Najlepszy przewodnik na temat tego, jak zdobyć darmowe świąteczne pieniądze na 20 sposobów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepszy przewodnik na temat tego, jak zdobyć darmowe świąteczne pieniądze na 20 sposobów

Czy chciałbyś, aby Święty Mikołaj umieścił Cię w tym roku na liście „miłych” i dostał prezent w postaci pieniędzy na zakupy na Boże Narodzenie? Nie jesteś sam. Wielu zastanawia się, jak zdobyć darmowe świąteczne pieniądze, a my jesteśmy tutaj, aby Ci powiedzieć.

Boże Narodzenie to czas dzielenia się radością, szerzenia miłości i więź z przyjaciółmi i rodzina. To szczególnie ekscytujący czas dla dzieci, dla których święto oznacza mnóstwo prezentów.

Ale prezenty świąteczne mogą być drogie i pozostawić ogromne uszczerbek w twoich finansach. Asygnowanie staje się jeszcze trudniejsze: wszystko staje się z dnia na dzień coraz bardziej kosztowne. Oszczędzanie na Boże Narodzenie to coroczne wyzwanie.

Zarabianie dodatkowej gotówki każdego miesiąca jest z pewnością dobrą rzeczą. Niewielkie zwiększenie budżetu może sprawić, że różnica między bankructwem a wyjściem z tego sezonu świątecznego będzie stosunkowo bez szwanku.

Ponieważ jest to sezon dawania, rzeczywiście istnieje kilka sposobów na otrzymanie „darmowych” świątecznych pieniędzy, niekoniecznie w skarpecie, pod choinką lub od Świętego Mikołaja.

Bez zbędnych ceregieli, przejrzyjmy wszystkie te sposoby, dobrze?

20 sposobów na zdobycie darmowych pieniędzy w te święta

1. Sondaże

Ankiety to łatwy i szybki sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Wystarczy telefon komórkowy i poświęcenie 10-15 minut.

Wypełniając ankiety online, zdobędziesz punkty, które możesz wymienić na karty podarunkowe lub szybką gotówkę na konto PayPal.

Oto kilka popularnych aplikacji ankietowych, których możesz użyć do zarabiania pieniędzy w Internecie:

 • Swagbucks. Ten program nagród umożliwia zdobywanie punktów za przeglądanie stron internetowych, zakupy online i wypełnianie ankiet. Rejestracja z Swagbucks jest całkowicie darmowy. Twoje punkty są następnie zamieniane na bezpłatne karty podarunkowe lub zwrot gotówki. Przeczytaj nasze pełne Recenzja Swagbucksa Tutaj.
 • Skrzynka odbiorczaDolary. Zarejestruj się, zacznij wykonywać zadania online i zarabiaj dodatkowe pieniądze Skrzynka odbiorczaDolary. Wypełniaj ankiety, realizuj kupony, graj w gry online, oglądaj filmy, przeszukuj sieć i nie tylko. Zarabianie pieniędzy nie może być łatwiejsze! Przeczytaj nasze pełne Recenzja InboxDollars Tutaj.
 • Ankieta ćpuna. Możesz zarobić dodatkowe pieniądze przez Ankieta ćpuna wypełniając ankiety online lub udostępniając swoje dane. Otrzymasz zapłatę kartami upominkowymi lub gotówką przez Paypal. Przeczytaj nasze pełne Recenzja ankiety Junkie.

2. Boczne zamieszanie

Istnieje wiele pobocznych spraw, które można wykonywać przez cały rok, aby przygotować się do świąt Bożego Narodzenia. Te pasywny dochód metody pomogą Ci zarobić dodatkowe pieniądze na boku:

 • Kupuj i sprzedawaj towary na internetowych pchlich targach. Możesz w nich sprzedać swoje ulubione lub nieużywane towary pchle targi internetowe.
 • Odwróć przedmioty dla zysku. Jeśli jesteś dobry w wyszukiwaniu towarów nadających się do sprzedaży i odsprzedaży ich z zyskiem, istnieje wiele witryn internetowych, takich jak Craigslist, Odpuść, eBay i Amazon, gdzie możesz zarabiać pieniądze, kupując i sprzedając. Na pchlich targach online możesz kupować przedmioty używane lub sprzedawać własne ulubione lub nieużywane towary.
 • Jedź, dostarczaj i zarabiaj. Zarabiaj dostarczając jedzenie własnym samochodem lub rowerem. Możesz zrobić tyle, ile chcesz 500 $ tygodniowo z DoorDash. Przeczytaj nasze Recenzja DoorDash lub sprawdź nasze porównanie DoorDash kontra współlokatorzy i zobacz, co najlepiej do Ciebie pasuje.
 • Zostań YouTuberem. Znajdź swoją niszę, stwórz swoje treści i zbuduj listę subskrybentów, a możesz zarobić lukratywny dochód z YouTube poprzez sponsoring, vlogowanie, banery reklamowe, własne seriale internetowe i nie tylko.

3. Zwrot gotówki

Możesz zaoszczędzić pieniądze, korzystając z aplikacji cashback. Te aplikacje działają, oferując oferty.

Korzystając z tych ofert, odzyskujesz określony procent swoich pieniędzy, co pozwala zaoszczędzić pieniądze online lub przez Internet sklep spożywczy zakupy.

Zaoszczędzone pieniądze to pieniądze zarobione dzięki tym doskonałym aplikacjom do zwrotu gotówki.

 • Rakuten. Chcesz otrzymać zwrot gotówki podczas zakupów w ponad 3500 sklepach? Sprawdź to strona z nagrodami aby zaoszczędzić trochę pieniędzy na zakupy. Przeczytaj nasze pełne Recenzja Rakutena Tutaj.
 • MojePunkty. W tym platforma nagród, możesz zdobywać punkty za zakupy online i wykonywanie mikrozadań, takich jak wypełnianie ankiet, oglądanie filmów, granie w gry i nie tylko. Aby uzyskać więcej informacji, oto nasze kompletne Recenzja MyPoints.
 • Zdobądź nagrody. Łatwa w obsłudze aplikacja mobilna, Zdobądź nagrody oferuje możliwość zdobycia punktów do wymiany w postaci kart podarunkowych lub dodatkowych pieniędzy. Oto nasza pełna Recenzja Fetch Rewards aby dać wyobrażenie o zaletach tej aplikacji.
🔥 Zalecana:  29 najlepszych sposobów zarabiania na chodzeniu w 2023 r [Free & Simple]

4. Bonusy za rejestrację

Jednym z najłatwiejszych sposobów zarabiania pieniędzy są bonusy za rejestrację oferowane przez aplikacje i witryny z ankietami po zarejestrowaniu się na ich platformie. Następnie te dodatkowe pieniądze mogą zostać przelane na Twoje konto bankowe lub PayPal.

Oprócz Rakuten, MyPoints, Swagbucks i innych stron z ankietami lub cashbackiem, oto inne platformy do różnych celów, które oferują bonusy za rejestrację:

5. Oglądaj Netflixa

Zarabianie przez oglądam Netflixa, czy to nie sen? Nie, nie jest i możesz na tym zarabiać. Możesz użyć kilku metod, takich jak wykonywanie zadań na Skrzynka odbiorczaDolary Lub Swagbucks lub pracuje jako tagger.

InboxDollars oferuje większe wynagrodzenie w porównaniu do Swagbucks. Wystarczy założyć konto i wykonać wymienione zadania. Netflix zatrudnia ludzi do oglądania filmów i seriali, a następnie odpowiednio ich oznacza. Możesz zarobić niezłą kwotę podczas przestojów podczas oglądania filmów.

[Related Read: Swagbucks Vs. InboxDollars – Which Site Fits You?]

6. Inwestowanie

Jak możesz zarabiać pieniądze, inwestując, kiedy już brakuje Ci gotówki? Nie martw się: nie potrzebujesz wiele ani nie musisz uczyć się wszystkiego o inwestowaniu, aby zarobić dodatkowe pieniądze.

Możesz korzystać z aplikacji, które wykonają całą pracę za Ciebie. żołędzie jest na szczycie listy. Kiedy używasz żołędzi do zakupu czegoś, zaokrągla on w górę resztę i inwestuje. Możesz także wybrać opcję, w którą chcesz zainwestować.

Aby dowiedzieć się więcej o platformie, przeczytaj nasz pełny tekst Recenzja żołędzi Tutaj.

7. Zarabiaj na chodzeniu

Możesz iść do pracy lub wracać z pracy do domu, albo iść do najbliższego sklepu spożywczego. Skoro już to robisz, czemu nie płacić za chodzenie?

Są aplikacje, np Sweatmonety który zapłaci ci za spacer. Wystarczy zsynchronizować aplikację z GPS i danymi dotyczącymi kondycji i gotowe. Przeczytaj nasze pełne Recenzja Sweatcoina Tutaj.

8. Zarabiaj, aby schudnąć

Co może być lepszego niż trening i zamiast płacić za siłownię, Ty zarabiać na utracie wagi? Zdrowa płaca to aplikacja, która pozwala to zrobić dokładnie.

Podajesz ile możesz schudnąć i ile czasu Ci to zajmie. Na przykład musisz stracić 20 funtów w ciągu 5 miesięcy. Aplikacja obliczy, ile wygrasz po ukończeniu wyzwania, zgodnie z wprowadzonymi informacjami.

Możesz wygrać nawet 10 000 $! Idealny do nabrania formy, dzięki czemu możesz napełnić żołądek pysznym jedzeniem na Boże Narodzenie, a do kieszeni trochę dodatkowej gotówki.

Możesz przeczytać nasze pełne Recenzja HealthyWage aby uzyskać więcej informacji na temat platformy.

9. Graj w gry

Po prostu jest coraz lepiej, prawda? Aplikacje takie jak pomyłka pozwalają swoim użytkownikom zarabiać pieniądze grając w gry.

To prosty i prosty sposób na przekształcenie przestoju w sesję zarabiania pieniędzy. Wystarczy pobrać aplikację i zacząć grać w gry. Zdobędziesz punkty, które później możesz wymienić na karty podarunkowe.

Sprawdź nasze pełne Recenzja Mistplay po więcej szczegółów.

10. Sprzedawaj rzeczy

W domu zawsze leżą jakieś przedmioty, których nie używałeś od lat. Znajdź to jako doskonałą okazję do pozbycia się wypełniacza przestrzeni i szybkiego zarobienia pieniędzy.

Decluttr jest jedną z aplikacji, których możesz użyć, aby to osiągnąć. Oto jak to działa: wymieniasz przedmioty, które chcesz sprzedać, aplikacja podaje cenę, a następnie; wysyłasz przedmioty na podany adres. Płyty CD, DVD, telefony komórkowe, książki, urządzenia do noszenia itp. to niektóre przedmioty, które możesz sprzedawać za pomocą Decluttr.

🔥 Zalecana:  Jak przelać pieniądze z karty kredytowej na konto bankowe

11. Klient osobisty

W miarę zbliżania się sezonu świątecznego, scena zakupów staje się coraz bardziej gorączkowa. Niektórzy ludzie mogą iść na zakupy, podczas gdy inni utknęli. Ten szalony sezon to świetny czas, aby zostać osobistym klientem.

Możesz współpracować z platformami takimi jak Instacart lub po prostu reklamować się i robić zakupy dla innych. Z Instakartmożesz nadrobić 20 dolarów za godzinę. Ta praca jest świetna, ponieważ możesz kupić coś dla siebie, robiąc zakupy dla innych, oszczędzając sobie dodatkowej podróży.

12. Przytnij

Przycinać to świetna aplikacja, dzięki której możesz zaoszczędzić na rachunkach, ubezpieczeniu i subskrypcjach.

Korzystając z tej aplikacji, możesz dużo zaoszczędzić. Trim wynegocjuje lepsze oferty ubezpieczenia rachunków za media, przeanalizuje Twoje wydatki i ograniczy niewykorzystane abonamenty. Wystarczy pobrać i połączyć go ze swoim kontem bankowym i kartą kredytową. Potem siadasz i patrzysz, jak dzieje się magia.

Przeczytaj więcej szczegółów z naszego pełnego Recenzja wykończenia.

13. Wirtualny Asystent

Możesz zarabiać pieniądze na boku, będąc wirtualny asystent. Możesz być wirtualnym asystentem naukowca, pisarza, projektanta, administratora itp.

Zaletą bycia VA jest to, że nie musisz pracować na pełny etat. Ustalona liczba godzin przyniesie ci dobrą kwotę, a czas, który ci pozostał, możesz zrobić coś innego. Ponadto możesz pracować z dowolnego miejsca, o ile masz laptopa i stabilne połączenie z Internetem.

Możesz sprawdzić Fiverr, praca elastyczna, i Upwork dla otworów.

14. Grupy fokusowe

Bycie częścią najlepiej opłacanych Grupa badawcza może być ciekawym doświadczeniem. Różne firmy i marki prowadzą badania, których możesz być częścią. Zachowują anonimowość Twoich danych, a Ty otrzymujesz niezłą kwotę za udział.

Możesz zarobić od 30 do 150 USD na grupę fokusową.

15. Testowanie sieci

Każdy produkt i usługa ma aplikację mobilną i stronę internetową. W większości przypadków platformy te są opracowywane od podstaw, a programiści potrzebują ludzkiego podejścia.

Dlatego, aby upewnić się, że projekt i przepływ witryny są łatwe do zrozumienia i manewrowania, zatrudniają testerzy.

Potrzebujesz co najmniej laptopa i połączenia z Internetem i możesz zaczynać.

16. Badania kliniczne

Branie udziału w Badania kliniczne może zarobić znaczną ilość pieniędzy, w zależności od fazy, w której się znajdujesz. Oczywiście, im wcześniejsza faza, tym więcej otrzymasz zapłatę, ale wiąże się to z sprawiedliwym podziałem ryzyka.

Testowanie nowych metod leczenia i leków może mieć skutki uboczne, które będziesz musiał śledzić lub pozostać w placówce do zakończenia badań. Więc musisz trochę przegrać, żeby trochę wygrać.

17. Sprzedaj plazmę

Osocze jest tak samo ważne jak krew, ale ludzie bardziej skupiają się na oddawaniu krwi. Dla niektórych pacjentów transfuzja osocza ma kluczowe znaczenie, na przykład cierpiących na malarię. To wspaniały akt miłosierdzia, który może uratować komuś życie, a Ty możesz dzięki temu trochę zarobić.

Możesz oddać osocze dwa razy w tygodniu, a za darowiznę możesz otrzymać od minimum 20 do maksymalnie 50 dolarów.

Nie przesadzaj i najpierw zadbaj o siebie.

18. Premie za polecenie

Zakładając, że wypróbowałeś jedną lub wszystkie wymienione tutaj aplikacje, z przyjemnością usłyszysz, że zarabianie pieniędzy jeszcze się nie skończyło.

Cashback, ankiety itp., wszystkie te aplikacje oferują jakiś rodzaj premii za rekomendację. Możesz polecić znajomemu, a kiedy dołączy, otrzymasz bonus. Niektóre aplikacje oferują od 5 do 20 USD.

Jeśli Twoi znajomi są już na takich platformach, możesz użyć ich linku polecającego, aby otrzymać ten bonus.

19. Reklamy

Czy wiesz, że możesz używać swojego samochodu do reklam i zarabiać na tym? Nie musisz robić nic nadzwyczajnego. Na przykład Wrapify wykorzystuje Twój samochód jako panel reklamowy różnych marek i firm.

Będziesz po prostu korzystał z samochodu tak jak zwykle, jeździł po mieście, załatwiał sprawy i dostawał pieniądze na koniec miesiąca – to prosty i łatwy sposób na zarabianie pieniędzy.

🔥 Zalecana:  Jak oglądać YouTube TV w Kanadzie w 2023 r

20. Wypożyczalnia samochodów

Jeśli Twój samochód nie widzi zbyt wiele akcji, możesz go zarejestrować w aplikacjach takich jak Turo, która go wynajmie, a Ty za to zapłacisz. Możesz zostać w domu, grając w gry lub wypełniając ankiety, aby zarobić dodatkowe pieniądze, otrzymując gotówkę z wynajmu samochodu.

Kilka wskazówek, jak cieszyć się Bożym Narodzeniem przy niskim budżecie

Musisz zrozumieć, że nie musisz być milionerem, aby cieszyć się Bożym Narodzeniem. To małe rzeczy, które wnoszą radość do naszego życia.

 • Jeśli spodziewasz się być na napięty budżet w tym sezoniemożesz się do tego wcześniej przygotować.
 • Weź zgiełk boczny. Jak wspomniano wcześniej, możesz oszczędzać i zarabiać na okres wakacyjny. W ten sposób Boże Narodzenie nie będzie ogromnym ciosem dla Twojego budżetu.
 • Powinieneś ustalić limit, ile wydasz na prezenty. Pamiętaj, liczy się myśl.
 • Jeszcze lepiej, zrób własne prezenty. Może to być tak proste, jak wypieki lub kreatywne rzemiosło. Jeśli jesteś typem artysty, co powiesz na napisanie wiersza lub naszkicowanie karykatury odbiorcy?
 • Co powiesz na recykling tego, co już masz i nie używasz? Jest takie powiedzenie, że złom jednego człowieka jest skarbem innego człowieka. Taki upominek będzie praktyczny, pomoże w uporządkowaniu i przyczyni się do zmniejszenia ilości odpadów.
 • Niedrogie i zrób to sam opakowania prezentów są również rozsądne, całkowicie akceptowalne, a nawet modne.

Często zadawane pytania (FAQ) — Jak zdobyć darmowe pieniądze na święta

Jak zdobyć darmowe świąteczne pieniądze?

Możesz otrzymać darmowe świąteczne pieniądze, wypełniając ankiety online, grając w gry, wynajmując samochód i mikroinwestując.

Co mam zrobić, jeśli nie stać mnie na prezent?

Armia Zbawienia i Towarzystwo św. Wincentego a Paulo rozdają pieniądze, prezenty i zabawki na Boże Narodzenie. Ale jeśli wolisz dawać prezent z ciężko zarobionych pieniędzy, możesz wybrać jeden (lub więcej) sposób zarabiania gotówki wymieniony powyżej, na przykład granie w gry lub sprzedaż plazmy.

Możesz również zdecydować się na te praca w domu dodać do świątecznego budżetu.

Jak dobrze spędzić Boże Narodzenie bez pieniędzy?

Możesz mieć dobre Święta Bożego Narodzenia bez pieniędzy, wymieniając karty podarunkowe, które możesz uzyskać za pośrednictwem różnych aplikacji, ponownie wykorzystując stare dekoracje itp.

Wniosek – jak zdobyć darmowe świąteczne pieniądze

Pamiętasz to powiedzenie, że nie ma darmowych obiadów? Tak samo jest w Boże Narodzenie: bez względu na to, czy byłeś niegrzeczny, czy miły, żaden wypłacający gotówkę Mikołaj nie da ci darmowych pieniędzy. Dla potrzebujących rodzin istnieją religijne lub sekciarskie organizacje charytatywne, które mogą to zrobić. Ale wtedy też lepiej jest dawać niż brać, prawda?

Jeśli nadarzy się okazja do pracy i nadal masz sok, praca na boku i kupowanie prezentów świątecznych za ciężko zarobione pieniądze byłoby bardziej satysfakcjonujące niż jakakolwiek darmowa gotówka.

Na wesołe wakacje, te powiązane lektury mogą okazać się przydatne: