Najlepszy czas na Instacart – przewodnik Ultimate 2023

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepszy czas na Instacart – przewodnik Ultimate 2023

Instacart to jedna z najpopularniejszych platform dostarczania artykułów spożywczych, działająca w ponad 5000 miastach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

A jeśli chodzi o pracę ekonomiczną, Instacart pozwala również kupującym zarabiać ponad 25 USD za godzinę (lub nawet więcej, jeśli masz szczęście) za dostarczanie artykułów spożywczych do ludzi w ich mieście.

Ale jeśli obecnie pracujesz jako kupujący Instacart i stwierdzisz, że nie otrzymujesz wystarczającej liczby partii, możesz czuć się nieco sfrustrowany.

Więc dlaczego tak jest niektórzy kupujący Instacart mogą zarobić ponad 1000 $ tygodniowopodczas gdy inni mają trudności z uzyskaniem spójnych partii?

Cóż, po części ma to związek z wybieraniem najlepszych godzin zakupów w Instacart, więc istnieje większa szansa na regularne dostawy.

Jeśli więc chcesz wiedzieć, kiedy najlepiej robić Instacart, to jest post dla Ciebie!

Weźmy się za to.

Szukasz innych lukratywnych sposobów zarabiania pieniędzy? Wymeldować się:

 • DrzwiDash – Zarabiaj dostarczając jedzenie rowerem, skuterem lub samochodem w swoim mieście dzięki DoorDash!
 • Markowe ankiety – Świetny sposób na podzielenie się swoją opinią, aby zarobić gotówkę i karty podarunkowe PayPal!

Najlepsze czasy na zrobienie Instacart

Najlepszy czas na Instacart dla kupujących to zazwyczaj cały dzień w weekendy i wieczory po pracy w ciągu tygodnia. Dzieje się tak, ponieważ są to główne pory, kiedy ludzie są w domu i są gotowi na przyjęcie zakupów spożywczych.

Wczesne weekendowe poranki są również szczególnie lukratywne, ponieważ wtedy wiele osób chce zamówić artykuły spożywcze lub normalnie udaje się do sklepu spożywczego.

Różni się to od najlepszych czasów dla DoorDash, które koncentrują się na porach posiłków, takich jak lunch, kolacja i późne przekąski.

Jednym ze sposobów na znalezienie odpowiedniego czasu na zakupy w Instacart jest również sprawdzenie aplikacji Instacart Shopper pod kątem przycisku „najlepszy czas na zakupy” pod dostępnymi partiami:

Jeśli dotkniesz tego przycisku, faktycznie pokazuje dane dotyczące lokalizacji, aby uzyskać najlepsze czasy dostawy dla Instacart w Twojej okolicy.

Od czasu do czasu może to być trochę błędne i nie wyświetlać danych, ale zwykle powinno przedstawiać pewne sugestie dotyczące tego, kiedy Instacart jest najbardziej zajęty.

I znowu, jeśli aplikacja brzmi, jakby wydawała fałszywe rekomendacje, na przykład, aby wszystkie dostawy były realizowane o 21:00, weź to z przymrużeniem oka.

Najlepsze czasy na zakupy w Instacart według kupujących

Zazwyczaj najlepsze czasy i dni Instacart Shopper obejmują:

 • Dni powszednie: Od około 16:00 do 21:00, gdy ludzie zamawiają artykuły spożywcze po powrocie z pracy do domu i nie chcą sami iść na zakupy, ponieważ są zbyt zmęczeni.
 • weekendy: Zasadniczo o każdej porze w weekend, ponieważ ludzie tradycyjnie robią zakupy samodzielnie i są w domu, aby przyjmować zamówienia.
Zwróć uwagę na uwzględnione podwyższenie szczytu o 3 USD.

Teraz, w weekendy, wiele partii jest odbieranych wcześnie rano, więc sugerowałbym spróbować pracować wcześniej w weekend, jeśli masz czas.

Warto również zauważyć, że przy większej liczbie osób pracujących teraz zdalnie, prawdopodobnie możesz otrzymać wcześniejsze zamówienia spożywcze w ciągu tygodnia.

Jednak z tego, co mówią kupujący, wygląda na to, że wczesny weekend i później w ciągu tygodnia to najlepszy czas na zrobienie Instacart:

 • mówi Lynne Nanavanr: „9-3 dni powszednie, pierwsze 2 godziny i około 1 dostawa zamówień. Nie mogę pracować wieczorami, więc nie wiem. Pewnego dnia dostałem 25 dolarów napiwku.
 • mówi Monika Holmes: „Pracuję 9-6 pięć dni w tygodniu. We wtorek i środę mam wolne. W mojej strefie jest tłoczno”
 • mówi Candy Wheeler: „Pracuję od 5 do 8 w poniedziałki, czwartki i piątki oraz od 9 do 15 w weekendy”.
 • – mówi Jeannie Dmitruk: „Przeważnie pracuję od 14:00 do 22:00”.
🔥 Zalecana:  Marketing partnerski Amazon: kompletny przewodnik Jak zarobić 1000 USD miesięcznie (z boku) dzięki programowi partnerskiemu Amazon + narzędzia, których używam
Z kanału YouTube JusBuTTer, gdzie pytała kupujących Instacart o najlepszy czas na zakupy.

Jak widać, jeden kupujący nadal robi zakupy od 9:00 do 15:00 w ciągu tygodnia, przez pięć dni w tygodniu, ale większość kupujących trzyma się około 14:00 do 22:00 w swoim oknie w dni powszednie.

Jeśli spojrzymy na inne recenzje kupujących Instacart w serwisie Indeed, zobaczysz również podobne informacje. Ci kupujący twierdzą, że niedziela i poniedziałek to najlepsze dni dla kupujących Instacart, ale zależy to również od regionu.

Jednak, jak zauważa jeden z kupujących, ważne jest również przetestowanie rynku, aby zobaczyć, co działa najlepiej.

W zależności od konkurencji z innymi kupującymi optymalna może być praca nieco poza godzinami szczytu, aby mieć większy dostęp do partii.

Ten film z YouTuber The Rideshare Hub obejmuje również niektóre z najlepszych czasów Instacart, w których możesz zdobyć więcej partii.

W swoim filmie ten Instacart Shopper wyjaśnia, jak najlepiej pracować rano, aby uzyskać poranne partie artykułów spożywczych, a następnie przełączyć się na inne aplikacje do dostarczania żywności, takie jak DoorDash i Uber Eats przez cały dzień, gdy Instacart zwalnia.

Krótko mówiąc, Instacart może być tego wart, ale naprawdę musisz pracować w godzinach największej oglądalności, aby uzyskać jak najwięcej partii.

Dodatkowe czytanie – ile pieniędzy możesz zarobić na Instacart tygodniowo?

Dlaczego wybór najlepszego czasu Instacart ma znaczenie

W przypadku wielu zadań koncertowych możesz rozpocząć pracę, kiedy tylko chcesz. Na przykład dzięki DoorDash i Uber Eats kierowcy mogą po prostu otworzyć aplikację i rozpocząć przyjmowanie zamówień na dostawę w momencie ich przybycia.

Instacart ma być inny. W przeszłości trzeba było planować zmiany, które chciałeś pracować, a Instacart robił to, aby pomóc zarządzać liczbą kupujących w danym momencie.

Teraz sprawy mają się inaczej.

Kupujący Instacart mogą teraz otworzyć aplikację i rozpocząć pracę w dowolnym momencie. Ponadto żądania partii trafiają najpierw do najwyżej ocenianych kupujących.

Według Instacarta: „W kilku regionach w całym kraju partie będą oferowane kupującym bezpośrednio, zamiast wybierać z widoku listy, i będą mieli czas na przejrzenie bez możliwości zaakceptowania partii przez innych kupujących”.

Więc, ostatecznie oznacza to, że konkurujesz z większą liczbą kupujących a Twoja ocena kupujących ma ogromne znaczenie!

Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak poprawić ocenę kupujących w naszym poście na temat wskazówek i sztuczek Instacart, ale chodzi o to, że dostawa we właściwym czasie jest ważna, aby zwiększyć szanse na otrzymanie zamówień.

Jakie są najlepsze dni do pracy w Instacart?

Niedziela i Mondya wydają się być najlepszymi dniami dla Instacart. Dzieje się tak, ponieważ dla wielu osób są to tradycyjne dni zakupów spożywczych, więc każdy, kto korzysta z usług dostawy artykułów spożywczych, chciałby, aby artykuły spożywcze były dostarczane do niego w podobnym czasie.

To ma sens; ludzie wracają w niedzielę z wycieczek za miasto i potrzebują zakupów spożywczych. Podobnie, poniedziałek jest dla ludzi dniem nadrabiania zaległości, jeśli odkładają sprawy na weekend.

Według kupujących na Reddit, wydaje się również, że weekend i poniedziałek są najlepsze do otrzymywania regularnych partii:

🔥 Zalecana:  Jak zmienić e-mail na Instagramie

Jednak nadal ważne jest, aby przetestować, co działa na Twoim rynku i wykorzystać te godziny i dni jako przybliżony punkt wyjścia.

Kiedy stają się dostępne godziny Instacart?

Według Instacart: „Okna dostaw zaczynają się już o 9 rano i trwają do północy. Sprawdź godziny otwarcia lokalnych sklepów. Godziny dostaw podlegają godzinom pracy sklepu, w tym dni ustawowo wolne od pracy.”

Jeśli chcesz pracować poza godzinami szczytu, możesz pomyśleć: hej, po prostu będę pracować o 7 rano lub o północy, żeby zdobyć kilka łatwych partii. Ale Instacart w rzeczywistości pozwala klientom planować dostawy tylko w zależności od harmonogramów sklepów partnerskich.

Dodatkowe czytanie — najlepsze aplikacje, które płacą za prowadzenie pojazdu.

Inne wskazówki, jak zarabiać więcej dzięki Instacart

Teraz, gdy znasz najlepszy czas na zakupy w Instacart, oto kilka dodatkowych wskazówek, których możesz użyć, aby zarobić więcej pieniędzy dzięki tej pracy koncertowej!

1. Ostrożnie wybieraj partie

Jazda w ruchliwych porach Instacart jest kluczem do zapewnienia większej liczby partii.

Jednak nadal musisz akceptować partie, które są warte twojego czasu, aby uzyskać przyzwoitą stawkę godzinową.

Oznacza to rozważenie:

 • Całkowite wynagrodzenie plus napiwek
 • Ile elementów jest w partii
 • Całkowita odległość dostawy
Przykład wysoko płatnej partii Instacart.

Jak widać na powyższym przykładzie partii, jest bardzo dobrze płatny i wymaga tylko 4,2 mil jazdy, co jest świetne. Zdecydowanie warto go wziąć, nawet przy 58 przedmiotach, których zakupy zajmą trochę czasu, ponieważ kosztuje prawie 50 USD.

Jednak kieruj się swoim osądem i nie bierz nisko płatnych partii tylko ze względu na to.

2. Użyj innych aplikacji do dostarczania koncertów

Kolejną ważną wskazówką dla kierowców dostawczych jest korzystanie z wielu aplikacji, zwłaszcza jeśli Instacart działa wolno lub jeśli dostarczasz przesyłki w wolnych godzinach.

Niektóre popularne, dobrze płatne aplikacje, z których możesz korzystać, to m.in:

Ten film YouTuber Moore Finance pokazuje również, jak to jest korzystać z wielu aplikacji za pomocą Instacart i innych aplikacji koncertowych.

Jedź więc w ruchliwych porach dla Instacart i złap tyle partii, ile możesz. Ale kiedy sprawy spowalniają, przełącz się na inne aplikacje do dostarczania, aby zamówienia napływały!

Dodatkowa lektura – jak zrobić DoorDash po raz pierwszy.

3. Oszczędzaj pieniądze na gazie

Ostatnia wskazówka, którą kupujący Instacart powinni wiedzieć, to jak zaoszczędzić nieco więcej pieniędzy na paliwie.

Dzieje się tak dlatego, że podczas gdy Instacart śledzi przebieg, nie płaci za paliwo, więc jest to stały wydatek, który ponosisz jako niezależny kontrahent.

Tak więc na początek, jeśli to możliwe, podczas tankowania użyj karty kredytowej z nagrodami za benzynę lub karty kredytowej ze zwrotem gotówki, aby zarobić trochę nagród przy dystrybutorze.

Możesz także skorzystać z wielu popularnych aplikacji nagradzających, aby zdobyć bezpłatną gotówkę PayPal i karty upominkowe do tankowania.

