Powerbeats Pro nie ładuje się? Najlepsze poprawki do wypróbowania

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Powerbeats Pro nie ładuje się? Najlepsze poprawki do wypróbowania

Nasze codzienne życie zmieniło się dzięki bezprzewodowym słuchawkom. Noszenie dodatkowej elektroniki podczas ćwiczeń, pracy lub relaksu przy muzyce to już przeszłość. Dlatego nieprawidłowe ładowanie Powerbeats Pro może być dość denerwujące. Aby dowiedzieć się, co powoduje ten problem i jak można go naprawić, czytaj dalej ten artykuł.

Powerbeats Pro nie ładuje się? Powoduje

Jedną z najczęstszych skarg dotyczących Powerbeats Pro jest utrata kontaktu urządzenia z magnesem ładującym. Czasami użytkownicy Powerbeats Pro stwierdzają, że ich słuchawki douszne są rozładowane, nawet jeśli przez cały dzień „ładowały się” w etui.

Może się to zdarzyć nawet po ostrożnym umieszczeniu w magnesie ładującym. Wielu użytkowników uważa, że ​​problemy z ładowaniem są wynikiem wady konstrukcyjnej sprzętu. Kiedy więc zamkniesz etui, jeden z zaczepów na ucho wkładki dousznej wyciągnie drugą wkładkę douszną z miejsca, powodując, że nie spoczywają one prawidłowo w etui do ładowania

Ekspozycja na wodę

Nie wystawiaj słuchawek Powerbeats Pro na stały przepływ wody. Powerbeats Pro są wodoodporne, ale nie wodoodporne, więc zachowaj ostrożność. Gdy tak się stanie, w gadżecie może wystąpić zwarcie, w wyniku którego urządzenie Powerbeats Pro nie ładuje się.

Źródło zasilania nie działa

Inną częstą przyczyną braku ładowania słuchawek Powerbeats Pro jest problem ze źródłem zasilania. Powinieneś odpowiednio sprawdzić gniazdko elektryczne, do którego je podłączyłeś, i podłączając jedno z innych urządzeń, możesz przetestować gniazdko elektryczne.

Sprawdź, czy gniazdko elektryczne działa, włączając urządzenie. Jeśli nie, poszukaj działającego gniazdka elektrycznego i tam naładuj swoje akumulatory Powerbeats.

Powerbeats Pro nie ładuje się? najlepsze poprawki

Problem braku ładowania Powerbeats Pro można rozwiązać za pomocą różnych metod. Obejmuje to czyszczenie urządzenia, dwukrotne sprawdzenie używanego źródła zasilania oraz wykonanie wymuszonego ponownego uruchomienia lub przywrócenia ustawień fabrycznych. Przyjrzyjmy się bardziej szczegółowo każdej możliwej poprawce ładowania urządzenia Powerbeats Pro.

🔥 Zalecana:  Asystent poczty e-mail obsługiwany przez GPT-3 — w stronę sztucznej inteligencji

Rozwiązanie 1: Wyczyść urządzenie

Przypadkowe wystawienie na działanie cieczy lub brudu może spowodować zwarcie i wyłączenie możliwości ładowania. Jest to jeden z powodów, dla których Twoje Powerbeats Pro mogą nie ładować się odpowiednio.

Jeśli wejdzie w kontakt z płynem, pozwól mu wyschnąć naturalnie lub usuń wilgoć szmatką przed zakopaniem go w suchym ryżu na kilka dni lub do tygodnia. Następnie wyczyść go szczoteczką z miękkim włosiem, zanim spróbujesz go naładować, aż ponownie będzie w pełni naładowany.

Poprawka 2: Sprawdź źródło zasilania

Ponieważ urządzenie Powerbeats Pro może być również ładowane przez gniazdko elektryczne, problem może dotyczyć źródła zasilania, a nie urządzenia.

Aby sprawdzić, czy Powerbeats Pro działa, spróbuj naładować coś innego tym samym źródłem zasilania. Podobnie ładowarka urządzenia może być uszkodzona i wymagać wymiany. Zanim wybierzesz tę trasę, spróbuj naładować urządzenie inną ładowarką Powerbeats, aby sprawdzić, czy działa.

Poprawka 3: Zaktualizuj swoje Powerbeats Pro

Powerbeats Pro, podobnie jak komputer, wymaga od czasu do czasu aktualizacji. Nawet przy automatycznych aktualizacjach Apple może występować problem z poziomem oprogramowania układowego, w którym przechowywany jest uszkodzony plik, jeśli nie ładuje się.

Aby zaktualizować swoje Powerbeats Pro; Zainstaluj oprogramowanie Beats Updater, podłącz smartfon i podłącz etui ładujące. Możesz kliknąć wymaganą aktualizację, jeśli najnowsze oprogramowanie układowe nie jest aktualne.

Poprawka 4: Zresetuj swoje Powerbeats Pro

Możesz rozwiązać problem braku ładowania słuchawek Powerbeats Pro, resetując je. Aby zresetować słuchawki Powerbeats Pro, wykonaj następujące czynności:

  • Najpierw włóż wkładki douszne do ich etui.
  • Pozostaw skrzynkę otwartą.
  • Następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk systemowy, aż zacznie migać czerwona i biała dioda LED.
  • Teraz zwolnij przycisk systemowy
  • Nie podłączaj od razu słuchawek Powerbeats Pro do urządzenia. Odczekaj 15 minut po podłączeniu przewodu ładującego. Następnie podłącz urządzenia i upewnij się, że słuchawki się ładują.
🔥 Zalecana:  Jak szybko skontaktować się z Facebookiem

Skąd mam wiedzieć, czy mój Powerbeats Pro się ładuje?

Możesz to sprawdzić, parując słuchawki Powerbeats Pro z innym urządzeniem, takim jak iPad, iPhone lub iPod touch. Urządzenie powinno pokazywać poziom naładowania baterii, gdy wkładki douszne są w etui, a Powerbeats Pro jest trzymany blisko sparowanego urządzenia.

Stan naładowania możesz też sprawdzić na swoim smartfonie za pomocą oficjalnej aplikacji Beats.

Przeczytaj także: Najlepsze tanie bezprzewodowe słuchawki do biegania

Dlaczego mój lewy Powerbeat nie działa?

Wielu klientów uważa, że ​​problemy z ładowaniem są wynikiem wady konstrukcyjnej sprzętu.

Po zamknięciu pokrywy jedna z wkładek dousznych często spada ze styków ładowania. Dzieje się tak, ponieważ zaczep na ucho drugiej wkładki dousznej zachodzi na swój, odciągając go od portów ładowania.

Aby obejść ten problem, możesz pozostawić etui otwarte podczas ładowania słuchawek. Podczas zamykania etui słuchawki mogą zostać na tyle poruszone, że wyskoczą ze złączy ładowania.

Wniosek

Mamy nadzieję, że informacje zawarte w tym artykule pomogą Ci rozwiązać problem braku ładowania słuchawek Powerbeats Pro.

Metody takie jak korzystanie z innego źródła zasilania i czyszczenie wkładek dousznych mogą pomóc rozwiązać problem z brakiem ładowania słuchawek Powerbeats Pro.

Co więcej, czasami ładując słuchawki douszne, pozostaw etui otwarte. Jeden z zaczepów na ucho słuchawek może czasami nachodzić na zaczep na ucho drugiej wkładki dousznej, wyrywając ją ze styków ładowania.

Jeśli problem będzie się powtarzał, spróbuj zresetować elementy douszne lub oddać je do naprawy.