Najlepsze witryny z ankietami dotyczącymi kart podarunkowych Amazon o wartości 10 USD (2023 r.)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze witryny z ankietami dotyczącymi kart podarunkowych Amazon o wartości 10 USD (2023 r.)

Nie trzeba dodawać, że Amazon jest królem e-commerce. W dzisiejszych czasach na Amazonie można kupić prawie wszystko, o czym można pomyśleć.

Ze względu na szeroki wybór, karty podarunkowe Amazon są w zasadzie tak samo dobre jak gotówka.

W dzisiejszym poście przedstawiam jedne z najlepszych witryn z ankietami dotyczącymi kart podarunkowych Amazon, których możesz użyć do zdobycia darmowych kart podarunkowych.

Jeśli chcesz spróbować nowych zajęć i odpowiedzieć na ankiety dotyczące kart podarunkowych Amazon, to jest post dla Ciebie.

Weźmy się za to!

Najlepsza ankieta dla stron z kartami upominkowymi Amazon (darmowe 10 USD i więcej)

Istnieje wiele witryn, na których można zarabiać i witryn z płatnymi ankietami, które obejmują bezpłatne nagrody w postaci kart podarunkowych Amazon.

W rzeczywistości osobiście korzystam z tego typu ankiet na stronach internetowych kart podarunkowych Amazon od czasu studiów. Przez lata wypróbowałem dziesiątki z nich i zarobiłem dolary na darmowych kartach podarunkowych.

Ten post skupi się na niektórych bezpłatnych ankietach na karty podarunkowe Amazon o wartości 10 USD, które mają lukratywne premie za rejestrację w przedziale 10 dolarów.

Obejmie również zwykłe strony z ankietami, które płacą kilka dolarów za ankietę i mają darmowe karty podarunkowe Amazon jako opcję nagrody.

1. MojePunkty

Jedna z najlepszych ankiet dotyczących stron z kartami podarunkowymi Amazon o wartości 10 USD MojePunkty.

W rzeczywistości nie jest nawet blisko, ponieważ MyPoints daje nowym klientom bezpłatną kartę upominkową Amazon o wartości 10 USD za samo zarejestrowanie się i wypełnienie oferty zakupowej.

Ta strona z nagrodami pozwala również zarabiać pieniądze:

 • Wypełnianie płatnych ankiet
 • Pobieranie nowych aplikacji
 • Oglądanie reklam
 • Kupuj online, aby otrzymać zwrot gotówki

Aby otrzymać bezpłatną kartę podarunkową Amazon o wartości 10 USD, musisz wydać co najmniej 20 USD na kwalifikującą się ofertę zakupową.

Ale między tym gratisem a zwykłymi ankietami z pewnością możesz szybko zarobić kilka kart podarunkowych. Bezpłatna gotówka PayPal i inne karty podarunkowe są również dostępne obok kart podarunkowych Amazon.

Zdobądź darmową kartę podarunkową Amazon od MyPoints!

2. Markowe ankiety

Innym sposobem wypełniania ankiet dotyczących kart podarunkowych Amazon jest użycie Markowe ankiety. A jeśli co miesiąc spędzasz dużo czasu na wypełnianiu ankiet, może to być najlepsza opcja.

To jest ponieważ Branded Surveys wypłaca premie co miesiąc, im więcej ankiet wypełnisz w ramach programu Branded Elite.

W skrócie, osiągasz różne poziomy w zależności od tego, ile punktów zdobędziesz w ciągu miesiąca. Następnie otrzymujesz punkty bonusowe (co jest jak dodatkowa gotówka) w zależności od twojego poziomu.

Możesz wypłacić pieniądze, gdy zdobędziesz 500 punktów, które są warte 5 $. Korzystam z tej strony z przerwami od lat i wiem, że jest legalna i wypłaca na czas.

Branded Surveys oferuje bezpłatne karty podarunkowe Amazon, a także dziesiątki innych nagród w postaci kart podarunkowych. Nagrody PayPal są również dostępne od 10 USD.

