Oferty pracy dla aktorek telefonicznych – 13 najlepszych witryn, które pomogą Ci je znaleźć

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Oferty pracy dla aktorek telefonicznych – 13 najlepszych witryn, które pomogą Ci je znaleźć

Czy lubisz rozmawiać z ludźmi? Łączenie się z poszczególnymi osobami i utrzymywanie z nimi kontaktów towarzyskich może przynieść Ci duże zyski. Słyszałeś o pracy aktorki telefonicznej? Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się więcej na ten temat, ponieważ dzielimy się z Tobą kilkoma wskazówkami, jak się nim stać.

Praca w domu stają się coraz bardziej popularne. Zarabianie będąc w domu to sytuacja korzystna dla każdego.

Skupmy się na jednym rodzaju pracy online, który możesz rozważyć: pracy aktorki telefonicznej. Może być w niepełnym wymiarze godzin lub ostatecznie stać się twoją karierą.

Oferty pracy dla aktorek telefonicznych są poszukiwane wśród studentów i samotnych matek, które chcą dodatkowo zarobić, aby zaspokoić swoje codzienne potrzeby. To świetny sposób na zaspokojenie potrzeb finansowych, jeśli spełniasz kryteria i masz wszystko, czego potrzeba, aby zostać aktorką telefoniczną.

Dowiedz się więcej o ofertach pracy dla aktorek telefonicznych, gdzie je znaleźć i ile to kosztuje.

Co to jest praca aktorki telefonicznej?

Zadaniem aktorki telefonicznej jest komunikowanie się z dzwoniącymi lub klientami przez telefon. Może to odbywać się za pośrednictwem połączeń, czatu lub wiadomości tekstowych w zaciszu własnego domu. Może to dotyczyć odpowiadania na pytania, wsparcia technicznego lub po prostu rozmowy z nimi, aby złagodzić ich samotność. To po prostu zależy od potrzeb klientów.

Firmy wymagają, abyś był towarzyski i budował relacje z klientami szukającymi wsparcia emocjonalnego. Powinieneś mieć doskonałe umiejętności komunikacyjne, aby nawiązać połączenie i podtrzymać rozmowę.

Posiadanie wykształcenia psychologicznego nie jest potrzebne, ale jest plusem, ponieważ wiesz, jak radzić sobie z różnymi osobowościami. Musisz być w stanie dostosować się do życzeń i potrzeb swoich klientów.

Aktorki telefoniczne nie tylko rozmawiają, czatują lub flirtują z klientami, ale także udzielają klientom wsparcia, zwłaszcza w obszarze technicznym. Tak więc aktorki telefoniczne służą szerokiemu gronu klientów i ich potrzebom.

Kto może ubiegać się o stanowisko aktorki telefonicznej?

Ogólnie rzecz biorąc, każdy, kto chce, może się zgłosić i zostać aktorką telefoniczną. Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem na pełen etat, studentem, czy absolwentem szkoły średniej. Bycie aktorką telefoniczną to legalny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

W końcu jest to praca elastyczna i możesz pracować w dowolnym miejscu i czasie, nawet w późnych godzinach nocnych. Większość ludzi szukałaby aktorki telefonicznej po godzinach pracy, kiedy chcieliby z kimś porozmawiać po powrocie z pracy, złym dniu lub po prostu chcą zwrócić na siebie uwagę.

Ile zarabia aktorka telefoniczna?

Teraz, gdy masz pojęcie o tym, czym jest praca aktorki telefonicznej, porozmawiajmy o prawdziwej sprawie. Ile zarabia aktorka telefoniczna? To zależy od firmy, z którą współpracujesz.

Aktorki telefoniczne zarabiają średnio 29 dolarów za godzinę, a niektóre płacą nawet do 1 dolara za minutę.

Nieźle jak na dodatkową gotówkę lub praca pod stołem. Stawki płatności aktorki telefonicznej są obliczane na podstawie czasu spędzonego na jednym połączeniu, co sugeruje, że aby zarobić więcej pieniędzy, musisz dłużej zatrzymać rozmówcę przy telefonie.

Jeśli masz umiejętności i talent, możesz zarobić od 1000 $ do 5000 $ miesięcznie.

13 najlepszych witryn, w których można znaleźć oferty pracy dla aktorek telefonicznych

Wszystko jest gotowe, abyś została aktorką telefoniczną. Czas znaleźć odpowiednią firmę dla Ciebie! Oto najlepsze strony do poszukiwania ofert pracy dla aktorek telefonicznych.

1. ChatRecruit

ChatRecruit to platforma, która zapewnia pracę tym, którzy chcą pracować jako gospodarze rozmów telefonicznych dla dorosłych z domu. Pozwala rozmawiać z nieznajomymi za pomocą połączeń telefonicznych lub wiadomości tekstowych. Możesz także ubiegać się o zostanie wykonawcą kamery internetowej lub medium telefonicznym.

Mimo że mają funkcję czatu z kamerą internetową, nie będą tego wymagać. Możesz wybrać dla niego tylko wtedy, gdy chcesz to zrobić.

ChatRecruit płaci około 2 USD za minutę czatu, ale zwykle zależy to od ilości czasu spędzonego na telefonie. Więc im więcej czasu klient z tobą rozmawia, tym więcej zarobisz.

2. Kochanek snów

DreamLover nie ogranicza się tylko do kobiet. Mężczyźni również mogą dołączyć do tej strony! Ta strona internetowa jest platformą dla wszystkich, którzy szukają pracy, rozmawiając z nieznajomymi przez telefon i SMS. Ludzie odwiedzają strony DreamLover i szukają atrakcyjnej osoby.

Gdy go znajdą, wymienią tokeny, a następnie rozpoczną przesyłanie wiadomości. Według dyrektora ich firmy, Lauren Scherr, DreamLover to spisek, w którym ludzie mają nawiązywać przyjaźnie i cybernetycznych towarzyszy.

Płacą ci za rozmowy i konwersacje z klientami. Aby rozpocząć, musisz utworzyć profil DreamLover i być pełnoletnim. W większości przypadków 18 lat.

Gdy Twoje konto DreamLover zostało zaakceptowane, jesteś teraz zarejestrowana jako jedna z ich aktorek telefonicznych. Po zatrudnieniu będziesz musiał opublikować niektóre ze swoich zdjęć za pośrednictwem usług wiadomości tekstowych DreamLover.

Gdy klient będzie zainteresowany, będzie musiał kupić monety, aby rozpocząć z tobą rozmowę. SMS DreamLover jest ograniczony tylko do 160 znaków, co ułatwia zarabianie pieniędzy na DreamLover.

3. Fundusz MojaDziewczyna

MyGirlFund to platforma dla mężczyzn do łączenia się z kobietami za pośrednictwem czatu tekstowego i wideo. Ma system, w którym możesz ustawić swoje zasady, stawki i zapłacić kobiecie prywatnie, jeśli chcesz. MyGirlFund to dom dla 8200 kobiet z całego świata.

🔥 Zalecana:  Podstawy nauki o danych — etyka sztucznej inteligencji (II) — w kierunku sztucznej inteligencji

Platforma co miesiąc otrzymuje prawie 15 000 nowych użytkowników płci męskiej, którzy rozmawiają i wydają pieniądze. Ta strona jest przeznaczona zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, dla tych, którzy są zainteresowani zarabianiem pieniędzy przez telefon z odległej lokalizacji.

MyGirlFund ma najlepsze zasady ochrony prywatności, więc możesz być spokojny o dane osobowe, które im udostępniłeś. Jest to również doskonały pomysł na pracę na pełen etat, ponieważ zarabiasz od 40 000 do 55 000 USD rocznie.

4. Flirtbucks

Flirtbucks to strona, na której zarabiasz na czacie z mężczyznami; jest to płatna platforma do czatowania. Kobiety, które rejestrują się na tej stronie, nazywane są „hostessami”; rozmawiają z mężczyznami, którzy im płacą. To fantastyczna strona dla tych, którzy szukają dodatkowej pracy i chcą zarobić dodatkowe pieniądze.

Flirtbucks to słynna strona do flirtowania z nieznajomymi i zarabiania w ten sposób. Jej klientami są głównie osoby samotne, które chcą z kimś porozmawiać.

Flirtbucks szuka aktorki telefonicznej, która może rozmawiać z każdym, zawsze i wszędzie.

Nie jesteś zobowiązany do przebywania nago podczas pracy na tej stronie. Wszystko, co musisz zrobić, to porozmawiać. To jest twoja główna rola jako aktorki telefonicznej.

Flirtbucks zapłaci Ci do 0,10 $ za minutę rozmowy. Im dłużej rozmawiasz i rozmawiasz ze swoimi klientami, tym więcej pieniędzy otrzymasz.

Jeśli uwodzenie jest jedną z twoich najlepszych umiejętności, wykorzystaj ją tutaj, we Flirtbucks i zarób trochę dodatkowej gotówki, pracując w domu.

Praca w wirtualnym call center

Jeśli szukasz więcej pracy biurowej, możesz spróbować zostać wirtualny asystent lub przedstawiciel obsługi klienta.

5. Amazonka

Amazon to jedna z najlepszych i najbardziej znanych witryn oferujących oferty pracy dla aktorek telefonicznych; jest to jeden z największych rynków internetowych. Zatrudniają asystentów obsługi klienta, aby odpowiedzieć na potrzeby swoich klientów. Możesz świadczyć usługi przez czat, e-mail i telefon.

Obaj zatrudniają pracowników na pełny lub niepełny etat; jest to zaleta dla osób szukających dodatkowego dochodu.

Możesz robić wiele rzeczy tutaj na Amazon, od uzyskiwania darmowe zabawki do zarabiania pieniędzy arbitraż detaliczny.

6. Koncentryk

Concentrix to amerykańska firma świadcząca usługi biznesowe, która specjalizuje się w angażowaniu klientów i usługach biznesowych. Rozpoczęła działalność w 2000 roku i świadczy klientom globalne usługi biznesowe.

Concentrix ma na celu optymalizację obsługi, pozyskiwania i utrzymywania klientów w 140 centrach kontaktowych z klientami. Zapewniają również możliwości pracy w domu, takie jak aktorka telefoniczna; Twoja praca obejmuje obsługę klientów, wsparcie techniczne i wiele innych.

Aby aplikować, musisz mieć dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED oraz roczne doświadczenie w branży obsługi klienta.

Concentrix zatrudnia pracowników mieszkających obecnie w 35 stanach, z wyjątkiem Alaski, Kalifornii, Connecticut, Waszyngtonu, Hawajów, Illinois, Maine, Massachusetts, Montan, Nevady, New Jersey, Oregonu, Nowego Jorku, Waszyngtonu i Rhode Island.

7. American Express

American Express obsługuje podróże i styl życia. Poszukują osób do pracy jako aktorki telefoniczne. Chociaż nie są one całkowicie nazywane aktorkami telefonicznymi. Każdy, kto ma dobre umiejętności komunikacyjne, może pracować na tej platformie.

Praca w American Express to praca jako wirtualny asystent klienta. Otrzymujesz wynagrodzenie za pracę zdalną, pomagając ludziom rozwiązywać ich problemy.

Gdy uzyskasz zgodę na współpracę z American Express, firma będzie tą, która zainstaluje telefon stacjonarny i zapewni szybki internet. Dzięki nim możesz teraz uzyskać dostęp online do obsługi klientów.

8. Operacje na żywo

LiveOps pozwala pracować jako niezależny wykonawca, tak samo jak freelancer. Łączy Cię z wieloma możliwościami, które są odpowiednie dla Twoich unikalnych umiejętności i elastyczności.

Dzięki LiveOps możesz zarobić od 200 do 800 USD miesięcznie plus zachęty.

Wspaniałą rzeczą w LiveOps jest to, że jako niezależny wykonawca masz pełną kontrolę nad swoim harmonogramem. Z niezliczonymi możliwościami uczestniczenia w czasie rzeczywistym z przedstawicielami serwisu technicznego, wsparciem na czacie, narzędziami biznesowymi i warsztatami rozwoju zawodowego.

Oprócz bycia przedstawicielem obsługi klienta, istnieje wiele stanowisk, które pozwalają zarobić dodatkowe dochody.

9. Rozwiązania robocze

WorkingSolutions jest wiodącą firmą outsourcingową contact center na żądanie, świadczącą usługi od ponad 24 lat. Dawanie możliwości wszystkim osobom w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Jako agent wirtualnego call center musisz mieć dobrą komunikację i świetne umiejętności słuchania. Po zatrudnieniu masz odpowiadać na pytania lub problemy klienta za pośrednictwem SMS-ów, e-maili, rozmów telefonicznych i mediów społecznościowych.

Working Solutions ma wskaźnik operacyjny 15 dolarów za godzinę i jest proszony o pracę średnio 7 godzin dziennie. Aby obliczyć swoje tygodniowe zarobki, możesz osiągnąć maksymalnie 420 USD tygodniowo.

