Niestandardowe wiadomości Instacart — uzyskaj więcej wskazówek i wyższe oceny!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Niestandardowe wiadomości Instacart — uzyskaj więcej wskazówek i wyższe oceny!

Jako jeden z wiodących dostawców żywności, Instacart to elastyczny i skuteczny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki.

Jednak napiwki mogą mieć wpływ na Twoje wynagrodzenie w Instacart. W końcu zatrzymujesz 100% wszystkich napiwków, więc hojny klient może naprawdę coś zmienić.

Oznacza to, że niestandardowe usługi są niezwykle ważne, aby zarabiać więcej dzięki Instacart. I tu właśnie wchodzą w grę niestandardowe pozdrowienia Instacart.

Dzięki odpowiedniemu niestandardowemu powitaniu możesz sprawić, że klient Instacart poczuje się bardziej zaopiekowany, potencjalnie zwiększając szanse na dobrą ocenę i napiwek.

W tym przewodniku opisano, jak działają wiadomości powitalne Instacart, kilka przykładów dobrych i czy powinieneś ich używać.

Szukasz innych dobrze płatnych pobocznych zajęć? Wymeldować się:

  • DrzwiDash: Dostarczaj jedzenie do wiodącej aplikacji do dostarczania w Ameryce Północnej i pracuj według własnego harmonogramu.
  • Stały: Znajdź dobrze płatne koncerty i oferty pracy w Twojej okolicy dzięki bezpłatnej aplikacji Steady!

Co to jest wiadomość powitalna Instacart?

Niestandardowe powitanie Instacart to spersonalizowana wiadomość, którą kupujący Instacart mogą wysłać swoim klientom, aby poinformować ich, że zacząłeś kupować ich zamówienia. Niestandardowe wiadomości wspominają również, że poinformujesz klienta o wszelkich wymianach lub brakach artykułów i że powinien się z Tobą skontaktować, jeśli ma jakiekolwiek pytania lub zmiany w swoich zamówieniach.

Kilka świetnych kalamburów!

Innymi słowy, Twoje niestandardowe powitanie w Instacart to sposób, w jaki rozpoczynasz rozmowę z osobą, dla której robisz zakupy.

Istnieje domyślna niestandardowa wiadomość, która może się różnić w zależności od rynku, aby poinformować klienta, że ​​zacząłeś robić dla niego zakupy. Ale możesz także edytować własną wiadomość, aby była bardziej spersonalizowana lub humorystyczna.

Może to zabrzmieć nieistotnie, ale świetna obsługa klienta to jedna ze sztuczek Instacart Shopper, która jest ważna, jeśli chcesz zarabiać więcej pieniędzy na godzinę.

🔥 Zalecana:  Jak zwiększyć ruch na blogu: 7 wskazówek, które wykorzystaliśmy do uzyskania 300 000 wyświetleń strony

Najlepsze pomysły na wiadomości powitalne Instacart

Oto kilka przykładów niestandardowych wiadomości Instacart, z których niektórzy kupujący korzystają, aby otrzymać lepsze wskazówki i zapewnić lepszą obsługę:

  • Standardowy przykład: „Cześć, tu ______, Twój dzisiejszy klient Instacart. Jeśli coś, co zamówiłeś, jest niedostępne, zrobię co w mojej mocy, aby zapewnić ci świetny zamiennik. Jeśli coś wymaga wymiany, otrzymasz powiadomienie o zatwierdzeniu wymiany. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz dodać coś do swojego zamówienia, daj mi znać. Dziękujemy za korzystanie z Instacart!”
  • Zabawny przykład: „To jest Twój kupujący w Instacart, a ja zaraz podbiję Twój świat! Jeśli masz jakieś specjalne życzenia lub potrzebujesz zmian, pączek wahaj się zapytać. Na pewno dam znać, gdy skończę zakupy. Do tego czasu, romaine spokój i marchewka!”
  • Przykład wskazówek i ocen: „Cześć, dziękujemy za korzystanie z instacart! Jestem ____, będę dzisiaj Twoim klientem. Jeśli któregoś elementu nie ma w magazynie, dołożę wszelkich starań, aby go wyszukać lub znaleźć odpowiedni zamiennik. Daj mi znać, jeśli nie chcesz żadnych zamienników. Dziękuję za wskazówki! Naprawdę na nich polegam i 5 gwiazdek! Wyślę Ci wiadomość, jeśli będę miał jakieś pytania!”

Jak widać, kupujący mają bardzo różne podejście do tonu i informacji, które umieszczają w wiadomościach powitalnych dla klientów.

Niektórzy kupujący zalecają również zapisanie kilku niestandardowych powitań na klawiaturze telefonu, aby móc szybko wysyłać różne wiadomości w zależności od scenariusza i tonu.

Niektórzy uważają, że proszenie o wysokie oceny w gwiazdkach i wskazówki jest złe, ale hej, poeksperymentuj i zdecyduj, z czym czujesz się komfortowo.

Zdecydowanie powinieneś wysłać swojego klienta, aby czuł, że Ci zależy, a także wiedział, że może wysłać Ci wiadomość, jeśli ma jakiekolwiek pytania lub wątpliwości.

Jak skonfigurować niestandardowe powitanie Instacart?

Skonfigurowanie niestandardowego powitania dla Instacart to tylko kilka kroków:

  1. Otwórz aplikację Instacart Shopper
  2. Stuknij w swój profil
  3. Stuknij w ustawienia
  4. Stuknij w „ustaw niestandardowe powitanie” w sekcji Domyślne
🔥 Zalecana:  Dlaczego obliczenia kwantowe wzrosną w roku 2023?

Stamtąd możesz edytować niestandardowe powitanie za pomocą tekstu i emotikonów. Ten film z YouTuber Dash z Ashem zawiera bardzo szybki przewodnik.

Dodatkowa lektura – jak uzyskać więcej partii Instacart.

Korzystanie z wydrukowanych notatek z podziękowaniami Instacart

Jedną z bardzo sprytnych sztuczek Instacart, z którymi eksperymentują niektórzy kupujący, jest rozdawanie niestandardowych notatek z dostarczanymi zamówieniami.

W rzeczywistości można kupić cyfrowe pliki do pobrania tego typu grafiki z różnych sklepy Etsy.

Pomysł polega na wydrukowaniu kilku takich kart i umieszczeniu ich w torbach na zakupy, które zostawiasz klientom.

Dodaje to o wiele bardziej osobistego charakteru i może zwiększyć szanse na dobry napiwek lub 5 gwiazdek.

Trudno stwierdzić, czy ta strategia działa bez jej testowania, ale zapłacenie od 5 do 10 USD za niestandardowy wydruk wiadomości Instacart jest dość tanim testem.

Czy wiadomości powitalne Instacart Shopper działają?

Niestandardowe powitania Instacart nie gwarantują lepszej oceny kupującego ani lepszego napiwku. Ale ważne jest, aby mimo to wysłać jeden, aby klient wiedział, że zacząłeś robić zakupy, i aby wyglądał na bardziej przyjaznego.

A jeśli mieszkasz na rynku dwujęzycznym, na przykład w niektórych prowincjach Kanady lub miastach USA z dużą populacją hiszpańską, możesz nawet wysłać niestandardową wiadomość w obu językach, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta.

I kto wie: może się okazać, że Twoje oceny i wskazówki powoli rosną, gdy pracujesz nad wysłaniem idealnej niestandardowej wiadomości.

Inne wskazówki Instacart Shopper, takie jak dostawa w najlepszych porach lub multi-aplikacje z aplikacjami koncertowymi, takimi jak DoorDash i Uber Eats, nadal będą miały większy wpływ na Twój godzinowy dochód.

Ale każda odrobina pomaga, więc przetestuj niestandardowe wiadomości, aby znaleźć to, co działa najlepiej.

Dodatkowe czytanie — ponad 10 najlepszych ofert pracy, takich jak Instacart.

🔥 Zalecana:  Co znaczy Aktywne blokowanie wiadomości na Androidzie i iPhonie – najlepsze poprawki

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że ten przewodnik na temat korzystania z niestandardowych powitań Instacart pomoże Ci wykorzystać tę funkcję najlepiej jak potrafisz.

Ponownie, prawdopodobnie nie poprawi to ani nie zepsuje ocen i wskazówek Shoppera. Ale jeśli robi różnicę 5%, dodatkowy wysiłek jest zdecydowanie tego wart.

Instacart to doskonała dodatkowa rozrywka. Ale jak w przypadku każdego innego zlecenia związanego z dostawą lub prowadzeniem samochodu, praca tak wydajna, jak to tylko możliwe, ma kluczowe znaczenie dla sukcesu.

Jeśli masz jakieś osobiste przykłady niestandardowej wiadomości Instacart, daj nam znać również w komentarzach!

Powodzenia w zakupach!

Szukasz więcej pomysłów na zarabianie pieniędzy? Wymeldować się: