • Zawiera białą etykietę
 • Niedrogie w porównaniu do alternatyw
 • Zniżka na częstotliwość sprawdzania rang we wszystkich planach

Cons

 • Tak wiele funkcji, że może zmylić początkujących
 • Ogranicza liczbę słów kluczowych, które można uszeregować dla każdego planu

Co to jest narzędzie SEO do rankingu SE?

SE Ranking to kompleksowe narzędzie do optymalizacji wyszukiwarek (SEO), którego celem jest pomoc właścicielom witryn lub agencjom SEO w analizowaniu i optymalizowaniu witryn, tak aby zajmowały wysokie pozycje na stronach wyników wyszukiwania (SERP).

Oprogramowanie zawiera takie funkcje, jak narzędzie do badania słów kluczowych, analiza konkurencji, monitorowanie i sprawdzanie linków zwrotnych, audyt witryny, monitorowanie zmian strony i wiele więcej, jak zobaczymy w poniższej sekcji.

Istnieją nawet specjalne funkcje dla agencji SEO, takie jak narzędzie do raportowania wyników, biała etykieta, interfejs API, dodatkowe konta z różnymi poziomami uprawnień itp.

Przegląd rankingu SE: funkcje

Jak wspomniano powyżej, narzędzia SE Ranking SEO zawierają mnóstwo funkcji, więc przyjrzyjmy się najważniejszym z nich:

Analiza konkurencji

Narzędzie do analizy konkurencji SE Ranking pozwala rzucić okiem na umiejętności SEO konkurencji i metody PPC.

Wystarczy skopiować i wkleić dowolny adres URL lub domenę witryny, a uzyskasz pełny wgląd w ich strategie PPC i SEO.

Narzędzie przeprowadza analizę na dowolnej stronie internetowej pod kątem następujących wskaźników:

 • Ruch drogowy: możesz sprawdzić prognozy ruchu, koszty i słowa kluczowe rywali.
 • Słowa kluczowe: Narzędzie umożliwia przeglądanie szczegółowych danych na temat wszystkich słów kluczowych, dla których plasuje się Twoja konkurencja.
 • Zaufanie do domeny: Dzięki temu możesz dowiedzieć się, czy witryna, z którą konkurujesz, ma wysokie wyniki zaufania.
 • Linki wsteczne: Dzięki temu możesz przeanalizować liczbę linków zwrotnych, które ma twój rywal i czy są one wystarczająco wysokiej jakości.
 • Popularne strony: narzędzie do analizy konkurencji pomaga poznać strony w witrynach konkurencji, które kierują największy ruch do ich witryny.
 • Reklamy: Dzięki tej funkcji możesz przeprowadzić badanie konkurencji PPC, aby dowiedzieć się, za jakie słowa kluczowe płacą i które z ich reklam, takich jak reklamy Google, są najskuteczniejsze.
 • Konkurs: Ta funkcja wyświetla listę konkurentów i umożliwia porównanie semantyki z ich słowami kluczowymi.

Wypróbuj ranking SE przez 14 dni za darmo już dziś!

Skorzystaj z 14-dniowej bezpłatnej wersji próbnej rankingu SE

Narzędzie do śledzenia rankingu słów kluczowych

SE Ranking oferuje śledzenie rankingu słów kluczowych, które pozwala sprawdzić pozycję Twojej witryny na stronach wyników wyszukiwania (SERP) różnych głównych wyszukiwarek, takich jak Yahoo, Google, Bing, YouTube itp.

Możesz również sprawdzić swoje narzędzia do śledzenia rankingu na różnych urządzeniach (mobilnych i stacjonarnych) pod kątem dokładności, a także w różnych lokalizacjach.

Ta funkcja oferuje następujące funkcje:

 • SERP Google, mapy i monitorowanie reklam: Dzięki tej funkcji możesz korzystać ze śledzenia pozycji docelowych słów kluczowych w wynikach wyszukiwania na mapie, pozycji reklamy i funkcjach SERP, takich jak filmy i fragmenty.
 • Konkurenci SERP: Funkcja konkurenta SERP umożliwia analizę 100 największych konkurentów Twojej witryny w SERP.