Wirtualne zadania tekstowe

W pracy w call center istnieje również praca z wirtualnym SMS-em. Jak sugeruje tytuł, dotyczy to głównie SMS-ów, MMS-ów i czatów.

10. 1Q

Czy masz hobby polegające na pisaniu dokładnych recenzji na interesujące tematy? Jeśli tak, to 1Q zapewni ci zajęcie. Nie przekazuj opinii tylko wtedy, gdy możesz za to zapłacić.

Tutaj, w 1 kwartale, możesz robić to, co kochasz i najbardziej, i zarabiać na tym. 1Q została założona w 2005 roku przez Keitha Rinzlera. Jest to platforma, która angażuje konsumentów do wystawiania recenzji różnych rodzajów produktów i marek.

🔥 Zalecana:  Zbudowany i wdrożony od podstaw – w kierunku sztucznej inteligencji

Istnieje wiele firm, które udają się do 1 kwartału, prosząc o opinie, czy chciałbyś u nich kupować, czy nie. Ich stawka waha się od 0,025 USD do 0,50 USD za pytanie lub opinię, którą udostępniłeś. Im więcej odpowiedzi udzielisz, tym większa szansa, że ​​zarobisz więcej pieniędzy.

11. McMoney

Ostatni, ale nie mniej ważny na naszej liście, McMoney pochodzi z firmy macierzystej o nazwie CM telecom i został założony w 1999 roku. Od tego czasu firma działa jako strona testująca dostarczanie SMS-ów.

Przeprowadzają testy SMS dla wielu organizacji, takich jak firmy ubezpieczeniowe, instytucje finansowe lub agencje rządowe. Aplikacje McMoney mają jedną niewielką wadę, blokuje usługi z niektórych aplikacji i urządzeń. Z drugiej strony dobrą rzeczą może być trzymanie aplikacji zawierających wirusy i blokowanie niepotrzebnych powiadomień.

Zaletą tej platformy jest to, że możesz zarobić gotówkę za otrzymanie SMS-a na swój telefon, nic nie robiąc. Firma ma stawkę od 0,02 USD do 0,06 USD za otrzymaną wiadomość; im więcej wiadomości otrzymasz, tym więcej zarobisz.

Innym świetnym sposobem na zwiększenie szans na zarobienie pieniędzy jest zapraszanie znajomych za pośrednictwem ich programu poleceń.

12. Karnawałowe linie wycieczkowe

Carnival Cruise Lines to międzynarodowa linia rejsowa oferująca oferty i pakiety rejsów do najpopularniejszych miejsc. Jej siedziba znajduje się w Doral na Florydzie. Możesz znaleźć niesamowite oferty i promocje na Bahamach, Alasce, w Meksyku i na Karaibach.

Jeśli szukasz firmy oferującej usługi planowania podróży i wakacji na statkach wycieczkowych i łodziach rekreacyjnych, Carnival Cruise Lines jest tym, czego potrzebujesz.

Zatrudniają aktorki telefoniczne i wirtualnych planistów wakacji, aby uwzględniali klientów w ich planach podróży i przedstawiali im pakiety odpowiadające ich budżetowi.

Aby aplikować jako aktorka telefoniczna w tej firmie, musisz pokazać im, że potrafisz wykonywać tę pracę, mieć stałą linię telefoniczną i ciche miejsce pracy.

13. Holdingi przedsiębiorstw

Enterprise Holdings to znana amerykańska wypożyczalnia samochodów. Pracują również nad kilkoma innymi usługami transportowymi, takimi jak zarządzanie flotą handlową, współdzielenie samochodów, sprzedaż samochodów używanych i wynajem samochodów ciężarowych.

Enterprise Holdings jest spółką macierzystą firm Alamo Rent-A-Car, National Car Rental i Enterprise Rent-A-Car. Zatrudniają aktorki telefoniczne, aby zapraszały potencjalnych klientów do korzystania z ich usług.

Ta zdalna lokalizacja pozwala łączyć się, kontaktować i rezerwować wynajem dla klientów. Mogą to być rozmowy telefoniczne, czat i wiadomości tekstowe. Gospodarstwa korporacyjne płacą ci około 13 USD za godzinę plus premię prowizyjną, jeśli osiągniesz ich limit.

Alternatywna praca w domu

Jedną z zalet tej aktorki telefonicznej jest to, że nie musisz przychodzić do biura. Możesz wykonywać swoją pracę w domu. Poszukiwanie pracy, która pomoże Ci zarobić dodatkowe pieniądze, może być wyzwaniem, a czasem może Cię wykończyć.

Niemniej jednak istnieje mnóstwo innych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie oprócz aktorki telefonicznej lub podobnej. Oto kilka przykładów najlepszych sposobów na dodatkowy zarobek:

Jest ich dużo możliwości zarabiania pieniędzy do odkrycia, zwłaszcza jeśli masz dużo wolnego czasu. Możesz wykorzystać ten czas na ich poszukiwanie i zarabianie dodatkowych pieniędzy w Internecie poprzez prace poboczne.

Zarabiaj dodatkowe dochody w zaciszu swojego domu i już nigdy nie będziesz musiał martwić się o swoje wydatki.

Jak zostać świetną aktorką telefoniczną

Czy przygotowujesz się do zostania aktorką telefoniczną, czy też masz trudności z nawiązaniem kontaktu ze swoimi klientami? Nie musisz się o to martwić. Mamy dla Ciebie kilka wskazówek!

Aby zostać świetną aktorką telefoniczną, musisz poznać techniki. Tutaj jest kilka z nich:

Wykorzystaj swój głos

Same umiejętności i talent nie wystarczą. Wykorzystaj też swój głos. Możesz zmienić go na inny ton, akcent lub być tak kreatywny, jak chcesz. Im bardziej kusząco brzmi, tym lepiej. Unikaj monotonnego lub neutralnego tonu głosu. To nie musi być idealne. Aby nawiązać połączenie, musi brzmieć empatycznie.

Pracuj swoim głosem. To najlepsze narzędzie, jakie masz, więc bądź pewny siebie, rozmawiając z klientami. Wywieraj wpływ od samego początku rozmowy. W ten sposób to Ty odpowiadasz za przepływ połączeń.

Unikaj jąkania, brzmienia sarkastycznego lub okazywania wahania, które sprawia, że ​​Twoi klienci czują, że nie wiesz, co robisz. Pamiętaj, im dłużej pozostają w rozmowie, tym więcej zarabiasz.

Używaj odpowiednich narzędzi

Posiadanie odpowiednich narzędzi to podstawa. W przypadku tego typu zadań użycie odpowiedniego sprzętu ułatwi Ci nawigację, a klient Cię usłyszy. Korzystanie z telefonu bezprzewodowego ze słuchawkami to najlepszy sposób na uwolnienie rąk od przywiązania do określonej lokalizacji.

Możesz także użyć bezprzewodowych zestawów słuchawkowych. Występują w różnych modelach. Niektóre mają przycisk wyciszania i wyciszanie szumów, podczas gdy inne mają łatwy dostęp do odbierania połączeń (wystarczy dotknięcie z tyłu słuchawek).

Sama redukcja szumów nie byłaby w stanie pokryć wszystkich dźwięków w tle. Nadal istnieje szansa, że ​​Twoje psy, koty i inne zwierzęta domowe będą nadal słyszalne. Upewnij się więc, że podczas odbierania połączenia nie będzie żadnych rozpraszających dźwięków w tle.

Poświęć się

Aby być świetną aktorką telefoniczną, musisz poświęcić całą swoją uwagę swoim klientom. Zauważą, jeśli nie interesujesz się tym lub nie zwracasz uwagi na to, co udostępniają. To może doprowadzić ich do rozłączenia się z tobą, a jeśli tak się stanie, to nie tylko twoje uszy będą bolały, ale także twoja pensja.

🔥 Zalecana:  Czy mogę ulepszyć kartę graficzną mojego laptopa?

Szukaj dobrej firmy

Poszukiwanie dobrego towarzystwa jest niezbędne, aby odnieść sukces w karierze aktorki telefonicznej. Musisz tylko znaleźć ten, który oferuje odpowiednią cenę i ma odpowiednie środowisko pracy. Pamiętaj, aby szukać legalnych witryn, aby uniknąć oszustwa.

Dołącz do tego, który najlepiej Ci odpowiada i zapewnia zdalną lokalizację.

Nie przesadzaj

Jako aktorka telefoniczna łatwo jest przesadzić lub przesadzić, ale to wcale nie brzmi zachęcająco dla twoich klientów. Lepiej trzymać się aktorstwa i starać się być bardziej sobą. Musisz brzmieć przychylnie i jednocześnie przekonująco.

Wszystko może być możliwe w tym zawodzie, a ty musisz tylko znaleźć to, co ci odpowiada.

Często zadawane pytania – praca aktorki telefonicznej

Teraz, gdy znasz pracę aktorki telefonicznej, niektóre często zadawane pytania mogą pomóc ci w tej pozycji.

Ile pieniędzy zarabia aktorka telefoniczna?

Aktorka telefoniczna może zarobić 29 dolarów na godzinę lub 1 dolara na minutę. Średnio możesz zarobić od 1000 do 5000 USD miesięcznie. A jeśli wybierzesz to jako swoją karierę, z czasem Twoje zarobki mogą wzrosnąć ponad to.

Czy praca aktorki telefonicznej jest legalna?

Tak. Pamiętaj, aby szukać witryn wymienionych powyżej, aby uniknąć oszustwa. Prowadź badania i zawsze miej się na baczności. Czasami przeczucie może pomóc ci trzymać się z dala od tych oszustów.

Podsumowując, branża aktorek telefonicznych kwitnie, a wielu potwierdza, że ​​mogliby zaspokoić swoje potrzeby dzięki tego rodzaju pracy, szczególnie dla studentów i matek. Jest to elastyczna praca, w której możesz pracować we własnym tempie, ale nie każdy może aplikować.

Firmy wymagają, aby ich pracownicy byli pełnoletni, abyś mógł złożyć wniosek. Te aktorki powinny również posiadać świetne umiejętności komunikacyjne i mieć dobre osobowości, aby klienci czuli się komfortowo i zasadniczo je lubili.

Czego potrzebuję do tej pracy?

Jeśli uważasz, że masz to, czego potrzeba, aby zostać aktorką telefoniczną, potrzebujesz następujących elementów, aby działać poprawnie i skutecznie.

  • Linia telefoniczna – Najlepiej mieć osobny telefon do pracy poza telefonem osobistym, aby móc cały czas odpowiadać na pytania klientów.
  • Komputer lub laptop – może to pomóc w śledzeniu połączeń i ilości czasu spędzanego z każdym klientem. To samo dotyczy twojej pensji.
  • Cichy pokój – to warunek konieczny, abyś mógł dobrze i efektywnie pracować bez żadnych zakłóceń.

Czy posiadanie aliasu jest konieczne?

Tak, dla własnego bezpieczeństwa. Chociaż są firmy, które wymagają posiadania go przed rozmową z klientami, niektóre nie. Wskazane jest, aby mieć jeden, aby chronić swoje imię i dane osobowe.

Powinieneś także zachować ostrożność, odpowiadając na osobiste pytania, takie jak ulubione miejsce spędzania czasu, a nawet ulubione jedzenie, coś w tym rodzaju. Ponieważ będzie im łatwiej ustalić twoją prawdziwą tożsamość.

Najlepiej jest stworzyć inną osobowość i stworzyć historię, którą możesz podzielić się ze swoim klientem. Pamiętaj, aby je zapisać, aby nie zapomnieć o żadnych szczegółach na ich temat.

Ostatnia uwaga na temat pracy aktorki telefonicznej

Praca aktorki telefonicznej koncentruje się głównie na telefonie. Może to być za pośrednictwem czatu, wiadomości tekstowych, e-maili lub połączeń głosowych. Bycie aktorką telefoniczną może mieć pewne wady, ale to nie znaczy, że nie jest legalne. Tak długo, jak masz to, czego potrzeba i robisz to z właściwych powodów, nie pozwól, aby te wady w ogóle cię dotyczyły.

Nie ma tak wielu miejsc pracy, które zatrudniają aktorkę telefoniczną, a jeśli chcesz nią zostać, musisz być tak kreatywny, jak to tylko możliwe, aby budować połączenia i sieci.

Niektóre firmy oferują aktorce budki telefonicznej doskonałe wynagrodzenie i umożliwiają pracę zdalną, dzięki czemu jest to wygodne, aby zarobić dodatkowe dochody i zaoszczędzić na kosztach dojazdów.

Każda praca, która pozwala ci płacić rachunki i stawiać jedzenie na stole, jest uważana za przyzwoitą pracę, bez względu na to, co teraz robisz. I tak trzymaj.