Przegląd kanadyjskiego trójkąta opon Mastercard 2023

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Przegląd kanadyjskiego trójkąta opon Mastercard 2023

Jeśli robisz zakupy w Canadian Tire i uwielbiasz zbierać Canadian Tire Money (CT Money), powinieneś rozważyć zakup jednej z ich popularnych kart kredytowych.

Karta Triangle Mastercard i jej odpowiednik premium, karta Triangle World Elite Mastercard, zwiększają pieniądze CT, które zarabiasz, robiąc zakupy online i w sklepach stacjonarnych w sklepach Canadian Tyre.

Karty te pozwalają również zaoszczędzić pieniądze przy zakupie benzyny na stacjach benzynowych stowarzyszonych z Canadian Tyre, w tym w lokalizacjach Gas+ i Essence+.

Ta recenzja Triangle Mastercard obejmuje jej funkcje, najważniejsze zalety i wady.

Omówienie karty Triangle Mastercard

Nagrody i korzyści Triangle Mastercard

Posiadacze kart mogą korzystać z karty Triangle Mastercard, aby zdobywać nagrody w ramach programu Triangle Rewards firmy Canadian Tyre.

1. Kupując w Canadian Tire, Sport Chek, Mark’s/L’Equipeur, Atmosphere, Sports Rousseau, Hockey Experts i innych, otrzymujesz 4% kanadyjskich pieniędzy na opony.

Na artykułach spożywczych zarabiasz 1,5% Canadian Tire Money (z wyłączeniem Costco i Walmart).

Możesz wymienić CT Money online lub w dowolnym z tych sklepów i użyć ich do opłacenia całości lub części kosztów zakupów.

2. Kupując benzynę na stacjach benzynowych Gas+ i biorących udział w programie stacjach benzynowych Essence+, zbierasz 5 centów za litr.

3. Korzystając z karty Triangle Mastercard, możesz finansować swoje zakupy z oprocentowaniem 0% za pośrednictwem Canadian Tire Bank.

Kwalifikujące się zakupy muszą wynosić co najmniej 150 USD i mogą być finansowane, więc dokonujesz 24 równych miesięcznych płatności bez uiszczania opłaty.

4. Posiadacze kart korzystają ze zwrotów bez paragonu, gdy płacą za zakupy w sklepach Canadian Tyre za pomocą karty Triangle Mastercard.

5. Otrzymujesz dostęp do wydarzeń tylko dla członków oraz spersonalizowanych ofert.

Aby zmaksymalizować swoje możliwości zarobkowe, należy pobrać aplikację Triangle, aby łatwo przeglądać cotygodniowe ekskluzywne oferty.

🔥 Zalecana:  Przegląd bogactwa Nest 2023

6. Łatwo jest zakwalifikować się do tej karty i nie musisz spełniać wymogu wysokich dochodów, w przeciwieństwie do karty Triangle World Elite Mastercard.

Wady karty Triangle Mastercard

Triangle Mastercard to podstawowa karta premiowa bez ubezpieczenia.

Ponadto zarabiasz tylko 0,5% CT Money na zakupach niezwiązanych z firmą Canadian Tire, jej stowarzyszonymi sklepami i artykułami spożywczymi.

Wreszcie, możesz wymienić CT Money tylko w Canadian Tire i powiązanych sklepach.

Triangle Mastercard kontra Triangle World Elite Mastercard

Karta Triangle World Elite Mastercard to karta bez opłat, która oferuje o wiele więcej korzyści niż zwykła waniliowa alternatywa, Triangle Mastercard.

Karta Triangle World Elite ma następujące zalety:

  • 4% CT Money w Canadian Tire i sklepach stowarzyszonych
  • 3% CT Pieniądze na zakupy spożywcze (od pierwszych 12 000 USD rocznych wydatków i z wyłączeniem Walmart i Costco)
  • Oferuje do 7 centów za litr przy zakupie gazu na stacjach Gas+ i Essence+
  • Kup bezpieczeństwo i przedłużoną gwarancję
  • Ubezpieczenie wynajmu samochodu
  • Całodobowa obsługa konsjerża
  • Bezpłatna pomoc drogowa Gold Plan

Chociaż oferuje o wiele więcej korzyści, aby się zakwalifikować, potrzebujesz osobistego dochodu w wysokości co najmniej 80 000 USD.

Dowiedz się więcej z tej recenzji Triangle World Elite Mastercard.

Czy karta Triangle Mastercard jest tego warta?

Jeśli trudno ci zakwalifikować się do Triangle World Elite ze względu na wymagania dotyczące wysokich dochodów, warto przyjrzeć się karcie Triangle Mastercard.

To powiedziawszy, istnieją inne karty kredytowe oferujące lepsze nagrody i elastyczność bez opłat rocznych.

Najlepszym kandydatem jest karta kredytowa Tangerine Money-Back, która ma roczne opłaty w wysokości 0 USD i oferuje nieograniczony zwrot gotówki w wysokości 2% w maksymalnie trzech kategoriach wydatków.

Aby kwalifikować się do tej karty, musisz mieć co najmniej 12 000 USD dochodu rocznie.

🔥 Zalecana:  Przegląd Scotiabank Momentum Mastercard 2023

Dowiedz się więcej w tej recenzji.

Mandarynkowa karta kredytowa ze zwrotem pieniędzy

Nagrody: Zarób do 2% nieograniczonego zwrotu gotówki w maksymalnie 3 kategoriach wydatków i 0,50% na wszystkie inne zakupy.

Oferta powitalna: Uzyskaj dodatkowe 10% zwrotu gotówki do 1000 USD wydatków w ciągu pierwszych 2 miesięcy (wartość 100 USD); 1,95% stawki transferu salda przez 6 miesięcy.

Stopy procentowe: 19,95% na zakupy, transfery salda i zaliczki gotówkowe.

Roczna opłata: $0

Możesz również rzucić okiem na kartę SimplyCash od American Express i otrzymać stały zwrot gotówki w wysokości 1,25% na większość zakupów i do 2% zwrotu gotówki na artykuły spożywcze.