Najnowsza lista krajów ePacket: Najlepsze kraje dla Dropshipping z Aliexpress

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najnowsza lista krajów ePacket: Najlepsze kraje dla Dropshipping z Aliexpress

Szukasz najnowszej listy krajów ePacket? W tym artykule omówiono i wymieniono wszystkie najnowsze kraje obsługujące przesyłki ePacket. Jednym z wielu powodów, dla których ludzie nie mogą rozpocząć działalności dropshippingowej, jest szybkość dostawy, i to po skreśleniu czasami okropnej jakości produktów pochodzących z Chin.

Co to jest ePacket?

ePacket jest oddziałem China EMS. ePacket koncentruje się bardziej na handlu elektronicznym i dostarczaniu mniejszych paczek. Była to opcja używana głównie przez sprzedawców eBay, którzy dostarczali towary do USA. Jest znany z tego, że jest szybki i niezawodny.

ePacket oferuje najszybszą opcję wysyłki z Chin, ale jedynym problemem jest to, że dostarczają tylko do krajów ePacket. Kraje, które nie znajdują się na tej liście krajów ePacket, nadal muszą radzić sobie z długimi czasami oczekiwania. Jedynymi alternatywami dla szybszej dostawy będą DHL, UPS lub EMS, z których jest mniej prawdopodobne, biorąc pod uwagę niewielkie marże, jakie pozostawia dropshipping.

Czy ePacket jest niezawodny? Tak, oni są. Zostały one polecone przez Shopify I Oberlo, a kupcy osobiście poświadczyli szybkość swoich dostaw. W tej chwili ePacket jest najszybszą i najtańszą opcją wysyłki z Chin i Hongkongu.

Jak śledzić ePacket

Jeśli jesteś w USA, możesz śledzić przesyłkę ePacket na stronie internetowej USPS, gdy tylko znajdzie się w kraju. Jeśli znajdujesz się w którymkolwiek z innych wymienionych tutaj krajów, możesz śledzić swoją dostawę za pomocą lokalnych systemów śledzenia przesyłek pocztowych. Jeśli jeszcze nie dotarł do kraju, możesz śledzić zamówienie Aftership.com I 17track.net.

Oto pełna lista krajów ePacket

 1. Australia
 2. Austria
 3. Belgia
 4. Brazylia
 5. Kanada
 6. Chorwacja
 7. Dania
 8. Estonia
 9. Finlandia
 10. Francja
 11. Niemcy
 12. Gibraltar
 13. Wielka Brytania
 14. Grecja
 15. Hongkong
 16. Węgry
 17. Irlandia
 18. Izrael
 19. Włochy
 20. Japonia
 21. Łotwa
 22. Litwa
 23. Luksemburg
 24. Malezja
 25. Malta
 26. Meksyk
 27. Holandia
 28. Nowa Zelandia
 29. Norwegia
 30. Polska
 31. Portugalia
 32. Rosja
 33. Arabia Saudyjska
 34. Singapur
 35. Hiszpania
 36. Korea Południowa
 37. Szwecja
 38. Szwajcaria
 39. Tajlandia
 40. Indyk
 41. Ukraina
 42. Zjednoczone Królestwo
 43. Stany Zjednoczone
 44. Wietnam