Najlepszy zmieniacz czcionek na Facebooku, którego musisz użyć w 2023 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepszy zmieniacz czcionek na Facebooku, którego musisz użyć w 2023 roku

Spędzamy wiele godzin w mediach społecznościowych, w tym na Facebooku. To dziś główna część Waszego życia, dlatego możemy się zmęczyć jego wyglądem i co jakiś czas chcieć nadać mu nowe oblicze. dostosowywanie wyglądu Facebooka jest możliwe na wiele sposobów, takich jak zmiana czcionek, motywów, kolorów itp.

Ponieważ większość platform społecznościowych ma ograniczony styl i liczbę małych generatorów tekstu, ludzie mają tendencję do korzystania z aplikacji innych firm. Do zmiany czcionek Facebooka służą aplikacje i strony internetowe innych firm. Dostosowanie czcionek strony na Facebooku może poprawić jej styl i zapewnić lepsze wrażenia z korzystania z Facebooka.

Dlaczego musimy zmieniać czcionki Facebooka?

Jeśli masz firmę, zrozumiesz, że zmiana czcionek strony na Facebooku pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Oprócz innych czynników, jednym z głównych sposobów na odróżnienie strony firmowej od innych jest zmiana wyglądu. To zmieni sposób, w jaki się prezentują.

Ponadto, jeśli masz konto osobiste, aby łączyć się ze znajomymi i rodziną, zmiana czcionek jest nadal konieczna, ponieważ Facebook stał się wirtualnym domem dla wielu osób, ponieważ spędzają tam dużo czasu. Potraktuj to jako zmianę wystroju wnętrza swojego domu. Czy nie byłoby miło?

Jak Zmień rozmiar czcionki na Facebooku.

Istnieją dwa podstawowe elementy czcionek Facebooka. Rozmiar i styl. Pierwszym sposobem zmiany rozmiaru czcionki na stronie na Facebooku jest zmiana ustawień przeglądarki. Spowoduje to ogólną zmianę rozmiaru czcionek przeglądarki, co oznacza, że ​​każda odwiedzana witryna będzie miała większą lub mniejszą czcionkę zgodnie z Twoimi upodobaniami.

Możesz zmienić czcionkę w systemie Windows, przytrzymując Control i klawisz +. Na komputerze Mac przytrzymanie kombinacji klawiszy Command i + wykona tę samą pracę. Spowoduje to zmianę przeglądarki i rozmiaru czcionki na Facebooku. Aby zmniejszyć rozmiar, należy przytrzymać klawisze Control i –. Naciśnij go wiele razy, aż uzyskasz preferowany rozmiar

🔥 Zalecana:  30 tanich krajów do odwiedzenia z Kanady w 2023 roku

Jak Zmień styl czcionki na Facebooku

Dżem Lingo

Lingo jam jest pierwszą rzeczą, która pojawia się, gdy szukasz zmieniaczy czcionek na Facebooku. Jest to bezpłatna, łatwa w obsłudze strona internetowa. Wszystko, co musisz zrobić, to skopiować i wkleić tekst w polu wyszukiwania witryny. Kiedy to zrobisz, generuje twoje teksty w całym zestawie różnych stylów.

Te style czcionek pojawiają się w połączeniu z emotikonami lub zwykłym tekstem. Ponadto nie musisz pobierać ich oprogramowania ani dodawać ich „biuletynu” do swojej skrzynki e-mail, rejestrując się. Po prostu wklej tekst i ciesz się efektem.

Korzystając z tej platformy, możesz łatwo zmienić czcionkę swojej biografii na Facebooku, komentarzy, wiadomości itp. Większość platform ogranicza się do mechanizmu kopiowania i wklejania, który nie pozwala na zmianę całej czcionki strony na Facebooku. Ale lingo jam daje ci korzyść w postaci zmiany każdego słowa na twojej stronie na Facebooku, w tym czcionki twoich postów na Facebooku.

Czcionki fb

Kolejną witryną do generowania nowych czcionek Facebooka są czcionki Fb. Jest również łatwy w użyciu i generuje pakiet nowych czcionek, w tym emotikony i fantazyjne style czcionek. To może sprawić, że personalizacja Facebooka stanie się wyjątkowym doświadczeniem. Daje również bezpłatny dostęp i nie kosztuje ani grosza.

Bigbangram

Kolejna warta uwagi strona do generowania czcionek Facebooka. Oferuje ponad 150 różnych czcionek do użycia w różnych sekcjach strony na Facebooku, takich jak komentarze, biografie, posty itp. Ma łatwy w obsłudze interfejs i wiele stylów czcionek.

Może być używany do zmiany czcionek na innych platformach społecznościowych, takich jak Instagram i Twitter. Złotym faktem jest to, że wiele z tych platform nie ogranicza się do Facebooka; możesz ich używać również na innych kontach w mediach społecznościowych. Tak więc, zgodnie z tytułem Bigbangram, jest to strona internetowa poświęcona „rozwojowi w mediach społecznościowych”. Oznacza to, że może generować hashtagi, planować posty i robić wiele innych rzeczy.

🔥 Zalecana:  Jak zareagować na wiadomość na Instagramie w 2023 roku

FontVilla

Ostatnim generatorem czcionek Facebooka na liście jest FontVilla. Daje ci wszelkiego rodzaju różne style, różne teksty i zasadniczo wszystkie usługi związane z tekstem. Te usługi to między innymi Generator tekstu kursywą, Generator tekstu fantazyjnego i generator małego tekstu.

Aby ponownie zmienić czcionki, nie ma tu żadnej tajemnicy. Po prostu skopiuj i wklej go do pola, a wygeneruje nowy styl tekstów. Możesz wybrać jeden według własnych upodobań.