Przegląd Conexus Credit Union na rok 2023

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Przegląd Conexus Credit Union na rok 2023

Conexus Credit Union to największa kasa kredytowa w Saskatchewan, a następnie Affinity Credit Union i Innovation Credit Union.

W chwili pisania tego tekstu zajmują one również pozycję szóstej co do wielkości unii kredytowych w Kanadzie na podstawie wielkości aktywów.

Ta recenzja Conexus Credit Union obejmuje różne konta osobiste i firmowe oraz usługi oferowane członkom.

Kim jest Conexus Credit Union?

Conexus to unia kredytowa z siedzibą w Saskatchewan, zrzeszająca ponad 128 000 członków, ponad 900 pracowników w 39 lokalizacjach i zarządzająca aktywami o wartości ponad 8 miliardów dolarów.

Unia Kredytowa Conexus została założona w 1976 roku, początkowo jako Sherwood Credit Union.

Członkowie unii kredytowej są współwłaścicielami i mogą głosować w Radzie Dyrektorów oraz dzielić się rocznymi zyskami.

Aby zostać członkiem Conexus, musisz:

  • Mieć co najmniej 18 lat
  • Mieć 3 lata historii kredytowej
  • Być mieszkańcem Saskatchewan
  • Mieć numer ubezpieczenia społecznego

Powiązany: Przegląd banku EQ i stopy oszczędności

Konta Conexus Credit Union: Bankowość osobista

Conexus oferuje swoim członkom dostęp do kont czekowych i oszczędnościowych, kart kredytowych, kredytów hipotecznych, pożyczek osobistych i usług zarządzania majątkiem.

Konta czekowe Conexus

Sprawdzanie bez opłat: Nieograniczone bezpłatne transakcje czekowe i depozyty z bezpłatnymi e-wyciągami.

Konto nie jest oprocentowane, a za wypłaty z bankomatów w USA i za granicą (CIRRUS) pobierana jest opłata w wysokości 4 USD.

Sprawdzanie w USA: Brak opłaty miesięcznej, oprocentowanie do 0,05%; 0,60 USD/transakcja w przypadku przelewów internetowych, preautoryzowanych obciążeń i czeków; 1,00 $ za wypłaty i przelewy realizowane w oddziale.

Sprawdzanie maksymizera: Opłata miesięczna w wysokości 1,50 USD (zniesiona przy minimalnym saldzie miesięcznym w wysokości 1500 USD), zarabiaj odsetki do 0,05%, płać na bieżąco za transakcję.

Konto Oszczędnościowe Conexus

Zyskaj wielopoziomową stopę procentową, 2 bezpłatne transakcje miesięczne (po 5 USD) i bezpłatne depozyty.

🔥 Zalecana:  20 porad i wskazówek, jak uzyskać tanie ubezpieczenie samochodu

Powiązany: Najlepsze karty kredytowe bez opłat za transakcje zagraniczne

Karty kredytowe Conexus

1.

Karta Conexus Cash Back Mastercard: Opłata roczna 0 USD, oprocentowanie 19,90%, 1 punkt Conexus Rewards za każdy wydany 1 USD (podwójnie na stacjach benzynowych), ochrona zakupu i przedłużona gwarancja oraz ubezpieczenie urządzenia mobilnego.

2.

Karta Conexus Centra Gold Mastercard: Opłata roczna w wysokości 50 USD, oprocentowanie 9,90%, 1 punkt za każde wydane 1 USD (1% zwrotu gotówki), ochrona przed wypadkami u przewoźnika (do 125 000 USD), ubezpieczenie zakupu i przedłużona gwarancja oraz wynajem samochodów w przypadku kolizji/strat.

3.

Złota karta Mastercard Conexus Travel Rewards: opłata roczna w wysokości 99 USD, oprocentowanie 19,90%, 1 punkt za każdy wydany 1 USD, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w podróży do 1 miliona USD, ubezpieczenie zdrowotne w nagłych wypadkach, anulowanie/przerwanie podróży, zagubiony lub opóźniony bagaż, całodobowa pomoc, ochrona zakupów i przedłużona gwarancja , oraz uszkodzenia spowodowane kolizją/stratą w przypadku wypożyczenia samochodu.

