Najlepsze wzmacniacze dźwięku dla laptopów z systemem Windows 10 (popraw głośność głośników)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze wzmacniacze dźwięku dla laptopów z systemem Windows 10 (popraw głośność głośników)

Uważamy, że zasługujesz na przesyłanie strumieniowe tego filmu, piosenki lub gry wideo z żądaną głośnością, nawet na laptopie z systemem Windows 10. Aby cieszyć się tym bez konieczności podłączania zewnętrznych głośników, potrzebujesz niezawodnych wzmacniaczy dźwięku dla laptopów z systemem Windows 10. Te wzmacniacze dźwięku gwarantują optymalny dźwięk. Znane również jako „wzmacniacze głośności dla komputerów z systemem Windows 10”, mogą zmienić Twój dom w arenę w ciągu kilku sekund. Niektóre są całkowicie bezpłatne, podczas gdy inne są płatne, ale oferują 30-dniowy bezpłatny okres próbny.

Rozumiemy, jak trudno jest wybrać odpowiednie wzmacniacze dźwięku do laptopów, dlatego tutaj znajdziesz najlepsze, jakie możesz dostać na rynku. Wszystkie zostały wypróbowane, przetestowane i z przyjemnością możemy je polecić. Myślisz o zakupie działającego wzmacniacza głośności? Możesz wybrać jeden z tej listy.

Najlepsze wzmacniacze dźwięku dla laptopów z systemem Windows 10

  • Oprogramowanie DeskFX Audio Enhancer
  • Wysięgnik 3D
  • Wzmacniacz dźwięku
  • Wzmacniacz dźwięku LETASOFT
  • Fidelizer
  • Wzmacniacz głośności
  • VoiceMeeter
  • Dźwięk FX

Oprogramowanie DeskFX Audio Enhancer

Dzięki 3 ogólnosystemowym korektorom (graficznym, wizualnym i parametrycznym) to oprogramowanie pomaga poprawić jakość dźwięku niezależnie od tego, co odtwarzasz z głośnika laptopa lub słuchawek. Możesz zastosować każdy efekt (chorus, amplifikacja, tremolo, vibrato itd.) w oparciu o jakość wytwarzanego dźwięku i środowisko odsłuchowe, aby Twoje ogólne wrażenia były jeszcze lepsze.

Chociaż jest płatny oprogramowanie do zastosowań komercyjnych użytkownicy niekomercyjni mogą pobierać bezpłatne wersje i korzystać z nich. Wersja płatna ma jednak więcej funkcji, które najlepiej nadają się do komercyjnego wykorzystania wzmacniacza głośności dla laptopów z systemem Windows 10.

Wysięgnik 3D

Dzięki światowej klasy zwiększeniu głośności filmów, piosenek i gier możesz cieszyć się naprawdę wciągającymi wrażeniami 3D, tak jak sugeruje nazwa. Ten oprogramowanie tchnie życie w Twoją muzykę, ponieważ gwarantuje wystarczającą ilość basów dla każdego.

🔥 Zalecana:  Recenzja kursu Diva Dog Bakery: Jak założyć własną firmę zajmującą się cukiernictwem dla psów

Jest wyposażony w wiele łatwych w użyciu funkcji. Na przykład możesz wybierać spośród 5 różnych efektów dźwiękowych (Ambience, Fidelity, Night mode, Spatial i Pitch). Kolejną piękną cechą jest zaawansowany korektor z 27 różnymi ustawieniami, które można dostosować. Według wielu użytkowników jego najważniejszą cechą jest możliwość łączenia i importowania swoich playlist z Tidala czy Spotify. Chociaż to nie jest darmowe, możesz korzystać z tego niesamowitego wzmacniacza głośności dla laptopów z systemem Windows 10 przez 30 dni (bezpłatny okres próbny), zanim zostaniesz obciążony.

Czytaj więcej: Najlepsze boty muzyczne Discord

Wzmacniacz dźwięku

Ten wzmacniacz głośności pozwala zwiększyć głośność muzyki powyżej normalnego maksymalnego poziomu komputera, dzięki czemu Twoje multimedia będą tak głośne, jak chcesz. Ten proces rozpoczyna się od przetworzenia dźwięku przez wzmacniacz i wzmocnienia go, zanim dotrze do karty dźwiękowej. Eliminuje to potrzebę stosowania zewnętrznych głośników.

Wzmacnia dźwięk za pomocą dwóch podstawowych metod: wstrzykiwania kodu i efektów APO. Dzięki temu możesz wybrać, który efekt studyjny najlepiej pasuje do Twojego nastroju i środowiska odsłuchowego. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że ​​jest bardzo łatwy w użyciu nawet dla początkujących. Jeśli chcesz zdobyć jeden z najlepszych wzmacniaczy dźwięku do laptopów, masz go.

Wzmacniacz dźwięku LETASOFT

Chociaż jego wersja próbna to tylko 14 dni, w przeciwieństwie do 30 dni oferowanych przez inne wzmacniacze dźwięku dla laptopów z systemem Windows 10, istnieją inne funkcje, które rekompensują ten brak. Na przykład może zwiększyć głośność dźwięku nawet o 500% oryginalnej głośności laptopa z systemem Windows 10, jednocześnie minimalizując zniekształcenia.

The oprogramowanie jest kompatybilny ze wszystkimi innymi aplikacjami zainstalowanymi na twoim laptopie, takimi jak Twitter, WhatsApp lub Facebook. Oznacza to, że wszystkie multimedia odtwarzane na tych platformach i aplikacjach będą odtwarzane przez ten wzmacniacz głośności.

🔥 Zalecana:  Bezpłatny Chromebook dla studentów — jak go zdobyć

Czytaj więcej: Groovy Discord Bot

Fidelizer

Zaprojektowany, aby zoptymalizować jakość dźwięku laptopa (przekierowuje wszystkie zasoby procesora w celu poprawy jakości dźwięku systemu Windows) do maksymalnego poziomu, ten wzmacniacz dźwięku oprogramowanie obsługuje usługi przesyłania strumieniowego audio, takie jak Spotify, YouTube, VLC i Tidal.

Jest łatwy w użyciu, a dla użytkowników, którzy mogą nie rozumieć, jak poruszać się po procesach instalacji i dostosowywania, udostępniono szczegółowy przewodnik do bezpłatnego pobrania na stronie internetowej Fidelizera. Według użytkowników zapewnia krystalicznie czyste i głośne dźwięki. Oferuje klientom 3 różne wersje, z których jedna to darmowa wersja z mniejszą liczbą funkcji.

Wzmacniacz głośności

Dzięki ponad 500 000 aktywnych użytkowników ten wzmacniacz dźwięku do laptopów wzmocni dźwięk Twojego laptopa nawet o 1000% (jeśli lubisz swoje głośniki, nie używaj maksymalnej głośności). Chociaż został zaprojektowany do pracy na jednej karcie lub aplikacji naraz, ponieważ jest chromowane rozszerzeniepamiętaj o wyłączeniu go w jednej aplikacji przed włączeniem go w innej aplikacji.

Podobnie jak inne wzmacniacze dźwięku do laptopów z tej listy, możesz wybierać spośród wielu wstępnie ustawionych efektów i regulować jakość dźwięku za pomocą konfigurowalnego korektora z potężnym wzmacniaczem basów.

Czytaj więcej: Rythm Discord Bot

VoiceMeeter

Ze wszystkich wzmacniaczy dźwięku do laptopów z systemem Windows 10, które do tej pory omówiliśmy, jest to pierwszy oprogramowanie to nie tylko oferowanie użytkownikom kilku dni bezpłatnego okresu próbnego. To jest w 100% darmowe! Nie oznacza to jednak, że jest w jakikolwiek sposób wadliwy. Na przykład nadal będzie indywidualnie dostrajać strumienie audio pochodzące z laptopa.

Automatycznie przydziela spersonalizowane korektory do każdej zainstalowanej aplikacji, która odtwarza multimedia na twoim komputerze. Możesz także wykonać czyste nagranie, korzystając z funkcji redukcji szumów. A co z jego głównym celem? Zwiększa głośność laptopa poza pierwotny maksymalny limit.

🔥 Zalecana:  Najlepszy tezaurus dla pisarzy (9 najlepszych przetestowanych i rozwiązanych)

Dźwięk FX

Dobrą wiadomością jest to, że ma darmową wersję z doskonałymi, przyjaznymi dla użytkownika funkcjami poprawiającymi dźwięk. Spośród kilku funkcji wyróżnia się jedna: konfigurowalne efekty. W zależności od otoczenia, nastroju i pragnień możesz wybrać efekt dźwiękowy, który najlepiej pasuje do Twojej muzyki, filmów, gier lub dowolnego innego dźwięku wydobywającego się z laptopa z systemem Windows 10.

Na to wzmacniacz dźwięku w przypadku laptopów każdy gatunek muzyczny ma swój spersonalizowany efekt, z którego możesz dowolnie wybierać. Dzięki potężnemu korektorowi i kilku pasmom częstotliwości możesz zrobić więcej niż tylko zwiększyć ogólną głośność. Możesz dostosować basy i każdą inną funkcję korektora do swoich aktualnych potrzeb.

Przeczytaj więcej: Jak odtwarzać muzykę przez mikrofon w grach