Obrazy z Twittera nie ładują się w aplikacji? – Co zrobić w przypadku problemów z ładowaniem zdjęć i filmów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Obrazy z Twittera nie ładują się w aplikacji? – Co zrobić w przypadku problemów z ładowaniem zdjęć i filmów

Czy Twoje obrazy na Twitterze nagle się nie ładują? Czy może to być po zakończeniu aktualizacji oprogramowania lub zmianie routera internetowego? Czy ten problem dotyczy aplikacji, mobilnej wersji internetowej lub wersji aplikacji na komputery? W tym artykule przyjrzymy się bliżej tym problemom z ładowaniem zdjęć i filmów, postaramy się w miarę możliwości udostępnić możliwe poprawki i obejścia, abyś mógł zacząć cieszyć się korzystaniem z aplikacji społecznościowej w mgnieniu oka czas.

Poprawka 1: Wyczyść pamięć podręczną

Ta poprawka działa zarówno w przypadku problemów z przeglądarką internetową, jak i aplikacjami. Jeśli zauważysz, że obrazy z Twittera się nie ładują, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną aplikacji i spróbuj ponownie, a wszystko powinno działać prawie natychmiast.

Aby wyczyścić pamięć podręczną aplikacji Twitter, stuknij przycisk menu w lewym górnym rogu ekranu (ten, który wygląda jak hamburger (三) >> stuknij Ustawienia i Prywatność >> wybierz Wykorzystanie danych >> przewiń w dół do Sekcja przechowywania zawierająca zarówno multimedia, jak i pamięć internetową >> dotknij oba magazyny, a kiedy otworzy się następna strona, wybierz Wyczyść magazyn multimediów / Wyczyść magazyn internetowy, aby wyczyścić dane z pamięci podręcznej.

Poprawka 2: Wyczyść lokalną pamięć aplikacji

Jeśli powyższe nie rozwiąże problemu, następną rekomendacją będzie całkowite usunięcie danych pliku lokalnego. Gdy korzystamy z aplikacji mobilnych i pobieramy za ich pośrednictwem pliki, w tym za pomocą funkcji wiadomości i innych funkcji aplikacji, aplikacja zapisuje pewne pliki na naszych telefonach, aby pomóc w jej użytkowaniu, np. pliki cookie, ale w przypadku aplikacji mobilnych. Odkryliśmy, że usunięcie lokalnego magazynu plików na Twitterze powoduje mini reset aplikacji i pozwala nam otwierać i uruchamiać ponownie.

🔥 Zalecana:  Program partnerski Hilton: czy warto poświęcać swój czas jako partner turystyczny?

Aby usunąć pamięć telefonu i rozwiązać problem z ładowaniem obrazów z Twittera, przejdź do telefonu Menu >> wybierz Ustawienia >> dotknij Aplikacje (w zależności od używanego urządzenia mogą się one nieznacznie różnić) >> na następnej stronie dotknij Aplikacje ponownie >> zobaczysz listę aplikacji w telefonie na tej stronie, przewiniesz w dół do fznajdź aplikację Twitter i wybierz ją >> przewiń w dół i wybierz Składowanie >> zobaczysz dwie opcje, jedna to Wyczyść dane a drugi do Wyczyść pamięć podręczną, dotknięcie obu z nich spowoduje ich wyczyszczenie. Spróbuj ponownie użyć aplikacji Twitter i sprawdź, czy zdjęcia i filmy ładują się dobrze.

Przeczytaj także: Co oznacza blokowanie wiadomości na Androidzie, iPhonie, Lycamobile i MetroPCS

Poprawka 3: Wykonaj czystą dezinstalację aplikacji, aby naprawić problem z ładowaniem obrazów Twittera

To powinieneś wypróbować razem z powyższą poprawką. Najpierw wyczyść dane aplikacji lokalnej, a następnie zainstaluj na czysto aplikację Twitter. Widzieliśmy przypadki, w których proste odinstalowanie aplikacji Twittera i ponowna instalacja rozwiązały problem z nieładowaniem obrazów Twittera, dlatego zalecamy wypróbowanie tego.

Poprawka 4: Wyłącz tryb oszczędzania danych, aby naprawić problem z ładowaniem obrazów Twittera

Ta poprawka polega na ustawieniu multimediów, takich jak filmy i zdjęcia, tak, aby zużywały więcej danych niż kiedyś. Powodem, dla którego próbujemy tego, jest sprawdzenie, czy te rzeczy się ładują. Jeśli tak, po prostu pozostaw wyłączone zapisywanie danych. Ale jeśli tego nie zrobią, warto ponownie włączyć zapisywanie danych.

Aby wyłączyć zapisywanie danych na Twitterze, stuknij przycisk menu w lewym górnym rogu ekranu (ten, który wygląda jak hamburger (三) >> wybierz Ustawienia i prywatność >> wybierz Użycie danych >> mieć Odznacz pole Oszczędzanie danych.

Przeczytaj także: Spotify nie może teraz tego odtworzyć? Najlepsze działające poprawki

Poprawka 5: Dostosuj dostęp do sieci, aby naprawić problem z ładowaniem obrazów Twittera

Potwierdź, że aplikacja Twitter ma uprawnienia do korzystania z połączenia sieciowego, którego używasz, Wi-Fi lub mobilnej transmisji danych. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia na swoim telefonie z Androidem >> stuknij w Sieć bezprzewodowa >> dotknij Użycie danych >> dotknij Dostęp do sieci >> przewiń listę i potwierdź, że Twitter ma uprawnienia do korzystania z komórkowej transmisji danych i Wi-Fi.

🔥 Zalecana:  Instagram nie działa: oto jak to naprawić w 2023 r

Jeśli używasz iPhone’a lub iPada i zauważysz, że obrazy z Twittera się nie ładują, oto jak dostosować dostęp do sieci na swoim urządzeniu. otwarty Ustawienia >> przewiń listę w dół i stuknij w Twitter z listy aplikacji >> otwórz ustawienia aplikacji Twitter i potwierdź że Twitter ma pozwolenie na korzystanie z danych mobilnych.

Poprawka 6: Spróbuj użyć VPN

Do niedawna nie wiedziałem, że jeśli obrazy z Twittera nagle się nie ładują, prawdopodobnie znajdujesz się w regionie, w którym rząd ograniczył dostęp do serwisu społecznościowego. Jeśli jesteś w krajach takich jak Korea Północna, Chiny, a ostatnio Nigeria, krajach, które mają złe wyniki w zakresie wolności prasy, możesz potrzebować VPN, aby uzyskać dostęp do witryny Twitter, czy to w aplikacji, czy w przeglądarce. Dowolny VPN na Sklep Google Play będzie działać, ponieważ sprawią, że będziesz wyglądać, jakbyś był w innym kraju.

Przeczytaj także: Co oznaczają inni użytkownicy Snapchata na Snapchacie