Numer, który wybrałeś, jest nieprzydzielony – przyczyny, poprawki robocze

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Numer, który wybrałeś, jest nieprzydzielony – przyczyny, poprawki robocze

Czy próbujesz zadzwonić pod numer, na który często dzwonisz, ale nagle otrzymujesz komunikat o przechwyceniu połączenia „wybrany numer jest nieprzydzielony”? A może Twoi rozmówcy powiedzieli Ci, że otrzymują komunikat o przechwyceniu połączenia, gdy próbują zadzwonić na Twój numer? Bez wątpienia jest kilka rzeczy, które do tego doprowadzą, i na pewno kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby spróbować naprawić.

Decydując o rozwiązaniu problemu z wiadomością o przechwyceniu połączenia „wybrany numer jest nieprzydzielony”, sugerujemy kilka rzeczy, które zarówno dzwoniący, jak i odbiorca mogą zrobić po swojej stronie, więc chociaż może to być problem z telefonem odbiorcy, może bardzo dobrze również być problemem z telefonem dzwoniącego. Zobaczmy kilka działających poprawek tego problemu.

Numer, który wybrałeś, jest nieprzydzielony – przyczyny, poprawki robocze

Bardziej technicznym powodem, dla którego otrzymujesz wiadomość o przechwyceniu połączenia „wybrany numer jest nieprzydzielony”, jest to, że numer, na który dzwonisz, nie został przydzielony dostawcy przez administratora numeru lub numer nie został przypisany do końca -użytkownik przez dostawcę. W większości krajów administrator numerów jest odpowiedzialny za generowanie numerów telefonów, które są następnie przekazywane dostawcy w celu przekazania ich użytkownikom.

Zły numer

Jest to najbardziej oczywisty powód, dla którego otrzymasz wiadomość o przechwyceniu połączenia „wybrany numer jest nieprzydzielony”. Powinieneś sprawdzić numer, aby upewnić się, że dzwonisz do właściwego odbiorcy, ponieważ brak pojedynczego numeru lub zamiana numeru uniemożliwia połączenie z tym numerem. Jeśli otrzymałeś numer od kogoś, istnieje duże prawdopodobieństwo, że popełnił on błąd w podanym Ci numerze.

Fałszywy numer

Jeśli dzwonisz pod numer pozostawiony na identyfikatorze dzwoniącego, powiedzmy, że nie byłeś dostępny, gdy dzwoniono, prawdopodobnie dzwonisz pod sfałszowany numer telefonu, stąd komunikat o przechwyceniu połączenia „wybrany numer jest nieprzydzielony” .

🔥 Zalecana:  Tabela porównawcza przedpłaconych planów telefonów komórkowych: znajdź najlepszy plan dla swoich potrzeb

Fałszywe numery telefonów to generowane programowo numery telefonów używane przez spamerów, telemarketerów, automatyczne telefony i oszustów. Sprawiają, że dzwoniący wygląda jak prawdziwy numer, zwiększając w ten sposób szanse osób na odebranie tych połączeń. Jeśli tak jest, naprawdę nie musisz się z nimi martwić ani angażować.

Nieopłacone rachunki telefoniczne

Załóżmy, że ty lub odbiorca nie zapłaciliście rachunków telefonicznych, co doprowadziło do anulowania przez operatora sieci planów telefonicznych.

W takim przypadku otrzymasz wiadomość o przechwyceniu połączenia „wybrany numer jest nieprzydzielony”, gdy inni spróbują do ciebie zadzwonić. Jeśli dzwoniący słyszą wiadomość o przechwyceniu, gdy dzwonią do Ciebie, sprawdź swój plan, aby upewnić się, że jesteś na bieżąco z płatnościami.

Tymczasowe problemy z siecią

Jeśli często dzwonisz pod numer i otrzymujesz wiadomość, że numer jest nieprzydzielony, gdy dzwonisz jeden raz, prawdopodobnie jest to usterka ze strony operatora sieci.

Otrzymałem coś podobnego do tego, nawet gdy rozmawiałem z odbiorcą mniej niż 20 minut przed próbą połączenia. Odczekałem trochę i ponownie wybrałem numer, który połączył się bez problemów.

Poprawka 1: Skontaktuj się z pomocą techniczną

Pierwszą rzeczą, którą zalecamy zrobić, to nawiązać połączenie z operatorem sieci, jeśli to ty dzwoniący otrzymują wiadomość o przechwyceniu połączenia. Jeśli Twoje rachunki telefoniczne są opłacone i nie możesz odbierać połączeń, oznacza to usterkę po stronie Twojego operatora, który powinien być w stanie to naprawić.

Poprawka 2: Usuń i wybierz ponownie numer

Jeśli udało Ci się zadzwonić pod ten numer w przeszłości, istnieje duże prawdopodobieństwo, że popełniłeś błąd w wybieranym numerze. Usuń numer z urządzenia, wybierz go w telefonie bez zapisywania i sprawdź, czy przejdzie. Zdarzają się przypadki, w których użytkownicy omyłkowo dodali, usunęli lub zamienili zapisany numer.

Poprawka 3: Sprawdź ustawienia Google Voice

Jeśli otrzymujesz wiadomość o przechwyceniu połączenia „wybrany numer jest nieprzydzielony” w Google Voice, oto poprawka, która działa. Idź do swojego Ustawienia Google Voice strona >> potwierdzić, że Numer telefonu Google Voice znajduje się na górze ustawień >> wizyta tutaj, aby wyszukać operatora >> Wprowadź swój numer telefonu I potwierdź, że podany przewoźnik jest poprawny >> należy również udać się do konto Google Voice strona odzyskiwaniaspróbuj odzyskać przy użyciu swojego numeru i sprawdź, czy otrzymujesz jakieś wiadomości od Google.

🔥 Zalecana:  Google Play dostaje przedsmak Gotham City! Joker Fleeware jest tutaj!