Przegląd karty Scotia Momentum Visa Infinite: do 10% zwrotu gotówki

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Przegląd karty Scotia Momentum Visa Infinite: do 10% zwrotu gotówki

Karta Scotia Momentum Visa Infinite to jedna z najlepszych kart cash back dostępnych w Kanadzie.

Dzięki podstawowej ofercie 4% zwrotu gotówki za zakupy spożywcze i powtarzające się płatności za rachunki oraz 2% zwrotu gotówki za paliwo i codzienne wydatki na tranzyt, ta karta pokonuje większość swoich bliskich konkurentów pod względem ogólnej wartości.

Dodatkowo zniesiona zostaje opłata roczna w wysokości 120 USD za pierwszy rok, co w efekcie daje wartość dodaną w wysokości 120 USD w pierwszym roku.

Wreszcie, otrzymujesz powitalny zwrot gotówki w wysokości 10% przy wydatkach do 2000 USD w ciągu pierwszych 3 miesięcy (wartość 200 USD).

Patrząc na wartość zwrotu gotówki, jaką zapewnia karta Scotia Momentum Visa Infinite, nic dziwnego, że wielokrotnie została oceniona jako karta nagród nr 1 w zakresie zwrotu gotówki!

Ta recenzja karty Scotia Momentum Visa Infinite obejmuje jej zalety, wady, opłaty i nie tylko.

Przegląd kart Scotia Momentum Visa Infinite

Korzyści z karty Scotia Momentum Visa Infinite

Scotiabank oferuje szeroką gamę kart kredytowych, które zaspokajają różne potrzeby i zainteresowania posiadaczy kart.

Karta Scotia Momentum Visa Infinite może być dla Ciebie najlepszym wyborem, jeśli interesuje Cię zwrot gotówki zamiast nagród w postaci podróży lub rozrywki.

Niektóre korzyści i funkcje, które wyróżniają tę kartę, to:

1.

Nagrody Cash Back: Oferty nagrody Cash Back dla tej karty są znaczące i obejmują:

 • Zarób 4% zwrotu gotówki z pierwszych 25 000 USD wydanych na zakupy spożywcze i powtarzające się płatności za rachunki rocznie (do 1000 USD rocznie).
 • Zarób 2% zwrotu gotówki z pierwszych 25 000 USD wydanych na benzynę i codzienne zakupy tranzytowe (do 500 USD rocznie).
 • Zarób 1% zwrotu gotówki na wszystkich innych kwalifikujących się codziennych zakupach.

Jak widać z powyższej listy, oferty zwrotu gotówki są przepyszne, a przeciętny wydawca prawdopodobnie nie przekroczy maksymalnych progów.

Jeśli masz dużą rodzinę i wydajesz dużo pieniędzy na zakupy spożywcze lub dużo jeździsz samochodem (zakupy gazu), Twój potencjał zwrotu gotówki jest ogromny.

🔥 Zalecana:  Zabezpieczone karty kredytowe: zalety, wady, sposób działania i nie tylko

Nawet przy średnich wydatkach na te kategorie nadal możesz liczyć na przyzwoitą kwotę pieniędzy z powrotem w swoim portfelu.

A w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta nagroda cash back wzrasta do 10% (o wartości 200 USD – przy założeniu, że wydasz co najmniej 2000 USD).

2.

Opłata roczna: Roczna opłata za tę kartę wynosi 120 USD.

Chociaż nie chciałbym płacić żadnych rocznych opłat za kartę kredytową, ta karta Scotia oferuje kilka korzyści premium, które omówimy w dalszej części tej recenzji.

Podczas rejestracji nowej karty, Twoja opłata roczna za pierwszy rok zostaje zniesiona.

Odpowiada to dodatkowej wartości 120 USD w pierwszym roku.

3.

Nagrody podróżne: Chociaż ta karta nie koncentruje się na zdobywaniu punktów za podróże, takich jak karta Scotia Gold American Express, oferuje szereg korzyści związanych z podróżowaniem, które przydadzą się podczas podróży.

Korzyści z podróży obejmują:

 • Ubezpieczenie medyczne w nagłych wypadkach w podróży: ubezpieczenie do 1 miliona USD dla Ciebie i Twojej rodziny w przypadku nieoczekiwanej choroby lub przypadkowego urazu podczas podróży poza swoją prowincję lub terytorium w Kanadzie (przez maksymalnie 15 kolejnych dni)
 • Ubezpieczenie na wypadek przerwania podróży: do 2000 USD na osobę i maksymalnie 10 000 USD na podróż
 • Ubezpieczenie opóźnienia lotu: zwrot do 500 USD na osobę
 • Ubezpieczenie zagubionego bagażu: do 500 USD
 • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w podróży: maksymalnie do 500 000 USD

4.

Wynajem samochodu i ubezpieczenie: Możesz otrzymać do 25% zniżki, wynajmując samochód w uczestniczących lokalizacjach AVIS i Budget, płacąc kartą.

Ponadto, jeśli płacisz kartą, masz prawo do bezpłatnego ubezpieczenia od utraty/uszkodzenia samochodu z tytułu kolizji.

5.

Gwarancja zakupu i przedłużona gwarancja: Zapewnia to ochronę ubezpieczeniową od kradzieży, utraty lub uszkodzenia; oraz rozszerzoną gwarancję, która podwaja gwarancję producenta nawet o 1 rok.

6.

Ubezpieczenie urządzenia mobilnego: Smartfony i tablety zakupione za pomocą Twojej karty są objęte ubezpieczeniem do 1000 USD na wypadek utraty, przypadkowego uszkodzenia lub awarii mechanicznej.

7.

