Powiadomienie na Twitterze nie zniknie? Jak to naprawić

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Powiadomienie na Twitterze nie zniknie? Jak to naprawić

W mojej aplikacji na Twitterze powiadomienie nie znika. Oznacza to, że w aplikacji jest powiadomienie, którego nie przeczytałem, ale kiedy otworzyłem aplikację dla ptaków, nie było żadnego.

Niebieska aplikacja zaczęła działać nieprawidłowo, a powiadomienia z Twittera nie znikają nawet po przeczytaniu wszystkich powiadomień.

Ale znalazłem sposób na usunięcie alertu powiadomienia z mojego ekranu i czy wspomniałem, że mój przyjaciel również ma ten sam problem, cóż, usuwamy czerwoną ikonę z aplikacji.

W tym artykule dowiesz się jak naprawić powiadomienia na Twitterze, które nie znikająi usuń czerwoną ikonę z ekranu głównego.

Jak naprawić powiadomienia na Twitterze nie znikną

Większość użytkowników Twittera również doświadczyła tych problemów, a powiadomienie nie zniknie tak po prostu po przeczytaniu wszystkich powiadomień w aplikacji. Po prostu tam będzie. Dobry Boże, znaleźliśmy rozwiązanie.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić w takiej sytuacji, jest wymuszenie zamknięcia aplikacji Twitter z ostatniej szuflady aplikacji lub ponowne uruchomienie urządzenia.

A jeśli to nie usunie ikony powiadomienia z aplikacji, wypróbuj te inne poprawki.

Poprawka 1: Otwórz Twittera na innym urządzeniu

Najszybszym sposobem rozwiązania problemu z powiadomieniem Twittera na urządzeniu jest otwarcie Twittera na innym urządzeniu, takim jak komputer, iPad lub urządzenie z systemem Android.

Otwórz aplikację Twitter i sprawdź swoje powiadomienie oraz wszystko, co przegapiłeś.

Spowoduje to zsynchronizowanie Twojego konta, a tym samym powiadomi inne urządzenia, że ​​nie są to żadne powiadomienia w aplikacji Bird.

Przejdź do urządzenia, z którego powiadomienie nie zniknie i sprawdź, czy powiadomienie z Twittera nadal tam jest.

To działa dobrze i jest łatwe. Jeśli powiadomienie nie znika, oto inne rozwiązania, które możesz wypróbować.

Poprawka 2: Posiadanie innego powiadomienia o koncie

Jeśli masz inne konto w aplikacji i są powiadomienia z tych kont na Twitterze, aplikacja Twitter może wyświetlać czerwoną ikonę powiadomienia.

🔥 Zalecana:  Jak podłączyć AirPods do laptopa Dell

Stuknij swoje zdjęcie profilowe i zmień konto. Sprawdź, czy jest powiadomienie dla tych kont i wyczyść je.

Poprawka 3: Wyloguj się i zaloguj

Jeśli powiadomienie staje się irytujące, głupie, możesz spróbować wylogować się z konta na Twitterze i zalogować się ponownie. To oczywiście może również rozwiązać problem.

Poprawka 4: Żądanie wiadomości

Jeśli Twoje powiadomienie na Twitterze nigdzie się nie pojawia, w polu Prośby o wiadomość może znajdować się powiadomienie.

To może być powód, dla którego Twitter ciągle mówi, że masz powiadomienie, a kiedy otwierasz aplikację, zwykle go nie widzisz.

U góry sekcji Wiadomości mogłeś przegapić pole „Prośby o wiadomość”.

Tutaj trafia wiadomość od osób, których nie obserwujesz (możesz zmienić ustawienia).

Gdy osoba, której nie obserwujesz, ale są śledzeni, wyśle ​​Ci wiadomość, wiadomość trafi do pola Prośby o wiadomość.

Gdy zaakceptujesz ich wiadomość, zostanie ona przeniesiona do zwykłego folderu DM.

Jeśli nie zaznaczysz pola Prośby o wiadomość, Twitter może nadal wyświetlać powiadomienie.

Poprawka 5: Uruchom ponownie lub wymuś ponowne uruchomienie urządzenia

Jeśli otwarcie Twittera na innym urządzeniu nie rozwiąże problemu na Twoim telefonie, ponowne uruchomienie go z pewnością sprawi, że czerwona ikona powiadomienia opuści aplikację Twitter. To najprawdopodobniej rozwiąże problem z aplikacją ptaków.

Ponowne uruchomienie iPhone’a odświeży urządzenie i wyczyści wszystkie uruchomione aplikacje, więc jeśli jest jakiś mały błąd, który nie chce, aby powiadomienie z Twittera zniknęło.

Możesz go usunąć, po prostu ponownie uruchamiając iPhone’a. Aby ponownie uruchomić iPhone’a, przejdź do Ustawienia> Ogólne, przewiń w dół i dotknij Zamknij.

Wymuszone ponowne uruchomienie urządzenia może rozwiązać problem, ponieważ kilku użytkowników używa go do usuwania błędów i usterek ze swojego urządzenia.

Napisaliśmy szczegółowy przewodnik, który pomoże Ci wymusić ponowne uruchomienie iPhone’a.

🔥 Zalecana:  Sensorium przedstawia Sensorium Arc — nową zdecentralizowaną platformę na potrzeby ery Web3

Poprawka 6: Zaktualizuj aplikację Twitter

Inne opcje prawdopodobnie będą działać, ale jeśli Twoje urządzenie nie działa, następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zaktualizować aplikację Twitter.

Przynajmniej zaktualizują wszystko, a nawet jeśli błąd jest przyczyną problemu.

Przejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store i sprawdź, czy jest dostępna nowa aktualizacja. Jeśli jest dostępna aktualizacja, zainstaluj ją i ponownie otwórz aplikację Twitter.

To z pewnością naprawi powiadomienie na Twitterze, które nie zniknie. Jeśli to nie zadziała, możesz wypróbować naszą ostatnią poprawkę.

Poprawka 7: Zresetuj wszystkie ustawienia

Następną opcją, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jest zresetowanie wszystkich ustawień iPhone’a lub iPada, nie powoduje to usunięcia danych z urządzenia, tylko ustawienia, w których dokonałeś zmian.

Powiadomienie na Twitterze nie znika, może być spowodowane zmianami ustawień (jeszcze nie wiemy). Zresetowanie go może usunąć czerwoną ikonę z aplikacji.

Aby zresetować wszystkie ustawienia, otwórz Ustawienia iPhone’a> Ogólne> Resetuj. Stuknij w Resetuj wszystkie ustawienia, ponownie stuknij Resetuj wszystkie ustawienia i potwierdź hasłem iPhone’a.

Wniosek

Jeśli powiadomienia z Twittera nie znikają, możesz skorzystać z przewodnika, aby je usunąć. W większości przypadków dzieje się tak dlatego, że masz nieprzeczytaną wiadomość w polu żądań wiadomości.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie