Ponad 25 firm z najlepszymi korzyściami w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ponad 25 firm z najlepszymi korzyściami w 2023 r

Czy chcesz znaleźć karierę z doskonałymi dodatkami i korzyściami? Oto 25 firm z najlepszymi korzyściami w tym roku.

Słyszysz, jak wiele firm mówi, że cenią swoich pracowników i oferują wspaniałe korzyści. Oczywiście, że tak, chcą przyciągnąć do swojej firmy najlepszych pracowników.

Jednak niewielu pracodawców faktycznie zapewnia dobre pakiety świadczeń. Ponieważ samodzielne zbadanie tego wszystkiego zajmuje zbyt dużo czasu, wykonaliśmy tę pracę za Ciebie.

Jeśli szukasz nowej kariery, może być ważne, gdzie zaczniesz. Jeśli aplikujesz do tych firm i wiesz, jak napisać CV bez doświadczenia, idziesz do przodu.

Jeśli po prostu szukasz innej pracy, oto lista spółki z najlepszymi korzyściami rozważyć.

1.Microsoft

Pierwszą firmą z najlepszymi korzyściami na naszej liście jest Microsoft. Z roku na rok ta firma nadal oferuje swoim pracownikom wspaniałe korzyści. Zapewnia zdrowie siły roboczej, zapewnia dobre środowisko pracy i zachęca społeczność.

Dzięki korzyściom adopcyjnym Microsoft, usługom opieki dziennej, elastycznym harmonogramom pracy i klubom społecznościowym jest to idealne miejsce do komfortowej pracy. Mają nawet na miejscu sklepy detaliczne i inne usługi, które pozwalają cieszyć się rozrywką i zapewniają wiele lokali gastronomicznych.

2. Google

Google to kolejna wspaniała firma oferująca wyjątkowe korzyści. Pracownicy Google mają najlepsze możliwości rozwoju, pracując w innowacyjnym i zdrowym środowisku pracy.

Google oferuje swoim pracownikom bezpłatne jedzenie, bezpłatne lekcje gotowania, siłownię na miejscu, lekarzy, pielęgniarki, opiekę zdrowotną, masażystów, transport wahadłowy i nie tylko. Ponadto dba o zdrowie i szczęście pracowników. W tej firmie dostaniesz najlepiej płatny urlop ojcowski i macierzyński.

Jeśli chcesz mieć pracę w Google, zadbaj o rozwój wysokodochodowe umiejętności i umieść je w swoim CV, kiedy aplikujesz. W końcu to całość cel twojego CV.

3. Facebooka

Facebook jest również jednym z najlepszych miejsc pracy w 2022 roku i później. Mark Zuckerberg zawsze chętnie wspiera swoich pracowników w całej firmie.

Facebook oferuje czteromiesięczny płatny urlop rodzicielski z dobrą premią „Baby Cash” dla nowych rodziców. Niektóre inne korzyści z Facebooka obejmują świadczenia ubezpieczeniowe, bezpłatne jedzenie, bezpłatne członkostwo w siłowni, możliwość pracy z domu, 16 tygodni płatnego urlopu ojcowskiego i macierzyńskiego i więcej.

4. HubSpot

W Hubspot dostępnych jest cały szereg benefitów dla pracowników. Otrzymasz nieograniczone urlopy, elastyczne godziny pracy i cztery tygodnie dodatkowych płatnych urlopów za każde pięć lat zatrudnienia w Hubspot – z dodatkowym 1 000 USD za czas wolny.

Firma wspiera również rodziców i przyszłych rodziców hojnymi urlopami rodzicielskimi i innymi świadczeniami. Ponadto firma świętuje sukcesy pracowników, nagrody zespołowe, urlopy i nie tylko, aby pracownicy czuli się doceniani i cenieni.

Co więcej, mają nowoczesne korzyści zdrowotne, w których kluczowe znaczenie mają sesje terapeutyczne i coaching. Chcą, aby ich pracownicy czuli się dobrze psychicznie i fizycznie, aby osiągać jak najlepsze wyniki.

TL;DR HubSpot to świetne miejsce do pracy, jeśli myślisz praca 8 godzin dziennie to za dużo i chcesz elastyczności wraz z nieograniczonymi urlopami i niesamowitymi korzyściami zdrowotnymi. Jeśli chcesz żyć za połowę swoich dochodów, HubSpot jest doskonałym miejscem do poszukiwania pracy.

5. NVIDIA

NVIDIA to kolejna fantastyczna firma, która oferuje pracownikom konkurencyjne pensje, świadczenia i mnóstwo dodatków. Plan zakupu akcji pracowniczych (ESPP) jest jednym z najlepszych w branży i to przekazał ponad 300 mln dolarów wartości dla swoich pracowników i stażystów w ubiegłym roku.

🔥 Zalecana:  Ponad 10 ankiet dla stron internetowych z kartami podarunkowymi – zdobywaj nagrody za podzielenie się swoją opinią

NVIDIA oferuje najlepsze polityki rodzicielskie, w tym do 22 tygodni płatnych urlopów, zwrot kosztów adopcji i plany zapłodnienia in vitro.

Pomagają uprościć Twoje życie jako pracownikowi, oferując pranie, konserwację samochodu i opiekę zdrowotną na miejscu. NVIDIA zapewnia swoim pracownikom dostęp do wiodącej opieki zdrowotnej na całym świecie.

6. Pocztowcy

Koledzy z poczty to startup, który umożliwia dostarczenie produktu do domu w mniej niż godzinę. Oferują wspaniałe korzyści, w tym pracę zdalną, rodzinne zwolnienie lekarskie, zasiłki na opiekę nad dzieckiem, 16 tygodni płatnego urlopu dla nowych rodziców, świadczenia opieki zdrowotnej, bezpłatne posiłki, przyjazd ze zwierzętami i nieograniczoną polisę urlopową.

Jeśli nie szukasz pracy w Postmates na pełnym etacie, Postmates jest świetnym rozwiązaniem pomysł na boczny tor próbować. Możesz zarobić dodatkowe pieniądze na boku; wymeldować się Koledzy z poczty kontra DoorDash przejrzyj tutaj, aby poznać wszystkie tajniki.

7. Southwest Airlines

Jeśli kochasz podróżować, Southwest Airlines to najlepszy wybór dla Twojej kariery. Oferuje swoim pracownikom niesamowite korzyści i pakiety.

Ty i Twoja rodzina możecie wejść na pokład samolotów Southwest bez żadnych kosztów. Co więcej, możesz również otrzymywać przepustki dla gości i możesz zabierać swojego przyjaciela na bezpłatne wycieczki. Ponadto pracownicy firmy mogą korzystać z planu emerytalnego i planów ubezpieczeniowych oraz kwalifikować się do udziału w zyskach.

Ubieganie się o pracę w Southwest Airlines pomaga podróżować z ograniczonym budżetem i oznacza, że ​​nie musisz z nim podróżować tanie linie lotnicze przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów.

8. Bar Cliff

Ta znana firma produkująca przekąski oferuje najlepsze miejsce pracy dla pracowników i personelu. Można tu skorzystać z centrum fitness, porozmawiać z dietetykiem i bezpłatnie wypożyczyć rowery. W każdym tygodniu pracownicy tej firmy mogą spędzić na siłowni do 150 minut. Możesz wybrać swoje ulubione zajęcia, takie jak spinning, joga lub wspinaczka skałkowa.

Ponadto dają imponujące premie pracownikom, a także możesz uzyskać mnóstwo wolnego czasu. Angażują Cię również w zmniejszanie śladu węglowego poprzez zachęcanie do pozostawiania samochodu w domu lub jazdy samochodem o niskiej emisji. Są wielcy, jeśli chodzi o dawanie z powrotem planecie i swoim pracownikom.

9. Bank Ameryki

W Bank of America uzyskasz różne konkurencyjne korzyści, które wspierają Twoje fizyczne, emocjonalne i finansowe dobre samopoczucie. To świetne miejsce do pracy z szeroką gamą benefitów i benefitów dostępnych dla pracowników, aby zaspokoić ich potrzeby na każdym etapie życia.

Kilka powodów, dla których Bank of America jest jednym z nich spółki z najlepszymi korzyściami to ich ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie i rentę inwalidzką, premie, bezpłatne doradztwo, siłownię i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

10. Airbnb

Według Szklane drzwi, Airbnb to także najlepsze miejsce do pracy i oferuje pracownikom wiele korzyści. Zapewnia ubezpieczenie na życie premium, ubezpieczenie rentowe i świadczenia zdrowotne. Oprócz tego daje płatne urlopy i dba o szczęście swoich pracowników. Podczas pracy w Airbnb otrzymasz również plany emerytalne o określonych składkach.

11. Starbucks

The Kawa sieć słynie również z tego, że jest najlepszym miejscem pracy dla pracowników. Oferuje wiele korzyści zdrowotnych i finansowych, w tym bezpłatne pranie chemiczne, zniżki na napoje, rozbudowaną opiekę zdrowotną i wiele innych.

Ponadto pracownicy co tydzień otrzymują darmowy funt kawy lub herbaty. Wszyscy pracownicy w całej firmie mają dwa tygodnie wolnego. Dzięki Planowi Osiągnięć Starbucks College, jej pracownicy są uprawnieni do bezpłatnego czesnego na Uniwersytecie Stanowym Arizony.

🔥 Zalecana:  Ponad 25 najlepszych zasobów i kursów do blogowania z ogromnym zwrotem z inwestycji

12. Siły sprzedaży

Salesforce to firma z siedzibą w Kalifornii, która oferuje wyjątkowe nagrody i doskonałe korzyści dla pracowników. Co miesiąc ta firma programistyczna organizuje zajęcia z masażu i jogi dla pracowników. Ponadto, będąc pracownikiem tej firmy, możesz uzyskać zniżki na usługi sprzątania, bilety na imprezy muzyczne i różne inne zakupy. Salesforce opłaca również czesne dla pracowników, którzy zapisują się na zajęcia uniwersyteckie związane z ich karierą.

13. Spotify

Wśród nich jest także Spotify spółki z najlepszymi korzyściami W tym roku. Spotify zachęca do różnorodności w swoich zespołach, oferuje elastyczne godziny pracy, zapewnia bezpłatne codzienne lunche i przekąski oraz dba o swoich pracowników.

Są również bardzo zaangażowani w zdrowie swoich pracowników. Oferują świadczenia z tytułu płodności swoim pracownikom i pomagają im w leczeniu niepłodności na ich koszt. Ponadto świeżo upieczonym rodzicom przysługuje sześciomiesięczny płatny urlop ojcowski lub macierzyński. Pracownicy mogą również otrzymać bezpłatne bilety na koncerty muzyczne.

14. Rubikon

Rubicon, światowy lider w dziedzinie zrównoważonych i recyklingowych rozwiązań, dba o swoich pracowników, podobnie jak o środowisko. Co roku oferuje pracownikom doskonałe dodatki.

Niektóre z najlepszych korzyści to ubezpieczenie zdrowotne ze składkami, premie za wyniki, elastyczne godziny pracy i nie tylko. Oprócz tego Rubicon oferuje nieograniczony płatny urlop, płatny urlop ojcowski i macierzyński oraz spotkania towarzyskie, jeśli chcesz do nich dołączyć.

15. Akcent

Accenture to znana firma konsultingowa, która zawsze myśli o korzyściach i zdrowiu pracowników. Oferowanie różnych nagród i korzyści jest podstawową częścią strategii przyciągania Accenture. Ponadto kontynuuje rozszerzanie usług opieki nad dziećmi dla rodziców pracujących w firmie. Firma oferuje również płatny urlop rodzicielski oraz obejmuje różne aspekty ubezpieczenia.

16. Komunikacja Verizon

Verizon znów jest świetną firmą z konkurencyjnymi korzyściami. Pracownikom Verizon Communications przysługuje do 8 tygodni płatnego urlopu rodzicielskiego. Jednak przyszłe mamy mają prawo do maksymalnie 16 tygodni płatnego urlopu macierzyńskiego. Oprócz tego oferują świadczenia zdrowotne, plany ubezpieczeniowe i świadczenia z tytułu śmierci. Możesz także uzyskać zniżki na produkty Verizon i wiele innych usług.

17. Deloitte

Deloitte to jedna z najbardziej znanych firm konsultingowych i księgowych z dobrymi benefitami dla pracowników. Oferuje do 15 tygodni płatnych urlopów dla nowych rodziców. Ponadto, za pośrednictwem dostawców planów opieki zdrowotnej Deloitte, uzyskasz dostęp do leczenia niepłodności i środków do przechowywania komórek jajowych. W nagłych przypadkach w Deloitte dostępny jest również oddział opieki nad dzieckiem.

Poza tym Deloitte zapewnia pracownikom doskonałe korzyści w postaci premii, nagród i planów ubezpieczeniowych.

18. Ikea

IKEA jako firma lub firma ceni swoich pracowników, oferując im wyjątkowe korzyści i korzyści. Zachęca każdego współpracownika do lepszej wydajności i zdrowia. Świadczenia obejmują płatne urlopy, plany ubezpieczeniowe i plany emerytalne dla pracowników. Ludzie zostają z IKEA na lata ze względu na możliwości uczenia się, jakie oferują swoim pracownikom.

19. Goldman Sachs

Goldman Sachs oferuje konkurencyjne zasady urlopowe w zależności od poziomu pracowników i stażu pracy. Zapewnia również opiekę na miejscu dla nowych rodziców i oferuje potrzebny płatny urlop ojcowski. Ponadto firma dąży do zaspokojenia wszystkich potrzeb swoich pracowników i dobrego zdrowia.

20. Ellie Mae

Ellie Mae to wiodąca platforma kredytów hipotecznych oparta na chmurze, która oferuje swoim pracownikom wiele korzyści. Dołączając do tej firmy, otrzymasz opcje na akcje, świadczenia zdrowotne, ubezpieczenie, opcje pracy z domu i wiele innych. Oprócz tego dają również pracownikom świetne wynagrodzenie i premie. Podczas pracy w tej firmie otrzymasz również płatne urlopy i urlopy.

🔥 Zalecana:  Jak zostać opiekunką do dziecka (lub nianią na pełny etat)

21. Taco Bell

Kiedy myślisz o firmie spożywczej, która przynosi wielkie korzyści, Taco Bell jest dla Ciebie. Oferuje swoim pracownikom wiele korzyści, w tym dostęp do trenerów akademickich gildii. Firma myśli o swoich korzyściach i oferuje bezpłatne plany edukacyjne z zarejestrowaną uczelnią. Oprócz tego zapewnia płatne urlopy i wiele innych korzyści.

22. DocuSign

Pracując w DocuSign, uzyskasz szereg korzyści w postaci planów zdrowotnych, oszczędnościowych, emerytalnych i zdrowotnych. Najlepsze jest to, że firma płaci pełną składkę ubezpieczeniową za rachunki medyczne i dentystyczne. Co więcej, ubezpieczenie na życie i niepełnosprawność DocuSign zapewnia pracownikom spokój w razie nieoczekiwanego zdarzenia. Poza tym posiada gabinety z wyznaczonymi pokojami matek dla matek karmiących.

23. Pierścień Centralny

RingCentral jest również jednym z nich spółki z najlepszymi korzyściami. Sprzyja rozwojowi kariery i zapewnia szkolenia przywódcze, warsztaty i edukację dla wszystkich pracowników. Ta firma promuje zdrowe równowaga między życiem zawodowym a prywatnym i codziennie oferuje swoim pracownikom darmowe obiady i kolacje. W RingCentral uzyskasz również inne świadczenia, w tym medyczne, dentystyczne, pracownicze plany zakupu akcji i nie tylko.

24. MongoDB

Aby uzyskać lepszą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, MongoDB to świetna firma, do której warto dołączyć w tym roku. Zapewnia dostęp do wysokiej jakości opieki nad dzieckiem lub osobą starszą w domu lub w ośrodku. Wszyscy pracownicy US MongoDB mogą bezpłatnie skontaktować się z ekspertem ds. płodności, gdy planują poczęcie. Najlepsze jest to, że MongoDB zwraca 90% pokrytych kosztów dla pracowników, którzy przechodzą leczenie bezpłodności lub adopcję.

25. Patagonia

Patagonia to marka odzieży outdoorowej, której siedziba znajduje się w Ventura w Kalifornii. Ta firma lub marka daje swoim pracownikom wiele korzyści. Pracownicy mogą bezpłatnie korzystać z rowerów, deskorolek i hulajnóg. Ponadto masz możliwość bezpłatnego udziału w bezpłatnych zajęciach jogi. Ponadto dzieci pracowników mogą codziennie spędzać godziny w centrum opieki nad dziećmi Patagonii. Daje również pracownikom świadczenia z płatnych urlopów i planów emerytalnych.

26. Reebok

Reebok to znana nazwa w branży sportowej i producent odzieży sportowej. Firma ta dba również o zdrowie i kondycję swoich pracowników. Wręczają pracownikom atrakcyjne nagrody za utrzymanie zdrowej sylwetki i stabilnej wagi. Ponadto zapewnia pracownikom ubezpieczenia, świadczenia zdrowotne i pośmiertne.

Wszystko w sumie – firmy z najlepszymi korzyściami

Istnieją dziesiątki firm, które mają świetne korzyści, wystarczy je znaleźć. Wiesz już, w jakich firmach możesz pracować, jeśli chcesz mieć niesamowite korzyści i sprawić, by cała Twoja kariera była przyjemniejsza.

Dodatki, takie jak nieograniczony płatny czas wolny lub elastyczne godziny pracy, mogą być przyjemne, ale mogą znacznie zwiększyć satysfakcję z pracy na przestrzeni lat.