Poczta głosowa nie działa na iPhonie? Zobacz, dlaczego i jak to naprawić

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Poczta głosowa nie działa na iPhonie? Zobacz, dlaczego i jak to naprawić

Jeśli masz iPhone’a, a poczta głosowa nie działa? Będziesz chciał wiedzieć dlaczego funkcja nie jest działa i jak można to naprawić.

Po włączeniu funkcji poczty głosowej w telefonie będziesz mógł odbierać wiadomości od znajomych, rodziny lub współpracowników.

Jeśli nie możesz korzystać z poczty głosowej na swoim iPhonie, może to mieć różne przyczyny. Może to być spowodowane tym, że jej nie skonfigurowałeś lub że niektóre problemy powodują, że poczta głosowa nie działa.

W tym artykule dowiesz się dlaczego poczta głosowa iPhone’a nie działa. Dowiesz się również, co zrobić, aby pomóc Ci rozwiązać problem.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zresetować hasło iPhone’a

Dlaczego poczta głosowa nie działa na iPhonie?

Jest kilka powodów poczta głosowa nie działa na Twoim iPhonie. Być może nie włączyłeś poczty głosowej na swoim iPhonie, dlatego nie możesz jej używać, kiedy chcesz.

Aby poczta głosowa iPhone’a działała, musisz ją włączyć, aby móc z niej korzystać.

Jeśli włączyłeś pocztę głosową na swoim iPhonie i nadal działa, jest to albo usterka oprogramowania, albo w ogóle nie działa.

Twoja poczta głosowa iPhone’a może nie działać z powodu sieci operatora, ustawień sieciowych lub z powodu nieprawidłowych ustawień poczty głosowej.

Może się również zdarzyć, że skrzynka poczty głosowej jest pełna i może to być powód, dla którego funkcja poczty głosowej nie działa na Twoim iPhonie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak usunąć wiele kontaktów z iPhone’a (4 sposoby, aby to zrobić)

Jak naprawić niedziałającą pocztę głosową iPhone’a

Być może używasz iPhone’a od dłuższego czasu i zauważyłeś, że poczta głosowa iPhone’a nie działa.

Oto możliwe sposoby naprawić iPhone Voicemail, gdy nie działa.

🔥 Zalecana:  Instagram usunął moje konto? Oto jak wrócić w 2023 r

Poprawka 1: Wyłącz przekazywanie połączeń

W większości przypadków powodem, dla którego poczta głosowa przestała działać, jest włączenie przekazywania połączeń i nie wyłączenie go później. Dzięki temu Twoje połączenia zostaną przekierowane na inny numer komórki.

W takim przypadku Twoje połączenia nie będą dzwonić przez iPhone’a ani nagrywać wiadomości poczty głosowej. Aby sprawdzić stan przekierowania połączeń iPhone’a.

Iść do Ustawienia> Stuknij Telefon> Wybierz Przekazywanie połączeń> następnie Wyłącz.

Poprawka 2: Przetestuj Voicemai, dzwoniąc bezpośrednio

W niektórych przypadkach poczta głosowa iPhone’a przestaje działać, prawdopodobnie z powodu problemu z określonym operatorem komórkowym.

Aby przetestować pocztę głosową status wykonaj poniższe instrukcje.

Przejdź do aplikacji Telefon > Stuknij klawiaturę > Następnie stuknij i przytrzymaj 1.

Możesz także wypróbować inny sposób, czyli otworzyć kartę Klawiatura za pomocą aplikacji Telefon, a następnie ręcznie wybrać swój numer telefonu. Następnie musisz wprowadzić czterocyfrowy kod PIN poczty głosowej.

Jeśli Twój iPhone nie chce ręcznie połączyć się z pocztą głosową, musisz skontaktować się z działem obsługi klienta swojego operatora komórkowego, aby rozwiązać problem.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak wyczyścić historię przeglądania na iPhonie

Poprawka 3: Zresetuj ustawienia sieciowe iPhone’a

Gdy masz pewność, że Twoja poczta głosowa działa normalnie i przypuszczasz, że działa, a tak nie jest, możesz zresetować ustawienia sieciowe iPhone’a.

Iść do Ustawienia iPhone’a> Stuknij w Ogólne> Przejdź do Przenieś lub zresetuj iPhone’a> Stuknij Resetuj> Następnie wybierz Resetuj ustawienia sieciowe.

Poprawka 4: Opróżnij swoją skrzynkę pocztową

To kolejny łatwy sposób na naprawienie poczty głosowej iPhone’a, gdy się zatrzyma. W przypadku, gdy skrzynka pocztowa jest pełna, może to spowodować nieprawidłowe działanie poczty głosowej.

Postaraj się więc opróżnić skrzynkę pocztową, usuwając je, możesz także odsłuchać je przed usunięciem wiadomości głosowych.

Jak skonfigurować pocztę głosową na iPhonie

Ale jeśli włączyłeś pocztę głosową iPhone’a i nadal nie działa, musisz postępować zgodnie z instrukcjami krok po kroku, aby rozwiązać problem i uruchomić pocztę głosową.

🔥 Zalecana:  Dlaczego nie mogę wyjść z Safari i jak wymusić zamknięcie na iPhonie i iPadzie?

Krok 1: Przejdź do połączenia z aplikacją

Na ekranie głównym iPhone’a dotknij zielonej ikony telefonu z symbolem telefonu.

Krok 2: Stuknij w Poczta głosowa

Musisz dotknąć poczty głosowej znajdującej się w prawym dolnym rogu ekranu.

Krok 3: Wybierz Skonfiguruj

Po otwarciu karty Poczta głosowa kontynuuj, wybierając opcję Konfiguruj, która zostanie wyświetlona.

To znaczy, jeśli twoja poczta głosowa nie była lub wymaga organizować coś. Następnie wykonaj następny krok, aby kontynuować.

Krok 4: Utwórz hasło do poczty głosowej

Po otwarciu konfiguracji przejdź do tworzenia nowego hasła do poczty głosowej, a także spróbuj nagrać lub wybrać spośród dostępnych domyślnych powitań.

Wniosek

Poczta głosowa to lepszy sposób otrzymywania automatycznych wiadomości głosowych pozostawionych przez kogoś, kogo możesz znać lub nie, o ile funkcja poczty głosowej jest włączona na telefonie iPhone.

Jeśli Twoja poczta głosowa nie działa, może być kilka przyczyn, na przykład ustawienia sieciowe lub nieskonfigurowana poczta głosowa.

Napisaliśmy sposoby, których możesz użyć, aby rozwiązać problem na swoim iPhonie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co zrobić, jeśli zostaniesz zablokowany na swoim iPhonie (iPhone jest wyłączony)

Często Zadawane Pytania

Jak mogę włączyć pocztę głosową iPhone’a?

Jeśli chcesz włączyć pocztę głosową iPhone’a, jest to bardzo proste. Po prostu przejdź do poczty głosowej w ustawieniach telefonu i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby włączyć pocztę głosową iPhone’a.

Co mogę zrobić, jeśli moja poczta głosowa na iPhonie nie działa?

W sytuacji, gdy poczta głosowa iPhone’a nie działa, możesz wypróbować procesy naprawy opisane w tym artykule.

Jak mogę naprawić pocztę głosową iPhone’a?

Najważniejsze jest, aby upewnić się, że poczta głosowa iPhone’a jest w ogóle włączona. Jeśli jest włączona, wypróbuj poprawkę opisaną w tym artykule.

Czy ten artykuł był pomocny?

🔥 Zalecana:  Jak naprawić brak wyników znalezionych w muzyce na Instagramie (5 sposobów, aby to zrobić)

Tak nie