Ekskluzywne korzyści VISA: Karta Scotia Momentum Visa Infinite daje dostęp do korzyści, które są dostępne wyłącznie dla posiadaczy kart Visa Infinite.

🔥 Zalecana:  Przegląd konta Scotiabank Basic Plus 2023

Obejmują one dostęp do:

 • Bezpłatne usługi konsjerża: Są dostępni, aby pomóc Ci kupić bilety, zarezerwować kolację, zaplanować podróż i nie tylko, 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu pod numerem 1-888-853-4458.
 • Dostęp dla VIP-ów na najwyższej klasy imprezy rozrywkowe, degustacje win w ponad 60 winiarniach w Kolumbii Brytyjskiej i Ontario, luksusowe przywileje hotelowe (takie jak bezpłatne WiFi, bezpłatne śniadanie, kasa o 15:00) oraz posiłki.
 • Zerowa odpowiedzialność: Jesteś w pełni chroniony przed nieautoryzowanym użyciem karty.

Wady karty Scotia Momentum Visa Infinite

Chociaż moja recenzja karty Scotia Momentum Visa Infinite jest pozytywna, jest kilka wad, na które należy zwrócić uwagę, w tym:

Dodatkowe opłaty za kartę: Jeśli otrzymujesz dodatkowe karty dla współmałżonka lub członka rodziny, możesz spodziewać się zapłaty 50 USD za każdą z nich.

Wymóg dochodowy: Ta karta wymaga minimalnego dochodu indywidualnego w wysokości 60 000 USD lub łącznego dochodu gospodarstwa domowego w wysokości 100 000 USD.

Ponadto, aby się zakwalifikować, musisz mieć dobrą zdolność kredytową (700+).

Niektórym może się również nie podobać to, że musisz czekać do listopada, aby wydać regularne nagrody w postaci zwrotu gotówki, ponieważ wtedy zostanie ona zaksięgowana na Twoim koncie.

Moim zdaniem taką jednorazową wypłatę można potraktować jako pewną formę oszczędności i skierować na spłatę zadłużenia lub inny konkretny cel.

Bonusowy zwrot gotówki (tj. z oferty promocyjnej) zostanie zaksięgowany na Twoim koncie wcześniej iw ciągu 2-3 miesięcy po zakończeniu promocji.

Czy Scotia Momentum Visa Infinite jest dla Ciebie?

Karta Scotia Momentum Visa Infinite wyróżnia się wśród kart cash back dostępnych w Kanadzie.

Na przykład: Zakładając, że wydajesz 800 $ na artykuły spożywcze i powtarzające się płatności za rachunki co miesiąc, oraz 200 $ na gaz i codzienny tranzyt, w sumie 1000 USD na kartę miesięcznie.

Artykuły spożywcze i rachunki cykliczne z 4% zwrotem gotówki: 800 USD x 4% = 32 USD | 32 USD x 12 miesięcy = 384 USD rocznie w formie zwrotu gotówki

🔥 Zalecana:  Jak mierzyć zwrot z inwestycji w SEO i content marketing

Gaz i tranzyt z 2% zwrotem gotówki: 200 USD x 2% = 4 USD | 4 $ x 12 miesięcy = 48 USD rocznie w formie zwrotu gotówki

Całkowity zwrot gotówki za rok wynosi 432 USD.

Nieźle jak na DARMOWE pieniądze, co?

Uwaga: Powyższe obliczenia nie uwzględniają zwolnienia z opłaty w wysokości 120 USD za rok 1, 1% zwrotu gotówki za wszystkie inne zakupy oraz 10% zwrotu gotówki w ciągu pierwszych 3 miesięcy.

Ten realistyczny scenariusz pokazuje, że możesz łatwo zarobić 450 USD lub więcej w gotówce rocznie, korzystając z karty nieskończonej.

Nawet jeśli miałbyś uiścić opłatę w wysokości 120 USD, nadal pozostawia Ci to znaczne zarobki w postaci zwrotu gotówki.

W powyższym przykładzie nie uwzględniliśmy również wartości korzyści z podróży, przedłużonej gwarancji, zniżki i ubezpieczenia na wynajem samochodu, usług concierge i innych.

Jeśli używasz karty Scotia podczas rezerwacji lotów i hoteli, płacenia za wynajem lub zakupu przedmiotów codziennego użytku, może to przełożyć się na dużo pieniędzy!

Kiedy te dodatkowe korzyści są połączone z nagrodami w postaci zwrotu gotówki, karta Scotia Momentum Visa Infinite jest jedną z najlepszych kart zwrotu gotówki w swojej kategorii w Kanadzie.

APLIKUJ O WIZĘ SCOTIA MOMENTUM INFINITE

Kolejną najlepszą kartą nagród, na którą warto zwrócić uwagę, w zależności od potrzeb, jest karta Scotiabank Gold American Express.

Powiązany:

Recenzja Scotia Momentum Visa Infinite

 • Nagrody zwrotu gotówki

 • Korzyści z podróży

 • Ubezpieczenie Wypożyczonego Samochodu

 • Rozszerzona gwarancja

 • Uprawnienia

 • Roczna opłata

Streszczenie

Karta Scotia Momentum Visa Infinite to jedna z najlepszych kart cash back dostępnych w Kanadzie.

Ta recenzja obejmuje to, co musisz wiedzieć i jak zarobić do 10% zwrotu gotówki!

Zalety

 • Konkurencyjne stawki zwrotu gotówki
 • Kompleksowe ubezpieczenie podróżne
 • Dostęp do ekskluzywnych korzyści VISA
 • Ubezpieczenie urządzeń mobilnych

Cons

 • 120 dolarów opłaty rocznej
 • Cashback wypłacany raz w roku
 • Minimalny dochód w wysokości 60 000 USD, aby się zakwalifikować