  Możesz także oznaczyć rywali w celu łatwiejszej identyfikacji,

 • Wywiad konkurencyjny: Oprócz kompleksowych danych, które otrzymujesz na temat rankingu swojej witryny, możesz zobaczyć swoich konkurentów SEO, włączając do 20 rywali, aby uzyskać dogłębną analizę ich praktyk SEO w witrynie i analizę słów kluczowych.

Wypróbuj ranking SE przez 14 dni za darmo już dziś!

Skorzystaj z 14-dniowej bezpłatnej wersji próbnej rankingu SE

White Label dla agencji SEO

Funkcja białej etykiety SE Ranking daje agencjom SEO, sprzedawcom usług SEO, niezależnym użytkownikom sieci i każdemu, kto oferuje usługi SEO, możliwość oferowania spersonalizowanych usług SEO.

Oznacza to, że możesz zapewnić swoim klientom wszystko, co SE Ranking ma do zaoferowania, tak jakby pochodziło od Twojej marki.

Narzędzie nie wiąże się również z dodatkowymi kosztami, jak w przypadku konkurentów SE Ranking.

Jest wliczony w cenę planu Pro i Business.

Funkcje tej funkcji obejmują:

 • Użyj domeny niestandardowej: Możesz wykorzystać własną subdomenę lub domenę do promowania usług SEO Rankingu SE bez jakiegokolwiek łączenia z SE Rankingiem.
 • Otrzymuj raporty: ta funkcja umożliwia ustawienie ręcznych lub automatycznych raportów wysyłanych do klientów z poczty e-mail organizacji.

  W razie potrzeby umożliwia nawet korzystanie z osobistego serwera SMTP.

 • Zarządzaj użytkownikami: Masz kontrolę administracyjną i możesz decydować, którzy użytkownicy mają uprawnienia do niektórych funkcji, takich jak narzędzie audytu SEO witryny lub sprawdzanie linków zwrotnych.
 • Fakturowanie: narzędzie może sprawdzić numery faktur i obliczyć, czy otrzymujesz wynagrodzenie za rankingi słów kluczowych.

Narzędzie do sprawdzania i śledzenia linków zwrotnych

Narzędzie do monitorowania linków zwrotnych z SE Ranking pozwala analizować linki zwrotne w widoku 360 stopni.

Możesz analizować złożoność utraconych i nowych linków zwrotnych, a także siłę domen odsyłających.

Istnieje również możliwość poznania lokalizacji, z których pochodzą linki zwrotne, dystrybucji tekstu kotwicy oraz stron, które są najczęściej łączone.

Ta funkcja sprawdza linki zwrotne z następującymi kluczowymi parametrami:

 • Obraz lub tekst: Możesz wiedzieć, czy link zwrotny pochodzi z obrazu lub tekstu.
 • Pierwsza i ostatnia widziana: Ta funkcja pozwala dowiedzieć się, kiedy link zwrotny został znaleziony jako pierwszy i ostatni przez narzędzie SE Ranking.
 • Nofollow/Dofollow: sprawdź atrybut swojego linku, aby dowiedzieć się, czy instruuje różne wyszukiwarki, aby go zignorowały lub zaindeksowały.
 • Tekst kotwicy: Metryka tekstu zakotwiczenia umożliwia narzędziu marketingowemu sprawdzenie rozkładu klikalnego tekstu linków zwrotnych.
 • Zaufanie strony: Narzędzie do sprawdzania linków zwrotnych analizuje zaufanie strony do potencjalnych opcji linków zwrotnych, aby wiedzieć, czy oferują one świetne możliwości w rankingu.
 • Adresy IP i podsieci: Ta funkcja sprawdza adresy IP i podsieci w celu określenia lokalizacji łącza zwrotnego.
 • Ranking Alexa: Sprawdza ranking Alexa stron internetowych, do których prowadzisz lub zamierzasz linkować.

Oprócz powyższego, każda strona internetowa, którą narzędzie do sprawdzania linków zwrotnych SE Ranking wykryje i która jest bardzo interesująca, jest dodawana do a Lista monitorów gdzie narzędzie może codziennie śledzić stan witryny.

Ponadto, za dodatkową opłatą, dostępne jest również dodatkowe narzędzie do sprawdzania stanu łącza zwrotnego w czasie rzeczywistym.

Warto również zauważyć, że oprogramowanie SE Ranking oferuje jedną z największych dostępnych baz danych linków zwrotnych z 2,7 biliona przetworzonych linków zwrotnych, 25 000 stron indeksowanych na minutę i 220 milionów domen stale indeksowanych.

Audyt strony internetowej

Funkcja audytu witryny SE Ranking umożliwia analizę witryny w celu wykrycia problemów, które uniemożliwiają jej zajmowanie wysokich pozycji w wyszukiwarkach.

Ta funkcja oferuje następujące funkcje:

 • Przeszukiwacz stron: dzięki temu możesz zindeksować do 1000 stron internetowych w ciągu kilku minut, a także przefiltrować wyniki indeksowania.
 • Analizy wyników: Możesz porównywać audyty internetowe i udostępniać raporty członkom zespołu lub klientom.
 • Generator witryn XML: Funkcja generowania witryn XML pomaga Google i innym wyszukiwarkom określić, które strony warto zaindeksować i przeszukać.
 • Jak naprawić przewodnik: Korzystając z narzędzia do audytu strony internetowej, otrzymujesz nie tylko listę problemów.

  Otrzymasz również możliwe poprawki dla nich.

  Raporty dotyczące każdego problemu są również bardzo szczegółowe.

 • Własne ustawienia: możesz wybrać problemy, na które chcesz zwrócić uwagę.

Generator leadów rankingowych SE

Korzystanie z rankingu SE narzędzie do generowania leadów, możesz pozyskiwać potencjalnych klientów dla swojej firmy, dodając do swojej witryny widżet sprawdzania na stronie.

Sposób działania jest dość prosty.

Narzędzie do generowania leadów wyświetla się jako formularz na Twojej stronie dla odwiedzających, którzy chcą przeprowadzić bezpłatny audyt strony na swojej stronie.

Gdy odwiedzający wypełni formularz, otrzymuje obszerny i dogłębny raport z audytu strony wprowadzonej dla określonego wyszukiwanego hasła.

W zamian otrzymujesz ich dane kontaktowe, które podają podczas wypełniania formularza.

W ten sposób zyskujesz potencjalnego klienta, który jest zadowolony z bezpłatnego audytu Twojej markowej strony internetowej i możesz przystąpić do przekształcania go w płacących klientów.

Najfajniejszą rzeczą w tym narzędziu jest to, że możesz pokolorować i oznakować formularz i narzędzie audytu, jak chcesz.

Twoi odbiorcy nie zetkną się z narzędziem SE Ranking, gdy rozpoczną audyt.

Aby dodać narzędzie do swojej strony, wystarczy osadzić kod HTML, a będziesz otrzymywać powiadomienia za każdym razem, gdy zdobędziesz lead.

Przegląd rankingu SE: zalety i wady

Rzućmy okiem na zalety i wady narzędzia SE Ranking.

Zalety

 • Narzędzie pozwala sprawdzić swój ranking na poziomie miasta, co jest niezwykle potężną opcją dla lokalnych marek.
 • Projekt pulpitu nawigacyjnego SE Ranking jest łatwy w nawigacji, ponieważ możesz zobaczyć wszystkie dostępne narzędzia SEO, takie jak potężne narzędzie do badania słów kluczowych, analiza konkurencji, monitorowanie linków zwrotnych i narzędzie do śledzenia pozycji w jednym miejscu.
 • Rozwiązanie jest niezwykle łatwe w konfiguracji i nie wymaga od Ciebie bycia profesjonalistą SEO, aby korzystać z tego narzędzia.
 • Dla agencji dostępna jest funkcja raportów, która umożliwia wysyłanie do klientów dostosowanych i szczegółowych raportów o postępach SEO.
 • Funkcja białej etykiety nie wiąże się z dodatkowymi kosztami, ale jest częścią pakietu pro i planu biznesowego.

  Dzięki tej funkcji możesz również udostępniać wszystkie funkcje SE Ranking bez żadnego powiązania z platformą.

 • Audyt strony internetowej zawiera nie tylko listę rzeczy do naprawienia, ale także rozwiązania wszystkich problemów.
 • Ich narzędzie do sprawdzania linków zwrotnych jest po prostu niesamowite.

  Narzędzie umożliwia uzyskanie kompleksowej analizy linków, a także potencjalnych linków zwrotnych.

  Istnieje nawet narzędzie do monitorowania linków zwrotnych, które zapisuje strony internetowe, które są bardzo interesujące pod względem linków zwrotnych.

 • SE Ranking oferuje niesamowity robot indeksujący, który jest w stanie zaindeksować 1000 stron w zaledwie 2 minuty.
 • Zawiera XML Site Map Generator dla Google Search Console, aby pomóc Google i innym wyszukiwarkom poznać strony do indeksowania i indeksowania.

Cons

 • Wydaje się, że w SE Ranking brakuje zaawansowanych funkcji związanych z analizą mediów społecznościowych.

  To dość smutne, ponieważ zaangażowanie w media społecznościowe jest również ważnym czynnikiem rankingowym.

 • Plan Essential ma ograniczone aktualizacje rankingu (zwykle trzy dziennie).
 • Dla użytkowników nowych w przestrzeni SEO może to być naprawdę mylące, ponieważ narzędzie ma tak wiele funkcji.

  Może być trudno wiedzieć, od czego zacząć, więc jest tu trochę krzywej uczenia się.

 • Jeśli szukasz wielu docelowych słów kluczowych, wyplucie wyników zajmuje trochę czasu.

SE Ranking nie oferuje możliwości integracji z innymi platformami analitycznymi, takimi jak Google Analytics.

Zniżki na sprawdzenie rangi

Zanim przejdziemy do sekcji wyceny SE Ranking, ważne jest, aby o tym wspomnieć, ponieważ pomoże to zaoszczędzić na kosztach korzystania z narzędzia SE Ranking.

Na górze strony z cenami SE Ranking ma kalkulator częstotliwości sprawdzania rankingu.

Narzędzie mierzy częstotliwość, z jaką zamierzasz sprawdzać swoją rangę.

Może to być codziennie, co trzy dni lub co tydzień.

Twój model subskrypcji może wynosić jeden miesiąc, trzy miesiące, sześć miesięcy lub rok.

W zależności od tego, co wybierzesz, otrzymasz procentową zniżkę na preferowany plan cenowy.

To się sumuje, więc chcesz mądrze wybierać!

Na przykład zaoszczędzisz 45%, jeśli wybierzesz opcję tygodniową i plan subskrypcji na trzy miesiące.

Zaoszczędzisz 60%, jeśli wybierzesz roczną subskrypcję.

Ranking SE dobrze się tutaj spisał, ponieważ istnieje wiele możliwości zaoszczędzenia na kosztach rozwiązania według własnego wyboru.

Przegląd rankingu SE: Plany cenowe

To narzędzie ma trzy plany płatności: Essential, Pro i Business.

Nie ma stałej ceny dla każdego planu, ponieważ zmienia się ona w zależności od liczby słów kluczowych, które chcesz śledzić w rankingu.

Wyjaśniono to poniżej:

Podstawowy plan

Dzięki planowi Essential możesz śledzić od 250 do 750 słów kluczowych.

Jeśli zdecydujesz się śledzić 250 słów kluczowych, będziesz musiał zapłacić 31,20 USD miesięcznie.

Za 500 słów płacisz 43,20 $, a za 750 słów kluczowych 55,20 $.

Funkcje dostępne w ramach tego planu obejmują:

 • Konkurencyjne badanie słów kluczowych
 • Uruchom do 10 projektów
 • Monitoruj do 12 500 linków zwrotnych
 • Przeanalizuj 5 konkurentów na projekt
 • Przeprowadź audyt witryny do 65 000 stron
 • Słowa kluczowe grupy
 • Sprawdzaj linki zwrotne do 30 witryn dziennie
 • Audyt serwisu do 210 stron
 • Zarządzanie i analityka mediów społecznościowych
 • Raporty SEO
 • Dozwolony 1 użytkownik
 • Plan marketingowy

To, czego nie dostajesz, to:

 • Organiczna historia SERP
 • Rozbudowa bazy słów kluczowych
 • API
 • Monitorowanie białej etykiety
 • Monitorowanie zmian na stronie
 • Dane historyczne dotyczące domen i słów kluczowych

Zawodowy plan

Oznaczony jako najpopularniejszy pakiet SE Ranking, plan Pro umożliwia rozpoczęcie śledzenia rankingu od 1000 słów kluczowych za 71,20 USD miesięcznie, a następnie 119,20 USD miesięcznie za śledzenie rankingu 1750 słów kluczowych.

Ten plan pozwala łącznie na sprawdzenie 3 150 000 słów kluczowych.

Funkcje dostępne w ramach tego planu obejmują:

 • Uzyskaj dostęp do 5 stanowisk użytkowników
 • Historia organicznych SERP (za 3 miesiące)
 • Rozszerzenie bazy słów kluczowych: 17 500
 • Przeprowadź audyt na stronie dla maksymalnie 600 stron
 • Monitorowanie 60 000 linków zwrotnych
 • Plan marketingowy
 • Dane historyczne dotyczące słów kluczowych/domen (za 3 miesiące)
 • Przeprowadź audyt strony internetowej do 400 000 stron
 • 50 000 wyników na raport
 • Monitorowanie zmian na stronie: 175
 • Nieograniczona liczba projektów
 • Przeanalizuj do 10 konkurentów na projekt
 • Grupowanie słów kluczowych
 • Badanie konkurencji i słów kluczowych
 • 5000 raportów dziennie
 • Sprawdź linki zwrotne dla 200 domen dziennie
 • Elastyczne raportowanie SEO
 • Rozbudowa bazy słów kluczowych

To, czego nie dostajesz, to:

Plan biznesowy

Ten plan rankingowy SE kosztuje od 151,20 USD miesięcznie (do śledzenia 2500 słów kluczowych) do 719,20 USD (do śledzenia 20 000 słów kluczowych).

W sumie ten plan może obsługiwać 36 000 000 czeków.

To powiedziawszy, oto opcje cenowe oraz liczba objętych słów kluczowych:

 • 5000 słów kluczowych za 279,20 USD miesięcznie
 • 10 000 słów kluczowych za 439,20 USD miesięcznie
 • 15 000 słów kluczowych za 599,20 USD miesięcznie
 • 20 000 słów kluczowych za 719,20 USD miesięcznie

Funkcje dostępne w ramach tego planu obejmują:

 • Analityka i zarządzanie mediami społecznościowymi
 • API
 • Uzyskaj dostęp do maksymalnie 30 stanowisk użytkowników
 • Przeprowadź audyt witryny do 3 200 000 stron
 • Monitoruj do 800 000 linków zwrotnych
 • Biała etykieta
 • Możliwość prowadzenia nieograniczonej liczby projektów
 • Przeprowadź audyt na stronie dla maksymalnie 2000 stron
 • Analizuj do 20 konkurentów na projekt
 • Codziennie sprawdzaj linki zwrotne do 500 domen
 • Otrzymuj codziennie 10 000 raportów
 • 100 000 wyników na raport
 • Uzyskaj dane historyczne dotyczące słów kluczowych/domen (dowolny wybrany przez Ciebie miesiąc)
 • Grupowanie słów kluczowych
 • Badanie konkurencji i słów kluczowych
 • Uzyskaj dostęp do historii organicznych SERP (dowolny wybrany miesiąc)
 • Rozbudowa bazy słów kluczowych
 • Plan marketingowy
 • Elastyczne raportowanie SEO
 • Monitoruj do 2000 stron pod kątem zmian
 • Rozszerzenie bazy słów kluczowych do 200 000

Jak zapewne jest oczywiste, plan Business oferuje znacznie większą pojemność niż plan Pro.

Jednak jeśli chodzi o funkcje, jedyną różnicą jest funkcja API.

Czy rozumiesz, dlaczego plan Pro jest najpopularniejszy? Jeśli nie robisz zbyt wiele na dużą skalę, plan Pro jest wystarczający dla większości użytkowników.

Przegląd rankingu SE: Alternatywy dla rankingu SE

Jeśli SE Ranking nie robi tego za Ciebie, oto kilka alternatyw dla narzędzia SEO:

SEMrush

Możesz sprawdzić metody i spostrzeżenia swojego konkurenta za pomocą SEMRush, który zawiera szczegółowe informacje na temat ich rankingów słów kluczowych.

Za pomocą zaawansowanych narzędzi i funkcji SEO przeprowadza badania reklam organicznych.

Poznasz również najczęściej używane słowa kluczowe konkurencji, jej metody reklamowe i plan wydatków.

Dzięki funkcji linków zwrotnych możesz przeprowadzić głęboką analizę linków, ocenić autorytet domen odsyłających i określić geolokalizację swoich linków.

Zapewnia szerokie możliwości badania słów kluczowych z mnóstwem sugestii słów kluczowych, które pomogą Ci zidentyfikować najlepsze słowa kluczowe dla kampanii SEO i PPC, a także powiązane i długie słowa kluczowe.

Jest dość podobny do rankingu SE.

Jednak jeśli chodzi o ceny, jest to o wiele droższe, a ceny zaczynają się od 119 USD miesięcznie.

Wypróbuj SEMrush za darmo już dziś!

Ahrefy

Ahrefs to narzędzie SEO, które pomaga firmom i właścicielom witryn zwiększyć ruch organiczny.

Użytkownicy mogą również badać swoją konkurencję, aby dowiedzieć się, co obecnie dla nich działa i dlaczego osiągają wyższe stopnie.

Jest to dokładnie opisane w raporcie z bezpłatnych wyników wyszukiwania, który wyświetla ilość ruchu generowanego przez każde słowo kluczowe.

Sekcja Top Pages wyświetla również najczęściej odwiedzane strony witryny.

Tymczasem narzędzie zarządza danymi około 150 milionów słów kluczowych w samych Stanach Zjednoczonych.

Eksplorator słów kluczowych, który analizuje tysiące trafnych sugestii słów kluczowych, jest zasilany ogromną pojemnością danych tego narzędzia.

Wynik trudności słowa kluczowego i dodatkowe punkty danych, takie jak indeks złożoności słowa kluczowego i zaawansowane wskaźniki badania słów kluczowych, pomagają użytkownikom dowiedzieć się, na których słowach kluczowych się skoncentrować.

Ahrefs posiada również największą na świecie bazę aktywnych linków zwrotnych.

Jeśli chodzi o cenę, kosztuje znacznie więcej niż ranking SE, zaczynając od 99 USD miesięcznie.

Wypróbuj Ahrefs przez 7 dni za darmo!

Przegląd rankingu SE: Podsumowanie

SE Ranking to kompleksowe narzędzie SEO, które oferuje takie funkcje, jak analiza konkurencji, śledzenie rankingu słów kluczowych, biała etykieta dla agencji SEO, analiza konkurencji, sprawdzanie i śledzenie linków zwrotnych, API, audyt strony internetowej i generator leadów.

Zalety rankingu SE to:

 • Przyjazny dla użytkownika interfejs
 • Przystępne plany cenowe
 • Łatwość konfiguracji
 • Objętość indeksowania strony
 • Zniżki za pośrednictwem kontroli rangi

Jego wadą jest to, że nie ma niektórych funkcji oferowanych przez konkurentów, takich jak SEMrush i Ahrefs, które woleliby bardziej zaawansowani użytkownicy.

Podsumowując, SE Ranking to dobra opcja dla osób poszukujących niedrogiego narzędzia SEO z większością funkcji potrzebnych do wykonywania podstawowych zadań SEO.

Jest to również doskonały wybór dla agencji, które zamierzają oferować swoim klientom niestandardowe usługi SEO.

Wypróbuj ranking SE przez 14 dni za darmo już dziś!

Skorzystaj z 14-dniowej bezpłatnej wersji próbnej rankingu SE

Werdykt przeglądu rankingu SE: Czy ranking SE jest tego wart?

Absolutnie! Ranking SE jest wart każdego grosza.

Funkcje takie jak badanie słów kluczowych SE Ranking są świetne i zapewniają świetny stosunek jakości do ceny.

Ale jeśli szukasz bardziej zaawansowanych funkcji, niektóre alternatywy w tej recenzji rankingu SE są lepszymi opcjami.

🔥 Zalecana:  Przegląd ubezpieczeń na życie Emma 2023