Potrzebuję pieniędzy teraz i rozpaczliwie – 23 sposoby na szybką gotówkę

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Potrzebuję pieniędzy teraz i rozpaczliwie – 23 sposoby na szybką gotówkę

Czy uważasz, że mówisz? Istnieje wiele sposobów na szybkie zdobycie gotówki i szybkie zarobienie pieniędzy. Wypróbuj kilka z nich i zobacz, jak ci się spodoba!

Świat zmienił się diametralnie w ciągu ostatnich kilku lat. Ludzie na całym świecie mówią i desperacko potrzebują tego, aby dotrwać do końca miesiąca.

Nie jesteś sam. Wiele osób boryka się z takimi sytuacjami. Na szczęście istnieje wiele sposobów na szybkie zarabianie pieniędzy i jak najszybsze uzyskanie gotówki w kieszeni.

Najlepsze sposoby, gdy potrzebujesz pieniędzy teraz

Potrzebujesz gotówki teraz? Oto lista rzeczy, które możesz zrobić, aby zarobić pieniądze w ciągu zaledwie kilku godzin.

Jeśli szukasz najlepsze pomysły na zgiełk długoterminowej, wiele z tych sugestii może ci w tym pomóc. Używałem #1, #2, #4, #5, #11, #13, #15 i #16, aby zwiększyć swoje dochody na przestrzeni lat.

Najlepszą rzeczą w tych pomysłach jest to, że niektóre z nich możesz zrealizować, czekając w kolejce, jadąc autobusem, słuchając ulubionej piosenki rapowej o pieniądzach lub siedząc na kanapie przed telewizorem. Chodźmy!

1. Znajdź pracę pod stołem

Wiele miejsc pracy będzie opłacanych pod stołem, a właśnie tego potrzebujesz, gdy potrzebujesz pieniędzy teraz. Chcesz otrzymać zapłatę szybko iw ciągu 24 godzin. Filtruj te pod stołami pracy blisko ciebie, a będziesz miał gotówkę w mgnieniu oka!

2. Weź udział w ankietach online (+ bonusy za rejestrację)

Gdy potrzebujesz szybkiej gotówki, najlepszym rozwiązaniem jest wypełnianie ankiet online. Po prostu zarejestruj się i wypełnij kilka ankiet.

Najpopularniejsze strony z ankietami to:

Swagbucks – zdobądź 5 $ za darmo, gdy tworzysz nowe konto i zbierasz wystarczającą liczbę punktów. Zarabiaj w kartach podarunkowych lub gotówce. Zarabiaj też na zakupach, graniu w gry lub oglądaniu filmów. Przeczytaj całą naszą recenzję Swagbucks tutaj.

Dolary skrzynki odbiorczej – darmowy bonus za rejestrację w wysokości 5 USD plus możesz po prostu surfować po Internecie i zarabiać. Sprawdź nasze pełne Recenzja InboxDollars Tutaj.

Opinia amerykańskiego konsumenta – dostępne na całym świecie.

MojePunkty – zdobądź 5 $ za darmo po ukończeniu 5 ankiet. Oto nasza całość Recenzja MyPoints po więcej szczegółów.

Ankieta ćpuna – do 45 $ za ankietę.

Przeczytaj więcej o najlepsze witryny z ankietami za pieniądze teraz.

3. Żołędzie

Jeśli chcesz zarobić 5 USD za pobranie aplikacji i utworzenie konta, żołędzie jest dla Ciebie!

Żołędzie to aplikacja inwestycyjna, która inwestuje Twoje pieniądze, zaokrąglając zakupy na karcie. Chwila zacząć inwestować swój pierwszy dolar może wydawać się skomplikowane, Acorns sprawia, że ​​jest to bardzo łatwe. Na początek zadają ci kilka pytań dotyczących twojej tolerancji na ryzyko.

żołędzie nie ma minimalnej kwoty inwestycji na początek. Zarejestruj się i odbierz bonus w wysokości 5 $.

4. Nieużywany internet

Jeśli chcesz zarabiać w 100% pasywnie za darmo, możesz sprzedać niewykorzystaną przepustowość łącza internetowego. Zarabiasz około 50 $ miesięcznie przy zerowym wysiłku miód. Przeczytaj naszą pełną recenzję Honeygain tutaj.

Dzięki Honeygain firmy mogą wykorzystać niewykorzystaną przepustowość łącza internetowego do obsługi ciężkiego oprogramowania. Pomyśl o sieci dostarczania treści (CDN) lub usługach monitorowania SEO (takich jak Moz). Potrzebują przepustowości na całym świecie, a ty to zapewniasz. Udostępniasz tylko przepustowość łącza internetowego i nic więcej. Nie śledzą ani nie rejestrują twoich danych.

Twoja płatność zależy od tego, jak często aktywujesz aplikację i ile urządzeń łączysz. Ogólnie rzecz biorąc, otrzymujesz 1 USD za przesłane 10 GB.

Pozwól, aby niewykorzystana przepustowość Internetu zarabiała dla Ciebie, całkowicie pasywna. Jeśli skorzystasz z naszego linku rejestracyjnego, otrzymasz Darmowe kredyty w wysokości 5 USD!

5. Negocjuj swoje rachunki

Negocjuj każdy rachunek, jaki masz. Możesz negocjować opłatę za telefon komórkowy, ubezpieczenie samochodu, opłaty za karty kredytowe, opłaty za media i inne.

Jedyne, co musisz zrobić, to zadzwonić do nich i poprosić o to.

Zadzwoń do firmy i powiedz im, że plan staje się coraz droższy. Zapytaj ich, czy mają coś jeszcze, co mogą dla ciebie zrobić. Jeśli nie, poproś o anulowanie umowy lub powiedz, że oddzwonisz później.

Możesz od razu oddzwonić i spróbować ponownie, ponieważ często odbiera inna osoba. Po prostu spróbuj ponownie z kilkoma różnymi podejściami i zobacz, co działa.

Bądź uprzejmy przez telefon. Jeśli stracisz cierpliwość, będą mniej skłonni do pomocy.

Jeśli rozmawiasz z działem odwołań, wiedz, że będą chcieli cię zatrzymać. To twoja wskazówka. Powiedz im o wszelkich innych ofertach, które możesz uzyskać od ich konkurenta. Powiedz im:

🔥 Zalecana:  30 najlepszych aplikacji pasywnego dochodu do natychmiastowego zarabiania pieniędzy

Ważna uwaga: nie zadawaj pytań tak lub nie, ponieważ łatwiej jest je odrzucić. Zamiast tego poproś ich o wkład i spraw, aby pomyśleli na korzyść twojej obecnej sytuacji.

Wskazówka: jest do tego aplikacja tzw Przycinać. Trim to asystent internetowy, który pomaga oszczędzać pieniądze. Anuluje Twoje subskrypcje, wprowadza alerty dotyczące wydatków i nie tylko. Sprawdź nasze pełne Recenzja wykończenia Tutaj.

6. Jedź z Uberem lub Lyftem

Wszyscy wiemy, że jazda z Ubera czy Lyfta to poboczny zgiełk, który przyniesie ci pieniądze teraz. Wszystko, co musisz zrobić, to wsiąść do samochodu i rozpocząć jazdę.

Lyft ma obecnie Program gwarantowanych zarobków, gdzie kierowcy otrzymają gwarantowaną kwotę w określonym czasie. Jeśli nie zarobisz tej kwoty, Lyft zapłaci resztę!

7. Dostarcz jedzenie

Kiedy jesteś w tym trybie, dostarczanie jedzenia może ci to dać. Jeśli masz samochód, skuter lub zwykły rower, możesz zacząć dostarczać jedzenie drzwiczki lub PostMates. Oboje płacą codziennie, co jest idealne, jeśli potrzebujesz pieniędzy teraz.

8. Pracuj nad Fiverr

Reklama dowolna wysokodochodowe umiejętności które masz na Fiverr, to świetny sposób na zarobienie dodatkowych $$$. Umiejętności takie jak tworzenie oprogramowania, projektowanie i SEO są popularne na Fiverr.

Skonfiguruj swój profil w Fiverr i otrzymuj kilka pierwszych zapytań o pracę. Gdy dostarczasz produkty dobrej jakości, możesz stale otrzymywać zlecenia, które regularnie przynoszą Ci pieniądze. Koniec z martwieniem się, że Twoja karta debetowa zostanie odrzucona.

9. Ucz angielskiego online

Nauczanie angielskiego online to świetna praca z domu, a ponadto zapewni Ci szybką gotówkę. Wystarczy dobry angielski, laptop i łącze internetowe.

Jeśli wcześniej uczyłeś angielskiego, VIPKid jest świetną opcją. Zapewniają rzetelną i uczciwą zapłatę. Jeśli nie spełniasz ich kryteriów, spróbuj szczęścia poprzez grupy Google lub Facebook.

10. Pożycz od przyjaciół

Chociaż nie jest to mój osobisty faworyt, szybko przyniesie ci pieniądze.

Po prostu upewnij się, że spisałeś wszystkie swoje umowy na papierze, zgodnie z drobiazgowymi warunkami pożyczki. Kluczowe jest zarządzanie oczekiwaniami i unikanie wszelkiego rodzaju konfliktów.

Jeśli potrzebujesz trochę więcej pomocy lub motywacji, możesz to również zorganizować za pośrednictwem Venmo lub Cash App. Może to mieć większy sens, w zależności od twojej sytuacji.

11. Opieka nad dzieckiem

Opieka nad dziećmi to świetny sposób na zarobienie gotówki, gdy potrzebujesz pieniędzy teraz. Zapytaj znajomych i rodzinę lub umieść w Internecie ogłoszenie o występie jako opiekunka do dzieci. Wszystko pomoże, gdy potrzebujesz gotówki teraz.

Opieka nad dziećmi jest stosunkowo prosta do zrobienia i może zarobić całkiem niezłe pieniądze.

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​opieka nad dziećmi jest jednym z najlepszych sposobów zarabiać jako dziecko.

12. Spacer z psem

Miłośnicy psów lub zwierząt marzą o zarabianiu na spędzaniu czasu z psami. Psy są drogimi zwierzętami domowymi, a teraz możesz nawet zarabiać na spędzaniu z nimi czasu!

Świetna aplikacja do chodzenia z psem lub głaskania psa Wędrowiec. Rover łączy Cię z właścicielami zwierząt domowych, którzy potrzebują kogoś, kto wyprowadzi ich na spacer lub usiądzie. Możesz także na przykład zostawić zwierzęta na dłuższy czas, podczas gdy ich właściciele są na wakacjach.

Możesz zarobić około 20 $ za spacer lub 30-50 $ za nocleg.

13. Sprzedawaj różne rzeczy w domu

Wszyscy mamy rzeczy leżące w domu, których już nie chcemy, prawda? Spróbuj to sprzedać!

Sprzedając kilka rzeczy w domu, możesz zarobić dobre pieniądze. Zwłaszcza, gdy sprzedajesz przedmioty takie jak elektronika lub meble, możesz zarobić trochę dodatkowej gotówki.

Jeśli potrzebujesz inspiracji, zajrzyj tutaj jakie przedmioty sprzedawać w domu.

Innym sposobem sprzedaży przedmiotów w domu jest przejście do Facebook Marketplace. Wiele osób szuka nowych i używanych przedmiotów, co oznacza, że ​​można na nich szybko zarobić.

Wszystko, czego potrzebujesz, to dobre zdjęcia, uczciwa cena i odpowiedni nabywca.

Kiedy próbujesz sprzedać swoje przedmioty, ale sprawy nie idą zgodnie z planem, prawdopodobnie jest kilka rzeczy, które musisz zmienić. Sprawdź, czy Twoje zdjęcia są dobrej jakości, Twoja cena nie jest za wysoka lub czy jest popyt na innym rynku.

[Related Read: 5 Things To Do When Your Items Don’t Sell]

14. Wyprzedaż garażowa

Nie wszyscy lubią sprzedawać swoje rzeczy w domu przez Internet. Zajmuje to dużo czasu, trzeba zapłacić za opakowanie i mogą wiązać się z innymi opłatami.

Kiedy sprzedajesz poprzez wyprzedaż garażową, znacznie przyspieszasz i ułatwiasz proces sprzedaży. Kiedy jesteś odkurzanie swojego domu, trudno jest przestać, gdy już się zaczęło. Wymyślisz wiele rzeczy, które chcesz sprzedać.

🔥 Zalecana:  Jak podłączyć AirPods do laptopa Dell

Wskazówka: umieść ogłoszenie o wyprzedaży garażowej na Facebooku Marketplace lub Craigslist, aby przyciągnąć do niej większą uwagę.

15. Odwracanie przedmiotów

Kiedy potrzebujesz pieniędzy teraz, możesz przerzucić darmowe elementy Craigslist i Facebook Marketplace. Wiele osób chce po prostu pozbyć się swoich rzeczy i cieszą się, gdy ktoś przychodzi i je odbiera.

Sprawdź tutaj najlepsze przedmioty do obracania dla zysku.

16. Marketing partnerski

Większość firm ma program marketingu afiliacyjnego, do którego możesz dołączyć. Dzięki temu programowi otrzymasz niewielką prowizję, gdy ktoś kupi produkt lub usługę za pośrednictwem Twojego linku bez dodatkowych kosztów.

Zarabianie pieniędzy dzięki marketingowi afiliacyjnemu może odbywać się za pośrednictwem przyjaciół i rodziny, forów internetowych, bezpośrednio w mediach społecznościowych lub za pośrednictwem bloga.

Niektóre z najbardziej dochodowych programów marketingu afiliacyjnego:

 • Amazonka
 • Awin
 • Sprzedaż akcji
 • elastyczne oferty

Chociaż możliwe jest prowadzenie marketingu afiliacyjnego bez strony internetowej, byłoby to szybsze i bardziej opłacalne, gdybyś ją posiadał. Zrobiliśmy poradnik pt jak założyć blogaw tym wskazówki, jak zarabiać na blogu.

Marketing afiliacyjny rozwija się z czasem. Na przykład, co miesiąc zarabiamy setki dolarów na całkowicie pasywnym marketingu afiliacyjnym. Budowanie tego na początku jest trudne, ale każdy może to zrobić.

Chcesz dowiedzieć się więcej o marketingu afiliacyjnym? Michelle z Making Sense of Cents zarabia ponad 50 000 $ miesięcznie na marketingu afiliacyjnym. Zna się na marketingu afiliacyjnym i chce dzielić się swoją wiedzą ze światem.

Chcesz dowiedzieć się o marketingu afiliacyjnym w małych kawałkach? Chcesz wiedzieć, jak Michelle zarabia dziesiątki tysięcy dolarów miesięcznie dzięki marketingowi afiliacyjnemu? Sprawdź jej kurs Sens marketingu afiliacyjnego. Lub idź tutaj na pełna recenzja kursu marketingu afiliacyjnego.

17. Rozpocznij działalność w zakresie arbitrażu detalicznego

W dzisiejszych czasach wiele osób rozpoczyna działalność w zakresie arbitrażu detalicznego. Z arbitraż detalicznykupujesz produkty na wyprzedaży w sklepach i odsprzedajesz je po wyższej cenie online.

Możesz zacząć od udania się do Walmart, Target, Ross lub TJ Maxx w Twojej okolicy i rozejrzeć się za przedmiotami, które są na wyprzedaży. Sprawdź, za jaką cenę możesz go sprzedać online i zarób niezły zysk.

Jeśli koncentrujesz swój biznes na Amazon, to upraszcza sprawę. Mają swoją aplikację Amazon Seller, w której możesz dokładnie zobaczyć, ile zapłacisz opłat i kosztów wysyłki. Ponadto możesz wysłać swoje produkty luzem do magazynu Amazon, gdzie zajmą się wysyłką. Nie musisz wchodzić w interakcje z żadnymi klientami na zasadzie jeden na jeden.

18. Biegaj na posyłki

Kiedy byłam młodsza, wykonywałam drobne zadania dla rodziców lub sąsiadów. Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, za które inni chętnie Ci zapłacą. Możesz zbierać artykuły spożywcze, naprawiać drobne rzeczy w domu, odgarniać śnieg, kosić pasy i wiele więcej.

Jako twoi sąsiedzi i przyjaciele, jeśli jest coś, czego potrzebują. Możesz również umieścić ogłoszenie na tablicy lokalnego supermarketu lub w Internecie. Kiedy będziesz mieć kilka osób, które regularnie odwiedzasz, będziesz dostawać więcej rzeczy pocztą pantoflową.

Innym świetnym sposobem na rozpoczęcie jest pracować z Instacartem. Odbierasz artykuły spożywcze i dostarczasz je do domów ludzi. Możesz wybrać własne godziny i zachować elastyczność w ten sposób.

19. Recykling

Wiele rzeczy może natychmiast zarabiać, w tym recykling. Po prostu budując nawyk oddzielania szklanych i plastikowych butelek od reszty śmieci, możesz szybko zarobić trochę gotówki, kiedy jej potrzebujesz.

Zanieś swoje rzeczy do centrum recyklingu i odzyskaj pieniądze.

Jeśli chcesz zwiększyć skalę, możesz zapytać rodzinę lub przyjaciół, czy potrzebujesz czegoś dla nich.

Oprócz szklanych i plastikowych butelek można poddać recyklingowi aluminium, miedź i stal. Udaj się do lokalnego centrum złomu i zdobądź za to trochę gotówki!

20. Poproś o podwyżkę

Moim zdaniem ludzie proszą o podwyżkę o wiele za mało. Jeśli wykonujesz swoją pracę, oznacza to, że przynosisz więcej niż kosztujesz. Jeśli dobrze wykonujesz swoją pracę, oznacza to, że prawdopodobnie możesz poprosić o podwyżkę.

Prośba o podwyżkę może być czymś, czego nie możesz się doczekać. Bycie niedopłacanym jest trudniejsze. Nie wiesz jak zapytać? Oto jak prosić o podwyżkę i ją dostać!

21. Sprzedawaj swoje płyty CD i DVD

Czy masz w domu dużo płyt CD lub DVD, których nie oglądasz ani nie słuchasz? Możesz sprzedawać swoje płyty CD i DVD online za pośrednictwem platform takich jak Decluttr.

Po prostu odwiedź stronę Decluttr, wprowadź kody kreskowe, a w ciągu kilku sekund pokażą Ci, ile zapłacą za przedmiot. Im bardziej popularny jest Twój przedmiot, tym więcej będzie sprzedawał. Decluttr kupuje płyty CD, DVD, gry, telefony komórkowe, a nawet klocki Lego.

🔥 Zalecana:  Jak grać w gry Skillz na pieniądze (dodatkowe sposoby w zestawie!)

Wspaniała rzecz w Decluttr? Zajmują się wysyłką, co oznacza, że ​​wystarczy wydrukować etykietę i nie trzeba płacić za wysyłkę. Gdy otrzymają przedmiot, zapłacą ci natychmiast.

Chociaż nie zarobisz tyle pieniędzy, co w przypadku bezpośredniej sprzedaży, nie musisz wkładać żadnego wysiłku w sprzedaż swoich przedmiotów.

22. Korekta

Korekta to kolejny sposób na zarabianie pieniędzy, gdy potrzebujesz pieniędzy teraz. Czy jesteś dobry w odkrywaniu literówek i poprawianiu gramatyki? Spróbuj korekty!

Caitlin Pyle z Proofread Anywhere porzuciła swoją codzienną pracę, aby zostać pełnoetatową korektorką. Stworzyła świetne szkolenie, które możesz wykonać, aby zacząć!

Bezpłatny kurs Caitlin obejmuje wszystkie podstawy, które musisz znać, aby zacząć. Zainwestuj godzinę swojego czasu w to bezpłatne szkolenie i dowiedz się wszystkiego o zakładaniu własnej firmy zajmującej się korektą.

23. Zajmij się pisaniem niezależnym

Czy jesteś dobrym pisarzem, który chce zarobić szybkie pieniądze? Zajmij się niezależnym pisaniem na boku. Pisarze o wielkich umiejętnościach, którzy mogą stworzyć badany artykuł, mogą pobierać opłaty od 50 do 150 USD za artykuł.

Jeśli chcesz uzyskiwać stały dodatkowy dochód z pisania, najlepiej, jeśli zostaniesz stałym współpracownikiem na stronie internetowej. Zbadaj najlepsze sklepy w niszy, która Cię interesuje, i sprawdź, czy szukają wartościowych pisarzy.

Jeśli nie masz jeszcze tak dużego portfolio, wspaniale jest zbudować je, pisząc dla innych. Można to zrobić za pomocą usług takich jak Fiverr. Zaczniesz zarabiać mniej, ale kiedy zbudujesz swoje portfolio, możesz zacząć pobierać więcej.

Potrzebuję pieniędzy teraz — często zadawane pytania

Jak mogę szybko zarobić 100 $?

Wszystkie powyższe pomysły powinny pozwolić ci szybko zarobić 100 $. Dzięki jednej z wielu prac ekonomicznych, takich jak korekta lub dostarczanie jedzenia, powinieneś być w stanie zarobić 100 USD dziennie. Gdy rejestrujesz się w witrynach z ankietami lub witrynami typu cashback tylko po to, by otrzymać bonusy, zdobycie 100 USD może zająć trochę więcej czasu.

Jak szybko zdobyć pieniądze bez pożyczki?

Wypróbuj dowolny z powyższych szybkich sposobów na zdobycie gotówki, kiedy myślisz Rzeczy takie jak spacery z psem Wędrowiecjeżdżąc dla Lyft lub Uber, sprzedając przedmioty online za pomocą DecluttrPraca z InstakartLub korekta szybko dostaniesz pieniądze bez pożyczki.

Jak mogę teraz otrzymać darmowe pieniądze?

Chcesz darmowe pieniądze teraz? Sprawdź te platformy, na których otrzymasz bonus za rejestrację, korzystając z mojego linku:

 • Swagbucks – zarabiaj, wypełniając ankiety, oglądając filmy lub otrzymując zwrot gotówki. Zdobądź 5 $ za darmo, gdy zdobędziesz punkty.
 • Dolary skrzynki odbiorczej – darmowy bonus za rejestrację w wysokości 5 USD. Zarabiaj pieniądze, oglądając filmy, robiąc zakupy online lub wypełniając ankiety.
 • MojePunkty – platforma ankiet, która daje 5 $ za darmo po wypełnieniu 5 ankiet.
 • Żołędzie – zdobądź 5 $ premii, gdy zarejestrujesz się, aby zainwestować resztę. Inwestowanie nigdy nie było łatwiejsze.
 • Rakuten – zdobądź 10 $ za darmo, gdy zarobisz 25 $ zwrotu gotówki na zakupach online.
 • BeFrugal.com – zdobądź 10 $, gdy zarobisz 10 $ zwrotu gotówki.
 • Drop – zdobądź 5 USD za połączenie karty debetowej lub kredytowej.
 • Uzyskaj zwrot gotówki lub bonusy za rejestrację na platformach pożyczkowych peer-to-peer.

Wniosek – potrzebuję pieniędzy teraz

Kiedy potrzebujesz pieniędzy teraz, istnieją dziesiątki sposobów, aby je zdobyć. Pamiętaj, aby wybrać coś, co lubisz i co możesz robić w dłuższej perspektywie.

📌