Zarejestruj się, aby otrzymywać ankiety dotyczące marki!

3. Ankieta ćpuna

Ankieta ćpuna to kolejna wiodąca witryna z ankietami i doskonała opcja zarabiania bezpłatnych kart podarunkowych Amazon.

Wypełnianie ankiet to główny sposób zarabiania pieniędzy na tej stronie. Zwykle zarabiasz od 0,25 do 2 USD za ankietę i możesz wypłacić pieniądze, gdy zarobisz 5 USD.

Ta niska wymagana wypłata jest jedną z zalet korzystania z Survey Junkie. Jeśli chodzi o nagrody, opcje obejmują pieniądze PayPal, bezpłatne karty podarunkowe Amazon oraz wiele innych kart podarunkowych.

Nie otrzymasz darmowej karty podarunkowej Amazon o wartości 10 USD w tej witrynie z ankietami, tak jak w przypadku MyPoints. Ale nadal jest to jedna z najlepszych stron z piwnymi pieniędzmi.

🔥 Zalecana:  GPay vs Google Pay – kluczowe różnice, mocne strony i zastosowania każdego z nich

Zacznij korzystać z Survey Junkie!

4. Badania szyszek

Innym sposobem na zdobycie darmowych kart upominkowych Amazon poprzez wypełnienie ankiet jest użycie Badania szyszek sosnowych (tylko USA).

Ten panel ankiet premium płaci Ci 3 USD za każdą wypełnioną ankietę. To znacznie więcej niż w przypadku większości platform z ankietami, co pozwala szybko zarobić pieniądze w wolnym czasie.

Możesz także natychmiast wypłacić pieniądze, co nie jest czymś, co otrzymujesz w przypadku większości witryn z ankietami z nagrodami w postaci kart podarunkowych Amazon.

PayPal jest również opcją, a także kilkoma innymi opcjami kart podarunkowych.

Główną wadą Pinecone Research jest to, że musisz złożyć wniosek o dołączenie do jego panelu, a nie każdy się do niego dostanie.

Dzieje się tak dlatego, że firma chce poznać pewne dane demograficzne, więc możesz zostać umieszczony na liście oczekujących, jeśli Pinecone Research ma wielu członków podobnych do Ciebie.

Ale jeśli chodzi o szybkie i bezpłatne karty podarunkowe do Amazon, Pinecone Research jest jedną z najlepszych witryn z ankietami, z których możesz skorzystać.

Zarejestruj się w badaniu Pinecone!

5. Swagbucks

Swagbucks jest jedną z najpopularniejszych stron z nagrodami. W rzeczywistości jest to ten, którego używałem przez lata, kiedy w college’u zajmowałem się farmą telefoniczną.

Ta strona wypłaciła również członkom karty podarunkowe o wartości milionów dolarów. Zrealizowałem ponad 10 nagród kart podarunkowych od Swagbucks i nigdy nie miałem problemów z płatnościami.

Główną zaletą Swagbucks jest to, że ma wiele różnych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie:

Wiele ankiet płaci od 0,25 do 2 USD, podobnie jak inne popularne witryny, a zarabianie na ofertach sklepów może być również dość lukratywne.

Darmowe karty upominkowe Amazon są dostępne już od 1 USD, więc możesz szybko wypłacić pieniądze za pomocą Swagbucks, co jest zaletą. A Swagbucks zazwyczaj oferuje bonusy za rejestrację, z których możesz skorzystać.

Zarabiaj pieniądze ze Swagbucks!

6. NagrodaBuntownik

nagrodaRebel to jedna z najpopularniejszych witryn GPT. To także doskonały sposób na wypełnianie ankiet dotyczących kart podarunkowych Amazon.

Wypełnianie ankiet to główny sposób zarabiania pieniędzy na tej stronie. Chociaż zespół PrizeRebel prowadzi również wiele upominków i jest bardzo aktywny na Reddit beermoney.