4.

Karta Conexus World Mastercard: 120 USD opłaty rocznej, oprocentowanie 19,90%, zarabiaj 2 punkty za 1 wydany $ (2% zwrotu gotówki), kompleksowe ubezpieczenie podróżne, ochrona zakupów, przedłużona gwarancja i ubezpieczenie od kolizji / strat związanych z wynajmem samochodu.

5.

Karta Mastercard Conexus w dolarach amerykańskich: opłata roczna w wysokości 50 USD, oprocentowanie 19,90%, kompleksowe świadczenia podróżne, ubezpieczenie od kolizji/strat związanych z wynajmem samochodu, ochrona zakupów i przedłużona gwarancja.

6.

Karta Conexus Student Mastercard: opłata roczna 0 USD, oprocentowanie 11,90%, ochrona zakupu, przedłużona gwarancja i ubezpieczenie urządzenia mobilnego.

Hipoteki i pożyczki

Oferują kredyty hipoteczne o stałym i zmiennym oprocentowaniu, pożyczki osobiste, pożyczki RRSP, linie kredytowe, kredyty studenckie i HELOC.

Inwestycje

Inwestuj za pomocą GIC, lokat terminowych i funduszy wspólnego inwestowania na koncie TFSA, RRSP, RESP lub RRIF.

🔥 Zalecana:  Jak zdobyć bezpłatne karty podarunkowe HelloFresh w 2023 r

Bankowość biznesowa Conexus

Conexus oferuje swoim klientom biznesowym następujące konta i produkty:

Sprawdzanie: Sprawdzanie biznesu i rolnictwa

Oszczędności: Konta oszczędnościowe Business i Agri-Invest.

Karty kredytowe: Business No-Fee Cash Back Mastercard (opłata roczna 0 USD i oprocentowanie 19,90%), Business Preferred Rate Mastercard (opłata roczna 25 USD i oprocentowanie 12,90%) oraz Business Platinum Mastercard (opłata roczna 120 USD i stopa zwrotu gotówki 2%).

Pożyczanie: Pożyczki terminowe, pożyczki na finansowanie małych firm, kanadyjskie pożyczki rolne i leasing, linie kredytowe, akredytywy i hipoteki.

Powiązany: 12 najlepszych aplikacji Cash Back na zakupy spożywcze w Kanadzie

Sposoby bankowania z Conexus

Członkowie mogą dokonywać transakcji online za pośrednictwem strony internetowej Conexus Credit Union, korzystać z aplikacji mobilnej Conexus (iPhone i Android), odwiedzać oddział lub telefonicznie.

Ich numer telefonu to 1-800-667-7477 i jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 20:00; Sobota od 8:00 do 17:00 i niedziela od 10:00 do 16:00.

Opłaty Conexus Credit Union

Do Twojego konta mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty za usługi.

Aby uzyskać pełną i zaktualizowaną listę opłat, odwiedź ich stronę internetową.

Czy Unia Kredytowa Conexus jest bezpieczna?

Twoje konta depozytowe w Conexus są w 100% gwarantowane przez Korporacja Gwarantowania Depozytów Credit Union.

CUDGC gwarantuje pełną spłatę depozytów przechowywanych w dowolnej unii kredytowej Saskatchewan.

Depozyty objęte gwarancją obejmują:

  • GIC
  • Lokaty w planach imiennych, np.

    RRSP

  • Naliczone odsetki od depozytów itp.

Fundusze inwestycyjne, zawartość skrytek depozytowych oraz papiery wartościowe przechowywane na przechowanie nie są objęte gwarancją depozytową.

Wniosek

Niniejsza recenzja Conexus Credit Union jest częścią szerszej serii dotyczącej kanadyjskich kas oszczędnościowo-kredytowych.

Unie kredytowe oferują alternatywę dla dużych banków i mogą pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze dzięki obniżonym opłatom bankowym.

Ponadto, jako współwłaściciel, otrzymujesz udział w zyskach!

Powiązany: