Nie widzę moich obserwujących i obserwujących na Instagramie (jak to naprawić)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Nie widzę moich obserwujących i obserwujących na Instagramie (jak to naprawić)

Podobnie jak inne media społecznościowe (takie jak YouTube, Facebook czy Twitter), platforma Instagram stale ewoluuje. Ale ta ewolucja dzieje się tak szybko, że czasami nie możemy za nią nadążyć.

Na początku większość użytkowników aplikacji Instagram stanowili nastolatkowie. Można jednak śmiało powiedzieć, że jest obecnie uważana za jedną z najpopularniejszych sieci społecznościowych.

W dzisiejszych czasach wiele osób spędza większość czasu na Instagramie. Niektórzy używają go do swoich celów biznesowych, a inni lubią dzielić się dobrymi chwilami ze swoimi obserwatorami i łatwo łączyć się z przyjaciółmi. Wraz z kolejnymi aktualizacjami tej platformy dodawane są do niej nowe funkcje. Nic więc dziwnego, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy z jego unikalnych cech lub doświadcza dalszych problemów.

Nie jesteś sam; W tym poście postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania, takie jak Dlaczego nie widzę moich obserwujących na Instagramie? Ponadto omawiamy i rozwiązujemy inne problemy, które możesz napotkać na Instagramie.

Dlaczego nie widzę moich obserwujących na Instagramie?

Niestety, przy wielu aktualizacjach Instagrama, niektórzy użytkownicy napotkali ostatnio problemy, takie jak brak listy obserwujących, brak ładowania obserwujących, prawa autorskie do muzyki itp.

W dzisiejszych czasach większość ludzi szuka sposobów na zwiększenie liczby obserwujących. Jednak istnienie problemów, takich jak niewidoczność listy obserwujących, uniemożliwia użytkownikom nawiązanie dobrych relacji ze swoimi obserwującymi.

Być może również spotkałeś się z tym problemem i zadałeś sobie pytanie „dlaczego nie widzę moich obserwujących na Instagramie?” W dalszej części tego postu podzielimy się z Tobą kilkoma sposobami, które mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

1. Zaktualizuj Instagrama

Jeśli używasz starej wersji Instagrama, możesz napotkać pewne problemy i błędy. Dlatego jeśli napotkasz takie sytuacje, koniecznie zaktualizuj swój Instagram do najnowszej wersji i sprawdź, czy problem został rozwiązany, czy nie.

🔥 Zalecana:  Jak naprawić Telegram, który nie wysyła kodu

2. Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację Instagram

Jeśli pierwsze rozwiązanie nie działa dla Ciebie, lepiej usuń swój Instagram i zainstaluj go ponownie. Zaloguj się ponownie na swoje konto i sprawdź, czy problem został rozwiązany, czy nie!

3. Używanie starych wersji

Chociaż wspomnieliśmy wcześniej, że korzystanie z najnowszej wersji Instagrama jest lepsze, czasami używanie starszych wersji rozwiązuje problem.

Po usunięciu swojego Instagrama wyszukaj jego starą wersję w Google, a następnie pobierz ją i zainstaluj. Następnie zaloguj się na swoje konto i sprawdź, czy problem z wyświetlaniem obserwujących został rozwiązany lub czy nadal nie widzisz obserwujących lub poniższej listy na Instagramie.

4. Poprawność konta

Jeśli jesteś jedną z osób posiadających więcej niż jedno konto, lepiej upewnić się, że konto, na które się logujesz, jest poprawne. Ten problem występuje głównie w przypadku osób posiadających wiele kont z tym samym zdjęciem profilowym.

5. Opuszczenie Instagrama na kilka godzin

Czasem najlepiej nic nie robić! Lepiej opuścić Instagram na kilka godzin, ponieważ w wielu przypadkach problem nie jest poważny i zostanie rozwiązany po kilku godzinach.

6. Poproś o dane z Instagrama

Innym sposobem na zobaczenie obserwujących jest poproszenie o pobranie danych z Instagrama. Instagram wyśle ​​Ci link do pobrania. Należy o tym wspomnieć w tej metodzie; możesz zobaczyć tylko nazwę użytkownika swoich obserwujących.

7. Skontaktuj się z pomocą techniczną Instagrama

Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie zadziałało i nadal nie widzisz obserwujących ani poniższej listy na Instagramie, przedyskutuj swój problem z Centrum pomocy Instagrama. Uzyskanie odpowiedzi może zająć trochę czasu, ale na pewno rozwiąże Twój problem.

Jeśli chcesz, podziel się z nami swoimi doświadczeniami i powiedz nam, które rozwiązanie było dla Ciebie pomocne.

Nie można pobrać obserwujących na Instagramie; Jak to naprawić?

Możesz być jednym z tych, którzy nie są w stanie zdobyć obserwujących na Instagramie, ale nie martw się; ten problem nie ma nic wspólnego z utratą obserwujących. W tej sekcji wyjaśnimy, dlaczego nie możesz pobrać obserwujących na Instagramie i podamy rozwiązanie tego problemu.

🔥 Zalecana:  GPay vs Google Pay – kluczowe różnice, mocne strony i zastosowania każdego z nich

1. Niestabilne połączenie z Internetem

Instagram, podobnie jak inne sieci społecznościowe, nie może działać bez połączenia z Internetem. Ten problem często występuje u osób, które potrzebują VPN do korzystania z Instagrama. W takim przypadku Instagram nie będzie mógł pobierać obserwujących na Instagramie.

Rozwiązania:

Jeśli uzyskujesz dostęp do Instagrama bez VPN, lepiej włączyć tryb samolotowy i włączyć go ponownie. Ponadto lepiej sprawdzić, czy jest połączenie Wi-Fi.

Jeśli używasz bezpłatnej sieci VPN do łączenia się z Instagramem, sprawdź jej połączenie. Sugerujemy zakup lepszej sieci VPN, aby uniknąć częstych rozłączeń i połączeń.

2. Nie można załadować błędu użytkowników

Załóżmy, że nie masz problemu z połączeniem internetowym, ale nadal nie możesz pobrać obserwujących na Instagramie. W takim przypadku Instagram może rozpoznać Cię jako robota.

Instagram może rozpoznać Twoje konto jako robota, jeśli nagle przestaniesz obserwować wielu obserwujących.

Rozwiązania:

Rzeczywistość jest taka, że ​​nic nie można zrobić z tym problemem. Jedynym rozwiązaniem jest czekać. Rozwiązanie tego problemu zwykle trwa od 24 godzin do tygodnia.

3. Błędy na Instagramie

Jeśli nie należysz do jednej z dwóch powyższych kategorii, błąd na Instagramie prawdopodobnie spowodował, że nie możesz pobrać obserwujących na Instagramie. Jednak nie ma powodu do zmartwień. Instagram do dziś napotykał wiele problemów i często rozwiązywał je w najkrótszym czasie. Jednak wypróbowanie poniższych rozwiązań w celu samodzielnego rozwiązania problemu jest lepsze.

Rozwiązania:

1. Aktualizacja na Instagramie

2. Wyjście z konta, a następnie wejście na nie

3. Odinstaluj Instagram i zainstaluj go ponownie

4. Wyczyść pamięć podręczną Instagrama

Tylko (nazwa użytkownika) widzi wszystkich obserwujących.

Nie ma możliwości ukrycia obserwujących, jeśli masz konto publiczne. Ale ostatnio, gdy niektórzy użytkownicy chcieli zobaczyć listę obserwujących znanych ludzi, napotkali komunikat, że tylko (nazwa użytkownika) może zobaczyć wszystkich obserwujących. Uważa się, że po maju 2022 rInstagram będzie testował tę funkcję na kontach z niebieskim haczykiem.

🔥 Zalecana:  Korzystaj z Google Colab jak profesjonalista – w stronę sztucznej inteligencji

Jednak funkcja „tylko (nazwa użytkownika) widzi wszystkich obserwujących” jest dodawana tylko do niektórych kont, a nie do wszystkich. Możesz ukryć swoją listę obserwujących przed innymi tylko wtedy, gdy zmienisz swoje konto publiczne na prywatne. Również w tym przypadku osoby, które są Twoimi obserwującymi, mogą zobaczyć Twoją listę obserwujących, ale osoby, które nie są Twoimi obserwującymi, nie będą mogły tego zobaczyć. Dlatego na większości zweryfikowanych kont nie ma możliwości ukrycia listy obserwujących przed innymi.

Wniosek

W tym artykule omówiliśmy typowe problemy na Instagramie, takie jak niemożność pobrania obserwujących na Instagramie i dlaczego nie widać obserwujących lub poniższej listy na Instagramie; dostarczyliśmy rozwiązania tych problemów. Dostarczyliśmy również wyjaśnienia dotyczące komunikatu, który niektórzy użytkownicy widzieli ostatnio na kontach publicznych, że tylko (nazwa użytkownika) widzi wszystkich obserwujących. Dziękuję za przeczytanie tego posta. Podziel się z nami swoimi przemyśleniami poniżej. Skontaktuj się z nami również, jeśli masz jakiekolwiek pytania; z przyjemnością odpowiemy!