Nie wyświetla się historia Facebook Messenger? 11 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Nie wyświetla się historia Facebook Messenger? 11 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Aby naprawić nie wyświetlającą się historię Facebook Messengersprawdź połączenie internetowe, wyczyść pamięć podręczną, uruchom ponownie telefon, odinstaluj i zainstaluj ponownie, użyj aplikacji Facebook lub aplikacji Lite.

Facebook Messenger wprowadza historię dla znajomych, będziesz mógł zobaczyć historie znajomych w aplikacji.

Jeśli masz problem z historiami Facebook Messenger, które nie pokazują ostatnich historii, oto co zrobić, aby to naprawić.

W tym przewodniku dowiesz się jak naprawić historie, które nie pojawiają się na Facebooku Messenger. Ty też będziesz wiedzieć dlaczego nie możesz zobaczyć historii na Messengerze.

PRZECZYTAJ TEŻ: Facebook Messenger nie wyświetla wiadomości? 10 sposobów, aby to naprawić

Co zrobić, jeśli historie nie wyświetlają się na Facebooku Messenger?

Jeśli masz problem z tym, że Messenger nie wyświetla najnowszych artykułów, przyczyny mogą być różne DLACZEGO to może się zdarzyć.

Twoje połączenie internetowe może nie działać dobrze lub aplikacja ma usterkę techniczną. Jeśli serwer jest wyłączony, może to również ograniczyć ładowanie historii.

Ale oto co możesz zrobić, jeśli nie możesz zobaczyć relacji na Facebooku Messenger.

Możesz zacząć od odinstalowywanie aplikację z telefonu. Następnie ponownie uruchomić swoje urządzenie i przejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store, aby ponownie zainstalować Aplikacja.

Jeśli historia w Messengerze nie jest wyświetlana, możesz zamiast tego spróbować tego.

Pobierz Aplikacja Facebooka lub aplikację Lite, a będziesz mógł zobaczyć wszystkie ostatni historie. Możesz także skorzystać z sieci.

Iść do facebook.com w przeglądarce internetowej, a wtedy zobaczysz wszystkie najnowsze artykuły.

PRZECZYTAJ TEŻ: Facebook Messenger nie wysyła filmów? 11 sposobów, aby to naprawić

Dlaczego nie widzę relacji na Facebooku Messenger?

Jeśli historia Facebook Messenger nie pojawia się, istnieją różne powody, dla których problem występuje na Twoim koncie.

Może być tak, że dana osoba ma ograniczony przed zapoznaniem się z ich historią, a może tak wyciszony historia osoby od pojawienia się.

Oni mogą mięć usunięte ich historię, zanim w końcu ją sprawdzisz.

Aplikacja Messenger może mieć techniczny problem lub twój Internet połączenie nie działa w aplikacji.

Usługa relacji Facebook Messenger może mieć pewne problemy offlinelub aplikacja Messenger jest przestarzały.

PRZECZYTAJ TEŻ: Facebook Messenger nie wysyła zdjęć? 11 sposobów, aby to naprawić

Jak naprawić nie wyświetlającą się historię Facebook Messenger

Ponieważ znasz powody, dla których historia Messengera nie wyświetla się w aplikacji, oto jak możesz to naprawić.

Poprawka 1: Zmień dostawcę Internetu

Jednym z powodów, dla których historie Facebook Messenger nie pojawiają się, jest słabe połączenie internetowe.

Może wystąpić przerwa w zasięgu Internetu. Aby to naprawić, musisz zmienić sieć internetową.

Przełącz się na innego dostawcę Internetu i sprawdź, czy wiadomość zostanie wysłana.

Sprawdź prędkość swojego internetu za pomocą fast.com i zobacz czy jest wolno. Włącz i wyłącz komórkową transmisję danych i spróbuj ponownie.

Jeśli nie masz innego operatora sieci, możesz spróbować przełączyć się między połączeniem Wi-Fi a komórkową transmisją danych.

Jeśli wcześniej korzystałeś z Wi-Fi jako połączenia internetowego, zmień je na swoją sieć komórkową.

🔥 Zalecana:  39 JAKOŚCI Wegańskie programy partnerskie, aby zarabiać na ruchu

Poprawka 2: Odśwież aplikację Messenger

Jeśli aplikacja Messenger nie wyświetla historii, możesz ponownie uruchomić aplikację na swoim urządzeniu, co pomoże ponownie załadować historie.

Jeśli używasz urządzenia z systemem Android, możesz wymusić zatrzymanie aplikacji, co spowoduje zatrzymanie jej działania w tle. Następnie ponownie otwórz aplikację.

Aplikacja Messenger musi być otwarta, abyś mógł dotknąć przycisku Wymuś zatrzymanie.

Aby wymusić zatrzymanie aplikacji na Androida, otwórz telefon Ustawienia > Stuknij w Aplikacje i powiadomienia > Stuknij w Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > Następnie znajdź aplikację Messenger > A następnie stuknij w Wymuś zatrzymanie.

Możesz także stuknąć i przytrzymać aplikację Messenger na ekranie głównym, a następnie stuknąć ikonę Informacje o aplikacji i stuknąć opcję Wymuś zatrzymanie.

Możesz odświeżyć aplikację Messenger na swoim iPhonie, wystarczy odświeżyć aplikację w tle.

Aby ponownie uruchomić aplikację, otwórz telefon Ustawienia> Znajdź aplikację Messenger> Stuknij w Odświeżanie aplikacji w tle> Przełącz, aby włączyć odświeżanie w tle.

PRZECZYTAJ TEŻ: Facebook Messenger nie wysyła wiadomości? 12 sposobów, aby to naprawić

Poprawka 3: Uruchom ponownie urządzenie

Jeśli Messenger nie może wyświetlać relacji, a próbowałeś zmienić sieć, ale to nie działa, możesz ponownie uruchomić telefon, aby rozwiązać problem.

Aplikacja może mieć tylko drobną usterkę, powodującą nieprawidłowe działanie i brak wyświetlania
fabuła.

Gdy zrestartujesz urządzenie i otworzysz Messengera, problem zostanie rozwiązany i będziesz mógł zobaczyć historię swojego znajomego.

Ponowne uruchomienie iPhone’a lub urządzenia z Androidem może rozwiązać problem.

Dla Android: Stuknij przycisk zasilania i stuknij opcję restartu. Możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

Dla iphone: Możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie urządzenia, co usunie usterki i zatrzyma działanie aplikacji w tle.

Możesz także dotknąć i przytrzymać przycisk zasilania, aby go wyłączyć, a następnie włączyć.

Poprawka 4: Wyłącz tryb oszczędzania danych/baterii

Jeśli w telefonie włączyłeś Oszczędzanie danych lub Tryb oszczędzania baterii, czasami aplikacja nie będzie działać poprawnie.

Oszczędzanie danych w ustawieniach telefonu może być świetnym sposobem na oszczędzanie danych mobilnych. Zmniejsza to jednak ilość danych przesyłanych przez aplikację.

Dla Android: Aby wyłączyć Oszczędzanie danych w telefonie, przejdź do aplikacji Ustawienia > Sieć i internet > Zaawansowane > Oszczędzanie danych i włącz
wyłączyć opcję.

Aby wyłączyć tryb oszczędzania baterii na Androidzie, przejdź do Ustawienia> Bateria> Oszczędzanie baterii i wyłącz tę opcję.

Dla iphone: Wyłączyć. Niski poziom danych w telefonie, przejdź do aplikacji Ustawienia > Dane mobilne > Opcje danych komórkowych > Wyłącz tryb niskiego poziomu danych.

Aby wyłączyć tryb oszczędzania baterii na iPhonie, przejdź do Ustawienia> Bateria i wyłącz tryb niskiego zużycia energii z menu.

Poprawka 5: Wyczyść pamięć podręczną komunikatora

Jeśli korzystasz z aplikacji Messenger od dłuższego czasu, oznacza to, że na Twoim urządzeniu zapisanych jest wiele pamięci podręcznych i musisz je wyczyścić.

Jeśli używasz urządzenia z Androidem i masz problem z jakąkolwiek aplikacją, możesz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Aby naprawić niewyświetlanie historii Facebook Messenger, musisz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Aby wyczyścić pamięć podręczną Messengera, otwórz Ustawienia Androida > Stuknij w Aplikacje i powiadomienia > Stuknij w Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > Znajdź aplikację Messenger > Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna > Stuknij w Wyczyść pamięć podręczną.

Możesz także stuknąć i przytrzymać aplikację Messenger na ekranie głównym, a następnie stuknąć ikonę Informacje o aplikacji, stuknąć Pamięć i pamięć podręczna, a następnie stuknąć Wyczyść pamięć podręczną.

🔥 Zalecana:  Wiceprezes i dyrektor ds. gier Guild of Guardians, Derek Lau, wierzy, że funkcje Web3 staną się tak wszechobecne, jak gry mobilne

Spowoduje to wyczyszczenie wszystkich tymczasowych danych przechowywanych przez aplikację Messenger od momentu rozpoczęcia korzystania z aplikacji.

Ponieważ nie możesz bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w aplikacji Messenger ani w ustawieniach iPhone’a, musisz odciążyć aplikację.

Otwórz Ustawienia iPhone’a > A następnie stuknij Ogólne > Stuknij Pamięć iPhone’a > Następnie znajdź aplikację Messenger i otwórz ją > I stuknij przycisk Odciąż aplikację.

PRZECZYTAJ TEŻ: Powiadomienie w Messengerze, ale brak wiadomości? Jak to naprawić

Poprawka 6: Zaktualizuj aplikację Instagram

Jeśli nie aktualizowałeś aplikacji Messenger od dłuższego czasu, aktualizacja aplikacji teraz to dobry moment na rozwiązanie problemów.

Stara wersja aplikacji Messenger może nie działać poprawnie, przez co aplikacja nie wyświetla relacji.

Aby zaktualizować aplikację Messenger na swoim urządzeniu, przejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store, gdy zobaczysz aktualizację, kliknij ją, aby od razu zaktualizować.

Po zaktualizowaniu aplikacji Messenger do najnowszej wersji konieczne będzie ponowne uruchomienie urządzenia.

Poprawka 7: Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację

Jeśli próbowałeś zaktualizować aplikację i nadal nie widzisz relacji w Messengerze.

Musisz usunąć aplikację z urządzenia i odczekać około 3 minuty przed jej ponowną instalacją.

To naprawi komunikat Facebook Messenger, który nie wyświetla historii, i będziesz mógł ponownie zobaczyć historię.

Dla Android: dotknij i przytrzymaj aplikację Messenger, a zobaczysz opcję odinstalowania u góry, przeciągnij i upuść, a aplikacja zostanie usunięta, na Androida.

Dla iphone: Stuknij i przytrzymaj aplikację Messenger, a następnie w małym wyskakującym menu stuknij Usuń aplikację. Aplikacja zostanie usunięta z Twojego urządzenia.

Po usunięciu aplikacji z telefonu musisz odczekać około 3 minuty, a następnie ponownie uruchomić telefon przed ponowną instalacją aplikacji.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego efekty programu Word w programie Messenger nie działają? I jak to naprawić

Poprawka 8: Użyj aplikacji Facebook/Lub Lite

Jeśli Messenger nie ładuje relacji w aplikacji, możesz użyć aplikacji Facebook lub wersji Lite aplikacji na urządzeniu z Androidem.

Aplikacja Lite to lekka wersja aplikacji Messenger Stories opracowanej przez Facebooka.

Jeśli Twoje urządzenie nie ma wystarczającej ilości miejsca na aplikacje, a pamięć RAM nie jest zbyt duża, możesz użyć aplikacji Lite.

Dzięki aplikacji możesz z niej korzystać nawet przy słabym połączeniu internetowym i będziesz mógł wysyłać relacje w relacjach na Messengerze.

Aby rozpocząć, pobierz plik Facebook Lub Messenger Lite aplikację ze sklepu Google Play.

Poprawka 9: Użyj sieci Web Messengera

Jeśli masz problemy z aplikacją mobilną, możesz spróbować użyć wersji internetowej Facebooka, aby zobaczyć nowe artykuły.

