Posty na Instagramie się nie ładują? 10 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Posty na Instagramie się nie ładują? 10 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Do napraw posty na Instagramie, które się nie ładują problem na urządzeniu, zmień połączenie internetowe, wyczyść pamięć podręczną Instagrama, uruchom ponownie telefon, zaktualizuj aplikację lub odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację Instagram.

Jeśli korzystałeś z aplikacji do przeglądania zdjęć i filmów, ale ostatnio przestała ona działać i nie możesz ładować postów na Instagramie.

Może to być spowodowane połączeniem internetowym, urządzeniem lub aplikacją Instagram.

W tym artykule dowiesz się, jak to zrobić napraw posty na Instagramie, które się nie ładują na swoim telefonie i tablecie. Dowiesz się również, dlaczego błąd nie pozwala na wyświetlenie post-show w aplikacji Instagram.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak naprawić błąd „Nie można załadować obrazu. Dotknij, aby spróbować ponownie” na Instagramie (9 poprawek)

Co zrobić, gdy post na Instagramie się nie ładuje?

Jeśli ten problem występuje na Twoim iPhonie, Androidzie lub tablecie, musisz najpierw sprawdzić, czy inne osoby też widzą ten błąd.

W większości przypadków błąd oznacza, że ​​masz słabe połączenie internetowe. Musisz zmienić sieć, aby móc załadować post na Instagramie.

Czasami może to być po prostu usterka aplikacji Instagram, a jeśli tak, będziesz musiał poczekać kilka godzin, a problem sam się naprawi.

Jeśli tylko Ty masz ten błąd na Instagramie, wyczyść dane aplikacji jeśli używasz urządzenia z Androidem i użytkowników iPhone’a, odciąż aplikację.

Następnie będziesz chciał zaktualizować aplikację w Apple App Store lub Google Play Store.

Gdy post na Instagramie się nie wyświetla, możesz to zrobić zamiast tego spróbuj użyć sieci. Post pojawi się również w wersji na komputer, z wyjątkiem tego, że masz złe połączenie.

Więc jeśli nie możesz użyć aplikacji do ładowania postów, skorzystaj z Instagram Web.

Możesz uzyskać dostęp do Instagrama z jednej z najlepszych przeglądarek internetowych na swoim urządzeniu, telefonie komórkowym lub komputerze.

Aby wyświetlić post na Instagramie, przejdź do aplikacji Instagram, a następnie skopiuj link do posta, który nie chce się załadować.

Aby skopiować link do wpisu, w poście > Stuknij w trzy pionowe kropki > A następnie stuknij w Link do skopiowania.

Teraz wklej skopiowany link do dowolnej ze swoich ulubionych przeglądarek, aby go wyświetlić. Będziesz mógł zobaczyć post bez żadnego problemu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak naprawić problem z ładowaniem wiadomości na Facebooku (szybka poprawka)

Dlaczego posty na Instagramie się nie ładują?

Głównym powodem, dla którego nie możesz załadować zdjęć z Instagrama, jest to, że masz złego dostawcę sieci.

To też może być Instagram nie działa w Twojej lokalizacjibłąd techniczny w aplikacji lub problem z pamięcią podręczną.

Jeśli spróbujesz załadować zdjęcie na Instagram Feed, a post się nie pojawi, oznacza to, że istnieje gdzieś problem.

Napotkasz ten problem, gdy spróbujesz wyświetlić zdjęcie lub film, a on po prostu będzie buforował, próbując go załadować (Instagram nie działa).

Jeśli Instagram nie działa, zobaczysz ten błąd podczas próby wyświetlenia posta w aplikacji Instagram.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak nawiązać połączenie audio i wideo z kimś na Instagramie

Jak naprawić posty na Instagramie, które się nie wyświetlają

Ponieważ znasz powód, dla którego posty na Instagramie nie wyświetlają się w Twoim kanale, możesz teraz to naprawić, korzystając z tego przewodnika.

Podsumowując, oto poprawka dotycząca nie wyświetlania postów na Instagramie.

Poprawka 1: poczekaj, aż problem zostanie rozwiązany

Jeśli Twój kanał na Instagramie nie wyświetla się na Twoim koncie, może to dotyczyć całej aplikacji lub tylko określonej lokalizacji.

A ponieważ jest to problem techniczny, nic nie można zrobić, aby go rozwiązać. Wszystko, co możesz zrobić, to po prostu czekać.

🔥 Zalecana:  PS5 z ograniczeniami do jednorazowego użytku, co to oznacza? I jak go używać

Jeśli występuje ten problem, może to oznaczać, że Instagram może nie działać w tym konkretnym regionie i nie będziesz w stanie nic zrobić, aby to naprawić.

Co możesz zrobić, to czekać na Instagrama zespół, aby rozwiązać problem i wydać aktualizację aplikacji.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy połączenia z Instagrama pojawiają się na rachunku telefonicznym? (Odpowiedziano)

Poprawka 2: Zmień dostawcę Internetu

Innym problemem, który może powodować, że Instagram nie ładuje zdjęć i filmów, jest twój dostawca Internetu, który może mieć przerwę w zasięgu sieci.

Najlepszą rzeczą, jaką musisz zrobić, to zmienić sieć komórkową. Przełącz się na inną sieć i sprawdź, czy post na Instagramie zostanie załadowany.

Możesz także zmienić połączenie na Wi-Fi, jeśli w urządzeniu nie ma dostępnej innej karty SIM.

Jeśli wcześniej korzystałeś z Wi-Fi jako połączenia internetowego, zmień je na swoją sieć komórkową.

To naprawi aplikację Instagram, a Twój kanał na Instagramie zacznie się ponownie ładować.

Poprawka 3: Wyloguj się i zaloguj

Najbardziej podstawową rzeczą, którą możesz zrobić, jeśli posty nie ładują się na Instagramie, jest wylogowanie się i ponowne zalogowanie na swoje konto.

Jeśli ty Wyloguj się swojego konta i zaloguj się ponownie, pozwoli to na ładowanie postów w kanale z serwera Instagrama zamiast z zapisanej pamięci podręcznej.

Aby wylogować się z konta na Instagramie zarówno na Androidzie, jak i na iPhonie.

Otwórz aplikację > Stuknij ikonę swojego profilu w prawym dolnym rogu > Stuknij trzy poziome linie w prawym górnym rogu > Stuknij w Ustawienia > Przewiń w dół i stuknij Wyloguj.

Poczekaj kilka sekund, a następnie zaloguj się ponownie na swoje konto. Będziesz mógł bez problemu zobaczyć ładowanie postów w Feed.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak wyświetlić czyjąś historię na Instagramie bez ich wiedzy

Poprawka 4: Odśwież aplikację Instagram

Jeśli posty nie są wyświetlane w Aktualnościach, możesz to zrobić uruchom ponownie aplikację Instagram na swoim urządzeniu, co pomoże załadować posty w Aktualnościach.

Jeśli używasz urządzenia z systemem Android, możesz wymusić zatrzymanie aplikacji, co spowoduje zatrzymanie jej działania w tle. Następnie ponownie otwórz aplikację.

Aplikacja Instagram musi być otwarta, abyś mógł nacisnąć przycisk Wymuś zatrzymanie.

Aby wymusić zatrzymanie aplikacji na Androida, otwórz telefon Ustawienia > Stuknij w Aplikacje i powiadomienia > Stuknij w Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > Następnie znajdź aplikację Instagram > A następnie stuknij w Wymuś zatrzymanie.

Możesz także stuknąć i przytrzymać aplikację Instagram na ekranie głównym, a następnie stuknąć ikonę Informacje o aplikacji i stuknąć opcję Wymuś zatrzymanie.

Możesz odświeżyć aplikację Instagram na swoim iPhonie, wystarczy odświeżyć aplikację w tle.

Aby ponownie uruchomić aplikację, otwórz telefon Ustawienia> Znajdź aplikację Instagram> Stuknij w Odświeżanie aplikacji w tle> Włącz odświeżanie w tle.

Następnie ponownie otwórz aplikację Instagram, aby załadować kanał, a posty zostaną załadowane. Jeśli nie, użyj następnej poprawki.

Poprawka 5: Uruchom ponownie urządzenie

Jeśli posty na Instagramie nie są wyświetlane, możesz ponownie uruchomić telefon, aby rozwiązać problem.

Raz ty uruchom ponownie urządzenie i otwórz aplikację Instagram, problem zostanie rozwiązany i będziesz mógł przeglądać posty w Feed.

Aplikacja Instagram może mieć po prostu drobną usterkę, która powoduje nieprawidłowe działanie aplikacji i nie ładowanie obrazów zgodnie z oczekiwaniami.

Ponowne uruchomienie iPhone’a lub urządzenia z Androidem może rozwiązać problem.

Możesz dotknąć przycisku zasilania i dotknąć opcji ponownego uruchomienia lub możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

Na iPhonie możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie telefonu. Spowoduje to usunięcie usterek i zatrzymanie działających aplikacji w tle.

PRZECZYTAJ TEŻ: Filmy na Instagramie nie są odtwarzane? 11 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Poprawka 6: Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Instagram

Jednym z najlepszych sposobów rozwiązania dowolnego problemu z aplikacjami jest wyczyszczenie pamięci podręcznej. Jeśli używasz urządzenia z systemem Android i napotkasz problem, możesz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

🔥 Zalecana:  Jak zainstalować rozszerzenia Google Chrome

W przypadku użytkowników iPhone’a nie można bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w ustawieniach aplikacji na iPhone’a, a nawet w aplikacji Instagram. Instagram nie obsługuje jeszcze tej funkcji.

Ta funkcja nie jest dostępna na urządzeniu, jedyne, co możesz tutaj zrobić, to odciążyć aplikację z telefonu.

Aby naprawić niewidoczne posty na Instagramie, musisz to zrobić wyczyść pamięć podręczną aplikacji Instagram.

W przypadku urządzenia z systemem Android: otwórz Ustawienia systemu Android > Stuknij w Aplikacje i powiadomienia > Stuknij w Informacje o aplikacji > A następnie znajdź aplikację Instagram > Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna > Stuknij w Wyczyść pamięć podręczną.

Możesz także uzyskać dostęp do aplikacji z poziomu ustawień Android Storage. Otwórz Ustawienia> Pamięć> Inne aplikacje lub Aplikacje> Stuknij na Instagramie> Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna> Stuknij Wyczyść pamięć podręczną.

Ponieważ nie możesz bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w aplikacji Instagram ani w ustawieniach iPhone’a, musisz odciążyć aplikację.

Otwórz ustawienia iPhone’a > A następnie stuknij Ogólne > Stuknij Pamięć iPhone’a > Następnie znajdź aplikację Instagram i otwórz ją > I stuknij przycisk Odciąż aplikację.

Po wyładowaniu aplikacji z iPhone’a musisz ponownie zainstalować ją z Apple App Store, dotykając ikony aplikacji.

Następnie sprawdź aplikację Instagram po wyczyszczeniu pamięci podręcznej, aby zobaczyć, czy posty są wyświetlane w Aktualnościach na Instagramie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Historie na Instagramie nie działają? 11 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Poprawka 7: Wyczyść dane na Androidzie

W przypadku użytkowników Androida wyczyszczenie danych aplikacji może rozwiązać każdy problem bez odinstalowywania aplikacji z telefonu.

Jeśli posiadasz urządzenie z systemem Android, a Twój kanał na Instagramie nie wyświetla postów, możesz wyczyścić dane aplikacji Instagram, a wszystko, w tym Twoje konto, zostanie usunięte z aplikacji.

Musisz zalogować się z powrotem na swoje konto, a następnie będziesz mógł wyświetlić obraz.

Aby naprawić kanał Instagram, który nie ładuje postów, musisz wyczyścić dane aplikacji Instagram.

W przypadku urządzenia z systemem Android: otwórz Ustawienia systemu Android > Stuknij w Aplikacje i powiadomienia > Stuknij w Informacje o aplikacji > A następnie znajdź aplikację Instagram > Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna > Stuknij w Wyczyść pamięć.

Poprawka 8: użyj VPN

Ponieważ głównym powodem, dla którego kanał Instagram nie wyświetla postów, jest twoje połączenie internetowe i serwer Instagram, możesz chcieć zrobić coś podobnego.

Jeśli serwer Instagrama nie działa w Twojej lokalizacji, możesz korzystać z VPN zmienić lokalizację, aby posty mogły zostać załadowane na Twoje urządzenie.

Możesz użyć wirtualnej sieci prywatnej, aby naprawić zdjęcia i filmy z Instagrama, które się nie ładują.

Skorzystaj z bezpłatnej usługi VPN, takiej jak Windscripe, aby zmienić swoją lokalizację i załadować obraz bez żadnych błędów.

Poprawka 9: Zaktualizuj aplikację Instagram

Jeśli od dłuższego czasu nie aktualizowałeś aplikacji Instagram, aktualizacja aplikacji teraz to dobry moment na rozwiązanie problemów.

Twoja stara wersja aplikacji może nie działać poprawnie, w zależności od używanego urządzenia.

Do aktualizacja aplikację Instagram na swoim urządzeniu, przejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store, gdy zobaczysz aktualizację, kliknij ją, aby od razu ją zaktualizować.

Aktualizacja naprawi usterki i błędy w poprzedniej wersji aplikacji.

PRZECZYTAJ TEŻ: Historia na Instagramie nie jest publikowana? 16 sposobów, aby to naprawić (ROZWIĄZANE)

Poprawka 10: Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację

Jeśli próbowałeś zaktualizować aplikację, a kanał na Instagramie nadal nie wyświetla postów zgodnie z oczekiwaniami.

Musisz usunąć aplikację z urządzenia i odczekać około 3 minuty przed jej ponowną instalacją.

To rozwiąże problem z aplikacją i będziesz mógł ponownie korzystać z aplikacji, aby zobaczyć posty w kanale na Instagramie.

Aby odinstalować aplikację z telefonu.

Dotknij i przytrzymaj aplikację Instagram, a zobaczysz opcję odinstalowania u góry, przeciągnij i upuść, a aplikacja zostanie usunięta na Androida.

W przypadku iPhone’a: ​​dotknij i przytrzymaj aplikację Instagram, a następnie w małym wyskakującym menu dotknij opcji Usuń aplikację. Aplikacja zostanie usunięta z Twojego urządzenia.

🔥 Zalecana:  Jak kryzys FTX wpływa na rynek NFT?

Po usunięciu aplikacji z telefonu musisz odczekać około 3 minuty, a następnie ponownie uruchomić telefon przed ponowną instalacją aplikacji.

Wniosek

Instagram ma wiele błędy, i powinieneś zrobić wszystko, aby je naprawić. Jeśli posty nie są wyświetlane w kanale na Instagramie.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdzić, czy serwer Instagrama nie działa i czy twoje połączenie internetowe jest wolne.

Musisz także sprawdzić swoje dane internetowe, aby upewnić się, że nie wygasły lub nie zostały zakończone.

Może to również oznaczać, że aplikacja ma problem techniczny i wszystko, co możesz zrobić, to odczekać kilka godzin, aż będziesz mógł ponownie ładować posty.

Aby szybko rozwiązać problem, możesz zmienić dostawcę sieci, użyć Wi-Fi lub kupić router, jeśli nadal nie masz dobrego sygnału.

Dzięki temu przewodnikowi możesz naprawić posty na Instagramie, które nie ładują się lub nie wyświetlają w Twoim kanale.

PRZECZYTAJ TEŻ: Rozmazane historie na Instagramie? Jak to naprawić

Często Zadawane Pytania

Dlaczego Instagram mówi, że nie może załadować obrazów?

Powodem, dla którego nie możesz ładować obrazów na Instagramie, jest problem z siecią. Aby załadować obrazy na Instagram, potrzebujesz stabilnego połączenia internetowego, aby zobaczyć obrazy. Jeśli nie, niektóre obrazy zostaną załadowane, a inne nie.

Dlaczego moje zdjęcia na Instagramie się nie ładują?

Twoje zdjęcia z Instagrama nie ładują się, ponieważ Instagram nie działa, masz słabe połączenie z Internetem lub aplikacja ma problem techniczny. I powinieneś zmienić dostawcę internetu lub skorzystać z Wi-Fi. Instagram.

Jeśli nie możesz załadować zdjęć z galerii, oznacza to, że masz wolne łącze internetowe. Ale w większości przypadków dzieje się tak dlatego, że nie zezwoliłeś Instagramowi na dostęp do Twojej galerii.

Dlaczego nie mogę wysyłać zdjęć na Instagramie?

Jeśli nie widzisz zdjęć na Instagramie, oznacza to, że masz słabe połączenie internetowe lub problem techniczny z aplikacją. Być może skończyły Ci się dane lub Instagram nie działa.

Dlaczego moje posty na Instagramie się nie ładują?

Twoje posty na Instagramie nie ładują się, ponieważ Instagram nie działa, masz słabe połączenie z Internetem lub aplikacja ma problem techniczny. I powinieneś zmienić dostawcę internetu lub skorzystać z Wi-Fi. Instagram.

Dlaczego moje posty na Instagramie się nie wyświetlają?

Twoje posty na Instagramie nie są wyświetlane, ponieważ Instagram nie działa, masz słabe połączenie z Internetem lub aplikacja ma problem techniczny. I powinieneś zmienić dostawcę internetu lub skorzystać z Wi-Fi. Instagram.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie