Ponad 10 najlepszych botów YouTube w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ponad 10 najlepszych botów YouTube w 2023 r

Wiodąca sieć reklam push, która dba o Twój zwrot z inwestycji! Zareklamuj dowolną ofertę i uzyskaj wysokie wyniki w ponad 185 GEO! CPC zaczyna się od 0,001 USD

Dołącz do Push House już teraz!

Chcesz zaoszczędzić czas na powtarzalnych zadaniach YouTube? Czy chcesz, aby Twoje konto YouTube automatycznie lubiło, subskrybowało i udostępniało inne filmy? Chcesz zautomatyzować niektóre zadania w YouTube? Chcesz zwiększyć zaangażowanie na swoim kanale? Chcesz dotrzeć do większej liczby osób za pomocą botów na YouTube? Chcesz kupić wyświetlenia, komentarze lub polubienia swoich filmów? Czy masz niski budżet i chcesz znaleźć najbardziej niezawodne i tanie źródło polubień, komentarzy, wyświetleń lub subskrybentów?

Jeśli tak, trafiłeś we właściwe miejsce, aby dowiedzieć się więcej o botach YouTube. Przygotowaliśmy do dyskusji jedne z najlepszych botów YouTube. Jeśli dotrwasz do końca, przyniesie Ci to wiele korzyści.

Jest wielu ludzi, którzy chcą rozwijać swoje kanały, ale nie są świadomi tych narzędzi, znanych jako YouTube, które ogromnie im w tym pomagają. Te boty mogą im pomóc, wykonując pewne czasochłonne zadania i pomagają właścicielom kanałów w bardziej kreatywnym i użytecznym wykorzystaniu ich czasu. Obecnie istnieje wiele różnych firm świadczących takie usługi i ważne jest, aby wiedzieć, które z nich są najlepsi w tym co robią.

Znalezienie najlepszych botów YouTube nie jest łatwe, ponieważ istnieje tak wiele różnych botów YouTube, których możesz użyć. Jest ich wiele i prawie wszystkie dają takie same rozwiązania tych samych problemów. Głównym powodem, dla którego jest to takie trudne, jest to, że prawie wszystkie z nich są oceniane jako najwyżej oceniane i prawie wszystkie dają rozwiązania tych samych problemów, ale koszt tych funkcji może się różnić, a niektóre z nich mogą mieć dodatkowe funkcje , jest to podstawa, na której ludzie najczęściej polegają, gdy rozróżniają takie podobne narzędzia.

Czym są boty YouTube?

Boty YouTube to programy zaprojektowane i poinstruowane do rozwiązywania zadań o stosunkowo niewielkiej skali, na przykład komentowania, subskrybowania i polubienia filmów z innych kanałów, mimo że YouTube zablokował wiele kanałów korzystających z tych botów, które są niezgodne z zasadami i wytycznymi YouTube’a.

Wiele osób używało tych botów do ciągłego odświeżania swoich stron z filmami, co powodowało wzrost liczby wyświetleń. Teraz, gdy YouTube zaczął blokować takie kanały, ludzie zaczęli bardziej uważać na to, co robią ze swoimi kanałami, zwłaszcza w jaki sposób zwiększają zasięg i docierają do większej liczby odbiorców treści.

Najlepsze boty YouTube w 2023 roku:

Niektóre Najlepsze boty YouTube W 2023 które są zgodne z wytycznymi YouTube, omówiono poniżej,

  1. Użyj wirusowego
  2. GetAfollower
  3. Pan mediów
  4. Widoki burzy
  5. TubeBuddy
  6. BokiMedia
  7. Podkumulaci
  8. Hootsuite
  9. ASB bot YouTube
  10. Wyświetl handlowca

1. Użyj wirusa:

Jeśli jesteś początkującym w botach YouTube, ten bot jest dla Ciebie, jest to idealny bot dla świeżych użytkowników, ponieważ jest to jeden z najłatwiejszych w użyciu botów, a dzięki niemu możesz zwiększyć liczbę subskrybentów, rozwinąć swój kanał, uzyskać więcej wyświetleń oraz kontroluj i zarządzaj wszystkimi komentarzami swoich widzów, profesjonalnie.

🔥 Zalecana:  Jak znaleźć czyjś tiktok po numerze telefonu

Użyj wirusa, jest stworzony dla osób, które uważają się za początkujących, co oznacza, że ​​nie znają jeszcze wielu technik zarządzania, w których ten bot bardzo ci pomaga.

Ten bot zapewnia trwałe rezultaty, docierając do nowych odbiorców ze ścieżek wyznaczonych przez influencerów, którzy utworzyli oddziały, aby dotrzeć do odbiorców innych niż ich własny. Korzystaj z wirusów, które mają ponad pięć tysięcy partnerów, a prawie wszyscy ich partnerzy mogą doprowadzić Cię tam, gdzie chcesz być, jeśli nauczysz się, jak z nich korzystać; oznacza to, że możesz uzyskać wszystkie korzyści, podłączając swój kanał z tymi botami, powinieneś również rozważyć zastosowanie najskuteczniejszych sposobów ich wykorzystania, a kiedy wytyczysz im kierunek, możesz wreszcie skupić się na tym, co chcesz robić w wolnym czasie.

2. GetAfollower:

GetAfollower to świetny bot YouTube, twierdzą, że są najlepsi na rynku w dostarczaniu wyświetleń, ale wiele osób sprzeciwia się ich twierdzeniom. Getafollower jest dla wszystkich użytkowników, którzy wiedzą, co muszą zrobić, aby ulepszyć swój kanał, a którzy nie. Getafollower zapewnia wgląd w Twój kanał, którego potrzebujesz.

Robią to, udostępniając swoim klientom bezpłatny pierwszy tysiąc wyświetleń, a także łącząc ich z ludźmi, którzy mogą pomóc swoim klientom w najlepszy możliwy sposób, aby ich klienci mogli jak najszybciej nawiązać współpracę z witryną i rozwijać swoje kanały. Zapewniają również swoim użytkownikom całodobową obsługę klienta i pulpit nawigacyjny, który został oceniony jako bardzo łatwy w użyciu przez wielu ich klientów.

Nie tylko udostępniają opinie swoim klientom, ale zapewniają swoim użytkownikom wiele różnych usług, które są podzielone na kategorie według różnic w zainteresowaniach ludzi.

3. Pan mediów:

Media Mister to także świetna opcja, jeśli szukasz najlepszych botów YouTube. Mister mediów zapewnia świetną obsługę i jest uważany za jednego z najstarszych w grze. Minister mediów chwali się też na swojej stronie głównej wieloma użytkownikami, którzy mieli z nimi dobre doświadczenia.

Media mister oferuje zwiększenie oglądalności, są tak pewni tego, co robią, że oferują swoim klientom również ofertę 30-dniowego okresu zwrotu, co zasadniczo oznacza, że ​​możesz zwrócić pieniądze w ciągu pierwszych 30 dni po skorzystaniu z ich usług.

Jest to bardzo prosty bot, od którego nie można oczekiwać, że da ci złe doświadczenia związane z jego usługami, i zapewnia to, oferując opcję zwrotu pieniędzy w ciągu pierwszych trzydziestu dni. Jest to dobrze obmyślona strategia, aby przyciągnąć więcej klientów, po prostu robiąc na nich wrażenie i dając im to, czego nikt nie daje.

4. Widoki burzy:

Storm views to bot, który nie udostępnia innych botów. Jeśli kupisz subskrybentów, zdobędziesz prawdziwych subskrybentów, a jeśli kupisz polubienia, otrzymasz prawdziwe polubienia. A większość ludzi korzysta z ich usług, aby utrzymać zaangażowanie odbiorców na dłuższą metę. Widoki Storm są najbardziej autentycznym dostawcą usług; nie tylko ich usługi są autentyczne i prawdziwe, ale także polubienia i komentarze ich obserwujących, które oferują, są również autentyczne, ponieważ dają je prawdziwi ludzie.

🔥 Zalecana:  Ponad 50 niezależnych statystyk na rok 2023: statystyki, fakty i trendy

Jeśli szukasz botów, które świadczą swoje usługi z niskimi wskaźnikami retencji, które są co najmniej powyżej średniej, burza wyświetleń jest dla Ciebie dobrym wyborem. Storm views jest jednym z najbardziej niezawodnych i bezpiecznych botów i jest wielokrotnie znany ze swojej zdolności do przekraczania oczekiwań użytkowników.

Ich jedyną wadą jest to, że większość ich użytkowników narzeka również na słabą obsługę klienta i czasami zajmuje dużo czasu, aby spełnić prośby swoich klientów.

5. TubeBuddy:

„Tubebuddy to tylko rozszerzenie przeglądarki”, jak mogliby powiedzieć niektórzy z ich krytyków, ale nie daj się zwieść temu rozszerzeniu; jest to niezwykle złożone oprogramowanie, które zapewnia ogromny rozwój Twojego kanału we wszystkich ważnych aspektach.

Tubebuddy najpierw ustawia słowa kluczowe, które są odpowiednie dla Twoich treści, a następnie zapewnia modne hashtagi, które z pewnością zwiększą zasięg Twojego kanału, pomaga również, stosując kilka technik SEO i zapewnia tytuły filmów, podpisy i nagłówki aby zmaksymalizować zasięg poprzez dalsze zwiększanie podejścia do nowych odbiorców z tej samej kategorii lub gatunku.

6. StronyMedia:

SidesMedia jest również uważana za bardzo dobrą opcję do wykorzystania, po prostu dlatego, że spełnia swój cel i dba o dobre samopoczucie użytkowników; nie ma wielu botów, które dbają o kanały swoich klientów. Co więcej, ten bot zmniejszy ryzyko zablokowania Twojego kanału, jeśli przekroczysz jedną lub dwie linie, które nie są oczywiste.

SidesMedia to jeden z tych botów, który jest niezawodny w użyciu iz dumą szczyci się nazwą jednego z najszybszych dostawców usług; dzieje się tak dlatego, że może wykonać transakcję na kanale klienta w czasie zaledwie trzech dni. Ten czas jest obecnie uważany za optymalny, ponieważ tylko najlepsi usługodawcy lub boty mogą dokonać transakcji kwotą użytkownika w mniej więcej trzy dni.

7. Podkumulaci:

SubPals to jeden z najbezpieczniejszych botów YouTube, co zasadniczo oznacza, że ​​jest również niezawodny; SubPals twierdzą również, że pomogą Twojemu kanałowi rozwijać się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, jeśli skorzystasz z ich usług. Są autentyczną firmą, a najlepszym źródłem jej autentyczności jest ogromna ilość pozytywnych recenzji na jej korzyść.

Twierdzili ponadto, że ich bot pomaga ich użytkownikom zwiększać liczbę subskrybentów o 10-12 co 12 godzin, co jest świetnym pakietem, jeśli masz mało budżetu, a jeśli masz na myśli kwotę, którą możesz wydać, możesz ją kupić ich pakietów, które nie są aż tak drogie.

8. Hootsuite:

Hootsuite to popularny bot YouTube, który jest bardziej w kierunku zaawansowanej strony rozwoju YouTube, więc może być konieczne zbadanie czegoś tu i tam, kiedy się do niego zarejestrujesz, ale zakłada się, że jesteś świeżym twórcą YouTube i nie wiesz wiele o platformie. Większość osób, które wchodzą na tę platformę z nadzieją na tworzenie treści, również odrabia pracę domową przed zarejestrowaniem się w celu tworzenia treści; jeśli to zrobiłeś, prawdopodobnie będzie dobrze.

🔥 Zalecana:  Przewodnik po pozyskiwaniu klientów: co to jest i jaki jest proces?

Możesz również być trochę zdezorientowany co do funkcji, które zapewniają, ale utrzymali swój interfejs łatwy w użyciu, a wszystko zrozumiesz w mgnieniu oka. Wszystko to będzie tego warte, a przekonasz się, że będziesz używać tego bota YouTube przez długi czas ze względu na jego przydatne funkcje oraz unikalny i pomocny interfejs.

9. Bot YouTube ASB:

ASB YouTube bot to bezpieczna i niezawodna firma, ponieważ jego funkcje są oficjalnie uznane za bezpieczne w użyciu, a jego strona jest również zaszyfrowana. Co więcej, oferowane przez nie funkcje są regularnie aktualizowane, co gwarantuje, że nie ma możliwości awarii produktu, a jest to ważny wymóg, ponieważ gdy firma, w którą inwestujesz, świadczy takie usługi, czyni ją bardziej podatną na błędy i jeśli usługa jest regularnie serwisowana, to wiesz, że jest bezpieczna i niezawodna.

Jedną z najlepszych rzeczy w ich witrynie jest to, że mają okno czatu, w którym możesz zadać pytanie, jeśli znajdziesz coś niejasnego. Twierdzą również, że mogą pomóc swoim klientom i klientom z nieograniczonymi kontami, co jest dużym stwierdzeniem do naśladowania. Ten bot YouTube jest bardziej zaufany i niezawodny.

10. Viewtrader:

Viewtrader należy do tej kategorii botów, które zapewniają swoje funkcje nie tylko dla 1 platformy, ale dla wielu innych platform mediów społecznościowych; zapewniają również unikalne funkcje, takie jak konfiguracja kampanii YouTube, która w zamian pomaga kanałowi, zwiększając liczbę subskrybentów, polubień lub innego rodzaju zaangażowanie, a liczby zależą od platformy, z której korzysta dana osoba.

Viewtrader to idealne narzędzie dla Ciebie, jeśli chcesz zwiększyć zaangażowanie na swoim kanale; ten bot działa również w mediach społecznościowych innych niż YouTube, co możesz zaliczyć jako bonus korzystania z tego bota.

Viewtrader zapewnia wiele funkcji dla wszystkich obsługiwanych platform; nie rozprasza swojego zasięgu i nie jest najlepszy w każdym z nich; ma możliwość zwiększania zaangażowania na kanałach i kontach wszystkich obsługiwanych platform i jest w tym jednym z najlepszych.

Wniosek:

Podsumowując to, o czym dzisiaj rozmawialiśmy, wiele różnych typów botów YouTube przynosi korzyści Twojemu kanałowi; niektóre są do użytku podstawowego, a kilka do użytku zaawansowanego; ich funkcje nie różnią się zbytnio, ale trochę się różnią tu i tam. Szczegółowo omówiliśmy boty YouTube i ich zalety oraz jakie funkcje zapewniają; teraz do Ciebie należy decyzja, który bot i funkcje najlepiej do Ciebie pasują; życzymy wszystkiego najlepszego.