Przejdź do swojej ulubionej przeglądarki, przejdź do facebook.comi zaloguj się na swoje konto.

Jeśli Facebook Messenger nie wyświetla relacji, oznacza to, że wystąpił problem techniczny.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zobaczyć niewysłane wiadomości w Messengerze (najlepszy przewodnik)

Poprawka 10: Zresetuj ustawienia sieciowe

Jeśli historia Facebook Messenger nie jest wyświetlana, równie dobrze możesz zresetować ustawienia sieciowe telefonu.

Może to ustąpić miejsca problemowi ze złą siecią, który powoduje, że historie się nie ładują.

Zresetowanie ustawień sieci naprawi problemy z siecią, które powodują problemy z historiami w Messengerze.

Jeśli używasz urządzenia z systemem Android, przejdź do telefonu Ustawienia > System > Zaawansowane > Resetuj opcje > Resetuj ustawienia sieci lub Resetuj Wi-Fi, telefon komórkowy i Bluetooth.

🔥 Zalecana:  Unstoppable Domains współpracuje z Operą, aby dodać rozszerzenia nazw domen Web3 do przeglądarki

Aby zresetować ustawienia sieciowe na iPhonie, przejdź do Ustawienia > Ogólne > Resetuj > Resetuj ustawienia sieciowe.

Poprawka 11: wyciszyłeś użytkownika [/or The Person Restricted You]

Jeśli komunikator Facebook Messenger nie wyświetla relacji, może to być spowodowane wyciszeniem osoby.

Gdy to zrobisz, ich historia nie pojawi się na Messengerze ani nawet na Facebooku. Aby sprawdzić, czy wyciszyłeś użytkowników w Messengerze.

Otwórz Messengera > Stuknij swoje zdjęcie profilowe w lewym górnym rogu > Stuknij w Historia > I stuknij w Historie, które wyciszyłeś. Zobaczysz historię wszystkich użytkowników, których wyciszyłeś.

Jeśli nie widzisz historii, być może dana osoba udostępniła swoją historię tylko wybranej liczbie osób.

PRZECZYTAJ TEŻ: Facebook nie działa? 15 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Wniosek

Jeśli relacja z Facebook Messenger nie wyświetla się na telefonie komórkowym, nie będziesz mógł zobaczyć ostatnich relacji od znajomych.

Przyczyną tego problemu może być Twoje połączenie internetowe, awaria techniczna aplikacji lub wyciszenie użytkownika.

Aby naprawić komunikator Messenger, który nie wyświetla historii, musisz zmienić połączenie internetowe lub zaktualizować urządzenie.

Odinstaluj aplikację z telefonu i uruchom ponownie urządzenie, a następnie przejdź do App Store lub Play Store, aby pobrać najnowszą wersję.

Możesz użyć aplikacji Facebook lub aplikacji Lite, aby przeglądać historie, jeśli masz trudności z aplikacją Messenger.

PRZECZYTAJ TEŻ: Zdjęcia i filmy nie ładują się na Messengerze? 8 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Często Zadawane Pytania

Jak dezaktywować relacje na Facebooku Messenger?

Jeśli chcesz dezaktywować swoje konto w Messengerze, musisz to zrobić z Facebooka. Dezaktywacja Facebooka spowoduje dezaktywację Twojego konta w Messengerze.

Jak mogę zobaczyć relacje osób, które nie są moimi znajomymi w relacjach Facebook Messenger?

Aby zobaczyć historie osób, które nie są Twoimi znajomymi na Facebooku, otwórz aplikację Historie na czacie i stuknij ikonę Profil > Prośby o wiadomość. Na komputerze otwórz Facebooka i stuknij ikonę historii komunikatora > stuknij ikonę z trzema kropkami > stuknij Prośby o wiadomość > Zobacz wszystko w relacjach komunikatora.

Dlaczego relacje w Messengerze nie pokazują moich relacji?

Możliwe, że w Messengerze występuje problem techniczny lub Twoje połączenie internetowe nie działa w aplikacji. W aplikacji mogą występować problemy lub być w trybie offline, aplikacja relacji na Facebooku Messenger jest nieaktualna.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie