Ponad 10 najlepszych aplikacji, takich jak Fetch Rewards (przewodnik 2023!)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ponad 10 najlepszych aplikacji, takich jak Fetch Rewards (przewodnik 2023!)

W dzisiejszych czasach istnieje tak wiele różnych aplikacji z nagrodami, których możesz użyć, aby zaoszczędzić więcej pieniędzy i zdobyć dodatkowe nagrody.

A spośród wszystkich aplikacji z nagrodami, Fetch Rewards jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych.

Ale jeśli chcesz zarobić pieniądze PayPal lub podwójnie wykorzystać nagrody, istnieje wiele niesamowitych alternatyw Fetch Rewards, z których powinieneś skorzystać.

Dlatego ten post dotyczy najlepszych aplikacji, takich jak Fetch Rewards, których możesz użyć, aby zmaksymalizować swoje nagrody w postaci zwrotu gotówki, dzięki czemu zatrzymasz więcej ciężko zarobionych pieniędzy.

Weźmy się za to!

Szukasz innych łatwych sposobów zarabiania pieniędzy na boku? Wymeldować się:

 • Capital One Zakupy – Automatycznie stosuj kody kuponów przy kasie i zdobywaj darmowe karty podarunkowe na zakupy w określonych sklepach dzięki temu rozszerzeniu przeglądarki!
 • Markowe ankiety – Podziel się swoją opinią, aby zarabiać pieniądze PayPal i darmowe karty podarunkowe!

Najlepsze aplikacje, takie jak Fetch Rewards

Jest tak wiele aplikacji, takich jak Fetch Rewards, i wiele z nich może być używanych jednocześnie.

Jeśli masz ochotę korzystać z kilku aplikacji, możesz zmaksymalizować swoje zakupy i zarabiać jeszcze więcej.

Niezależnie od tego, czy jesteś nowy w świecie aplikacji z nagrodami, czy chcesz dodać kolejną do swojej strony głównej, bądź na bieżąco z podsumowaniem najlepszych aplikacji, takich jak Fetch Rewards.

Wszystkie poniższe opcje są bezpłatne i dostępne do pobrania również na urządzenia z systemem Android i iOS!

1.

Do góry nogami

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na benzynie, zakupach spożywczych i restauracjach, Upside to jedna z najlepszych aplikacji, takich jak Fetch Rewards, z których możesz korzystać.

Ta aplikacja z nagrodami jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Obecnie pozwala zaoszczędzić do 0,25 USD na galonie na tysiącach stacji benzynowych w całych Stanach Zjednoczonych.

Proces ten jest również bardzo podobny do Fetch Rewards.

Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć oferty, odebrać je w aplikacji Upside, zatankować, a następnie przesłać zdjęcie paragonu, aby przedstawić dowód zakupu.

Upside ma również wiele ofert zwrotu gotówki w popularnych restauracjach, niektórych sklepach spożywczych i sklepach wielobranżowych.

Ale oszczędność gazu jest głównym punktem sprzedaży aplikacji.

Nagrody są bardziej elastyczne niż Fetch Rewards i obejmują dziesiątki bezpłatnych kart podarunkowych oraz gotówkę PayPal.

Możesz wypłacić pieniądze, gdy zarobisz 10 $, co nie trwa zbyt długo.

Zarejestruj się w Upside na iOS Lub Android już dziś i zacznij oszczędzać na rachunkach za gaz!

2.

Kasa 51

Kasa 51 to kolejna wiodąca aplikacja z nagrodami spożywczymi, która jest świetnym sposobem na zaoszczędzenie na artykułach spożywczych, a ostatnio na gazie.

Aplikacja publikuje nowe oferty w każdy czwartek (w sam raz na weekendowe zakupy spożywcze!) i wygasają w następną środę o północy.

Musisz dodać preferowane oferty do listy zakupów w aplikacji przed wyjazdem, zaznaczyć je po powrocie do domu, a następnie przesłać rachunek.

To jest takie proste.

Jest to nieco bardziej ręczne niż Fetch Rewards, ale rabaty są często bardziej lukratywne.

Teraz, w przeciwieństwie do Fetch Rewards, niektóre oferty w Checkout 51 są specyficzne dla sklepu lub dotyczą tylko jednego smaku lub odmiany produktu, dlatego ważne jest, aby przeczytać drobny druk każdej oferty.

Ponadto wiele ofert ma ograniczone ilości, więc są one przyznawane na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”, co oznacza, że ​​jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej ofert, musisz zrobić zakupy wkrótce po opublikowaniu ofert.

Mimo to zwykli użytkownicy mogą z łatwością zarobić więcej niż minimalna kwota wypłaty wynosząca 20 USD miesięcznie.

Kasa 51 wypłacana jest czekiem.

Płatności PayPal są obecnie w fazie testów beta.

Checkout 51 jest również dostępny w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, więc jest to jedna z moich ulubionych aplikacji, takich jak Fetch Rewards dla Kanady.

Aby dowiedzieć się więcej o tej aplikacji, przeczytaj naszą pełną recenzję Checkout 51!

3.

Pogo

Jeśli chcesz zdobywać nagrody, robisz zakupy, a nie tylko u konkretnych partnerów, Pogo to jedna z najlepszych aplikacji, takich jak Fetch Rewards.

Dzięki Pogo bezpiecznie łączysz swoją kartę debetową lub kredytową ze swoim kontem, aby aplikacja mogła monitorować Twoje transakcje.

Za każdym razem, gdy robisz zakupy, otrzymujesz zapłatę za te dane, bez zadawania pytań.

Nie ma też skanowania paragonów; aplikacja zarabia na autopilocie, o ile robisz zakupy za pomocą połączonej karty.

Celem Pogo jest płacenie użytkownikom za ich dane, dlatego aplikacja jest tak pasywna.

Możesz jednak zdobyć dodatkowe nagrody, odwiedzając sklepy partnerskie lub wypełniając krótkie ankiety w aplikacji różnych marek.

Możesz wypłacić pieniądze, gdy zdobędziesz 3000 punktów, które są warte 3 $.

Opcje nagród obejmują gotówkę PayPal i Venmo.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chcesz bardziej pasywnej alternatywy dla Fetch Rewards, Pogo jest obecnie jedną z najlepszych opcji.

4.

Ibotta

Ibotta jest wysoko ceniona w społeczności aplikacji z nagrodami, przede wszystkim dlatego, że pozwala zarobić więcej pieniędzy 500 000 różnych lokalizacji.

W rzeczywistości, oto kilka sklepów, w których możesz zdobyć nagrody, robiąc zakupy w Ibotta:

 • Walmart.
 • Cel.
 • Handlowiec Joe’a.
 • Krogera.
 • Kosztco.
 • Dolar rodzinny.


Poza artykułami spożywczymi możesz także otrzymać zwrot gotówki za artykuły kosmetyczne i odzieżowe ze sklepów takich jak Gap, Sephora i Foot Locker.

Ibotta nagradza również zakupy online, więc zamówienia Amazon i usługi dostawy artykułów spożywczych również przyniosą Ci pieniądze.

To chyba jest najlepsza aplikacja z nagrodami za paragonya jeśli chcesz większej głębi oferty niż Fetch Rewards, Ibotta to najlepszy wybór.

Aby otrzymać gotówkę, wystarczy zeskanować paragony, tak jak każdą inną aplikację z nagrodami.

Ale jeśli potrzebujesz porady od profesjonalistów: możesz otrzymywać automatyczne oferty zwrotu gotówki za każdym razem, gdy robisz zakupy, jeśli połączysz kartę kredytową z aplikacją lub połączysz Ibotta z kartami lojalnościowymi od Twoich ulubionych sprzedawców.

Nawet niezdecydowani użytkownicy będą zarobić od 15 do 20 dolarów miesięcznie! Opcje nagród obejmują bezpłatne karty podarunkowe oraz gotówkę Venmo i PayPal!

Dodatkowe czytanie – Ibotta vs Fetch Rewards.

5.

Swagbucks

Podczas gdy Swagbucks jest najbardziej znany jako witryna z piwnymi pieniędzmi, na której można zarobić dodatkowe pieniądze, odpowiadając na ankiety i grając w gry.

Jednak wiele osób nie wie, że Swagbucks ma nowe skanowanie paragonów, dzięki czemu jest to również realna alternatywa Fetch Rewards, która jest dostępna w większej liczbie krajów.

Możesz również znaleźć pewne oferty związane z paragonami, na przykład zarobienie 15 SB za przesłanie paragonu od sprzedawcy odzieży.

Podobnie jak Fetch Rewards, do programu kwalifikują się również różne typy sklepów, w tym:

 • Sklepy spożywcze
 • Apteki
 • Sklepy dla majsterkowiczów
 • Domy towarowe i sklepy odzieżowe
 • Fast foody i nieformalne posiłki
 • Kluby dużych pudeł i magazynów

Plus, Swagbucks przyjmuje paragony z ponad 1100 sklepów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

Niektóre godne uwagi sklepy to Aldi, Walmart, Target i Kroger.

Innym sprytnym hackiem Swagbucks jest program e-rachunków, który pozwala zarabiać na zakupach online w ulubionych sklepach i przesyłać e-rachunki do Swagbucks.

Ostatecznie te funkcje sprawiają, że Swagbucks jest dość solidną witryną do mikrozadań.

Oczywiście nie możesz zastąpić swojej codziennej pracy tą witryną gpt, ale jest to realna alternatywa Fetch Rewards, aby zdobyć darmowe karty upominkowe i gotówkę PayPal.

Zarejestruj się w Swagbucks już dziś!

6.

KPK mobilny

Nowsza, ale lukratywna aplikacja, taka jak Fetch Rewards, którą możesz wypróbować, nazywa się NCP Mobile.

Ta aplikacja nagradzająca zakupy z Krajowego Panelu Konsumentów jest dostępna dla Android I iOS i jest bardzo podobny do Fetch Rewards.

Wszystko, co musisz zrobić, to zeskanować kody kreskowe produktów, które kupujesz, a następnie odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących tych produktów.

W zamian NCP Mobile umożliwia wymianę punktów na różne bezpłatne karty podarunkowe.

Brak darmowej gotówki PayPal jest wadą, ale nagrody za karty podarunkowe NCPMobile zaczynają się od 10 USD, co można osiągnąć po przesłaniu około 30 do 40 skanów produktów.

Wymaga to trochę pracy, ale jeśli już korzystasz z aplikacji nagradzających, takich jak Fetch Rewards, aby zarabiać pieniądze, możesz dodać NCP Mobile do rutyny, aby uzyskać jeszcze więcej nagród.

Ponadto aplikacja płaci Ci również za wypełnianie krótkich ankiet, dzięki czemu możesz potencjalnie jeszcze szybciej wypłacić pieniądze.

Wypróbuj NCP Mobile na Androida Lub iOS!

7.

Rakuten

Chwila Rakuten nie jest aplikacją do skanowania paragonów, jest to nadal jedna z najlepszych alternatyw Fetch Rewards, jeśli robisz zakupy online z komputera lub smartfona.

Dzięki Rakuten możesz zarobić prawdziwy zwrot gotówki, robiąc zakupy u tysięcy sprzedawców detalicznych, w tym u popularnych partnerów, takich jak:

 • Najlepsza oferta
 • eBay
 • Kohla
 • Macy’s
 • Stara Marynarka Wojenna
 • Cel
 • Walmart

Głównym sposobem zarabiania na Rakuten jest robienie zakupów za pośrednictwem jego strony internetowej lub rozszerzenia zakupów.

Ale możesz także robić zakupy przez telefon.

Oferty Rakuten zwykle dają od 1% do 5% zwrotu gotówki, ale można znaleźć wiele ofert od 10% do 20% lub więcej.

W tej chwili Rakuten daje również użytkownikom 30 USD zwrotu gotówki za darmo, gdy zarejestrują się i wydadzą co najmniej 30 USD na kwalifikujący się zakup.

Otrzymujesz zapłatę czekiem lub gotówką PayPal co kwartał, o ile masz 5 USD lub więcej na koncie.

Do tej pory zarobiłem ponad 1000 USD, używając Rakuten do zakupów online i polecając ludzi, i jest to jedna z moich ulubionych alternatyw dla Fetch Rewards w przypadku zakupów online.

Zarejestruj się w Rakuten już dziś i otrzymaj 30 $ za darmo!

Aby uzyskać więcej informacji, możesz również przeczytać naszą recenzję Rakuten!

8.

Czajnik

Dla wszystkich Kanadyjczyków, którzy chcą zarobić trochę zwrotu gotówki, Caddle to jedna aplikacja z nagrodami, która jest dostępna tylko na Wielkiej Białej Północy.

Podobnie jak Fetch Rewards, Caddle płaci za kupowanie sponsorowanych produktów spożywczych i artykułów gospodarstwa domowego w prawie każdym większym sklepie spożywczym.

Caddle wymaga przesłania zdjęcia paragonu i ręcznego wykorzystania ofert po zakupie, więc tak jest mniej pasywny niż Fetch Rewards.

Jednak Caddle oferuje oferty, z których można skorzystać w większości kanadyjskich sprzedawców detalicznych, a wiele przedmiotów przyniesie Ci 1 USD lub więcej, co oznacza, że ​​pojedyncza wycieczka na zakupy może z łatwością sprowadzić Cię do minimalnej kwoty kredytu gotówkowego.

Podobnie jak w przypadku Checkout 51, potrzebujesz co najmniej 20 USD, aby poprosić o płatność czekiem.

Dowód, że Caddle jest legalny i wypłacalny! Wysłali mi czek, gdy osiągnąłem swoje pierwsze 20 $.

Nie tylko daje ci oferty i promowane produkty do przeglądania, ale także ankiety i reklamy, z którymi możesz się angażować w aplikacji, dzięki czemu zdobędziesz jeszcze więcej nagród.

Sprawdź naszą recenzję Caddle, aby uzyskać więcej informacji!

9.

Upuść

Drop to kolejna fajna aplikacja do nagradzania, która jest absolutna trzeba pobrać jeśli lubisz robić zakupy przez smartfona.

Aby otrzymać zwrot gotówki z Drop, wystarczy połączyć swoją kartę kredytową lub debetową i robić zakupy, korzystając z ofert w aplikacji lub w sklepach partnerskich.

Za zakupy dokonane w tych markach za pośrednictwem aplikacji otrzymasz punkty, które możesz wymienić na karty podarunkowe!

Możesz także zarabiać grając w gry i wypełniając ankiety.

Każde 1000 punktów odpowiada 1 $, a różnorodność kart podarunkowych to duży plus Drop.

Obecnie opcje kart podarunkowych obejmują:

 • Amazonka.
 • Starbucks.
 • Pączki Dunkin.
 • Domino.
 • Nike.
 • Stara Marynarka Wojenna.
 • H&M.

Nagrody w postaci kart podarunkowych zaczynają się od 5 USD, jeśli przynajmniej raz zrobisz zakupy za pośrednictwem aplikacji.

W przeciwnym razie nagrody zaczynają się od 25 $.

Drop to nie to samo, co Fetch Rewards, ale to dobry sposób na pomieszanie nagród zdobywanych za zakupy i zdobycie większej liczby kart podarunkowych.

Dodatkowo dzięki naszemu kodowi zaproszenia Drop możesz zdobyć do 15 000 darmowych punktów Drop, aby jeszcze szybciej zdobywać nagrody!

Sprawdź naszą recenzję aplikacji Drop, aby dowiedzieć się więcej!

Dodatkowe czytanie – Jak zarabiać pieniądze grając w gry wideo.

10.

ParagonPal

ParagonPal nie jest dokładnie aplikacją do nagradzania artykułów spożywczych.

W rzeczywistości możesz zdobyć nagrody za przesłanie prawie rodzaju paragonu zakupowego, który posiadasz.

Jednak ReceiptPal jest jak Fetch Rewards, ponieważ cały system koncentruje się wokół przesyłanie rachunków, aby zdobywać nagrody.

ReceiptPal wykorzystuje anonimową wersję informacji zebranych z twoich paragonów, w połączeniu z informacjami innych użytkowników.

Informacje te są wykorzystywane przez inne firmy do informowania o ich produktach i podejmowaniu decyzji marketingowych w oparciu o zachowania zakupowe konsumentów.

Każdy paragon może się kwalifikować, o ile prześlesz go w ciągu tygodnia, jest w języku angielskim i zawiera informacje o sprzedawcy, u którego dokonałeś zakupu.

Oznacza to, że obejmuje prawie wszystko, w tym artykuły spożywcze, benzynę, elektronikę, restauracje, a nawet salony samochodowe.

Po przesłaniu paragonu otrzymasz w zamian punkty, które ostatecznie można wykorzystać do wymiany darmowe karty podarunkowe do sprzedawców detalicznych, takich jak:

ReceiptPal nie uczyni cię bogatym, a rachunki są zdecydowanie mniej lukratywne niż znajdowanie rabatów w aplikacjach takich jak Checkout 51 lub Fetch Rewards.

Ponieważ jednak prawie każdy paragon kwalifikuje się, ReceiptPal to nieco rekompensuje.

Sprawdź naszą recenzję ReceiptPal, aby poznać wszystkie szczegóły!

11. Świnia pokwitowań

Świnia odbioru jest bardzo podobny do ReceiptPal, ponieważ zbierają anonimowe informacje z rachunków i odpowiedzi na ankiety w aplikacji, które następnie sprzedają firmom zewnętrznym jako całe raporty.

Jednak jedna główna różnica polega na tym Receipt Hog jest szerzej dostępnyponieważ działa w USA, a także w Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

Aplikacja motywuje Cię tygodniowymi bonusami, paskiem postępu i różnymi poziomami, które możesz osiągnąć, im więcej prześlesz rachunków.

Nie wspominając już o wypłacie, którą otrzymasz po zebraniu wystarczającej liczby monet, które możesz wymienić na kartę podarunkową Amazon, kartę podarunkową Visa lub Mastercard lub za pośrednictwem PayPal.

W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie przeliczanie monet na gotówkę wygląda następująco:

 • 1000 monet = 5 USD
 • 2900 monet = 15 USD
 • 4300 monet = 25 USD
 • 6500 monet = 40 USD


To kolejna aplikacja, w której duża wypłata zależy od Twojego poświęcenia, ale zdecydowanie jest to legalny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy na wszystkich zakupach – po prostu upewnij się, że prześlesz rachunki w ciągu 2 tygodni, w przeciwnym razie przestaną się kwalifikować!

Sprawdź naszą recenzję Receipt Hog, aby uzyskać jeszcze więcej szczegółów!

12.

Ampli (bonus za rejestrację w wysokości 5 USD)

ampli to kanadyjska aplikacja cash back obsługiwana przez Royal Bank of Canada.

To także kolejny niesamowity sposób zdobywać nagrody za zakupypodobnie jak Drop and Fetch Rewards.

Po powiązaniu karty debetowej lub kredytowej z aplikacją Ampli automatycznie połączy Twoje zakupy z dostępnymi ofertami zwrotu gotówki i doda je do Twojego salda.

Organizują również comiesięczne wyzwania Dreamstakes, w których możesz wygrać duże nagrody pieniężne.


Obecnie Ampli współpracuje z takimi partnerami jak:

 • Adidasy.
 • Korzenie.
 • Rexall.
 • DrzwiDash.
 • HelloFresh.

Ponadto zwrot gotówki, który zarabiasz, można również łączyć z programami lojalnościowymi i kuponami, z których już korzystasz, więc jest to świetny sposób, aby uzyskać więcej z zakupów.

Najlepsze w Ampli jest to, że możesz bardzo łatwo zebrać gotówkę – po prostu wyślij sobie e-przelew Interac, gdy osiągniesz minimum 15 USD.

Nie musisz się martwić o opłaty PayPal ani okresy oczekiwania na pocztę tradycyjną!

Zarejestruj się w Ampli dzisiaj i użyj kodu ŚWIAT5 za darmo 5 $ premii za rejestrację po otwarciu konta Ampli!

Możesz także przeczytać moją recenzję aplikacji Ampli, aby uzyskać więcej informacji!

13.

Panel klienta Amazon

Jeśli często robisz zakupy w Amazon, Amazon Shopper Panel jest jedną z najlepszych aplikacji, takich jak Fetch Rewards.

Ta aplikacja płaci za przesyłanie codziennych paragonów z zakupów.

Jeśli prześlesz 10 paragonów miesięcznie, otrzymasz bezpłatną kartę podarunkową Amazon o wartości 10 USD.

To 120 $ rocznie w darmowych kartach podarunkowych, co jest całkiem słodkie.

Możesz zarobić jeszcze więcej, wypełniając krótkie ankiety w aplikacji, które pojawiają się od czasu do czasu.

Minusem jest lista oczekujących na Amazon Shopper Panel.

Ponadto jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli jednak chcesz darmowe karty podarunkowe Amazon, jest to jedna z najlepszych alternatyw Fetch Rewards.

14.

Sklepikarz

Ostatnią aplikacją, taką jak Fetch Rewards, za pomocą której możesz zarabiać pieniądze PayPal i karty podarunkowe, jest Shopkick.

Ta bezpłatna aplikacja jest dostępna na Androida i iOS.

A jeśli robisz dużo zakupów do swojego domu, jest to obowiązkowa aplikacja.

W Shopkick podoba mi się to, że istnieje tak wiele sposobów zarabiania, w tym:

Zdobyte punkty, zwane Kicks, można wymienić na dziesiątki kart podarunkowych i pieniądze PayPal.

Możesz wymienić niektóre nagrody za jedyne 2 USD, co jest podobne do Fetch Rewards.

Mój post na temat najlepszych hacków Shopkick zawiera wskazówki, jak zarobić więcej kopnięć.

Mam też post na temat najlepszych aplikacji, takich jak Shopkick, aby uzyskać więcej pomysłów na zarabianie.

Dlaczego ludzie używają alternatyw, aby zdobyć nagrody

Fetch Rewards jest niezaprzeczalnie jednym z nich najpopularniejsze aplikacje z nagrodami spożywczymi.

Jest to również świetne źródło dochodu pasywnego, ponieważ aplikacja płaci za kupowanie markowych produktów i nie zmusza do aktywowania ofert przed zeskanowaniem paragonu – znacznie szybciej pozwala uzyskać oszczędności.

Jeśli jesteś lojalny wobec wielu marek, Fetch Rewards może pomóc Ci zaoszczędzić bez konieczności odchodzenia od zwykłej listy zakupów.

Jednak funkcja Fetch Rewards nie jest dostępna we wszystkich krajach.

I nie ma nagród za niektóre kategorie, takie jak gaz, podczas gdy opcje takie jak Upside i Checkout 51 tak.

Ostatecznie Fetch Rewards to świetna aplikacja do zarabiania gratisów podczas większości zakupów w domu.

Ale nie bój się odkrywać alternatyw, które mogą płacić więcej za niektóre kategorie.

Często Zadawane Pytania

Czy istnieje lepsza aplikacja niż Fetch?

Wybór lepszej aplikacji niż Fetch Rewards zależy od Twoich nawyków zakupowych.

Na przykład platformy takie jak Rakuten I Capital One Zakupy są lepsze, jeśli większość zakupów robisz online.

Podobnie, Ibotta jest lepszy do zdobywania czystych nagród pieniężnych.

Jednak Fetch Rewards jest jedną z najlepszych aplikacji do nagradzania artykułów spożywczych i ma jedne z najlepszych nagród w postaci kart podarunkowych.

Jakie aplikacje, takie jak Fetch Rewards, działają w Kanadzie?

Wiele aplikacji, takich jak Fetch Rewards, jest dostępnych tylko w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli mieszkasz w Kanadzie, najbardziej podobne aplikacje, z których możesz korzystać, to Caddle, Checkout 51 i Ampli.

Dodatkowe czytanie – jak zdobyć 20 $ już teraz.

Końcowe przemyślenia

Na rynku jest tak wiele aplikacji z nagrodami i może być trudno zrozumieć, która z nich będzie najlepiej pasować do Twoich nawyków zakupowych, a jednocześnie będzie warta Twojego czasu.

Powyższe opcje są zdecydowanie jednymi z najlepszych i pomogą Ci odzyskać trochę pieniędzy z zakupów spożywczych, niezależnie od tego, czy jest to aplikacja spożywcza, taka jak Checkout 51, czy po prostu ogólna aplikacja do zwrotu gotówki, taka jak Receipt Hog.

To, co działa dla Ciebie, będzie również zależeć od tego, czy chcesz zaplanować i włożyć dodatkową pracę, aby odzyskać jak najwięcej pieniędzy, czy też wolisz korzystać z aplikacji, która jest całkowicie pasywna.

Tak czy inaczej, nie bój się wypróbować kilku i zobaczyć, który z nich jest dla Ciebie najlepszy – lub jeszcze lepiej, znajdź więcej niż jeden!

Mamy nadzieję, że ta lista alternatyw Fetch Rewards daje jeszcze więcej możliwości szybkiego zarobienia gotówki i zaoszczędzenia większej ilości pieniędzy!

Szukasz innych łatwych sposobów zarabiania pieniędzy za pomocą smartfona? Wymeldować się:

.

🔥 Zalecana:  Poczta głosowa nie działa na iPhonie? Zobacz, dlaczego i jak to naprawić