Oto najlepszy oryginalny kontroler Xbox w 2022 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Oto najlepszy oryginalny kontroler Xbox w 2022 roku

Być może nie lubisz już swojego starego kontrolera Xbox i szukasz nowego oryginalnego kontrolera Xbox do kupienia lub szukasz zgodnego kontrolera dla swojego partnera w grze wieloosobowej w swojej ulubionej grze.

Niezależnie od tego wybór odpowiedniej konsoli Xbox jest bardzo ważny. W tym artykule przedstawimy najlepsze oryginalne kontrolery Xbox w 2022 roku. Jeśli chcesz nowy oryginalny kontroler Xbox, zwróć szczególną uwagę.

Co to jest oryginalny kontroler Xbox?

Kontroler Xbox jest podstawowym kontrolerem do konsoli do gier Xbox, którą Microsoft wypuścił w 2000 roku. Duke był pierwszym kontrolerem Xbox dołączanym do systemów Xbox na całym świecie poza Japonią. W latach 2001-2002 Duke był głównym kontrolerem konsoli Xbox. Był popularny wśród Amerykanów, ale Japończycy nim gardzili.

Microsoft w końcu zdecydował się skoncentrować swoje konsole w Japonii, więc stworzyli kontroler S.

Kontroler S przeszedł przez wiele etapów prototypowania:

  1. Niebieski z logo Microsoft na górze zielonego klejnotu.
  2. Był czarno-szary z wyraźnymi przyciskami X, Y, A i B oraz zielonym klejnotem pośrodku.
  3. A ostatnia faza prototypu jest czarna z logo Xbox na górze zielonego klejnotu.

Kontroler S był drugim kontrolerem stworzonym dla konsoli Xbox. Został zaprojektowany jako mniejsza odmiana kontrolera Duke; oryginalny kontroler został stworzony dla konsoli.

Mniejszy wariant „Controller S” był sprzedawany i dołączany do konsoli w Japonii.

Pod koniec 2003 roku został wydany w innych krajach i zastąpił kontroler pierwszej generacji na całym świecie. Większy oryginalny kontroler pozostał dostępny jako akcesorium opcjonalne.

wybór najlepszego oryginalnego kontrolera Xbox

Dostępnych jest wiele różnych kontrolerów dla konsoli Xbox. Najlepszy rodzaj do użycia zależy od Twojego stylu gry. Załóżmy na przykład, że jesteś zawodowym graczem lub graczem wyczynowym. W takim przypadku będziesz chciał znaleźć profesjonalny kontroler, który da ci przewagę nad innymi graczami.

🔥 Zalecana:  Odblokuj Nowy Łańcuch Wartości w AI/ML – W stronę AI

Jednak każdy kontroler wystarczy, jeśli grasz ze znajomymi dla zabawy.

Poniżej wymieniono niektóre z najlepszych oryginalnych kontrolerów Xbox na rok 2022.

1- Przewodowy kontroler do gier Xbox typu S

Rozważając najlepszy oryginalny kontroler Xbox, trudno zignorować klasyczny przewodowy kontroler Xbox typu S.

Oficjalny kontroler Xbox S to mniejsza wersja kontrolera do gier Xbox, zaprojektowana specjalnie dla graczy. Posiada nowy układ przycisków, który zapewnia większą elastyczność w grach. Podobnie jak w przypadku kontrolera Xbox ma być wygodny i zapewniać precyzyjną kontrolę.

Ten kontroler jest wyposażony w sześć analogowych przycisków z 256 poziomami czułości, dwa analogowe wyzwalacze punktu nacisku i jeden ośmiokierunkowy pad kierunkowy, a także dwa silniki ze sprzężeniem zwrotnym wibracyjnym.

Dodatkowo posiada dwa sloty rozszerzeń na karty pamięci lub inne akcesoria (sprzedawane oddzielnie). Wreszcie dołączony jest kabel o długości 9,8 stopy z wbudowanym wyzwalaczem.

2- Kontroler Xbox Elite Series 2

Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite Series 2 został stworzony z myślą o nowoczesnych graczach rywalizujących. Dzięki ponad 30 nowym sposobom gry możesz poprawić swoje umiejętności celowania za pomocą drążków o regulowanym naprężeniu, strzelać szybciej dzięki krótszym blokadom spustu i utrzymywać cel dzięki gumowanemu uchwytowi.

3- Ulepszony kontroler przewodowy PowerA do konsoli Xbox

Ten nowy ergonomiczny kontroler do gier wideo na rynku ma standardowy układ przycisków i zawiera nowy przycisk Udostępnij. Kontroler jest również wyposażony w dwa silniki dudniące, które zapewniają dodatkowy realizm w grach, oraz zaawansowane przyciski do gier z możliwością mapowania. Uchwyt z tyłu jest wykonany z materiału o strukturze diamentu, a d-pad jest wykonany z metalicznego materiału. Kontroler jest dostarczany z kablem USB o długości 10 stóp (3 m), który można przymocować za pomocą zapięcia na rzep. Ostatecznie kontroler jest wyposażony w pokrętło zestawu słuchawkowego do wyciszania dźwięku gry lub dźwięku czatu za pośrednictwem stereofonicznego gniazda słuchawkowego 3,5 mm.

🔥 Zalecana:  Jaki byłby wskaźnik sukcesu strategii przeciwdziałania nękaniu na Instagramie?

4- Razer Wolverine Ultimate Kontroler Xbox

W projektowaniu Wolverine Ultimate Xbox Controller, celem firmy Razer było stworzenie idealnego kontrolera, który można dostosować do każdego gracza.

Ten kontroler jest jednym z najbardziej wszechstronnych i konfigurowalnych, jakie kiedykolwiek zaprojektowano. Został stworzony z myślą o graczach rywalizujących, aby mogli grać w dowolnym miejscu i wygrywać.

Czy potrzebujesz kontrolera do gier zaprojektowanego z ergonomicznym układem i przyciskami wielofunkcyjnymi? Kontroler Razer Wolverine Ultimate Xbox to najlepsza opcja. Ten kontroler ma blokadę spustu, która sprawia, że ​​reaguje bardzo szybko, a oświetlenie chrominancji sprawia, że ​​wygląda niesamowicie. Ponadto panel szybkiego sterowania ułatwia poruszanie się po ulubionych funkcjach.

5- Kontroler Xbox Hyperkin Duke

Hyperkin przeprojektował „The Duke”, oryginalny kontroler Xbox z 2001 roku, który był oficjalnie licencjonowanym kontrolerem dla Xbox One.

Duke ma przycisk Home z animowanym logo Xbox na ekranie wyświetlacza, precyzyjne wyzwalacze analogowe, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, odłączany kabel o długości 9 stóp i powrót czarno-białych przycisków. Ta konsola jest gotowa do działania.

Ma elegancki wygląd i najnowocześniejsze funkcje, które zapewnią Ci najbardziej realistyczne wrażenia z gry. Wibracyjne sprzężenie zwrotne i precyzyjne wyzwalacze analogowe sprawią, że każda gra będzie naprawdę żywa.

Jednocześnie klasyczny układ przycisków X, B, A, Y, LT i RT przywróci Ci stare wspomnienia.

Co myślisz?

Czy zgadzasz się z naszą listą najlepszych oryginalnych kontrolerów Xbox? Jakie inne kontrolery Twoim zdaniem zasługują na miejsce na tej liście? Daj nam znać w komentarzach poniżej!