Popularne aplikacje z nagrodami za gaz obejmują:

 • Do góry nogami: Zaoszczędź do 0,25 USD na galonie dzięki wiodącej aplikacji nagród za gaz.
 • Świnia odbioru: Przesyłaj codzienne zakupy i paragony za paliwo, aby zarabiać pieniądze PayPal i karty upominkowe Amazon.
 • ParagonPal: Podobnie jak Receipt Hog, ReceiptPal pozwala zarabiać pieniądze za przesyłanie paragonów.
 • Pogo: Zarabiaj niewielkie kwoty w gotówce PayPal za udostępnianie danych o zakupach.

Korzystanie z tych taktyk nie zrobi wielkiej różnicy, ale każdy drobiazg się liczy, jeśli chodzi o poboczną krzątaninę!

🔥 Zalecana:  Jak zostać niezależnym wykonawcą: przewodnik dla freelancingu

Często Zadawane Pytania

O której godzinie otwiera się Instacart?

Instacart otwiera się zawsze, gdy otwierają się sklepy w Twojej okolicy. Zazwyczaj oznacza to, że na wielu rynkach możesz zacząć robić zakupy w Instacart około 7:00 do 23:00. Jednak Instacart ma również partnerów 24/7 od partnerów takich jak 7-Eleven, CVS, SafeWay i Walgreens, gdzie możesz akceptować partie i robić zakupy w dowolnym momencie.

Jakie są niektóre godziny zajętości Instacart?

Jak wspomniano, pracowite godziny Instacart obejmują poranki w weekendy i przez cały weekend, a także od około 16:00 do 21:00 w dni powszednie, kiedy ludzie wracają do domu z pracy. Sobota i niedziela zwykle mają najbardziej stabilne partie, ponieważ ludzie są w domu, aby przyjmować dostawy.

O której rano zaczynają się partie Instacart?

Partie Instacart rozpoczynają się, gdy sklepy zostaną otwarte na Twoim rynku. Jeśli więc na Twoim rynku sklepy spożywcze otwierają się o 8:00, wtedy dostępnych jest wiele pierwszych partii. W weekend wstawaj wcześnie, aby mieć jak najwięcej dostaw weekendowych.

Dodatkowe czytanie – 14 sposobów na szybkie zarobienie 400 $.

Jak znaleźć najlepsze strefy Instacart?

Najlepsze strefy Instacart to te, w których znajduje się duża liczba dużych sklepów spożywczych na Instacart. Jeśli czekasz w pobliżu tych obszarów, masz większą szansę na znalezienie większej liczby partii, co oznacza większy zarobek.

Twoja aplikacja Shopper ma funkcję hot spot, która wyróżnia niektóre z najlepszych stref, w których możesz czekać.

Nadal powinieneś przetestować kilka stref na swoim rynku, aby znaleźć sklepy, które mają najlepiej opłacane partie. Ale jeśli utkniesz, wykorzystaj gorące punkty na swoją korzyść.

Końcowe przemyślenia

Ostatecznie trudno jest określić najlepsze godziny pracy Instacart, ponieważ, jak widzimy od grupy kupujących, każdy rynek jest inny.

Myślę jednak, że powszechnym trendem jest to, że weekendy są twoim przyjacielem i nie powinieneś bać się realizacji późniejszych dostaw w ciągu tygodnia.

Tak długo, jak nauczysz się robić szybkie zakupy i stale testować swój rynek, możesz używać Instacart, aby zwiększyć swój miesięczny dochód.

Pamiętaj tylko o cierpliwości, śledź swoje zarobki i wydatki, a możesz odnieść sukces w ekonomii koncertów!

Jeśli znasz najlepsze godziny zakupów Instacart na swoim rynku, zdecydowanie zostaw komentarz poniżej ze swoją radą!

Do zobaczenia w następnym.

Nie zarabiasz jeszcze na Instacart? Zarejestruj się, aby zostać klientem Instacart już dziś!

Możesz również sprawdzić nasz post na temat najlepszych ofert pracy, takich jak Instacart, aby dowiedzieć się, jak zarabiać pieniądze DrzwiDash, Uber Eatsi tak wiele niesamowitych koncertów dostawy.

Szukasz innych sposobów zarabiania pieniędzy na boku? Wymeldować się: