Partnerzy Ledgera i Deadfellaz dla Custom Nano X i Quest

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Partnerzy Ledgera i Deadfellaz dla Custom Nano X i Quest

Partnerzy Ledgera i Deadfellaz dla Custom Nano X i Questprzez Ledgera i Deadfellaza

Producent portfeli sprzętowych do kryptowalut, Ledger, współpracuje z projektem NFT Deadfellaz. Firmy wypuszczają limitowane edycje urządzeń Ledger Nano X w stylu Deadfellaz.

Unikalny Nano X zawiera ikonografię z kolekcji i przezroczysty zielony osprzęt. Zrzut jest dostępny dla osób posiadających „[ Ledger ] Rynek – token Deadfellaz Nano X”. Posiadacze NFT mogą wymienić swoje tokeny na urządzenie fizyczne od poniedziałku, 24 kwietnia.

Początkowo mennica była czynna do godz [ L ] Posiadacze Market Pass, Deadfellaz i Deadfrenz. Jednak każdy może teraz kupić tokeny na wtórny rynek. W chwili pisania tego tekstu cena minimalna kolekcji wynosi 0,08 ETH. Na liście znajduje się tylko 1% tokenów, więc ci, którzy chcą zdobyć Deadfallz Nano X, powinni się pospieszyć.

Warto zauważyć, że Ledger i Deadfellaz opracowali również zadanie mające na celu poprawę wiedzy społeczności na temat web3. Osoby, które odniosą sukces, zdobędą dowód wiedzy NFT, który wiąże się z dodatkowymi korzyściami; jednak firmy nie ujawniły jeszcze szczegółów.

To nie pierwszy raz, kiedy Ledger wypuścił kolekcję niestandardowych urządzeń. W styczniu 2022 roku firma nawiązała współpracę z włoską luksusową marką modową Fendi w celu opracowania linii akcesoriów do portfela kryptograficznego. W styczniu tego roku Ledger wykorzystał projekt NFT World of Women, aby wypuścić na rynek limitowane edycje urządzeń stworzonych w stylu WoW. Przedmioty zostały rozdystrybuowane wśród osób, które ukończyły Quest, który nauczył ich podstaw bezpieczeństwa w przestrzeni web3.

Ledger wcześniej współpracował również z innymi dobrze znanymi projektami NFT, aby rozwijać swoje społecznościowe misje web3. Na przykład posiadacze BAYC mogą wziąć udział w zadaniu Apecoin „Zachowaj nudę bezpieczeństwa”, podczas gdy właściciele Cool Cats mogą dowiedzieć się, jak dbać o siebie.

🔥 Zalecana:  Najnowsza lista krajów ePacket: Najlepsze kraje dla Dropshipping z Aliexpress

Przeczytaj powiązane posty: