Nie pamiętasz wiadomości e-mail iCloud? Wskazówki, które pomogą Ci go odzyskać

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Nie pamiętasz wiadomości e-mail iCloud? Wskazówki, które pomogą Ci go odzyskać

Jeśli nie pamiętasz adresu e-mail iCloud lub identyfikatora Apple ID, po prostu sprawdź je na swoim urządzeniu, jeśli jesteś zalogowany. W telefonie przejdź do Ustawienia i dotknij swojego imienia – pod swoim imieniem i nazwiskiem powinieneś zobaczyć swój Apple ID. Na komputerze Mac przejdź do Menu Apple >> Preferencje systemowe >> Apple ID. Powinieneś zobaczyć e-mail tutaj.

Innym sposobem na znalezienie swojego Apple ID jest sprawdzenie wiadomości e-mail od Apple — Twój Apple ID może znajdować się w niektórych z nich. Możesz także sprawdzić strony internetowe, np iCloud.com Lub Appleid.apple.com aby sprawdzić, czy Twój identyfikator jest automatycznie uzupełnianyjeśli jesteś zalogowany na iCloud.com, kliknij Ustawienia konta pod twoim nazwiskiem. Tutaj powinieneś zobaczyć swój e-mail.

Przeczytaj także: Nie pamiętam hasła do konta Apple ID i adresu e-mail

Nie pamiętasz wiadomości e-mail iCloud? Jak znaleźć e-mail iCloud z numerem telefonu

Numeru telefonu można użyć tylko do zresetowania hasła iCloud lub Apple ID i nie można znaleźć wiadomości e-mail. Aby znaleźć swój adres e-mail iCloud lub identyfikator Apple ID, przejdź do iforgot.apple.com i kliknij Sprawdź to aby znaleźć swój e-mail. Wpisz swoje imię, nazwisko i aktualny adres e-mail. Witryna powinna wyświetlać Twój adres e-mail iCloud lub Apple ID. Jeśli to nie zadziała, spróbuj ponownie z poprzednimi lub zapasowymi adresami e-mail, z których korzystałeś.

Możesz także sprawdzić swój Apple ID lub e-mail iCloud na swoim urządzeniu. W telefonie przejdź do Ustawienia i dotknij swojego imienia – pod swoim imieniem i nazwiskiem powinieneś zobaczyć swój Apple ID. Na komputerze Mac przejdź do Menu Apple >> Preferencje systemowe >> Apple ID. Powinieneś zobaczyć e-mail tutaj. Na komputerze uruchom iCloud dla WindowsaTwój adres e-mail w usłudze iCloud będzie pod Twoim nazwiskiem.

🔥 Zalecana:  Ćwiczenia spalające kalorie, które możesz wykonywać w domu

Powyżej zaznaczono inne sposoby znajdowania wiadomości e-mail iCloud lub identyfikatora Apple ID. Ważne jest, aby pamiętać, że Twój adres e-mail iCloud jest taki sam jak Twój Apple ID (z wyjątkiem sytuacji, gdy masz dwa Apple ID).

Przeczytaj także: Nie można zweryfikować numeru telefonu Apple ID

Jak zmienić hasło e-mail iCloud

Możesz zresetować hasło, jeśli go nie pamiętasz. Aby to zrobić:

Na Twoim iPhonie:

 1. Iść do Ustawienia >> Twoje imię >> Hasło i zabezpieczenia >> Zmień hasło
 2. Jeśli masz skonfigurowane hasło, musisz wprowadzić hasło do telefonu
 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć

Na komputerze Mac:

 1. Iść do Menu Apple >> Preferencje systemowe >> Apple ID >> Hasło i zabezpieczenia
 2. Jeśli pojawi się monit o wprowadzenie hasła, stuknij Zapomniałeś Apple ID lub hasła
 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zakończyć
 4. Jeśli nie zostaniesz poproszony o podanie hasła, stuknij Zmień hasło
 5. Wprowadź hasło do komputera Mac i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zakończyć

Korzystanie z aplikacji Apple Support na innym telefonie:

 1. Pobierz aplikację Apple Support na telefon
 2. Następnie idź do Hasło i zabezpieczenia >>Zresetuj hasło Apple ID>Rozpocznij>Inny identyfikator
 3. Wprowadź swój Apple ID i postępuj zgodnie z instrukcjami

Przeczytaj także: Ten Apple ID nie jest aktywny

Korzystanie z iForgot:

 1. Iść do iforgot.apple.com
 2. Wprowadź swój Apple ID i stuknij Kontynuować
 3. Następnie potwierdź swój numer telefonu, wpisując go
 4. Zostaniesz poproszony o użycie urządzenia do zresetowania hasła Apple ID

Pamiętaj, aby zaktualizować nowe hasło na wszystkich swoich urządzeniach lub usługach e-mail korzystających z poczty e-mail iCloud lub Apple ID, aby uniknąć problemów z tym hasłem.

Jak sprawdzić, jakie jest twoje hasło Apple ID – gdzie możesz je znaleźć?

Nie ma sposobu, aby zobaczyć, jakie jest twoje hasło Apple ID. Pęk kluczy Apple może nie zapisywać Twojego hasła i adresu e-mail do konta Apple ID; jeśli tak, nie będziesz mógł zobaczyć hasła. Hasła zapisane w pęku kluczy Apple są w pełni zaszyfrowane, więc nawet Apple nie może zobaczyć Twoich haseł.

🔥 Zalecana:  Zamienny AirPod firmy Apple nie paruje? Oto jak to naprawić

Jak znaleźć stary Apple ID?

Aby znaleźć stary identyfikator Apple ID, możesz przejść do iforgot.apple.com i kliknij Sprawdź to aby znaleźć swój e-mail. Wpisz swoje imię, nazwisko i aktualny adres e-mail. Witryna powinna pokazać Twój Apple ID. Jeśli to nie zadziała, spróbuj ponownie z poprzednimi lub zapasowymi adresami e-mail, z których korzystałeś.

Możesz także przejrzeć stare e-maile od Apple – w niektórych z nich może znajdować się Twój Apple ID. Jeśli nadal nie możesz znaleźć lub przypomnieć sobie hasła i adresu e-mail konta Apple ID, możesz skontaktować się ze wsparciem Apple w celu uzyskania pomocy.

Czy moje hasło e-mail iCloud jest takie samo jak moje hasło Apple ID?

Tak, Twoje hasło e-mail iCloud jest zwykle takie samo jak hasło Apple ID, a Twój e-mail iCloud to zasadniczo Twój Apple ID. Twój Apple ID służy do uzyskiwania dostępu do iCloud i innych funkcji Apple. Jeśli jednak ktoś ma więcej niż jeden Apple ID, e-mail iCloud może być innym Apple ID niż używany na urządzeniu.

Jak wygląda Apple ID?

Identyfikator Apple wygląda następująco – [email protected]. Na przykład [email protected] lub [email protected]. Mogą to być dowolne bieżące lub nowe wiadomości e-mail od dowolnego dostawcy poczty.

Wniosek

Jest więc hasło i adres e-mail Apple ID, ale jest też e-mail iCloud i konto iTunes? Jak będziesz śledzić?

Jeśli przeczytałeś ten artykuł lub znasz Apple, wiesz, że Twój e-mail iCloud i konto iTunes są powiązane z Twoim Apple ID i nie musisz biegać w poszukiwaniu hasła do jednego, gdy mają to samo hasło . Ten artykuł pomoże również w uzyskaniu niezbędnych informacji w przypadku utraty hasła i adresu e-mail Apple ID.