Wiele ankiet płaci od 0,25 do 3 USDi jest to jedna z najpopularniejszych platform ankietowych, ponieważ dyskwalifikacje i usterki nie są tak powszechne, jak niektórzy konkurenci.

Możesz wypłacić swoje punkty, gdy zarobisz 5 USD na nagrody, takie jak bezpłatne karty podarunkowe Amazon, karty podarunkowe Visa i pieniądze PayPal.

Wypłaciłem też wcześniej pieniądze na PrizeRebel, która bardzo szybko wysyła do ciebie elektroniczne karty upominkowe.

Przeczytaj moją recenzję PrizeRebel, aby uzyskać wszystkie szczegóły potrzebne do rozpoczęcia.

7. Grindabuck

Grindabuck to kolejna z pierwszych witryn GPT, z których korzystałem podczas studiów. To także świetny sposób na zdobywanie kart podarunkowych dla Amazon poprzez wypełnianie ankiet, a także nagrody, takie jak kryptowaluty i pieniądze PayPal.

W Grindabuck podoba mi się to, że oprócz wypełniania ankiet oferuje wiele sposobów zarabiania pieniędzy:

 • Wypełnianie płatnych ofert ściennych
 • Oglądanie reklam
 • Polecanie znajomych
 • Wygrywanie prezentów

Grindabuck ma jedną z najlepszych ścian ofertowych, ponieważ ma wielu partnerów. A sekcja zarabiania wideo to dobry sposób na zarabianie pasywnego dochodu.

Nagrody w postaci kart podarunkowych Amazon zaczynają się od 5 USD i 10 USD w zależności od tego, co jest w magazynie.

Do tej pory zarobiłem ponad 100 $ w Grindabuck i nigdy nie miałem problemów z otrzymaniem zapłaty, więc jest to zdecydowanie jedna z moich ulubionych ankiet dotyczących witryn z kartami podarunkowymi.

Wypróbuj Grindabucka lub przeczytaj naszą recenzję Grindabuck, aby poznać wszystkie szczegóły!

8. Placówka opinii

Jeśli nadal zastanawiasz się, jak wypełniać ankiety dotyczące bezpłatnych kart podarunkowych Amazon, zawsze możesz spróbować Placówka opinii.

🔥 Zalecana:  Podsumowanie kart gotówkowych: jak może pomóc w inwestowaniu pieniędzy

To bardzo prosta strona z ankietami: po prostu podziel się swoją opinią, zarabiaj i wypłacaj pieniądze.

Większość ankiet na tej stronie kosztuje około 0,50 USD do 1 USD, ale czasami można znaleźć ankiety o wyższych stawkach.

Możesz wypłacić pieniądze, gdy zarobisz 10 USD, a nagrody obejmują karty podarunkowe dla Amazon, kilku innych sprzedawców detalicznych i gotówkę PayPal.

Nie ma go w mojej pierwszej piątce najlepszych witryn z ankietami, ale Opinion Outpost jest legalny i ma mnóstwo dowodów płatności online i zadowolonych użytkowników.

Wypróbuj Outpost Opinii!

9. Toluna

Jeśli chcesz zarabiać na wiele sposobów, Toluna to kolejna witryna z ankietami, w której można zdobyć karty upominkowe Amazon, które możesz wypróbować.

Ta globalna witryna z nagrodami pozwala zarabiać pieniądze:

 • Odpowiadanie na ankiety
 • Granie w nowe gry mobilne
 • Głosowanie w ankietach
 • Publikowanie w społeczności Toluna
 • Wygrywanie konkursów
 • Zapraszanie znajomych
 • Granie w gry Toluna

Ankiety są nadal głównym sposobem zarabiania pieniędzy i zwykle zarabiasz od 0,25 do 1,50 USD za ankietę.

Nagrody zaczynają się od 5 USD w większości kategorii, w tym bezpłatne karty podarunkowe Amazon. Ale wiedz, że dostępność kart podarunkowych zmienia się, a także różni się w zależności od kraju, ponieważ Toluna jest globalna.

Zacznij zarabiać z Toluną lub przeczytaj naszą recenzję Toluny!

10. InstaGC

Ostatnim sposobem na zdobycie kart podarunkowych Amazon poprzez wypełnianie ankiet jest użycie InstaGC.

Ta witryna z kartami podarunkowymi znana jest z najlepszego wyboru nagród w postaci kart podarunkowych, więc naturalnie obejmuje Amazon.

Ponadto, możesz wypłacić tylko 100 punktów, które są warte 1 $. Jest to jeden z najniższych wymagań i jest podobny do Swagbucks.

Jeśli chodzi o sposób zarabiania pieniędzy, istnieje kilka opcji do wyboru:

 • Wypełnianie płatnych ankiet
 • Odwiedzanie stron internetowych
 • Oglądanie filmów i reklam
 • Zakupy internetowe
 • Testowanie nowych aplikacji mobilnych

Ogólnie rzecz biorąc, jest to wszechstronna witryna GPT z niskimi wymaganiami dotyczącymi wypłat, więc musiała znaleźć się na naszej liście!

Inne sposoby na uzyskanie bezpłatnych kart podarunkowych Amazon

Wykonywanie ankiet dotyczących kart podarunkowych Amazon to jeden z najłatwiejszych sposobów na zdobycie dla siebie darmowych pieniędzy Amazon. A firmy lubią MojePunkty są świetne, ponieważ za rejestrację otrzymujesz bezpłatną kartę podarunkową Amazon o wartości 10 USD.

Witryny z ankietami nie są jednak jedyną opcją i istnieją inne kreatywne sposoby na zdobycie bezpłatnych kart podarunkowych Amazon.

1. Korzystaj z aplikacji nagród

Istnieje wiele aplikacji z nagrodami, za pomocą których można uzyskać zwrot gotówki i bezpłatne karty podarunkowe na zakupy. Wiele z tych aplikacji oferuje nagrody w postaci kart podarunkowych Amazon.

Niektóre najlepsze aplikacje do zwrotu gotówki z kartami podarunkowymi Amazon obejmują:

 • Upuszczać: Zdobywaj darmowe karty podarunkowe na zakupy w ulubionych sklepach i granie w gry mobilne.
 • Świnia odbioru: Prześlij paragony zakupowe dla kart podarunkowych Amazon i gotówki PayPal!
 • Zdobądź nagrody: Wiodąca aplikacja do nagradzania artykułów spożywczych, która płaci kartami podarunkowymi za rachunki za zakupy.
 • GetUpside: Wiodąca aplikacja z nagrodami za benzynę, która pozwala również zdobywać różne karty podarunkowe.

Aplikacje takie jak Fetch Rewards świetnie nadają się do zdobywania nagród za zakupy spożywcze. I możesz używać Drop and Receipt Hog do wszystkich innych zakupów.

Jeśli sumiennie korzystasz z tych aplikacji, prawdopodobnie możesz zarobić od 5 do 20 USD na bezpłatnych kartach podarunkowych Amazon miesięcznie bez większego wysiłku.

2. Korzystaj z rozszerzeń przeglądarki Shopping

Innym sposobem na uzyskanie darmowych kart upominkowych Amazon oprócz wypełniania ankiet jest korzystanie z rozszerzeń przeglądarki zakupów.

Na przykład rozszerzenie przeglądarki Honey automatycznie stosuje kody kuponów przy kasie. Ale pozwala także zdobywać bezpłatne karty podarunkowe Amazon na zakupy u partnerów.

🔥 Zalecana:  Możliwość korzystania z wielu urządzeń w WhatsApp jest teraz dostępna!

Do tej pory zarobiłem ponad 400 USD na zakupach w Honey i jest to najlepsze rozszerzenie nagród w postaci kart podarunkowych.

Niektóre z moich bezpłatnych kart podarunkowych Amazon od Honey.

Capital One Zakupy pozwala także zaoszczędzić pieniądze dzięki kuponom. Możesz zdobywać kredyty na zakupy, które można wymienić na różne karty podarunkowe.

Darmowe karty upominkowe Amazon nie zawsze są dostępne, ale między tymi dwoma rozszerzeniami możesz zdecydowanie zaoszczędzić pieniądze z góry i zdobyć kilka gratisów w tym procesie.

3. Zarabiaj darmowe karty podarunkowe Amazon od Amazon

Wykonywanie ankiet dotyczących kart upominkowych Amazon to spójny sposób na zdobywanie nagród. Ale czy wiesz, że Amazon oferuje również sposoby na darmowe karty podarunkowe?

Na przykład aplikacja Amazon Shopper Panel daje 10 USD darmowych kart podarunkowych Amazon miesięcznie za przesłanie 10 paragonów z zakupów na Twoje konto.

To 120 USD rocznie w postaci bezpłatnych kart podarunkowych Amazona wszystko, co musisz zrobić, to udostępnić swoje wpływy!

Amazon ma również inne zachęty, takie jak program wymiany, w którym można wymienić wiele starych urządzeń elektronicznych na bezpłatne karty podarunkowe.

Najważniejsze jest to, że istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy w Amazon i zdobywania kart podarunkowych za swój wysiłek.

Możesz także obejrzeć ten film na YouTube, który zrobiłem na temat najlepszych sposobów na zdobycie darmowych kart podarunkowych Amazon, aby uzyskać jeszcze więcej pomysłów.

Dodatkowe czytanie – najlepsze sposoby na szybkie zarobienie 400 $.

Wskazówki dotyczące korzystania z ankiety w witrynach kart podarunkowych Amazon

Biorąc pod uwagę najlepsze witryny z ankietami dotyczącymi kart podarunkowych Amazon, oto kilka wskazówek, o których należy pamiętać, aby zmaksymalizować nagrody:

 1. Zawsze bądź szczery: Witryny z ankietami śledzą Twoje odpowiedzi i szukają nieścisłości w czasie. Dlatego zawsze bądź uczciwy, aby nie zostać zdyskwalifikowanym i potencjalnie zbanowanym na różnych stronach.
 2. Wypróbuj kilka witryn z ankietami: Korzystanie z kilku stron z ankietami dla kart podarunkowych Amazon to najlepszy sposób na maksymalizację zarobków, ponieważ możesz wybrać najlepsze oferty. Więc wypróbuj Markowe ankietyGrindabuck, Badania Szyszkii dowolną liczbę witryn z ankietami, aby mieć otwarte opcje.
 3. Ustawić cel: Zdecyduj, ile kart podarunkowych chcesz zarobić iw jakim przedziale czasowym. Dzięki temu możesz ustawić dzienny cel i faktycznie śledzić swoje postępy.

Nagrałem również film o najlepszych witrynach z ankietami, z których możesz skorzystać, w tym niektóre z witryn z ankietami dla kart podarunkowych Amazon w tym artykule, a także kilka innych opcji, z których możesz skorzystać.

Dodatkowe czytanie – Jak zarobić 100 $ dziennie gwarantowane.

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że ta lista sposobów wypełniania ankiet dotyczących kart upominkowych Amazon pomoże Ci zarobić trochę darmowych pieniędzy na najlepszej stronie e-commerce na świecie.

Od 10 $ darmowych bonusów kart podarunkowych Amazon od MojePunkty i wszystkie inne strony internetowe, nie powinieneś mieć problemów z uzyskaniem darmowych pieniędzy.

Tylko bądź ostrożny z kosztem alternatywnym tego wszystkiego. Witryny z ankietami są świetne, ale na wielu witrynach trudno jest zarobić więcej niż 3 do 8 USD za godzinę, co jest wadą.

Powodzenia w zdobywaniu darmowych kart podarunkowych dla Amazon!

Szukasz jeszcze więcej sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy? Wymeldować się:

.